Jump to content
Viper

Arsenal 0-0 Manchester United

Играч на мача  

68 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Хора, недейте така. Всеки си има своето мнение, но трябва да се уважава и мнението на другите. Недейте с толкова обиди, все пак сме фенове на един отбор. То и по противникови, в огромна част от случаите е глупаво да има обиди, камо ли между свои. Нека се спазва нормален тон на дискусия :)

За мен лично не е проблем този резултат, или другият с Фулъм, или който и да е. Резултатите са директен показател за играта. Играта ни е кръгла нула. Това ме дразни в Мойс. За вече колко месеца станаха, осем, девет, аз не виждам никаква отличаваща тактическа идея в нашата игра. Няма никакви елементарни наченки на някакъв поглед върху играта от страна на Мойс. Нищо, тотална нула. Щях да го подкрепям, ако виждаш, че поне се работи върху нещо. както се казва, изграждането на стил не е лесно. То е дълъг процес. От А до Я, въпросът е, че при Мойс аз въобще не виждам А, за да се стигне до Б и така нататък. И за капак. Той ли е треньор, или Гигс, щото оставам с противоречиви впечатления напоследък.

:mood (31):

Аз няма да плюя по никой.Даже не мисля, че има чак такава драма.Играхме добре в защита.МоМ Видич - Смоулинг - Де Хеа харесаха ми.
Не ми хареса играта на Ван Перси нещо, накрая даже не се включи в изключително обещаваща контра-атака ?!?
Ако бяхме тръгнали да се надиграваме имаше шанс да ни натъртят лошо, което по никакъв начин не би направило нещата по-добри.
Точка на Емиратс на хартия не е лош резултат.Пък и не виждам, каква е драмата при положение, че сезона е приключил.Нека го добутаме без повече унижения, ако е възможно да изградим някакви връзки между футболистите в атака, нещо да потренираме за другия сезон, да се пуснат 10 поредни мача Джоунс-Евънс примерно... де да знам ?!? Нещо смислено.
Да се даде игрово време на Джеси Лингард, ако не греша си го върнахме от наем ?

P.S. Клевърли беше слаб отново! :mood (17): Редактирано на от Souljah

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ей, съра са махна, дай да закрием отбора. Миналата година станахме шампиони - тая може да си починем. Я се стегнете бе, лузърчета.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз имам едно такова мнение... Мата в най-слабата си форма ще е по-полезен от Ашли в най-добрата...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

aleksandaram

Защо си губиш времето? Защо изобщо навлизаш в подобен спор, от който няма смисъл? Не се занимавай с хора, които са в заблудата, че е възможно даден отбор 100 години да е на ТОП ниво.

Абсолютен титан като Фъргюсън напуска и няма начин отбора да попадне в криза - трябва да дойде нов мениджър, който да смазва всичко по пътя си, после друг и друг и така 100 години.

Аз съм абсолютно убеден, че дори и Мойс да се махне и да дойде нов мениджър, то ако не започне да мачка в първите си 3 месеца, то пак ще се начетем на мнения как трябвало да бъде махнат и пр. Да замениш Фъргюсън не е като да замениш мъжа на съседката си.

На мен това ми е най- големия страх. Ако зависеше от разни индивиди тука, ще сменяме треньори през сезон, като им хвърляме всичките негативи върху представянето. Тогава вече със сигурност ще се превърнем в средняка, за който така усилено се говори че в момента сме. За щастие има някаква традиция в тоя клуб, за разлика от всички останали отбори на острова има едни такива дърти старчоци, дето им дават физиономиите някъде из трибуните след всеки мач. Друг такъв отбор в светя няма и затова сме това което сме.

Реалността е, че с подобна игра твоя любимец Мойс няма кой да го чака 3-4 сезона, повярвай ми. Дори и в отбор като Юнайтед, най-късно до Коледа ще е уволнен ако продължаваме с подобни издънки и актив от точки присъщи на отбори като Стоук.

На бас по каса бира, че Мойс няма да го махнат, освен ако той не се махне, естествено под натиска на феновете дето бъкел на разбират от Манчестър Юнайтед.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
.::MUFC::. , aleksandaram само ми кажете кой е искал Мойс да "смазва всичко по пътя си". Никой реално не е искал титла във ВЛ или ШЛ от Мойс през първия му сезон. Очакваше се борба за титлата за определен период и класиране в топ 4 с добро представяне за купите. Очаквания съвсем реално съобразени и снижени на база смяната на мениджъра на отбор шампион и доминант на домашна сцена последните 20 години.
Въпреки тези снижени очаквания той се проваля с гръм и трясък. И кво? да го велиячая и татуси с негов лик ли да си правя? Айде моля ви се.

Нали се сещате че ако бяхме друг отбор Мойс под елхата щеше да намери заповед за уволнение, та може и доста по-рано. Спокойно далеч сме от отбори като Челси/Реал и едно уволенение в края на сезона няма да ни приближи към тях. Така че му се дава достатъчно време. Въпреки това той не оправдава голямото доверие което получава. Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хипарски оди за най-комерсиалния футболен клуб в света. Мда е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С такава защита се печели ШЛ, всичко върви по план.

Лягам си с усмивка :mood (17):

И да бяхме били, пак щяха да искат оставката на Мойс. Той е виновен, че в последните 30-40 секунди Клев взима топката и... връща назад. Нищо, че това го прави от времето на САФ насам.

Насочете вниманието си и хабенето на нерви по "черните овци" в тима, изборът е достатъчно голям.

Аз имам едно такова мнение... Мата в най-слабата си форма ще е по-полезен от Ашли в най-добрата...

Кагава на крилото, преял предната вечер със суши, ще е по-добре от подобията на крила Валенсия&Йънг.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Souljah, по-скоро в края РВП беше уморен и нямаше възможност да се включи. Все пак, откакто се върна след травмата играе почти без смяна, днес само той пресираше противниковата защита и си пролича, че му свършиха силите. Аз лично не му се сърдя за пропуските. При първия, според мен, точно при удара, опорният му крак леко се плъзна и не успя да отправи силен удар, при втората ситуация отигра всичко правилно, но и Шчесни трябва да бъде поздравен за отличната намеса.

Само за добрата игра на Валенсия в защита. Хора, да не звучи нагло, ама като човек, който баш е играл като дясно крило, мога ви кажа, че тоя е КРЪГЛА НУЛА във фаза защита, ама кръгла НУЛА. Първо, тотално грешно се позиционира често на една линия с бека, което отваря пространство за елементарен извеждащ пас, не си следи въобще човека. За капак, като му дадат топката а замотава и 1 път му я отнеха в позиция, в която всеки, който е играл поне малко футбол, знае, че топката не се задържа около собственото наказателно поле. Това, че изчисти топката след корнера. Еми, надявам се прави елементарното разграничение между игра в защита като дясно крило и игра в защита при статично положение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ма ти какво си мислиш, че докато си жив ще гледаш доминантен Юнайтед, така ли? Не искам да те разочаровам, но това просто няма как да стане. Няма отбор в настоящия футбол, който да не е имал слаби периоди. Нашия очевидно е дошъл и то не е голяма изненада, след като най - големия в професията се оттегли.

Дори и Мойс да беше се справил, то пак някъде в бъдещето щеше да настъпи такъв период. Аз с тази мисъл съм си живял доста време, а именно, че ще дойде момент, в който любимия ми отбор ще е далеч от лицето си, с което ме е грабнал. Като ви чета мненията си правя заключение, че за вас най - важни са победи и успехите, не приемате отбора да се представя слабо и пр.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

.::MUFC::. , aleksandaram само ми кажете кой е искал Мойс да "смазва всичко по пътя си". Никой реално не е искал титла във ВЛ или ШЛ от Мойс през първия му сезон. Очакваше се борба за титлата за определен период и класиране в топ 4 с добро представяне за купите. Очаквания съвсем реално съобразени и снижени на база смяната на мениджъра на отбор шампион и доминант на домашна сцена последните 20 години.
Въпреки тези снижени очаквания той се проваля с гръм и трясък. И кво? да го велиячая и татуси с негов лик ли да си правя? Айде моля ви се.

Нали се сещате че ако бяхме друг отбор Мойс под елхата щеше да намери заповед за уволнение, та може и доста по-рано. Спокойно далеч сме от отбори като Челси/Реал и едно уволенение в края на сезона няма да ни приближи към тях. Така че му се дава достатъчно време. Въпреки това той не оправдава голямото доверие което получава.

Ми бате, грешни очаквания си имал просто и затова си толкова разочарован. Не знам какви очаквания можеш да имаш след отказването на най- големия във футбола и идването на треньор, който практикува различен стил на игра. Ако си се поинтересувам, знаеш, че Мойс е играл както защитник. Това е положението. Нова ера, нови виждания върху играта, приемаш го за даденост и продължаваш напред. Ако стане стане, ако не има един млад надъхан треньор, продукт на Дъртия, който най- подходящия да разчупи традицията. Дотогава си подкрепяш отбора и това е. Редактирано на от aleksandaram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ебати мазохистите, ебати чудото брат.Сериозно ли още има хора, дето все още продължават да се кланят на бездарния ? След всичкия резил, който изтърпяхме, с какво заслужава тоя да взима такава заплата и да е начело на шампиона на Англия ? Не мислите ли, че ни приляга някое по-голямо име да ни е треньор, не някъв нулебалист средняк, кретал 10 години в златната среда на посредствеността без НИТО една победа над отбор от топ 4 като гост ? Не виждате ли, че футболистите ни все повече ги прихваща насрания манталитет, който избрания несъмнено притежава ? Въпросния избраник разполага с тройка world-class футболисти (даже 4 с Кагава, който дори не попада в групата за сметка на английските недоразумения) и вече втори мач подред единственото, което правим е да центрираме шибаната топка и това е.Тотална безидейност и неадекватност.Футбола, който изповядваме е страхлив, мишкарски, и най-вече грозен.Е как аджеба ще прокопсаме с тоя, кажете ми философчета, моля ви ?

Ако си се поинтересувам, знаеш, че Мойс е играл както защитник.

BULLSHIT.Това ли е новото оправдание за неадекватността му ? Редактирано на от Hellviper

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ми не ми хареса, конкретно в този мач.Не може да е изморен в такава ситуация.Не го обвинявам, не е като да е изпуснал на празна врата(срещу Реал) ;) За Валенсия, ако се отнасяше към моето изказване в "преди мача" имах в предвид, че е по-добрия вариант от Янузай и затова започва.Иначе защитните му качествата или недай си боже, като бек са МЕКО КАЗАНО СПОРНИ.Не съм му фен изобщо.

Hellviper - Мисля!Но вече е Избран , какво да го правим ? ;) Редактирано на от Souljah

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Явно да искаш отбора ти да побеждава и да се представя добре е нещо грешно и "не фенско". Това че няма как да стане не пречи да го искам и желая нали. Щот аз знам и че ще умра ама това не значи че няма да се боря и искам да живея пълноценно. Или живея в заблуда. Не, аз не приемам отбора да се представя зле. Знам че е неизбежно понякога но това не значи че съм примирен и доволен от случващото се. Явно трябва да не ми пука какво прави отбора и да пиша всеки коментар BELIEVE. Щот точно това правите хора като теб.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Явно да искаш отбора ти да побеждава и да се представя добре е нещо грешно и "не фенско".
Това че няма как да стане не пречи да го искам и желая нали. Щот аз знам и че ще умра ама това не значи че няма да се боря и искам да живея пълноценно. Или живея в заблуда.
Не, аз не приемам отбора да се представя зле. Знам че е неизбежно понякога но това не значи че съм примирен и доволен от случващото се.
Явно трябва да не ми пука какво прави отбора и да пиша всеки коментар BELIEVE. Щот точно това правите хора като теб.

Естествено, че всеки фен желае подобно нещо от отбора си, но не винаги е възможно. За жалост футбола е спорт, в който силни ери идват и си отиват. Ние имахме щастието да се задържим на ТОП ниво 26 години. Сега очевидно ни предстоят малко черни времена, но те са неизбежни във футбола, както вече казах - нелепо е да се очаква любимия отбор да е на ниво 100 години. Винаги ще ги има периодите на несигурност.

И надали има фен, който да е доволен от случващото се, но трябва един фен преди всичко да е реалист, а Фъргюсън почти заличи това чувство в нас. Изгради ни едно фалшиво чувство за ''безсмъртност'' от към успехи. Надали има фен, който да защитава изцяло Мойс, аз поне не го правя. Критикувам го за някои неща, но ми е пределно ясно, че на човека му е необходимо време. Точно 'времето' и 'търпението' е причината едно 80% от нас да сме фенове на този отбор.

Най - жалкото е, че ако Мойс успее, то хората, които толкова са го плюели и са писали 1000 пъти MoyesOut ще тръгнат да го хвалят, да си слагат негови подписи и аватари, да го хвалят и т.н. - впрочем това са същите тези хора, които казваха, че времето на Фъргюсън е дошло. Е, сега точно тези хора осъзнаха, че ако всъщност Фъргюсън бе безсмъртен, то неговото време никога нямаше да дойде.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не можете да разберете, че избора на треньор не подлежи на дискусия. Това е даденост. Така седят нещата в тоя клуб. Вие/ ние феновете сме последна брънка в схемата, колкото и многобройни да сте/ сме. Не сме Чукотка и Шити, дето нямат никакви традиции и като ревнат новоизлюпените фенове и се сменят треньорите, само и само да върви бизнеса. От вас/ нас нищо не зависи. Докато не го проумеете това нещо, ще си хленчите тука и хората ще си се смеят на акъла. Значи ако аз съм мазохист, не знам феновете на останалите отбори на Острова какви са? Сигурно всички са некви потомствени фенове, дето са фенове "по принуда". Айде стига глупости вече, че е срамота.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Два доста безхарактерни отбора играха днес. И докато за аналци това е в реда на нещата, ми е болно да гледам толкова мишкарски Юнайтед. Но очевидно това ни чака за напред, така че хикса си е в реда на нещата и оптимума за тази вечер. Гледаме напред. ПП Силен мач на Смоу. ПП2 Клевърли е добре да спре да говори глупости по медиите и да започне да показва нещо на терена. Пореден мач, в който успешно се скри. Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Я малко да поразчупя стагнацията в тая тема. Абе, хелвайпър, на Мата главата много несъразмерна с тялото му на тоя фотошоп бе :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Значи предпочитате тоя да остане на поста си поне още 2 сезона, в които максимума, което ще сме постигнали ще е петото място, и чак тогава евентуално да го изгонят, само и само да се запази великата традиция, за която говорите, вместо да дойде кадърен човек и да ни вкара в правия път ?Евала, страшно сте романтични.Само че футбола отдавна е чист бизнес, и ако не се адаптираме към новите "правила", то ще сме обречени на провал и дълго лутане в Лига Европа (заради бруталното осакатяване, което ни причинява и ще продължава да го прави Избрания) точно като лузърите, които ни изместиха от ШЛ, там където играят най-големите.

Я малко да поразчупя стагнацията в тая тема.
Абе, хелвайпър, на Мата главата много несъразмерна с тялото му на тоя фотошоп бе :mood (17):

Кво да се прави, мързи ме да го преправям :mood (17): Редактирано на от Hellviper

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Два доста безхарактерни отбора играха днес. И докато за аналци това е в реда на нещата, ми е болно да гледам толкова мишкарски Юнайтед. Но очевидно това ни чака за напред, така че хикса си е в реда на нещата и оптимума за тази вечер. Гледаме напред.

ПП Силен мач на Смоу.

ПП2 Клевърли е добре да спре да говори глупости по медиите и да започне да показва нещо на терена. Пореден мач, в който успешно се скри.

Ма то това следва, след месеци и стотици оплюващи коментари, следва примирението, че това ни очаква за напред. Еми пак ви питам. Кой е жалкия в случая? Единственото хубаво от подобен развой, ще е отсяването на случайните фенове и сплотяването на останалите такива. Като някой ти каже, че е фен на Юнайтед, няма да го гледаш като враг докато го претеглиш колко му тежи акъла. Писнало ми е от такива съфенове.

Продължавам да твърда, че Мойс има потенциала да стане правилния човек и рано или късно ще стане това. За момента няма друг, който да отговаря на условията, традициите и целите. Ако не е той човека, значи сме го закъсали много яко. Ще станем един от многото за борбата за 4-ката, а амбициите са по- големи в крайна сметка. Възможно най- бързо да станем доминиращия отбор на Острова. Единствения начин, който виждам в близкото бъдеще е Мойс. И то нещо то съм много умен, а щото до колкото се може в ролята на фен, усещам какво се случва в тоя клуб и си давам сметка какви са амбициите. Моуриньо, Пеп, или там който е на мода, не покриват тия амбиции. Редактирано на от aleksandaram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Въпросът не е в резултатите, в липсата на купи и прочие. Та ние, като изключим 2007/2008, не сме печелили повече от 1 важен трофей на сезон, като дори имаше 2 години, в които нищо не печелехме. Кока Кола Къп не влиза в сметките. ФА Къп вече забравих кога за последно финал играхме, камо ли я спечелихме. Проблемът не е и в традицията, да не говорим, че преди Съра, не е като да не сме сменили няколко треньори в годините между него и Бъзби. Проблемът е, че за момента никой не вижда за какво да се хване и да защити Мойс. Да има едно нещо, ама няма. Игрово сме кръгла нула, а ако игрово сме кръгла нула, следват и резултатите - кръгла нула, а от това следва и най-важното нещо в модериня футбол - намаляване на финансовите постъпления. Всички казват, че Глейзърите са стиснати, но е факт, че сме похарчили само през тоя сезон над 70 милиона паунда за трансфери, СЧУПИХМЕ СИ СОБСТВЕНИЯ РЕКОРД ЗА ДАДЕНА СУМА, като се очаква сигурно около 100тина да се изхарчат през лятото. Нали се сещате, че ако играта е кръгла нула при похарчени близо 200 милиона паунда за селекция, при наличието на все пак класни състезатели като Рууни, РВВ, Кагава, Мата, Фелайни, Де Хея, плюс още 2-3 имена и ЛИПСА НА ДОБРА ИГРА и съответно РЕЗУЛТАТИ, вината няма къде да иде другаде, освен в треньора. Дори и в момента, да, има доста посредствени играчи в отбора, но пак на терена виждаме Мата, Рууни, РВП, Де Хея. Да, примерно Мата е нов, Рууни играе извън позиция, но пък ето, че и Карик пак се върна, но играта продължава да е тотално отсъсваща... Отсъства цялостен игрови план, ето от това негодуват феновете. Де виждаш, че треньорът прави промени, налага свои виждание, налага нов стил на игра, ще го защитиш, ама той ептен нищо като не прави, освен да се оправдава с късмет... Еми, не върви. Та ние едвам създаваме голови положения вече, в пореден мач те се броят на пръстите на едната ръка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това, че "ептем нищо не прави" е твое мнение, не знам защо го констатираш като неоспорим факт. Ти какво очакваш да направи? Да стане шампион ли? Да играе в Европа ли? Европа винаги е била на втори план за нас. Защо точно сега да ни е приоритет? Срещу Балета, Парца, Байряма ли искаш да играем в това си състояние? Купите ли? Пффф, за кво са ти тия купи, нали имаш самочувствието на шампион? Остави на новоизлюпените отборчета с големите бюджети да ги взимат тия купи. Ако няма титла, значи сезона е провален. За мен сезона е провален още от първия кръг. Остави хората в клуба да работят на спокойствие, иначе доброто време на доминиращ никога няма да се върне повече.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма да повтарям това, което съм написал. Никъде не пиша за титли, специално съм отбелязъл, че проблемът не е наличието/липсата на титли... Ако искаш прочети какво съм написал и тогава коментирай, ама аз съм написал нещо тотално различно и нямам намерение втори път да го повтарям :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
е няма никаква угодия, правим равен с Арсенал на Емирътс и пак се изсипва помията. Ако бяхме били с 1-0 сигурно пак Мойс щеше да е некадърник...ЕХООООООООО осъзнайте се ! Това, че играта не е впечатляваща е напълно очаквано, не си мислете, че на някой му е харесало или е доволен от играчите и треньора, но в момента това е Юнайтед "Проваления" сезон още не е свършил, а тук се правят някакви крайни заключения, че ще станем като лузарите и прочие и прочие Трябва да се разбере, че е много по важно да си запазим същността, ценностите, традициите и историята, от колкото да започнем да сменяме миниджари като носни кърпички и да се пълним с чернилки като Челси и Сити Редактирано на от kochoBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какво толкова странно и невероятно има в това, че защитаваме Мойс и се надяваме да преодолее трудностите и да се справи? Кое по-точно ни прави жалки, ако може да попитам? Ние, за разлика от вас, не сме коне с капаци. Виждаме грешките му и ги отчитаме. Наясно сме и че в крайна сметка, дори да получи необходимото време и да си направи нужните трансфери, то пак може да не успее. Само, че ме изумява границата, която достига вашето его и твърда убеденост, че той категорично ще се провали. Съжалявам, че ще ви разочаровам, но вие не сте последна инстанция. Няма как да знаем какво ще е догодина по това време, примерно. Едно поне, обаче е ясно. Мойс има зад гърба си личности като Сър Алекс и Сър Боби. Има пълната тяхна подкрепа. Те вярват, че той може да се справи. А аз им се доверявам на тях. Поне що се отнася до мен, заслужили са си правото да вярвам безрезервно в мнението и преценката им. Съжалявам множеството капацитети по форуми и социални мрежи, за които тяхната позиция по въпроса не важи и си мислят, че имат по-добра преценка и нюх от тях. На мен не ми остава нищо друго, освен да си подкрепям отбора и да се надявам, че ще се окажат прави за пореден път. Още нещо. Въпреки комерсиализирането на футбола, то все още има място в него за романтика и традиции. Юнайтед винаги е успявал да ги запази и същевременно да се адаптира към модерното. И ще продължи да го прави. Този клуб е различен от всички останали. Просто няма еквивалент, не само във футбола, ами навсякъде, в който и да е спорт. И такъв трябва да си остане. Вярвам, че това ще е така.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове