Jump to content
StreetSoldier

Crystal Palace 0:2 Manchester United

Играч на мача  

57 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Направихме доста безумни грешки,но наистина ви моля,дайте да си спестим критиките този път.Нека поне до вторник да покажем малко подкрепа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Промяна! Това е! Нека запазим това си представяне и да градим над него! Всичко останало ще си дойде само! Всички играха много добре (на моменти с някои наивни грешки, но ще се изчистят)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Победата си е победа. Отбора започва да заиграва както би трябвало така че...Факт е, че след първото полувреме заспах, но да кажем, че всичко ще се оправи и скоро футбола ни, ще е интересен даже :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много положения, а реално вкарахме един гол, другия е дузпа.Но както всички знаем тва представяне е инцидентно, така че няма да бързам да се радвам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това е състава, това е формацията, това е стила на игра! Рууни, Мата, Янузай и Де Хеа са ясни с похвалите, но аз искам да отлича и Фелайни. За мен днес той направи добро представяне, като се има в предвид колко и от кога не е играл с отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хубав мач, хубав състав, на фона на предишните мачове тоя ми хареса. Фелайни се включи що годе успешно, ако беше вкарал и гол щеше да е още по-добре.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да,да и пак да на такова представяне.За мен МоМ :fellaini: Благодарение на него стана възможно това 4-2-3-1, за което си говорим от край време. Ако го пробваме това с Карик-Клевърли, като опорни резултата ще е комичен. Надявам се това означава край на Клевърли в стартовия състав. Мойс, не пипай тактиката, или стартовия състав(с изключение на защитата) до края на сезона.Благодаря!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
3те точки са най-важното от този двубой, който след седмица дори няма да се помни. Чакаме следващите

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добро разиграване, но се вижда, че им е чуждо на футболистите този тип игра. Дано продължават с тази игра, за да свикнат и от другия сезон резултатите ще дойдат. Сега се надявам на добър резултат в Гърция, защото ще е тежък мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мойс се сети, че когато топката бъде разигравана по земя, и нещата можело да се случат, а не безумните 456976969876 центрирания, водещи до ъглов удар, или в Северен Лондон. Както и да е де, днеска ми харесаха всички, Фелайни не игра никак лошо, жалко, че не успя да се разпише, дано срещу гърците да си пази гола. Добре беше, дано във мача от ШЛ да е по-добре

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Представете си само Мойс с всеки изминал мач да надгражда играта и да става все по-ефективна и да вземем накрая ШЛ :D , звучи добре , но едва ли.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това е стила на игра,който трябва да се налага,но за да е успешен ни трябват добър десен бек и по-млад Евра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предвид че ония се бяха окопали като руснаците през ВСВ съм доволен.Мата почва да се вписва в отбора и да прави комбинации(най-вече с Руни),което ми харесва. Редактирано на от w00t

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Играта ми хареса много. Имаше някои грешки, които могат да се изчистят, но като цяло беше добре. Ако бием във вторник с хубав и сигурен резултат ще има :greets:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Така е, да... това, че Фела не може да уцели топката на празна врата обаче не го споменаваш. Много малко му трябваше на Мата, за да се отчете не с една, а с две асистенции.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Статистиката е грешна! Невъзможно е да вкарат 2 гола от 1 удар в очертанията, а и към края на мача беше нещо от сорта на 10-12 в наша полза. Иначе сравнително лесен двубой. Този път играта ми хареса. Има още какво да се желае, но със сигурност се видя напредък. Центриранията бяха далеч по - малко, но за сметка на това качествени. Не малко комбинации бяха сгрешени, но да се надяваме, че с времето нещата ще се изгладят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Можело и да се играе някъв футбол. Атаката в 66 минута, където Фелайни би във вратаря, беше най-добрата ни атака през сезона. Фелайни не беше толкова зле, а и имаше по-специфични инструкции, нещо което особено си пролича първите 20 минути. Тогава не участваше толкова в разиграването, а тръгваше напред, към наказателното на противника, докато назад се ротираха Рууни и Мата, които заедно с Карик комбинираха и изграждаха атаките. Не случайно именно Фелата излезе на два пъти на най-добра позиция, въпреки че след 20 минута очевидно Мойс го върна леко, то и оттам ни тръгна на зле играта през първото. Опредлено интересен прийом, който и занапред може да върши работа. В защита също вършеше добра работа, имаше и браг в играта му , но след толкова месеци без игра е нормално. РВП обаче е уникален нападател. Това, което направи когато удари гредата беше страхотно. НЕ знам дали някой забеляза, но след като Янузай му подаде, май беше Янузай де, не съм сигурен, в нито един момент РВП дори не погледна къде е вратата. През цялото време само гледаше защитника, и дори от тоя малък ъгъл реално щеше да вкара, защото вратарят беше матиран И цялото това отиграване без дори да погледна къде е вратата, феноменален усет е това.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Важното е да се вижда , че има желание за налагане на нещо качествено , дори и да не се получава в началото. И без това сезона отива към нулев , поне да се изгради един стил за следващите години. Ако Мойс мисли по този начин и прави такива опити го подкрепям , дано не е моментен проблясък.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ван Перси, Рууни, победа, 3 точки, мерси! Надявам се само да не е напразна тая победа. Срещу тия спечелихме и двата мача, че даже и с 2 сухи мрежи. We owned them :mood (12): :mood (5): :mood (17): Редактирано на от ggbg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове