Jump to content
Viper

Arsenal 0-0 Manchester United

Играч на мача  

68 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Който не може да види положителното от мача, още повече с оглед на последните два резултата, значи е голям филмар. И това не защото съм с манталитета на губещ, а точно обратното. Не забравяйте каква ви е работата- да бъдете фенове. Другото бавно, но славно се нарежда. Колкото и да не ви се ще, феновете на 20- кратния шампион на Англия с лузърския манталитет. Е такива животни като вас няма. Не клуба, вие станахте за смях на цял свят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита една точка! Поведението, което демонстрира отбора (особено последните секунди) говори именно за това, че резултата е успех. А и в крайна сметка на нивото, което сме Х на Емиратс си е баш успех, постижение, с което дори отбори като Хъл, Фулъм и Кардиф не могат да се похвалят. Честито. Единственото по-лошо нещо от Клевърли в тоя мач беше коментатора. Добре, че нямах кой знае какви очаквания иначе щях да съм доста по-афектиран от видяното.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някои от разписалите се вече в темата да ги попитам: вие нормални ли сте? Сериозно ви питам. Може ли точно днес да плюете по Валенсия? Да, в атака имаше много да се желае, но не и като на няколко пъти да не тръгна дори през центъра в опити да изведе Рууни, Робин, докато Клевс - тотално безидеен в това отношение. Ако не беше Карик до него, който буквално беше навсякъде ... гледката щеше да е чудна. Мога да разбера да се отправят критики към Антонио като цяло, но днес толкова много помогна в защита, най-малкото заради онова изчистване заслужава поне да не бъде оплюван днес. Вида ми се видя с една идея по-спокоен откакто Рио застана до него - добре се справиха общо взето. Но Давид беше невероятен! Без него сме за никъде, най-стабилния в целия отбор. Може би единствения към който нямам никакви забележки. Дано се стабилизират хората пред него, защото заслужава да записва повечко сухи мрежи, а не всичко зависи от него в крайна сметка - спасява всичко, което може. Доволна съм от точката, някои и това не очакваха. Не мисля, че не можехме да вземем и максималното, но нещо липсваше и за мен проблемът идваше от центъра. Харесвам Клевс, но този сезон никак не прилича на себе си и е изключително слаб и това се отразавя веднага на представянето на отбора. Получи се хубав мач въпреки че и двата отбора не са в най-добрата си форма и вероятно поради тази причина бяха толкова предпазливи през повечето време, но пък емоциите не липсваха.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само не знам защо когато топката отиваше в близост до наказателното поле, и веднага се търсеше центриране. Ми не може ли и други неща, примерно някви пасове по земя, двойни? Защо трябва да е с центриране, когато то не види до нищо? Видя се, че ако топката се центрира по земя (при един случай с Мата) ,или ако се търсят пасове в дълбочина, че атаките ни става по-остри. не знам защо Мойс или не го вижда, или не иска да проумее, че тоя му стил вече не струва (и не вече ,ами въобще). Иначе евалата, че си излезе за хиск, и си го взе. Конректно за мача - ми бая леко стреснат като видях ,че Валенсия и Клев са в стартовите 11. Даже си помислих, че заради Клев ще загубим, но момчето се справи добре в отбрана, Валенсия също. В атака обаче бяха една голяма 0. Защитата най-сетне показа, че е на някакво прилично ниво, де Хеа и Вида бяха титани, Смолинг дори и на бека се справяше (другото ми притеснение). Общо взето обаче то май това са позитивите. Ако Арсенал не бяха в лоша форма от предния мач, 100% щяхме да гризнем дървото. Жалкото е обаче, и че късмета пак не бе с нас. Освен това не ми харесаха тея ръкомахания на Мойс- с толкова жалък поглед го гледах по едно време на скамейката...... Че и Гигс да ти обяснява какви смени да направиш.... Е това ако не е срам и позор за мениджър на актуалния шампион, не знам какво е......

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Общо взето и 2-та отбора бяха прекалено предпазливи и не показаха достатъчно хъс за победа. Позитивното е, че Видич беше ТИТАН, Де Хеа с ключови спасявания, играта на Вальо в защита беше много полезна, а Рууни изяде тревата. Ван Перси беше длъжен да вкара, мачът задължително се решаваше от 1 гол, но малшанс, и Счесни спаси после.

Изключително слаб Арсенал, просто Мойс беше за пореден път прекалено страхлив да тръгне да печели мача, въпреки че със сигурност имахме огромни шансове, ако вместо глуха защита и опълчение бяхме направили нещо по-креативно от 2-3 опасни контри. С оглед на нещата как стоят на тоя етап съм доволен от точката.

Едит: И да, при Фърги тоя мач беше победа, със сигурност.

+1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък днес за първи път от както ни води Мойс виждам някакви наченки на тактически замисъл и стратегия. Според мен Мойс искаше да играе доста солидно в защита и да разчита главно на контра атака. Друг е въпроса обаче, че успяхме да направим само една стойностна контра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Който не може да види положителното от мача, още повече с оглед на последните два резултата, значи е голям филмар. И това не защото съм с манталитета на губещ, а точно обратното. Не забравяйте каква ви е работата- да бъдете фенове. Другото бавно, но славно се нарежда. Колкото и да не ви се ще, феновете на 20- кратния шампион на Англия с лузърския манталитет. Е такива животни като вас няма. Не клуба, вие станахте за смях на цял свят.

Луууузър :mood (35):

Всъщност работата ми е съвсем друга. Не съм фен по задължение, а по желание. Ти ако си по задължение е разбираемо да ти е все тая.

Бавно, но славно се нареждало, ахахахаха :mood (17): :mood (17): :mood (17):

Точка на Емирейтс срещу жалкия Арсенал, окопани през по-голямата част от мача. Доста позитивно ми звучи това за стандартите на шампиона на Англия :mood (17): Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
8 точки от 5-то място. Май след тоя мач ни се очерта крайната позиция в края на сезона. По-надолу не вервам да паднем, ама нищо не се знае..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Този мач бе супер показателен за мишкарската, негативна и страхлива футболна философия на Мойс. Видяхме "модерна трактовка" на всичко това, което Евертън правеше и представляваше срещу топ-отборите, особено като гост, под ръководството на Избрания. Слаб и грозен футбол, в защита щуро търчане, ритане, блъскане, къчове, само и само да спреш по-силния съперник, в атака - каква атака?! Единствената смислена за целия мач бе гредата на Перси. Иначе оня пропуск в началото, макар и непростим, си дойде също толкова случайно, колкото и някоя победа на Юнайтед под ръководството на Мойс. През останалото време всеки се чуди как по-бързо да се оттърве от топката, никаква подкрепа, никаква идея, никаква отборна игра. Само търчане, напред и назад, назад и напред, наляво и надясно. Че и по диагонал. Чат-пат в кръг, квадрат, трапец и паралелепипед. В крайна сметка, усилия на вятъра и нулева продуктивност. Иначе футболистите се раздадоха, всеки игра колкото можа. Даже Валенсия бе полезен в ролята на дирека, тоя път по изключение. Обаче жалко за Перси, Рууни, Мата. Играчи от техния калибър не заслужават такъв пропилян сезон заради несъстоятелността на един мениджър, който изобщо не знае къде се намира и как да покрие очакванията. Колкото до испанеца, днес нагледно се видя, че Мойс си няма и бегла представа как да му оползотвори присъствието на терена. Да търчи там по фланга, да се мъчи. То това му е и футболът на Мойс, една безкрайна мъка. И за играене, и за гледане. Но... явно е време да бъдем реалисти и да му благодарим за тази точка, с която "уверено" удържаме седмото място в тая жестока и безмилостна борба с Нюкасъл - борба за чест, слава, достойнство и, не на последно място, яки пич*и. Благодаря ти, Мойсе, за тия средняшки наслади. Никога няма да ги забравим. Оттук насетне, когато и да си тръгнеш, о Избрани, все си закъснял, ужасно закъснял. :mood (36): П.С. Добре че Арсенал ще има да си поноси причинените от САФ комплекси и фрустрация още известно време; добре че и оная манекенка Жиру е толкова некадърен тип... Редактирано на от ggbg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мойс не заслужава да води Юнайтед. Превърнахме се в среден отбор който е доволен на равен. Супер слаби и безидейни. Като сменим треньора с кадърен такъв може да се говори за нещо повече от 7 место.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На фона на очакванията - добър резултат. Трябваше Мойс да рискува и да се опита да спечели мача, защото където е равенството, там е и загубата, поне в нашата ситуация. Официално изпуснахме последния влак за четворката. И въпреки, че отбора подходи изключително предпазливо, то съвсем спокойно можехме да си вземем мача, но Перси нямаше ден - две 100% положения изпусна. Последните секунди бяха отвратителни - топката от половината на Арсенал се изнесе до нашата половина, а преди това Мертезакер и Кошчиелни си размениха няколко паса, от което и публиката на ,,Емиратс'' се изнерви. Очевидно и двата отбора бяха доволни на равенството, макар нито един от двата да го устройва 1 точка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

8 точки от 5-то място. Май след тоя мач ни се очерта крайната позиция в края на сезона. По-надолу не вервам да паднем, ама нищо не се знае..

Не се знае...Светците идват лека полека...какво са 3 точки с формата ни?! :mood (35): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ТИ СИ ЖАЛЪК БЕЕ! В момента сме в най -трудните времена, откакто сме живи фенове на тоя отбор и взимаме точка от лидера в класирането. Кво искаш повече бе!?! Много ви е разглезил Дъртия мещо ми се струва, ама и по него плюехте през мач. КОЙ Е ЖАЛКИЯ ТЕ ПИТАМ?!?!

Ти какво искаш да кажеш, тоя сезон нулебъла е ясен, обаче според теб лятото ще направиме стабилна селекция (mid-table finish отбор)р включваща звезди от световна класа, ще се отървем от левандулите и след 3-4 сезона ще се разиграеме като отбор ли?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ти какво искаш да кажеш, тоя сезон нулебъла е ясен, обаче според теб лятото ще направиме стабилна селекция (mid-table finish отбор)р включваща звезди от световна класа, ще се отървем от левандулите и след 3-4 сезона ще се разиграеме като отбор ли?

Да, всичко без селекцията със звезди световна класа. Ай на бас. Вие си мучете тука колкото си искате. Реалността е друга и Мойс до гроб :mood (17): Редактирано на от aleksandaram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само едно искам да те попитам... това ли е работата на КРИЛО (атакуващ играч), което е почти неизменен титуляр в шампиона на Англия, да играе в защита ?? Хубаво, нека продължава с изявите си в защита, ама поне да прави и нещо в атака, а не да ми боци топката в единствения защитник, който е пред него и нищо друго...Изобщо не ви разбирам защо сте толкова влюбени в хора, които не заслужават да играят във Висшата Лига, камоли в Манчестър Юнайтед :blink:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Слаб мач и за двата отбора ( за стандартите им ), но Венгер пак беше напълнил гащите, може би защото САФ беше на стадиона ( този път не загубихме с негово присъствие ). Този мач САФ го взимаше по навик, само на контри щяха да отнесат три парцала, но Магьосникът го няма. Бяхме добре подредени в защита и чакахме удобния момент. С Евра, Рио и Видич, ако бяхме тръгнали да се надиграваме с Арсенал, щяхме да го поемем. Има дузина играчи, които нямат място при нас, но други в момента няма, така че ще си ги гледаме същите тези поне до лятото. Трябва да призная - човекът с хрилете, Крис Смолинг направи стабилен мач, не мога да повярвам, но е така. Видич имаше проблеми, но второто 'затвори' Жиру. Жалко, че Перси не се възползва от положенията. Рууни ме издразни с това, което направи в края. Много слаб мач за него, в серия е. Сега в Дубай, на припек...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ТИ СИ ЖАЛЪК БЕЕ! В момента сме в най -трудните времена, откакто сме живи фенове на тоя отбор и взимаме точка от лидера в класирането. Кво искаш повече бе!?! Много ви е разглезил Дъртия мещо ми се струва, ама и по него плюехте през мач. КОЙ Е ЖАЛКИЯ ТЕ ПИТАМ?!?!

Обади се една офца от стадото на слепите вярващи които не ги интересува какво прави отбора - те си вярват там.
А що са най-трудните врмеена от както сме живи? Аз ли съм виновен, Ти ли, САФ ли, Клев и Рууни ли. НЕ един е човека и в момента му чакам поредното титанично интервю след мача. Ти си вервай там в "Страхливия" и Девата от Гуадалупе.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да, всичко без селекцията със звезди световна класа. Ай на бас. Вие си мучете тука колкото си искате. Реалността е друга и Мойс до гроб :mood (17):

то ако така продължава даже се вижда до чий гроб ще е...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хора, недейте така. Всеки си има своето мнение, но трябва да се уважава и мнението на другите. Недейте с толкова обиди, все пак сме фенове на един отбор. То и по противникови, в огромна част от случаите е глупаво да има обиди, камо ли между свои. Нека се спазва нормален тон на дискусия :) За мен лично не е проблем този резултат, или другият с Фулъм, или който и да е. Резултатите са директен показател за играта. Играта ни е кръгла нула. Това ме дразни в Мойс. За вече колко месеца станаха, осем, девет, аз не виждам никаква отличаваща тактическа идея в нашата игра. Няма никакви елементарни наченки на някакъв поглед върху играта от страна на Мойс. Нищо, тотална нула. Щях да го подкрепям, ако виждаш, че поне се работи върху нещо. както се казва, изграждането на стил не е лесно. То е дълъг процес. От А до Я, въпросът е, че при Мойс аз въобще не виждам А, за да се стигне до Б и така нататък. И за капак. Той ли е треньор, или Гигс, щото оставам с противоречиви впечатления напоследък.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Луууузър :mood (35):

Всъщност работата ми е съвсем друга. Не съм фен по задължение, а по желание. Ти ако си по задължение е разбираемо да ти е все тая.

Бавно, но славно се нареждало, ахахахаха :mood (17): :mood (17): :mood (17):

Точка на Емирейтс срещу жалкия Арсенал, окопани през по-голямата част от мача. Доста позитивно ми звучи това за стандартите на шампиона на Англия :mood (17):

Ми то не мое да си шампион всяка година в продължение на 600 години. Трябва по- мъжки да приемаш негативите на любимия отбор. Облече ли си пижамата?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Обади се една офца от стадото на слепите вярващи които не ги интересува какво прави отбора - те си вярват там.
А що са най-трудните врмеена от както сме живи? Аз ли съм виновен, Ти ли, САФ ли, Клев и Рууни ли. НЕ един е човека и в момента му чакам поредното титанично интервю след мача. Ти си вервай там в "Страхливия" и Девата от Гуадалупе.

Ми вярвам, с друго не мога да помогна на клуба си. Ти като виден фифа мениджър ако можеш да удариш едно рамо я с акъл, я с пари- хвалим тебе :mood (17): Редактирано на от aleksandaram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
aleksandaram Защо си губиш времето? Защо изобщо навлизаш в подобен спор, от който няма смисъл? Не се занимавай с хора, които са в заблудата, че е възможно даден отбор 100 години да е на ТОП ниво. Абсолютен титан като Фъргюсън напуска и няма начин отбора да попадне в криза - трябва да дойде нов мениджър, който да смазва всичко по пътя си, после друг и друг и така 100 години. Аз съм абсолютно убеден, че дори и Мойс да се махне и да дойде нов мениджър, то ако не започне да мачка в първите си 3 месеца, то пак ще се начетем на мнения как трябвало да бъде махнат и пр. Да замениш Фъргюсън не е като да замениш мъжа на съседката си.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да, всичко без селекцията със звезди световна класа. Ай на бас. Вие си мучете тука колкото си искате. Реалността е друга и Мойс до гроб :mood (17):

Реалността е, че с подобна игра твоя любимец Мойс няма кой да го чака 3-4 сезона, повярвай ми. Дори и в отбор като Юнайтед, най-късно до Коледа ще е уволнен ако продължаваме с подобни издънки и актив от точки присъщи на отбори като Стоук.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове