Jump to content
Viper

Arsenal 0-0 Manchester United

Играч на мача  

68 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

На мен пък ми харесаха вчера... Отзад бяхме, като Челси, напред с контраатаките също. Челси изглеждаха по абсолютно същия начин на Етихад, а не видях някой да ги плюе, даже напротив, пишеше се как са изяли Шити! Патерицата, ако си беше вкарал 2-та гола, тук щеше да се пише колко сме велики, уви не го направи и сега се пишат същите глупости, както след всеки един мач...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ма то това следва, след месеци и стотици оплюващи коментари, следва примирението, че това ни очаква за напред. Еми пак ви питам. Кой е жалкия в случая? Единственото хубаво от подобен развой, ще е отсяването на случайните фенове и сплотяването на останалите такива. Като някой ти каже, че е фен на Юнайтед, няма да го гледаш като враг докато го претеглиш колко му тежи акъла. Писнало ми е от такива съфенове.

Продължавам да твърда, че Мойс има потенциала да стане правилния човек и рано или късно ще стане това. За момента няма друг, който да отговаря на условията, традициите и целите. Ако не е той човека, значи сме го закъсали много яко. Ще станем един от многото за борбата за 4-ката, а амбициите са по- големи в крайна сметка. Възможно най- бързо да станем доминиращия отбор на Острова. Единствения начин, който виждам в близкото бъдеще е Мойс. И то нещо то съм много умен, а щото до колкото се може в ролята на фен, усещам какво се случва в тоя клуб и си давам сметка какви са амбициите. Моуриньо, Пеп, или там който е на мода, не покриват тия амбиции.

А бе ти не си глупав бе. Умишлено ли се правиш на тъп или си на тежка дрога последните месеци?

Не знам с кого ме бъркаш, но негативните ми коментари към Мойс започнаха януари месеци след очевидния спад в играта ни, преминаването към един уникално селски стил на игра и вече немалкото мачове, в които вместо да атакуваме се връщаме да пазим резултата като мишоци.

До преди това се опитвах да търся положителното в назначението на Мойс и да не си позволявам да го "уволнявам".

Ти ако искаш си вярвай и, че Барека и Гоце са новите спасители на България, и че ще срешнеш големата любов, и че Дядо Коледа ще ти донесе камионче. Възможно е, но за съжаление фактите от работата на Мойс е, че за 6 месеца ни превърна в свое подобие - слаби и безхарактерни.

Мене ме боли. Но явно аз не съм фен, а за да си такъв трябва да ти е през кураи да ръсиш некакви заучени фрази.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Както някои изтъкнаха тука, Мойс има щастието да работи в комфортна обстановка. Очакванията преди сезона бяха колосално занижени. Единственото, което се очакваше от него е да вкара рутинно отбора в 4-ката. Напълно резонно предвид качеството и широчината на състава. Да, този състав не е шампионски (беше шампионски за гения на Фърги), но е достатъчно добър да попадне в 4-ка. Получава безрезервната подкрепа на борда и феновете на ОТ. Похарчи 65млн. за трансфери, не малко пари. Бих казал, че се ползва и с нетипичен медиен комфорт с оглед покъртителните резулти. Нека сега резюмирам с какво отвръща той въпреки целия комфорт на света, който има. Играем футбол от праисторическата ера, буквално ни върна 30 години назад. Губехме от отбори, които не ни бяха побеждавали на ОТ от деситилетия. Единия път това се случи в рамките на 1 седмица, в рамките на 4 дена. Отбора е аут от домашните купи в началото на Януари. Счупи всякакви негативни рекорди, всичко това за има-няма 6 месеца. Предния сезон отбора стана шампион с 11 точки аванс и месец преди края на кампанията. Сега сме на 16 точки зад лидера, 11 точки зад 4-тия и 8 зад 5-тия. А сме едва първата половина на Февруари! Не ми се обсъжда тактическата му невменяемост и начина, по който третира някои от играчите. Сори, но това е крайно неприемливо за стандартите на клуба поставени последните 25 години. И докато е тука ще трябва да се съобразява с тези стандарти и ще бъде оценяван спрямо тях, колкото и да му е неприятно. Тежко е да наследиш короната на сър Алекс Фъргюсън!!! Ако не е способен да я носи - ВРАТАТА! До момента представянето на Мойс е тотална катастрофа. Всяка седмица си повтарям, че няма как да стане по-лошо, но той продължава да достига нови висини. Кинг Кени да бяхме назначили, нямаше да ни сгромоляса така рязко :mood (17): Искам да успее. Така ще бъде докато не го сменят, но не му вярвам, че ще обърне хода на събитията в своя полза. Ако още утре бъде уволнен, няма да жаля за него. Редактирано на от Alan_Smith

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На мен пък ми харесаха вчера... Отзад бяхме, като Челси, напред с контраатаките също.
Челси изглеждаха по абсолютно същия начин на Етихад, а не видях някой да ги плюе, даже напротив, пишеше се как са изяли Шити!
Патерицата, ако си беше вкарал 2-та гола, тук щеше да се пише колко сме велики, уви не го направи и сега се пишат същите глупости, както след всеки един мач...

Брат, къде ги видя тези контри бе?? Аз що само изритвания напред видях и невъзможност да се организира атака!? Контраатаки, сериозно?? Играчи като Мата, Ван Перси, Рууни изглеждат жалко в момента, а не са по слаби от Вилиян, Азар и Оскар.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

"Важно бе да не загубим този мач, но ние искахме да спечелим. Чувствах, че сме нервни. Повече се стараехме да не получим гол и това ограничи играта ни в предни позиции. Бяхме внимателни при включванията ни в атака. Явно бяхме повлияни от петте гола, които получихме в събота и това си личеше. Повече мислехме как да не загубим и по-малко как да атакуваме. Преминахме през два тежки двубоя, но още сме в добра позиция, а това в момента е най-важното", смята Венгер.

смятай :mood (17): :mood (17): човекът си го казва съвсем честно и почтено, че е чакал да паднем по дефаулт :mood (17): деба, ако бяхме с Фърги след тва 5-1 ги чакаше и гаден humiliation на Емирейтс :FergieSmile2JPG_thumb:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очевидно бе, че играхме за хикс и го постигнахме. Но въпросът е защо трябва да сме доволни на равен в мач, в който ни трябват задължителни три точки? В конкретния момент няма абсолютно никакво значение дали ще вземем точка или ще загубим. Какво като гостуваме на Арсенал и какъв критерий е Арсенал за Юнайтед, особено последните 6-7 години? Топ 4 е абсолютен мираж и единственото хубаво, което можем да направим до края на сезона е да избегнем участие в безсмислената Лига Европа догодина. Сезонът явно ще е нулев по всички параграфи, но кога за Бога ще спрем с това безадресно изсипване на топката от всяка една точка по терена? Редактирано на от Vidic

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като ви чета ферманите и силно се надявам едно-Никоя от звездите ни (Гигс,Скоулс,Солскяр,Гари и др.) да не стане мениджър на отбора,защото ще оплюете и тях :/

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ТИ СИ ЖАЛЪК БЕЕ! В момента сме в най -трудните времена, откакто сме живи фенове на тоя отбор и взимаме точка от лидера в класирането. Кво искаш повече бе!?! Много ви е разглезил Дъртия мещо ми се струва, ама и по него плюехте през мач. КОЙ Е ЖАЛКИЯ ТЕ ПИТАМ?!?!

Ти, кой!

Ти също.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Знайш кое е най-смешното: Че хората в Англия и в Манчестър все повече не го искат и им става ясно, че тоя бездарник нема да прокопца в Юнайтед, хора, като оная баба, дето сигурно от 40-50 години ходи на стадиона, но тя просто не знае какво е Юнайтед. Тука някви български семкаджии пред телевизора ще трябва да и обеснят за традицийте на клуба и как тя и другите редовни абонаменти на Олд Трафорд не разбират нищо от Манчестър Юнайтед.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре го каза и един пост одеве, какво ще го чакаме 2-3 сезона, в които ще сме макс 5ти, ама по-скоро 6-7-8, без никакви купи и с мега грозния дърварски футбол.Че тоя и в Барса да беше пак щеше да ги осере, ай стига, махайте тия розови очила.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като изключим Сър Алекс и Сър Боби, Мойс трябва да спечели доверието на футболистите. Много добре знаем, че не се славят с особено голям интелект и всяка по-лоша или добра дума им влияе пряко, отделно, че са милионерчета (имаше подобно интервю със Сър Алекс.). Гледам вчера Адебата какви ги твори. Казал на АВБ, че методите му не стрували после казал и на съотборниците си. Такива интриганти аз в Юнайтед не искам, а в това отношение Сър Алекс е БОГ!!! В момента явно тече и голям процес на разместване на пластовете в съблекалнията. Някои от тарторчетата не са доволни - Видич, Евра, Рио, Рууни, Гигс. По метода на изключване може да се предположи кой е.....Такива неща винаги са били част от кухнята на всеки тим. Ако успее първо да спечели играчите си, може да има дълготраен успех, а не да се хващаме за тактика и други по-дребни детайли. По темата: всяка точка в Лондон винаги е добре дошла за Юнайтед. Поне аз израстнах с това велико съперничество между дяволите и топчиите и малко от малко имам бегла представа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Голяма част от привържениците на клуба продължават да подкрепят Мойс, но доверието към шотландеца започва да намалява, показва проучване на главната организация на феновете на клуба Red Issue.

Така например, запалянковците, които са готови да дадат на Мойс да поработи още един сезон на своя пост, е намаляло от 73 на 51% в сравнение с аналогичния въпрос през януари.

Освен това, увеличен е процентът на феновете, които искат оставката на шотландеца след края на сезона - той е нараснал от 20 на 32. Ако през януари само 7% от привържениците на Юнайтед са желаели незабавно уволнение на Дейвид, то сега тази цифра е вече 17%

Redcafe не са феновете на Манчестър Юнайтед, нито 10-те коментара в статиите на Гардиън, Дейли и Сън. Стига глупости..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Спрямо моментната форма на двата отбора изиграхме доста читав мач, най-вече в защитен план. А имахме и 2те най-чисти положения в мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според вас не трябваше ли да се направят смените Янузай - Клевърли към 65тата най-късно и Йънг(то няма кой друг) - Валенсия? Мата в центъра и Рууни изнесен с една идея по-напред? Според мен закъсня с тея смени, да не говорим, че не бяха особено адекватни, най-малкото щяха да внесат свежест по-рано и за повече време. Другото което ме притеснява, е че Рууни и Перси след контузиите си играят неизменно постоянно. Да не гледаме пак Уелбек и Чичарито по крилата и насам натам като патки без глави... BTW - освен с олекотената версия, как по друг начин мога да виждам всички мнения в темата? Редактирано на от Sido

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам дали съм единствен,но за мен МоМ за нас беше Смолинг!Просто беше титан и се справи отлично!

Най-накрая някой да му отдаде заслуженото на това момче, месеци наред само го плюят и аз не знам за какво. Браво!

Мойс излезна за Х, сигурно е доволен след мача, чакам някакво интервю.

Последните 30 секунди бяха сигурно най-гнусното нещо, което съм виждам Юнайтед да прави... тва да имаш възможност за победен гол и да върнеш топката в защита и да бавиш времето от нашия отбор не съм го очаквал, не и в такова дерби.Ебаси гнусната работа, заклевам се.Отбора пак нищо не игра,

Според мен това достатъчно добре описва сегашното състояние на любимия ни отбор. Аз лично бях потресен то това което направиха в края.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не мога да повярвам, че има хора, които казват че сме направили читав мач. Стоук и Фулъм биха направили по-интересен мач, с повече положения и по идейна игра. И двата отбора бяха трагедия и не показаха абсолютно нищо, което дори да ни напомни за мачовете помежду им от последните години. И докато за Арсенал не ми пука, а и донякъде имат оправдание с оглед програмата им и т.н. то за нас няма. След като отпаднахме от всички купи в Англия и се движим в средата на таблицата, а разполагаме с отбор който предната година стана шампион, не мога да си обясня начина на игра и поведението на футболистите във вчерашния (а и не само) мач. Искам само някой да ми обясни, защо последните 30 секунди, вместо да направим атака, или поне някакъв мизерен опит.... топката се връщаше НАЗАД, НАЗАД, НАЗАД, НАЗАД, а накрая вече Карик (убиеца на футбола) нарочно бави, че да свири съдията..... *** му майката, това кога е било? Някой помни ли... 15 години, че и горница почти не съм изпуснал мач на Юнайтед и такова насиране и унижение не е било ниокга... не знам кой е виновен, Мойс ли, футболистите ли, сечено ли му правят, какво... ама просто е нетърпимо... това не е Юнайтед! Не знам, играем ужасно... не вярвам, че са чак толкова некадърни футболистите, колкото изглеждат... За мен, задължително трябва да се случи нещо, някъде, някак, ВЕДНАГА... иначе сме обречени на провал тоя сезон, че и следващите няколко. Свикнахме вече да ни ебават, да ни тролват, да се гаврят с нас, дори самите ние го правим... вярно, самоиронията е хубаво нещо, но до едно време..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Елементарен контраст, от който веднага изпъква безхаберието на Мойс. Гуардиола пое Байерн и отборът е първи с убедителна разлика в първенството. Играе привлекателен, динамичен футбол, спазвайки твърдо своята философия. Футболистите му вярват, държи съблекалнята, пълна със звезди изкъсо. Голям футболист, голям треньор. На такъв човек време не му трябва. Влезе си в клуба на 6-а скорост и мачка наред с по 5 гола на мач. Да погледнем наш Мойс. Поема завършен отбор, завършил първи в класирането с 11 точки преднина, играещ красив футбол, с играчи световна класа. Какво прави? Още от първия мач у дома с Челси този сезон ми присветна червената лампичка. Слаби, безидейни, страхиви футболисти практикуващи грозен, демоде футбол, с остаряла философия. Ако не можете да видите разликата, това не ви прави ПО- фенове на Юнайтед. Напротив. По- скоро ви прави да изглеждате като щрауси, забили глава дълбоко в пясъка. Или във вашия случай с глава дълбоко забита в задника. :D Каквито клиширани и захаросани фрази да вкарвате, това не променя истината. Мойс е безхарактерен, страхлив мениджър с остарели, непечеливши разбирания за футбола. Дотук той успя да превърне хегемони в едно посмешище и жалка сянка на величието, което сме. И го направи за само половин година. Още един "рекорд" в "славната" му колекция. А това, дето го пишете, че сляпо се доверявате на преценката на други, пък дори те да се казват Сър Алекс Фъргюсън или Сър Боби Чарлтън, отново доказва, че сте точно това, което отричате, че сте: коне с капаци, без собствено мнение и адекватна позиция.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Колкото и мазохистично да звучи аз съм доволен от подхода,който Мойс избра за този мач. С оглед на нещата,които показахме през сезона ако бяхме тръгнали да се надиграваме,губихме на 100%. На всички ни е ясно че Мойс не е Ходини за да измисли и да рискува с нещо ново. Конкретно за мача:прекалено много неточностти в центъра на терена и от двата отбора.И отново си пролича липсата на човека с визия. Ако беше САФ.....ама не е.Ако бяхме си взели мачовете от графа "лесни" едва ли щяхте да обръщате внимание на играта ни в тоя..Нима САФ срещу РМ предната година не бе излязал със подобна тактика??Нима на моста редовно не играем така? А колкото до последните 30 секунди от мача и аз няма да ги коментирам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мойс не може да бъде оправдан по никакъв начин. Не е от играчите, щото знаеме с правилния човек кво могат. Да, има някои некадърници,тва е ясно, но като цяло тези момчета станаха шампиони миналия сезон. Никой не е навътре в клуба и не знае кво точно се случва и защо нещата не вървят, но трябва час по-скоро да се осъзнаят и треньора и целия щаб. Аз не си спомням да съм спирал да гледам мач на Юнайтед, и то с Арсенал ! от скука и от нямане на нерви, което се случи снощи. Просто отвратително.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някои коментари в темата са изтрити. Надявам се от сега нататък да внимавате какво пишете, има много по-добри и по-културни начини да си изразявате мнението.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Елементарен контраст, от който веднага изпъква безхаберието на Мойс. Гуардиола пое Байерн и отборът е първи с убедителна разлика в първенството. Играе привлекателен, динамичен футбол, спазвайки твърдо своята философия. Футболистите му вярват, държи съблекалнята, пълна със звезди изкъсо. Голям футболист, голям треньор. На такъв човек време не му трябва. Влезе си в клуба на 6-а скорост и мачка наред с по 5 гола на мач.

Да погледнем наш Мойс. Поема завършен отбор, завършил първи в класирането с 11 точки преднина, играещ красив футбол, с играчи световна класа. Какво прави? Още от първия мач у дома с Челси този сезон ми присветна червената лампичка. Слаби, безидейни, страхиви футболисти практикуващи грозен, демоде футбол, с остаряла философия. Ако не можете да видите разликата, това не ви прави ПО- фенове на Юнайтед. Напротив. По- скоро ви прави да изглеждате като щрауси, забили глава дълбоко в пясъка. Или във вашия случай с глава дълбоко забита в задника. :D Каквито клиширани и захаросани фрази да вкарвате, това не променя истината. Мойс е безхарактерен, страхлив мениджър с остарели, непечеливши разбирания за футбола. Дотук той успя да превърне хегемони в едно посмешище и жалка сянка на величието, което сме. И го направи за само половин година. Още един "рекорд" в "славната" му колекция.

А това, дето го пишете, че сляпо се доверявате на преценката на други, пък дори те да се казват Сър Алекс Фъргюсън или Сър Боби Чарлтън, отново доказва, че сте точно това, което отричате, че сте: коне с капаци, без собствено мнение и адекватна позиция.

И после подкрепящите Мойс били с розови очила, нали така?
Добре, щом е така да си задам въпросите към обективния пост по-горе.
1. Дадените за пример Байерн с какви футболисти разполагат? Каква трансферна политика имат и този сеозон и по принцип? И дали като нас си подновиха отбора или си карат почти скаквото имат? И не, не поставям този въпрос, защото защитавам Мойс или защото осъждам нечий подход ... но нали положението на Байерн и това на Юнайтед било еднакво и ми е интересно в какво точно се изразява еднаквостта или подобието: в това, че се даде добра основа на Пеп и му се предоставиха време и пари да си вземе който пожелае или в това, че и преди това беше свикнал с подобни условия и Мой също все на такива се е радвал и преди и сега?
2. Наистина ли мислиш, че сър Алекс остави завършен отбор? Ние проблемите с контузии сред защитниците водещи до непостоянн партньорства, проблемния център, лошата форма на някои играчи от този сезон ги имаме? Дали само и единствено авторитета в съблекалнята на сър Алекс не ни измъкваше на моменти? И ако Пеп беше дошъл при тези условия с решени трансфери още за първия му сезон ... дали пак щеше да е еднакво в негова полза?
3. И мнението - съвпадащо с твоето ли ме прави по-фен ... да бъда ли сега кон с капаци и да не си задам въпросите пред куцащата ти логика по отношение на еднаквостта в положението на Байерн и Юнайтед?

Благодаря предварително за нелогичните отговори, които ще последват и които не очаквам да са нещо по-различно от 'тоя не става щото вече така съм решил'. Нишо лично няма в поста ми.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не бе смисъл, в Байерн и Юнайтед всичко е едно и също от години, няма спор в тва. Тва са два едни и същи отбора. Всичко им е еднакво.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз бях от хората, които наистина се застъпваха зад Мойс. Все казвах, е добре хайде Рууни и РВП са контузени, Мата го нямаше още. След мача със Стоук мнението ми коренно се промени, а след мача със Фулъм се затвърди. Нямаш право с хора като РВП, Рууни, Мата да играеш футбол от 90те с 78438437 центрирания и без грам идея. Не може да имаш играчи като Янузай, който ни е най - креативния играч тоя сезон да го държиш резерва, не може играч като Кагава да не помирсива терен, не може играч като Заха да бъде пускан с лека ръка под наем ( справка - вижте как играе в Кардиф) при положение, че е перфектната алтернатива на житните бегачи Валенсия и Ашли. Дори вече почвам да съжелявам, че Нани е контузен ( макар, че повече ми се струва, че контузията му е треньорска), защото колкото и да е лаком, е играч, такъв който може да решава мачове, който ще се нагърби с отговорността и ще стреля към вратата и от 10 удара все един ще влезе... Другото, което ми прави впечатление е, че колкото и да не искаме да си го признаем, в повечето мачове винаги имаше и по едно съдийско рамо, къде леко къде не... Този сезон да сте забелязали нещо такова? Съра имаше влияние не само върху футболистите си, но и върху съдиите. Това нещо Мойс никога няма да го постигне... П.С - то се е видяло, че в 4ката няма да влезнем, но поне се класираме в ЛЕ, за да имаме някаква възможност да видим любимият си отбор в България :D :D :D ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И после подкрепящите Мойс били с розови очила, нали така?
Добре, щом е така да си задам въпросите към обективния пост по-горе.
1. Дадените за пример Байерн с какви футболисти разполагат? Каква трансферна политика имат и този сеозон и по принцип? И дали като нас си подновиха отбора или си карат почти скаквото имат? И не, не поставям този въпрос, защото защитавам Мойс или защото осъждам нечий подход ... но нали положението на Байерн и това на Юнайтед било еднакво и ми е интересно в какво точно се изразява еднаквостта или подобието: в това, че се даде добра основа на Пеп и му се предоставиха време и пари да си вземе който пожелае или в това, че и преди това беше свикнал с подобни условия и Мой също все на такива се е радвал и преди и сега?
2. Наистина ли мислиш, че сър Алекс остави завършен отбор? Ние проблемите с контузии сред защитниците водещи до непостоянн партньорства, проблемния център, лошата форма на някои играчи от този сезон ги имаме? Дали само и единствено авторитета в съблекалнята на сър Алекс не ни измъкваше на моменти? И ако Пеп беше дошъл при тези условия с решени трансфери още за първия му сезон ... дали пак щеше да е еднакво в негова полза?
3. И мнението - съвпадащо с твоето ли ме прави по-фен ... да бъда ли сега кон с капаци и да не си задам въпросите пред куцащата ти логика по отношение на еднаквостта в положението на Байерн и Юнайтед?

Благодаря предварително за нелогичните отговори, които ще последват и които не очаквам да са нещо по-различно от 'тоя не става щото вече така съм решил'. Нишо лично няма в поста ми.

Не можеш да ме убедиш, че първия в Англия от миналия сезон разполага в по-лоши футболисти от първия в Германия. С почти същия състав надиграхме категорично поятио същия Байерн преди няколко сезона и отпаднахме с голяма доза малшанс и непремерено влизане на Рафаел. Трансферната политика на Гуардиола е също по-адекватна от тази на Мойс. Доведе си Тиаго още в началото на подготовката. По това време Мойс твърдеше, че трансфери не му трябват и отборът ни е добър. Сега се оказа, че ни трябват според него. Погрешна преценка, некомпетентност или и двете? Ти реши. Еднаквостта/подобието се изразява в това, което се подразбира от само себе си. Юнайтед шампион с 11 т. преднина и Байерн шампион. Юнайтед постоянен хегемон и фактор в Европа и Байерн също. Юнайтед с играчи световна класа и Байерн също. Не виждам с какво не си съгласна тук. Контузии, лоша форма абсолютен нонсенс. Всичко си идва от тренировките. Честотата на контузиите е пропорционална на лошото качество на тренировъчния процес. И тук няма смисъл да проклинаме лошия късмет, както прави Мойс, а да погледнем истината в очите. Той носи цялата отговорност както за лошата форма на играчите си, така и за честите контузии. Справка аналогични периоди от сезона при Фърги, когато футболистите тичаха като коне по терена и мачкаха наред с физика противниците си. Репутация на САФ, която ни е измъквала. Това е пореден нонсенс. Измъкваше ни мотивацията на играчите, себераздаването, тактическите указания, тренировъчния процес и всичко това съвкупно, а не поотделно. Не може да отдаваш успеха/неуспеха ни само на един фактор, пък бил той и авторитета на САФ. И да. Ако Пеп беше сега тука, отборът щеше да минимум втори. Бъди сигурна в това.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не можеш да ме убедиш, че първия в Англия от миналия сезон разполага в по-лоши футболисти от първия в Германия. С почти същия състав надиграхме категорично поятио същия Байерн преди няколко сезона и отпаднахме с голяма доза малшанс и непремерено влизане на Рафаел. Трансферната политика на Гуардиола е също по-адекватна от тази на Мойс. Доведе си Тиаго още в началото на подготовката. По това време Мойс твърдеше, че трансфери не му трябват и отборът ни е добър. Сега се оказа, че ни трябват според него. Погрешна преценка, некомпетентност или и двете? Ти реши. Еднаквостта/подобието се изразява в това, което се подразбира от само себе си. Юнайтед шампион с 11 т. преднина и Байерн шампион. Юнайтед постоянен хегемон и фактор в Европа и Байерн също. Юнайтед с играчи световна класа и Байерн също. Не виждам с какво не си съгласна тук. Контузии, лоша форма абсолютен нонсенс. Всичко си идва от тренировките. Честотата на контузиите е пропорционална на лошото качество на тренировъчния процес. И тук няма смисъл да проклинаме лошия късмет, както прави Мойс, а да погледнем истината в очите. Той носи цялата отговорност както за лошата форма на играчите си, така и за честите контузии. Справка аналогични периоди от сезона при Фърги, когато футболистите тичаха като коне по терена и мачкаха наред с физика противниците си. Репутация на САФ, която ни е измъквала. Това е пореден нонсенс. Измъкваше ни мотивацията на играчите, себераздаването, тактическите указания, тренировъчния процес и всичко това съвкупно, а не поотделно. Не може да отдаваш успеха/неуспеха ни само на един фактор, пък бил той и авторитета на САФ. И да. Ако Пеп беше сега тука, отборът щеше да минимум втори. Бъди сигурна в това.

Ако фактитет не са достоверни, аз как точно бих могла да те убедя? :mood (17): Първо по същата логика можем да сравним първия в Сърбия с първия в Италия? Различни пътвества, различна конкуренция, разлики много. И докато първенеца обира качествения каймак на следхождащите го както е в Германия и Испания ... има ли смисъл да сравняваме. А и всички следящи този спорт са наясно кои са истински конкурентните първенства, където предварително се знае, че кандидатите за титлата са максимум два или три. И ти четеш ли интервюта на хората от клуба, следиш ли английската преса или подобаващо отразяващата я в бг такава и чул ли случайно, че първия истински трянсфер на Мойс е Мата, защото реално лятото Мойс нищо не е решавал, а всичко е било вече решено от сър Алекс? Спирам дотук, защото когато има избираема информираност, за някакъв опит за обективност трудно може да се говорим и на мен ми е излишно да продължавам да споря с радио и то зле информирано такова.
И не, в нищо не мога да бъда сигурна - нито в това, че Мойс ще успее при наслояващото се напрежение, още по-малко пък в това, че като бъде сменен проблемът се решава мигновенно. Сигурна съм само в това, че за всчико хубаво е нъжно време и под време нямам предвиди - тази седмица е зле от другата ако не сме титани, занчи тоя не става.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове