Jump to content
Viper

Olympiacos Piraeus 2-0 Manchester United

Препоръчани публикации

Да ти се убие желанието да гледаш любимия си клуб... До кога? И ми е интересно какво се прави на тия тренировки.. защита тренира ли се? Може ли всеки, ойто играе срещу нас да го правим на Меси и Роналдо? Може ли някакъв анонимник да минава без проблем през 4 човека от нашия отбор??

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре, че оная екскурзия за мача се провали :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не смятам да правя някакъв разбор над играта на конкретни футболисти (а мисля, че ако някой изобщо го направи ще бъде крайно смешно и неподходящо), но това е НАЙ-слабия и страхливо изигран мач под ръководството на Дейвид Мойс. Начинът, по който бе изиграна тази среща от наша страна, беше еманация на неспособността на този човек (и екипа му) да реагира адекватно в даден двубой, да избере точния стартов състав, да даде насока на футболистите как да се движат по терена, да надъхва играчите да проявят спортна злоба и др. и др. и др. ...абе пълен ШИТ!!! Днес с прискърбие мога да констатирам, че изцяло СТРАХЛИВИЯ характер на Избрания се прояви със страшна сила върху целия отбор!!! Повече не смятам да давам коментари в тази тема.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
кУР ЗА ТИЯ ДЕТО ПОСТВАТ КОВЧЕЗИ И СМАЗАНИ ЕМБЛЕМИ !! ОТБОРЪТ НЕ Е МОЙС, КЛЕВЪРЛИ, ВАЛЕНСИЯ, СМОЛИНГ ИЛИ КОЙТО И ДА Е !!!!!!!! WE NEVER DIE !!!! СМЕНЯЙТЕ ОТБОРА, ВСИЧКИ НИ БОЛИ АМА ТАКИВА ПОСТОВЕ СА Н Е Д О П У С Т И М И !!!!!!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Смяташе се, че изтеглихме най-лесния жребии от всички.............................................и ние паднахме първия мач.....................................

НЯМАМ ДУМИ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мда, и на мен ми избива агресията, за това няколко въпроси: 1. Треньорът, с извинение ама едни две кръгли неща под репродуктивния орган имаш ли? съвсем сериозно, ако за това ми се изтрие коментара, ще ми се оправи настроението :mood (17): 2. ЗАЩО ЦЕНТЪР НАПАДАТЕЛ ИГРАЕ ХАЛФ? Толкова е очевидно, че не става, че няма накъде!!! 3. Защо Синът на Вятъра е въобще в този отбор??? 4. Защо ТОМ КЛЕВЪРЛИ въобще е на тази планета? 5. Чий го дири Ашли Йънг в Млечния път???? Рууни не очевидно, не очевадно, не очеизвадно, не очевадещо, неочедерящо, не знам какъв глагол да измисля, НЕ СТАВА ЗА ХАЛФ!!! Или поне не за вътрешен, човекът просто не става. НЕ казвам, че не се опитва, но просто не става. Старанието е похвално, но само със старание не става. Човекът е НАПАДАТЕЛ бе за Бога!!!! Ако толкова не знаеш къде да го туриш, слагай го отляво. Съра това го пробва 2009 и не беше толкова зле ситуацията!!! Крис Смолинг до кога ще мъчи хората с изпълненията си като десен бек. Над 1.90 десен бек!!! Няма такова чудо никъде другаде!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мойс: Ще опитаме да спечелим Шампионската лига.

Много правилно го е казал Мойс!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Подкрепям колегите от горе,че това не е Ман Ютд.Просто нямам думи.С тая игра за никаде,Валенсия още преди да беше барнал топката падна 2-ти и не само той се представи лошо.Здържам се да не теглня на някой майните.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Веднага след мача, мениджърът на Манчестър Юнайтед Дейвид Мойс сподели, че уплашен от предстоящия осминафинал в ШЛ с колоса Олимпиакос, отново е прибегнал до услугите на личния си дилър на забранени от закона субстанции. "Не знаех какво да направя" - за 20ти път този сезон откровено призна Мойс - "Обадих се на дилъра си, направих както преди някои от мачовете ни този сезон - срещу Суонси, Фулъм, Стоук Сити и това определно ми помогна да уцеля състава. Мисля, че Ашли и Антонио бяха невероятни. Клевърли определено направи най-силния си мач за сезона. За съжаление отново нямахме късмет, въпреки, че тотално доминирахме, особено в средата на терена. Единствената забележка, която имам към играчите е, че не се опитаха да играят достатъчно често с центрирания от фланга - това е философията в този клуб. С включването на Ашли и Антонио се опитахме да покачим още малко броя на центриранията си за сезона, тъй като това е една от целите пред отбора. След неуспешното представяне на Аднан и Маруан в мача с Крисъл Палас, решихме да се върнем към изпитаната тактика, която ни донесе успех в предишните ни мачове, тъй като играта през центъра определено не е правилният подход за тези мачове." Мойс сподели още, че е сигурен в крайния успех срещу Олимпиакос. "Мисля, че ще успеем да се класираме. Бихме могли да спечелим с 2-0, а смятам, че по отношение на дузпите имаме добри идеи и изпълнители, така че феновете ни не трябва да се притесняват. Да, нямаме късмет, но момчетата се стараят много на тренировките и стават все по-добри. Ето, например, докато бяхме в Дубай, ни се наложи само два пъти да прибираме обратно топката от някоя от съседните държави след центриранията на Крис Смолинг. Надявам се едно отпадане от ШЛ да ни позволи в следващите месеци да имаме малко повече време с момчетата, за да се опознаем и да разбера как да ги използвам най-добре." Водещи специалисти от Острова споделиха, че въпросните субстанции имат ефект до няколко часа след приема, но при редовна употреба е възможно да замъглят преценката и съзнанието на човека, за период от около 8 месеца. P.S. Наистина мисля, че след НАЙ-СЛАБОТО ни представяне за последните няколко години, поне малко хумор (макар и черен) е единственото, което ни остава...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest AtanasM86

Мойс: Ще опитаме да спечелим Шампионската лига.

Много правилно го е казал Мойс!

Не мисля че даже и ще се опита,при 2:0 да се защитаваш срещу Олимпиакос,ако така се опитва да вземе ШЛ просто не знам

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Както казах, когато видях състава "Вече не ми се гледа тоя мач." Естествено той се разви според очакванията ми. За първи път от години насам ми се случва да сменям канала, да си поръчвам за ядене, да слизам до магазина, да гледам малко Слави и тн... Няма да коментирам, защото няма как да не получа бан ;) Лека вечер.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Смяташе се, че изтеглихме най-лесния жребии от всички.............................................и ние паднахме първия мач.....................................

НЯМАМ ДУМИ

бъркаш приятелю.... ОЛИМПИЯКОС ИЗТЕГЛИ НАЙ-ЛЕСНИЯТ ЖРЕБИЙ!!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Падаме 2:0 и хвърляме всичко в защита, че да не получим 3ти гол от КОЛОСА Олимпиакос........................ТОВА Е ПОДИГРАВКА С ЮНАЙТЕД ПРОСТО :facepalm: :facepalm: :facepalm: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Докато Мойс си клати краката на скамейката, докато разправя в медиите как само шанса ни липсва, докато ръководството не му държи никаква сметка за купищата провали, сипещи се като градушка мач след мач - футболистите ще излизат с точно такава нагласа - тоест никаква. Все едно за пръв път се виждат, не само помежду си, но и с топката. Оставка или уволнение на Мойс - абсолютно императивни! Тоя човек се изчерпа откъм полезни ходове в Юнайтед. Повече от ясно стана, че не може да покрие очакванията и предизвикателството! Редактирано на от ggbg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имам една мечта... утре като се събудя и отворя някой спортен сайт, да бъда изненадан приятно с уволнението на Мойс!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искрено се надявам а и вярвам , че след този позор и след очертаващите се две домакински загуби от Пул и Сити (и то най-вероятно с разлика) "ИЗБРАНИЯТ" ще стане УВОЛНЕНИЯТ!!!! няма оправдание вече нито той...нито привържаниците му,които на драго сърце са готови да му дадат още 1-2 години ...да реализира идеите си ????? за какво обаче ... за да изпаднем от Висшата лига ли??

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Играта ни беше.......то даже да се чудиш игра ли беше, или не знам.
Писна ми да гледам такава игра, честно. Или МОйс да налага няква коренна промяна и да почне да ги мотивира, или шапката, куфара, и сбогом, лека нощ....

Тая тактика и аз мога да я приложа : https://www.facebook.com/photo.php?fbid=954...e=1&theater Редактирано на от _Rooney_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Слаб състав + адски некадърна и бездушна игра. Това Е Юнайтед, за съжаление. Кагава нека си топли пейката пича, жив и здрав да е. Нека си цъкат Тони и Ашли и да си хвърят "точните" центрирания в тъча или на главата на първия защитник. Янузай не е в групата, ЗАЩО?! Абсурден мач за пореден път и не толкова ме е яд за скапания резултат, колкото за безбожно умрялата и ялова игра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове