Jump to content
Viper

Olympiacos Piraeus 2-0 Manchester United

Препоръчани публикации

да играеш 45 минути без мотивация и хьз и второто полувреме да си същия на терена, не че мойс няма вина,ТЕ ПРОСТО НЕ ГО ИСКАТ ! И такава ни е гледката ....... :mood (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Реакцията на Мойс след мача :David Moyes: "I take responsibility. It is my team. We didn't play well and have to play better. There's still a second leg to come."

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Че няма да уволнят Мойс е ясно. Не знам защо упорствате още. Мен ме е яд, че този "меринджей" не нахъса отбора на полувремето, ами излезе все едно ние водим…

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще се сдържа да не тегля майните на някой,ама доста от играчите просто бяха трагични.Играха плахо и изобщо като падаме с 2:0 ние се прибираме,за да не получим 3-ти гол.Това ли е Юнайтед?Не знам какво прави Мойс,но вече започвам да се съмнявам в качествата му.Това вече не може да се търпи.В играчите нямаше никакво настроение,те нямаха идеи,нямаха желание за игра.Ако бяхме паднали така при САФ(което е почти невъзможно) ,поне щях да вярвам,че сме способни на обрат в реванша,но сега просто няма как.Явно наистина трябва промяна,но дали в играчите или треньора и аз не знам кое ще е правилното.Сега очаквам в реванша тия да паркират автобуса и да ни вкарат на контра атака и всичко ще приключи с опитите на Мойс да спечели ШЛ.Жалка работа......

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Значи, Мойс е ........ ........ ..................... .............. ........ ......! Не е срамно да се провалиш, срамно е да се излагаш! Подай си оставката, смешко! НЕ СТАВАШ! АКО СИ МЪЖ, ИЗЧЕЗНИ И НИКОГА ПОВЕЧЕ НЕ СТАВАЙ ТРЕНЬОР, ................ !!!!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
и според мен паднаха от гърците (и ще отпаднат предполагам от тях), за да не се изложат срещу един грандовете по 5-0 или не дай се боже повече. лично мнение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Проблема е, че към настоящ момент няма кой да го замени. Само фантазиите ни включват евентуално завръщане на Фъргюсън. През лятото ако се освободи човек като Клоп /което твърде ме съмнява/, то на драго сърце всеки би го приветствал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest AtanasM86
Това че играчите не играят надъхано и нямат хъс,в кой е вината,в мен ли?Как може при един треньор да изяждат тревата,а при друг да вървят като замбита,като не може да си върше работата пътя и в къщи... Редактирано на от AtanasM86

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само не разбирам къде ни бяха стиковете и защо чак след като приключи олимпиядата се появяваме на преден план, ако ни бяха гледали канадците щяха сериозно да се замислят как да защитят олимпийското злато ........... и още нещо незабавно трябва да се оттървем от ВАН ПЕРСИ и СМОУЛИНГ , единия е страшен чобанин който винаги в напечените моменти се проваля , другия е страшен чобанин и се спича винаги ,.,,,,.. ся какво ще излезе от 8 двубоя в шампионската лига 7 2ки и1 единица .... и то "изненадващата"

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре че не можах да гледам мача, явно съм спестил хиляди нерви...

П.С.

Само не разбирам къде ни бяха стиковете и защо чак след като приключи олимпиядата се появяваме на преден план, ако ни бяха гледали канадците щяха сериозно да се замислят как да защитят олимпийското злато ...........
и още нещо незабавно трябва да се оттървем от ВАН ПЕРСИ и СМОУЛИНГ , единия е страшен чобанин който винаги в напечените моменти се проваля , другия е страшен чобанин и се спича винаги ,.,,,,.. ся какво ще излезе от 8 двубоя в шампионската лига 7 2ки и1 единица .... и то "изненадващата"

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ми тва беше тоя сезон...края на Февруари е ...а всички шансове за купи умряха. Отбора е като стадо мекотели ,което се плъзга по терена ,а треньора ни за съжаление не е за тоя отбор...явно няма куража да им нашока канчетата..такива мачове е имало и при САФ ,но на следващия сме излизали и сме пръскали...тва е положението...тепърва ще е тегаво. от 6 мача всички гости биха само ние се издънихме..нямаме място в ШЛ.Поздравления за Олимпиакос.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако искаме да продължим в турнира, преди другия ни мач с Олимпиакос трябва да имаме друг треньор..... Peter Schmeichel ‏@Pschmeichel1 1h I have no words;-( ....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Най-добрия летен трансфер - Оле Гунар Солскяер !!!

същия който ще прати Кардиф в втората лига ли? :mood (17):

деба гръцки путки ни биха но престанете да мрънкате, един голям човек каза че трябва да подкрепим новия си треньор, а не да мрънкаме постоянно. да, нещата не са толкова розови но какво може да направи той с такъв отбор? поне един отбор в който трябва да се сменят поне 6-7 играча и то от титулярния състав за да имаме шансове за каквото и да е било. имаме още малки шансове за 4-то място, да спечелим шл няма как да стане не и с такива добри отбори които играят. да отпишем и втория мач срешу гърците и да си хвърлим цвялата енергия в 4-тото място което можем да вземем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
RvP on whether he knows what is wrong with United: "Yeah but, I won't point fingers, because I'm not like that. My teammates play some of the zones where I want to play. That's makes things difficult to me... Then I have to change my tactics to suit my teammates and play outside my zone. That's a pity"...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
интересно изказване от робин(ако е истина де) явно в отбора нищо не е наред...от треньора през футболистите и помощници.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Сори бате, ама това е пълна глупост и най- малкото неуважение към Дъртия. Вероятно съм най- големия фен на Дъртия тук и със сигурност най- големия негов защитник в последните сезони, ама тая карикатура е една огромна глупост. Дъртия остави един остарял и амортизиран отбор, който няма личен мотив за добро представяне и себераздаване. Всичко положително от тяхна страна, беше плод на страх към мениджъра, нищо повече и това се доказва в момента. В последните два сезона беше очевидно, че дори Дъртия изтърва нещата извън контрол. Видя че няма как да остави нов, обигран отбор с амбицирани и жадни за успехи футболисти и заложи на това, да изстиска максимума от сегашните като за последно и надавам се с цел да остави следващия да си нареди картите както на него му се иска. Дали времето не му стигна, дали убийствената конкуренция и натиск от страна на разните арабски и комунистически новоизлюпени отборчета е отделен въпрос. И аз до някъде съм разочарован от него и го виня за това нещо, това ми беше първата реакция като разбрах, че приключва с футбола, ама тава е положението. Приемаме го като даденост и гледаме какво може да се направи от тук на татък и обективно колко време ще е нужно да сформираме нов колектив, който да отговаря на амбициите и конкуренцията. За него си със сигурност си е взел правилното решение, тия след него да му мислят.

За пореден път се убеждавам, че днешните футболисти с малки изключения са едни разглезени, безхарактерни, наемници, с интелект на осмокласници с пет поправителни изпита, дето пет пари не дават за идеята. Искат винаги да бият и да са шампиони и едно, че грам не знаят как да го постигнат сами, а отгоре на всичко веднага надигат глава, като не им стъпваш на врата. Това представляват и се видя в тоя мач. Цялата вина не е на Мойс. Не казвам, че е перфектен и не греши и не го подкрепям ,затова което е в момента, а го подкрепям, защото виждам потенциал в него, който отговаря на амбициите и традициите ни. (Сега сигурно ще излезе някой "реалист", дето ще ми извади три думи от контекста и ще почне да ми развива теории за отдавна изгубената романтика във футбола и това, че всичко в днешния футбол е бизнес и пари. Ми да ги питам, след като са такива материалисти и "реалисти" за чии хуй ги гледат тия мърши с червените фланелки и си тровят нервите, след като нямат никаква материална изгода от това нещо?) Просто 60% вината е на ония бездушници на терена. Не Мойс им казва да се безобразно слаби отзад, не Мойс им казва да бъркат елементарни пасове в центъра, не Мойс им казва да не вкарват от и без това малкото на брой добри положения за гол. Който го мисли това нещо, значи е пълен тъпанар за мен, да се обижда който си иска боли ме кура. Почвам с епитетите, щом можете да търпите глупостите на тия неблагодарни лапета, значи можете да търпите и моите. Може ли да сте такива мърши да хвърляте цялата вина върху мениджъра? Какъв характер, каква подкрепа към новия показаха сегашните играчи и още повече тия на които разчитаме най- много за тия месеци бе? С какво му направиха живота по- малко черен? Пълни мишки са повечето. Стария, френски негър на бека, дето е един от най- оплюваните хора във форума ли ни е най- надъхания, амбициран и креативен играч бе? Не ви ли е срам? И без треньор да сме, нямат оправдание да са толкова безхарактерни. Никога не съм си позволявал да плюя по който и да било играч, колкото и противен да ми е бил, ама нещата въобще не са розови и тъпите фенове дърпат нещата още повече назад. От тук на татък промените ще са огромни за мащабите на Юнайтед.

Искането на оставката/уволнението на Мойс е една голяма глупост лично за мен и просто няма нужда да се коментира, не и в близките 2-3 години. Който не му се чака толкова, значи е ебати тъпото парче за мен, грам не разбира от футбол, да не говорим от Манчестър Юнайтед. Излишна загуба на нерви, време и отклоняване от главните проблеми в клуба. Според мен в близкото бъдеше ще се обособят два лагера. Такива дето плюят по Мойс. Имаше ги в излишък и при Дъртия, ама сега същите се сещат с носталгия за тия времена и такива, които плюят масово по много от играчите. Време разделно и никой няма да е 100% прав. Дано ония горе в Манчестър взимат най- правилните решения от тук на татък. Лично според мен чистката ще е масова за в близките две години. Който устиска-устиска, който не му изнася да хваща пътя. Няма такива филми пренебрегнати и недооценени жертвички тип Бербатката. Като не ти се играе тука и като не ставаш, хващаш пътя. Мрънкачи и изнудвачи не ни трябват, особено в тоя тежък момент. Залога е прекалено голям и който няма ташаци, амбицията и желанието да помогне на клуба да хваща пътя, боли ме кура за него, както и за много бивши играчи от световна класа, изхвърчали като парцали от Трафорда. Клуб> треньор> фенове> играчи. 70/80% от последните два са тъпи като гъзове, така че разчитаме на другите да оправят нещата. Мойс да им тегли една майна да им стъпва на гушите иначе провала му ще е огромен, вината тогава ще си е изцяло негова и ще изхвърчи с гръм и трясък. Лошото е че нищо различно от Пуля не ни чака след такова стечение на обстоятелствата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

RvP on whether he knows what is wrong with United:
"Yeah but, I won't point fingers, because I'm not like that.
My teammates play some of the zones where I want to play. That's makes things difficult to me...
Then I have to change my tactics to suit my teammates and play outside my zone. That's a pity"...

Съмнявам се да си позволява толкова открито да критикува. По-скоро партенка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest AtanasM86

същия който ще прати Кардиф в втората лига ли? :mood (17):

деба гръцки путки ни биха но престанете да мрънкате, един голям човек каза че трябва да подкрепим новия си треньор, а не да мрънкаме постоянно. да, нещата не са толкова розови но какво може да направи той с такъв отбор? поне един отбор в който трябва да се сменят поне 6-7 играча и то от титулярния състав за да имаме шансове за каквото и да е било. имаме още малки шансове за 4-то място, да спечелим шл няма как да стане не и с такива добри отбори които играят. да отпишем и втория мач срешу гърците и да си хвърлим цвялата енергия в 4-тото място което можем да вземем.

Пич стига с тези глупости че играчите са му виновни,миналата год. същите тези играчи станаха шампиони с преднина от над 10 точки (като не броим Мата,Фелайни,Заха и Янузай) значи са можещи,когато видя че успее да ги накара 1 мач поне да изядът тревата и да се нахъсат на макс и тогава не направят нищо ще се съглася с теб,но той неможе,а това е негова работа.За збъркания състав всеки мач,смени и тактиката изобщо няма да коментирам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сори бате, ама това е пълна глупост и най- малкото неуважение към Дъртия. Вероятно съм най- големия фен на Дъртия тук и със сигурност най- големия негов защитник в последните сезони, ама тая карикатура е една огромна глупост. Дъртия остави един остарял и амортизиран отбор, който няма личен мотив за добро представяне и себераздаване. Всичко положително от тяхна страна, беше плод на страх към мениджъра, нищо повече и това се доказва в момента. В последните два сезона беше очевидно, че дори Дъртия изтърва нещата извън контрол. Видя че няма как да остави нов, обигран отбор с амбицирани и жадни за успехи футболисти и заложи на това, да изстиска максимума от сегашните като за последно и надавам се с цел да остави следващия да си нареди картите както на него му се иска. Дали времето не му стигна, дали убийствената конкуренция и натиск от страна на разните арабски и комунистически новоизлюпени отборчета е отделен въпрос. И аз до някъде съм разочарован от него и го виня за това нещо, това ми беше първата реакция като разбрах, че приключва с футбола, ама тава е положението. Приемаме го като даденост и гледаме какво може да се направи от тук на татък и обективно колко време ще е нужно да сформираме нов колектив, който да отговаря на амбициите и конкуренцията. За него си със сигурност си е взел правилното решение, тия след него да му мислят.

За пореден път се убеждавам, че днешните футболисти с малки изключения са едни разглезени, безхарактерни, наемници, с интелект на осмокласници с пет поправителни изпита, дето пет пари не дават за идеята. Искат винаги да бият и да са шампиони и едно, че грам не знаят как да го постигнат сами, а отгоре на всичко веднага надигат глава, като не им стъпваш на врата. Това представляват и се видя в тоя мач. Цялата вина не е на Мойс. Не казвам, че е перфектен и не греши и не го подкрепям ,затова което е в момента, а го подкрепям, защото виждам потенциал в него, който отговаря на амбициите и традициите ни. (Сега сигурно ще излезе някой "реалист", дето ще ми извади три думи от контекста и ще почне да ми развива теории за отдавна изгубената романтика във футбола и това, че всичко в днешния футбол е бизнес и пари. Ми да ги питам, след като са такива материалисти и "реалисти" за чии хуй ги гледат тия мърши с червените фланелки и си тровят нервите, след като нямат никаква материална изгода от това нещо?) Просто 60% вината е на ония бездушници на терена. Не Мойс им казва да се безобразно слаби отзад, не Мойс им казва да бъркат елементарни пасове в центъра, не Мойс им казва да не вкарват от и без това малкото на брой добри положения за гол. Който го мисли това нещо, значи е пълен тъпанар за мен, да се обижда който си иска боли ме кура. Почвам с епитетите, щом можете да търпите глупостите на тия неблагодарни лапета, значи можете да търпите и моите. Може ли да сте такива мърши да хвърляте цялата вина върху мениджъра? Какъв характер, каква подкрепа към новия показаха сегашните играчи и още повече тия на които разчитаме най- много за тия месеци бе? С какво му направиха живота по- малко черен? Пълни мишки са повечето. Стария, френски негър на бека, дето е един от най- оплюваните хора във форума ли ни е най- надъхания, амбициран и креативен играч бе? Не ви ли е срам? И без треньор да сме, нямат оправдание да са толкова безхарактерни. Никога не съм си позволявал да плюя по който и да било играч, колкото и противен да ми е бил, ама нещата въобще не са розови и тъпите фенове дърпат нещата още повече назад. От тук на татък промените ще са огромни за мащабите на Юнайтед.

Искането на оставката/уволнението на Мойс е една голяма глупост лично за мен и просто няма нужда да се коментира, не и в близките 2-3 години. Който не му се чака толкова, значи е ебати тъпото парче за мен, грам не разбира от футбол, да не говорим от Манчестър Юнайтед. Излишна загуба на нерви, време и отклоняване от главните проблеми в клуба. Според мен в близкото бъдеше ще се обособят два лагера. Такива дето плюят по Мойс. Имаше ги в излишък и при Дъртия, ама сега същите се сещат с носталгия за тия времена и такива, които плюят масово по много от играчите. Време разделно и никой няма да е 100% прав. Дано ония горе в Манчестър взимат най- правилните решения от тук на татък. Лично според мен чистката ще е масова за в близките две години. Който устиска-устиска, който не му изнася да хваща пътя. Няма такива филми пренебрегнати и недооценени жертвички тип Бербатката. Като не ти се играе тука и като не ставаш, хващаш пътя. Мрънкачи и изнудвачи не ни трябват, особено в тоя тежък момент. Залога е прекалено голям и който няма ташаци, амбицията и желанието да помогне на клуба да хваща пътя, боли ме кура за него, както и за много бивши играчи от световна класа, изхвърчали като парцали от Трафорда. Клуб> треньор> фенове> играчи. 70/80% от последните два са тъпи като гъзове, така че разчитаме на другите да оправят нещата. Мойс да им тегли една майна да им стъпва на гушите иначе провала му ще е огромен, вината тогава ще си е изцяло негова и ще изхвърчи с гръм и трясък. Лошото е че нищо различно от Пуля не ни чака след такова стечение на обстоятелствата.

RESPECT! Споделям мнението ти и всяка една думичка която си написал.. Един свестен коментар да прочета тоя сезон

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пореден безумен мач начело с Избрания ( да ни закопае). Този човек просто няма капацитета и качествата да води тоя клуб, не знам какъв трябва да е човек, че това да не го вижда. От няколко месеца се вижда и от самолет, че Д.М. НЕ СТАВА. Как може да пускаш Смолинг десен бек, да пускаш Клевърли в центъра при наличието на игралия страхотно оня ден Фелайни и Флечър, който след завръщането си доказа в няколко мача, че е в прилична форма, да не пуснеш Кагава в 10 мача поред, да не включиш Янузай въобще в групата, а да мъчиш трагичния Валенсия тоя сезон и посредствения Йънг....нямам думи. Перси е безумно слаб и незаинтересован, в интервю след мача за холандска телевизия направо сипва на Мойс директно за тактиката му и т.н. Никой не го бръсне Мойс и екипа му, те са пълни карикатури и с тях само ще затъваме в блатото на посредствеността. Това е истината, колкото и някои хора тука да се пънат да се правят на слепци.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest AtanasM86
Emporiooo написал си 1000000 глупости,че даже гледам и има хора които се съгласяват с теб.Аз искам само едно нещо да те питам,каде по дяволите виждаш този потенциал в ДМ,и как той отговаря на нашите традиции (като няма една спечелена титла в кариерата си и над 10 год няма победа като гост над отборите от топ 4).А и да точно треньора е виновен за тази безхаберна игра,не аз им казвам как да се подреждат на терена,точно тези същите момчета взеха титлата миналата год. така че не ми говори че нямат грам потенциал да вземат топ 4 и да елеминират Олимпиакос.Понякога хората в тоя сайт усещам че мислят с г*** си с извинение. П.П. И недей да казваш,че ние кадето искаме уволнението сме тъпи парчета,защото точно ти си супер тъпо парче и не си никакъв фен на отбора,да гледам аз как страда любимия ми отбор и да не ми пука,да се правя че всичко е ОК и да не искам промяна в отбора,ебати фена си,браво адмирации...сажелявам но за мен Ман Юн е много над ДМ Редактирано на от AtanasM86

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Виж ся донякъде си прав, донякъде не. Голяма вина за това положение има и САФ,който в доста неподходящ момент се отказа. Не изгради едно стабилно ядро от играчи, на които да се разчита занапред. Нямаше големи трансфери, а единствено той с репутацията си можеше да ги уреди.Сега нещата стават много сложни за нас на трансферния пазар дори и да имаме средствата. Но....

Мойс допреди 3-4 мача не го критикувах и дори вярвах ,че може би е точния човек. Повратния момент дойде в последните мачове ,когато започна да налага тази система 4-2-3-1.Цял живот играем 4-4-2, имаме играчи за подобна схема и изведнъж коренно различна философия. За първи път гледам този отбор да играе по този начин. Първо за да избереш дадена схема на игра трябва да се съобразиш с няколко основни неща - с какви футболисти разполагаш и отговарят ли на изискванията за ползването на тази тактика.Също така и периода в който ще я използваш. Да погледнем ние какво имаме. За тази постройка ни са необходими качествени халфове,които да могат да разиграват добре топката и бързи и технични играчи в предни позиции.За опорни халфове имаме чисто и просто 2-ма играча. Карик който е на 100 години вече и къде е на ниво къде не. Фелайни, който до тук беше контузен ииии дотам с опорни халфове. Клевърли смятам да не го споменавам.Днеска все едно го нямаше на терена.През първата част специално му гледах движението. Братче той не спря да се крие между играчите на домакините и не търсеше топката. В предни позиции да видим какво е положението. Мата е криво ляво добре, Янузай също би могъл да свърши работа иии дотам пак. Руни както казаха по-назад НЕ става за халф,колкото и да го мъчат. Кагава е човека загатка. По крилата какво имаме ...... ами нищо. Валенсия и Йънг ги оставям без коментар. Единствения по-читав дето можеше да свърши работа е Нани, а той цял сезон контузен. Е как искате с подобни играчи и с тази тактика да имаме успех. Още предния мач като видях как разиграваме топката и как всеки втори пас е назад и темпото ни на игра е по-бавно и от Б група, незнам какво очаквате. Тук цялата манджа я забърка Мойс. Като прибавим и с неадекватните му ходове в течение на мачовете и упорството с Йънг и Валенсия, направо ми идва да спра телевизора. Първия му грандиозен провал беше летния трансферен прозорец. Нуждаехме се от освежаване в състава и най-вече от БЕК ! Грандиозен провал и тук.С хода на отчаянието наречен Хуан Мата се надяваше да даде резултат, но пак не беше взет бек. Още 10 години да мъчат Смолинг на бека, няма да става за този пост. Просто момчето си личи че си е централен защитник. Нито пас,нито бързина, нито техника, нито центриране има , за да играе на тази позиция. Рафаел този сезон го няма никакъв и бараме дедовия на този пост. Евра колкото и да го плюят в момента ни е най-читавия бек. Не е една или две грешките на Мойс ,които ни доведоха до това дередже.
Тук вина имат и играчите, но те са само едни пионки в цялата схема,които ако не се упрваляват добре се получава точно това. Можем само да гадаем какво става в съблекалнята, но е видно че на доста играчи не им пука какво става на терена и не влагат 100 процента от възможностите. За мен това е вина на треньора.
Предстоят трудни времена за любимия ни клуб. Лятото си заминават двамата ни най-добри централни бранители плюс Евра евентуално. Положението ще стане страшно. Трябват ни поне 5-6 класни попълнения за да запълним дупките, а не ми е ясно от къде ще се изкопаят тези пари. Подновяването трябваше да започне още от летния трансферен прозорец, който Мойс проспа и сега 1-2 сезона още ще се чудим кой път да хванем и ще сме на това ниво. Грешките са многоо до тук, но основните ги направи Мойс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове