Jump to content
Viper

Arsenal 0-0 Manchester United

Играч на мача  

68 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Напълно си прав, че не може за, 6-9-12 месеца. За това си прав. обаче за 9 месеца не мислиш ли, че трябва да има поне някакви наченки, защото от моя не бих казал много сериозен опит, но все пак опит, при тренировки при даден треньор над няколко месеца, да, не си свикнал съвсем, но вече се виждат специфични тактически изисквания, отиграват се основни идеи на треньора за владеене на топката например, за даден основен план за атакуване на противника, за някакъв тип защита и прочие.. Не значи, че е перфектно, не значи, че отборът го е усвоил но вече е започнал процесът. Както се казва, процесът е от А до Я. За 9 месеца да сме още на А, ако въобще има А, аз това не мога да го приема и за това имам съмнения, че въобще този треньор е способен. Защото аз не виждам наченки на работа в тоя процес. Това ми е проблемът, не резултатите :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз виждам деградация в отбора.И абсолютна демотивация на играчите.Мойс в прав текст каза,че не знае какво да направи за да победи,което съответно се отразява и на играчите,като и те почват да не знаят какво правят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ти сериозно ли го прие това за сръбското първенство? :mood (17): Наистина съм от заблудените вярващи в Мойс, ама чак толкова отчаяно зле не съм и май не е трудно да се улови сарказма. Както и да е ... аз казах, че не виждам смисъл да се опитвам да убеждавам в нещо някой. Но като сравняваш, сравнявай със сравнимото, а положението, в което Гуардиола си намери новия отбор и това при нас ... айде, моля ... ако беше така нямаше да се реве за отчайващото състояние на центъра ни, за нуждата от ляв бек и т.н. още от лятото на 2012г., че и по-рано дори.
И вече ми е пределно ясно, че каквото и да напиша/кажа, то ще бъде извъртяно така, че накрая да излезе, че Мойс е некадърен, а вярващите все още в него - заслепени неадекватници. И се надявам, че отвреме-навреме ще ни минава и една мисъл през главата, а именно, че има много неща, за които дори и не подозираме, а вероятно оказват влияние ... ама нали всичко знаем и е така както го виждаме по диемаджийницата.
За съжаление или пък не, нямам време да чета пресата всеки ден, но като чета обръщам внимание на цитатите, а не на извъртанията на журналистите или пък да си правя изводи за състоянието на отбора от форуми и т.н.
Но щом някаква част от феновете са по-големи специалисти от хора занимаващи се цял живот с футбол или дори от бивши /вкл. и наши/ играчи, които сега са коментатори и анализатори ... ОК! Мълчим и се срамуваме от слепотата си! :mood (17):

Коментирай си, лошо няма. Даже е добре. Нали затова е този форум. Аз просто ти казвам, за да успее Мойс при нас му трябва характер и качества. До момента нищо не е показал. А това кой какво казал и дали е бил коментатор, анализатор, бивш играч какво значение има? За мен никакво. Аз виждам един обезверен, безидеен отбор, играещ футбол отпреди 30 години. Ако за теб Мойс с такъв футбол оправдава очакваията, ок. Ако липсата на инфо какво става в кухнята, е повод да го оправдаваш, ок. Ама аз съм сигурен например, че ако Мойс беше на мястото на Гуардиола в Байерн, резултатът там щеше да е доста подобен на нашия. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз виждам деградация в отбора.И абсолютна демотивация на играчите.Мойс в прав текст каза,че не знае какво да направи за да победи,което съответно се отразява и на играчитe

+1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мата няма един силен мач досега, днес беше най-зле откакто го взехме

А според теб колко мача е изиграл.Ти кво искаш за 3 мача да стане голмайстор.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ебати ревльовците, честно... вие не знаете какво искате, ама въобще си нямате представа какво искате да гледате от отбора. Защитаваха се страхотно, халфовете на Арсенал не можеха да измислят нищо интересно и връщаха топката назад. Направихме няколко добри контри и този път наистина късмета не достигна, за да влезне поне едно от положенията на Перси.

Стига с тоя късмет бе Mr. Moyes!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За мача.Добра игра в защита в нападение бяхме зле много брак в играта.Като цяло повечето време се защитавах ме.Фърдинанд се включи много добре в мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Обвинявам го за второто изречение, което си написал. Точно, щото не изгражда нищо ново е проблемът. И аз не съм доволен, че той 8 месеца го кара като Съра, а не се опитва да прави промени, защото само промяната ще ни извади от кризата и то много рязка промяна в игрови план :)

за отбор като Юнайтед това неможе да стане за 6 месеца, нито за година дори
няма никакъв смисъл от сравнения с други отбори, просто защото никой не е като Юнайтед, въпреки многото прилики , които виждате с Байерн примерно, има много повече и по-големи разлики

И двамата сте много прави.Трябва промяна.Но няма да е от Мойс.Няма и да е от много други.Всеки който поеме отбора ,ще бъде уверяван ,че взима много добре смазана машина ,и без да си играе много много с нея да се хваща на хорото.Ще мине доста време Юнайтед да промени напълно облика си ,защото това е негатива от ерата САФ.Да изградиш този Юнайтед толкова време ,и да оставиш някой да го срути ,защото иска да наложи нещо свое ?Не мисля.Доста време занапред ще е така и дали ще го докарваме от играчи или късмет ,ще видим.Мое мнение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам. Жалко за опропастения сезон, жалко за нереализирания преход, жалко за тоталната разруха спрямо всичко, което Юнайтед бе постигнал и представляваше дотук. Почваме от първи клас, наново. Много, много жалко. Преди Юнайтед ми носеше тръпка, емоция, вдъхновение, сега е само едно голямо разочарование. Който ще да ме нарича глорихънтър, 5 пари не давам за чуждото мнение. За мен безспорната истина беше, че един плавен и безболезнен преход с поддържане на прилично ниво и резултати (НЕ говоря за никакви титли, трофеи и отличия!) беше възможен. Беше. Сега всичко си *** мамата. Никога няма да повярвам, че лицето Дейвид Мойс е човекът, който ще изгради новия хегемон от руините на стария, не и докато не го видя с очите си. С убийствената лекота, с която под негово ръководство Юнайтед дръпна 2 десетилетия назад в развитието си за 1 полусезон, хич не изглежда обещаващо. Въпреки че сме на противоположно мнение с някои колеги, уважавам тяхната позиция. Дано Мойс обърне хода на събитията в полза на клуба и себе си, искрено желая да ме (ни) опровергае с действията и постиженията си. Но не вярвам. Почти никога в живота си не съм бил толкова скептично и песимистично настроен, както по отношение на този въпрос.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
„Доволен съм, но исках трите точки, каза след мача шотландецът." Извинявам се (нищо против Мойс), но това изказване противоречи на последните секунди от мача....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

„Доволен съм, но исках трите точки, каза след мача шотландецът."

Извинявам се (нищо против Мойс), но това изказване противоречи на последните секунди от мача....

И що така?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За съжаление или пък не, нямам време да чета пресата всеки ден, но като чета обръщам внимание на цитатите, а не на извъртанията на журналистите или пък да си правя изводи за състоянието на отбора от форуми и т.н.
Но щом някаква част от феновете са по-големи специалисти от хора занимаващи се цял живот с футбол или дори от бивши /вкл. и наши/ играчи, които сега са коментатори и анализатори ... ОК! Мълчим и се срамуваме от слепотата си! :mood (17):

Ама ако ще говорим на базата на футболно сиви, то да закриваме форума, защото едва ли има хора, занимаващи се професионално с футбол тук.

Ние сме фенове. За съжаление, дотук по темата Мойс не се получава дискусия, защото от едната страна се ръси само негативизъм, макар и нерядко подкрепен с факти, а от другата пък некакви напарфюмирани изтъркани фрази, подкрепени с нула(о, зеро) факти. Да не говорим, че определени индивиди, стигат дотам в защитата си към Мойс, че обявяват играчи като Вида за "мишки", Рууни и Перси за мърши, Валенсия за анти-футболист и прочее простотия.

Аз не смятам, че Мойс е слаб треньор. Постигна стабилност в Евертън, имаше добра финансова политика. Проблемът му е, че не е САФ. А по-големият проблем е, че отбора очаква, че са намерили новия САФ. А такъв човек няма в това поколение, няма в предишните, едва ли и ще има в следващите няколко. Романтиката е прекрасно нещо, но е време да минем в модерните времена, когато мениджъра не държи целия контрол в клуба.

Дейвид Мойс просто няма нужните качества да върши всичко това. Няма тежест, няма кариерата дотук(а не е първа младост), която да предполага, че може да установи контрол над съблекалнята. Единственото правилно решение е да започне да гради от нулата и да завърти отбора около младите момчета като Янузай, Джоунс, Де Хея. Само, че вместо това виждаме как Рууни, който беше на прага да бъде изгонен от САФ, превърна Дейвид Мойс в своята кучка. Ясно, че без Рууни сме много по-слаби, но Мойс е толкова уплашен от сегашното положение, че Рууни си прави каквото иска с него. Така няма да спечели съблекалнята, така ням да наложи авторитет над играчите си, и най-важното - няма да изгради нов отбор от нулата.

И преди да бъда обвинен от турбо-феновете на отбора, които единствено имат право да пишат в този форум, да кажа, че не смятам, че другите, които се спрягат щяха да постигнат много повече от Мойс - хеле па анимационни герои като Моуриньо и Гуардиола, които цял живот са работели със супер талант. Клоп също за сега с нищо не е доказал, че може да влезе в обувките на човек, който да дърпа всички юзди в един отбор.

За това смятам, че големия ни проблем не е Мойс или този, който ще дойде след него, а това, че е редно клуба да спре да търси новия САФ, да преструктира ролите в ръководството и след време да говорим за новите Мойс, Х и Y, а не за добри мениджъри, останали в сянката на сър Алекс, като неуспешни опити да изпълнявт неговите функции.

Извинявам се за дългия пост, няма да чуете друг коментар от мен по темата, защото както казах, простотия, която се изсипва по любими футболисти идва в повече. Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като не им харесва играта на самите играчи,на тренировката да седнат на земята и да си кажат всичко с Мойс,така или иначе половината отбор е с по-високо самочувствие от Дейвид и достатъчно самоуважение,че да си кажат нещата в очите. -Шефче,играем бавен,залухав,старомоден,дърварски футбол,не ни харесва тактиката ти на водене на мачовете и задачите,които ни раздаваш,промени нещата или си играй ти.Абсурдно звучи,нали,както и повечето коментари,които се дъвчат всеки ден.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пробвай да отидеш при шефа ти и да му кажеш, че не ти харесва заплатата, работата и т.н. Да видиме дали той ще се промени или ще те изгони :) Д/г е същото според мен. Щом Мойс прави определено нещо вече почти година, значи той смята, че е прав, а когато смята така, какъв е шанса когато някой от играчите отиде и му каже, че не е прав, да се промени ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пробвай да отидеш при шефа ти и да му кажеш, че не ти харесва заплатата, работата и т.н. Да видиме дали той ще се промени или ще те изгони :) Д/г е същото според мен. Щом Мойс прави определено нещо вече почти година, значи той смята, че е прав, а когато смята така, какъв е шанса когато някой от играчите отиде и му каже, че не е прав, да се промени ?

Абсурдно звучи,нали,както и повечето коментари,които се дъвчат всеки ден.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове