Jump to content
Viper

Olympiacos Piraeus 2-0 Manchester United

Препоръчани публикации

На никой от нас не му е приятно в момента. Само ще помоля да внимавате как се изразявате, не ми се гледат грозни и обидни коментари, много ви моля.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нищо грозно и обидно , просто - МОЙСА - OUT! За 100-ен път го казвам и за 3ти път да ме накажете - това е ;]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мойс трябва да бъде уволнен и нещо трябва да се случи в тоя отбор, защото такъв непукизъм просто е неприемлив.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Изходът е ясен :) Благодарим ти Мойс! Бъди мъж и си подай оставката.....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Срам, Срам и пак Срам ! Как може повечето футболисти да са толкова бездушни ! Само Рууни ли бе излязъл за битка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
умрях от срам :mood (17): нямам думи да опиша състоянието си в момента--нужна ми е система отивам до МБАЛ СВЕТА МАРИНА ХАХАХАХАХА МОЙС МЕ ЗАТРИ :mood (23):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
може би е по-добре така, да отпаднем, който и да е от останалите отбори на 1/4 финал ще ни унижи .... НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ ПРОСТО, НЕ ЗНАМ КГОА ЗА ПОСЛЕДНО СПРЯХ СТРИЙМА ПРЕДИ КРАЯ НА МАЧА ....ПОТРЕСЕН СЪМ, ИМАХМЕ ЛИ ПОЛОЖЕНИЕ В ЦЕЛИЯ МАЧ С ИЗКЛЮЧЕНИЕ НА ТОВА НА ПЕРСИ ?! ПРОСТО НЕ Е ЗА ВЯРВАНЕ .. ТОВА НЕ Е ЮНАЙТЕД.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ставаме за смях с всеки изминал мач пред целия свят. За пореден път коментатора каза "Сензацията е факт!" НЯМА АБСОЛЮТНО НИЩО ОТ МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД В ТОЗИ ОТБОР! Това не е МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД, ТОВА Е МЕНТЕ!!!!!!!! Не ми пука кои са собствениците и какво мислят!!!!!!!!! Не ми пука кой е мениджър и кой ще дойде!!!! Не ми пука кои от играчите ще играят и кои, не!!!!!! Това не е МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД!!!! ТОВА Е ПАРОДИЯ КОЯТО СРАМИ ВСЕКИ ЕДИН ФЕН ПО СВЕТА!!!!!! НИЕ ОТ СТРАШИЛИЩЕ СЕ ПРЕВЪРНАХМЕ В СЕНЗАЦИЯ КОЯТО ПЪЛНИ СПОРТНИТЕ РУБРИКИ!!!!! ЛЕЛЕ...... НЕ МОГА ДА СИ НАМЕРЯ МЯСТО

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Положението почва да става отчавайщо, падна ни се най-слабия възможен отбор в ШЛ и ни смаза....Смолинг пародия на футболист, Клевърли,Йънг и Валенсия трябва спешно да напуснат тима

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След тоя мач, би трябвало модераторите да напишат - тоя път имате право да плюете, храните и серете по всички. Имате това право! :) СРАМ, най-трагичният Юнайтед, който някога сме гледали. Благодарим на замесените! :) Нямам думи да опиша трагикомедията... всеки имал нещастието да гледа тоя мач ще остане с траен спомен до края на живота си...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
До 80-тата минута нямахме отправен удар. За 90 минути едно 100%-во положение, за 90 минути една атака, която напомни за Юнайтед - тя дойде в 91-вата минута. Срам и позор! Честно казано дори и да направим невъзможното (към настоящ момент), то не ми се мисли какво биха ни причинили отбори като Байерн и Реал. Безспорен факт е, че Мойс носи пълна вина! Обаче не разбирам липсата на желание в играчите. Колкото и да е слаб треньора, то не е допустимо да играеш по подобен начин. Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest AtanasM86
Ако искат да ми се обиждат защитниците на Мойс (ако изобщо има такива вече),ако искат да ме банват не ми пука,но за мен ако има такива хора то те не обичат отбора итински.Не може да гледаш как тоя айде да не казват е*** майката на отбора и да не ти пука,даже да го защитаваш все едно ти е баща,еми аз не мога така.Във веки един мач обърква всичко което може да се обърка,тоя мач няма да го коментирам изобщо няма никакъв смисал,да не вземеш в групата Янузай,а статика Йънг да ти играе цял мач си е престъпление,изобщо да не ми се слушат оправдание какви са ни играчите,защото Олимпиакос половината състав им е от изритани футболисти от други отбори и ни разкатаха фамилията.Направо не ми се пише,няма смисал...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямам думи.....Тотално безобразие, колко пъти футболист на Олимпиякос навлизаше в наказателното ни поле просто ескортиран от наши футболисти...никакви опити да го спрат...просто тичат до него...Жалка история, утре отново ще слушам колегите ми и лошото е, че ще знам че са прави...Мойс е пълен.....Нека направи нещо мъжко и да си подаде оставката.... Олимпиакос играха супер зле, постоянно грешни пасове и глупости и пак ни биха....това казва всичко...Мойс....замини си.....просто замини си...махни се, отиди си веднага.....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Моля ви това да е краят на Мойс в любимия ни отбор :mood (4): :mood (4): :mood (4): :mood (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма смисъл от отварянето на тази тема. Всички сме дълбоко афектирани и ще се лее помия Треньорът напълно я заслужава, но това е друг въпрос. Тъй като няма смисъл да казвам кой е виновен, кучето пред входа вече знае, ще се съсредоточа върху нещо по-забавно: Прави ми впечатление, че поне 6 души от отбора носят розови бутонки. Много интересна мода, значи. То верно , че ве рийл мен уеър пинк, ама :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всичко ясно, аз не съм изненадан с оглед състава, с който почнахме, ама грам. Искам да попитам - все още ли има слепи наивници, които да си въобразяват, че Руни може да играе като Халф, какъвто и да било? Никога по никакъв повод тоя човек няма да е топ халф, ама никога. Срещу Паласи, Хълове и Норичи ще играе, но срещу от средно грамотен отбор нагоре ще изглежда и изглежда като сляпо бебе без грам ориентация! Редактирано на от Glory_Man_United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм супер разочарован. Не може да ти остане една единствена купа, за която да играеш и да се отнесеш по такъв начин... пълно безхаберие... Шампионът на Англия да играя дефанзивно срещу византийци...Смолинг с ФРАПАНТНИ грешки!!! КАКВО за Бога правеше??? Истината е, че може да се оправим или с нов мениджър или настоящият ни да намери още няколко играча като РУНИ=Великан. Такъв тип са ми любимите играчи - раздаващи се за отбора до край! П.С. за не знам кой път се убедих как Големият, Великият, Извънземният Гений Сър Алекс Фъргюсън а правил шампиони тези футболисти. Поклон :bow

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Още като видях стартовия състав очаквах,че ще сме трагични,но това е вече прекалено. 1 точен удар за 90 минути.............. 5 опита срещу 12 за гърчолята,за к'во да говорим. Мойс да хваща куфара,заедно с Йънг,Валенсия и Клевърли.Ако трябва аз ще им купя билети. П.С:Смолинг е объркал направлението в което да се развива.Да се връща да си завършва висшето образование. Редактирано на от w00t

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Срам, Срам и пак Срам ! Как може повечето футболисти да са толкова бездушни ! Само Рууни ли бе излязъл за битка.

Рууни какво направи ? Да връщаше се да поеме топката назад но пасовете му не спориха ... и той игра много под нивото си . Мойс пак ме изуми ... нямам думи вече.Да не можеш да направиш 2 положения цял мач

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение
Това остана от любимият ни отбор ... #MOYESOUT Редактирано на от Snoofcho

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове