Jump to content
Viper

Arsenal 0-0 Manchester United

Играч на мача  

68 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Мойс, Клевърли, Валенсия.Тия тримата когато си тръгнат (дано да е скоро) отбора неминуемо ще тръгне нагоре. Дотогава - в посредствеността.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предвид класата на опонента средна работа , отново много грешки , много сбъркани пасове , но вече сме 2 поредни мача без загуба 8-)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пореден мач...поредно нищо. Никаква логична игра, Мойс изглеждаше като Ди Матео, Гигс му подсказва, обясняват му 100 човека какво да прави...Но вече нямам намерение да говоря за него...няма смисъл да се хабя... Факт : Ако Арсенал не бяха в дупка и те, щяхме да паднем. МОМ - Видич и Де Хеа

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тук няма да има толкова центрирания щот просто Арсенал ще владеят топката много повече. Ще сме прибрани пред вратата и ще сипем дълги топки РВП да ги гони и така 90 мин. Резултата няма значение тва ще ни е играта. Ще имаме 5 много силни първи 5-10 мин и после още толкова някъде второто. Няма да паднем с много, като не изключвам и да ги треснем. Арсенал винаги се дънят по това време на сезона.

Няма смисъл да мислим състав. пак ще има ротации в защита. Флеч няма да играе. Рууни в някакъв период ще е халф, Чичо ще влезе въпреки че няма да има кой да му подаде. Мата на крилото кагава на пейката, Валенсия титуляр. Тоя филм сме го гледали.

Еми на 95% се оказах прав. ДА, толкова предсказуем е станал Избрания.
Както казах тоя филм сме го гледали.
Страхливия манталитет и остарялото разбиране за играта отново с рецитал.

Иначе добра игра в защита. В атака отново гола вода. РВП трябваше да вкара едно от 2-те чисти положения. Де Хея ТИТАН. Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мнооого слаби РВП лесните не обича да ги вкарва, това е от край време. Мисля, че ако беше вкарал в 1вата минута, а не беше произвел тая анемия, тия можеха да си отидат на разгром. Не мисля, че за 90 мин. имахме 4 поредни точни паса, разни удари и греди дано не заблуждават някой. Клевърли е отчайващо слаб, щом и иначе спокойния като индийска крава Карик в края се плесна по челото, ясно е .... Мата и той горкия бе погълнат от посредствеността на всички. В първия половин час Видич изглеждаше като играч, който или грам не му пука или е тотално грохнал. Само за това се радвм - че 2рото полувреме показа, че до края ще играе, няма да спортува.... Редактирано на от FarSeer

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мойс, Клевърли, Валенсия.Тия тримата когато си тръгнат (дано да е скоро) отбора неминуемо ще тръгне нагоре.
Дотогава - в посредствеността.

2-рия и 3-тия не играха среу Фулъм и резултата беше същата средняшка игра. Достатъчно е само първия да се смени.
И аз дълго време бях зад Мойс, но днес само последните 20 секунди ме убедиха, че този човек не е за този отбор.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Общо взето и 2-та отбора бяха прекалено предпазливи и не показаха достатъчно хъс за победа. Позитивното е, че Видич беше ТИТАН, Де Хеа с ключови спасявания, играта на Вальо в защита беше много полезна, а Рууни изяде тревата. Ван Перси беше длъжен да вкара, мачът задължително се решаваше от 1 гол, но малшанс, и Счесни спаси после. Изключително слаб Арсенал, просто Мойс беше за пореден път прекалено страхлив да тръгне да печели мача, въпреки че със сигурност имахме огромни шансове, ако вместо глуха защита и опълчение бяхме направили нещо по-креативно от 2-3 опасни контри. С оглед на нещата как стоят на тоя етап съм доволен от точката. Едит: И да, при Фърги тоя мач беше победа, със сигурност. Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много слаб мач, типичен за средняк, който играе на стадиона на голям отбор, никаква идея как да бием и как да вкараме гол, мисля, че и Мойс не е мислил много много как да бием, на моменти се защитавахме с 9 полеви играча зад топката, типичния стил "окоп" от Мойс, когато реши, че съперника е силен, а края на мача беше показателен за какво бяхме дошли, само не разбрах Арсенал или Юнайтед е по-щастлив от тая точка, щото и двата отбора не искаха да атакуват в края. Пореден мач без победа, хубавото е, че и конкурента ни за 7мо място - Нюкясъл се дъни, така че Мойс ни стабилизира, даже бих казал ни бетонира на 7мо място.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С Фърги начело тоя мач го взимахме с лекота. С ментето Мойс играхме отново плахо, страхливо, без никакъв хъс. Нямам вече нерви, защитниците му нека отново да бълват глупави доводи в защита на Избрания ( да съсипе Юнайтед). С този неадекватен тип слизаме към блатото на посредствеността със светлинна скорост.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам дали съм единствен,но за мен МоМ за нас беше Смолинг!Просто беше титан и се справи отлично! Редактирано на от TheRedDevil

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Поредна порция първобитен футбол. Вместо да правим остри контраатаки с топката в крака, ние за пореден път изсипваме дълги пасове от централните защитници към ван Перси и ОЧЕВИДНО ИГРАЕМ ЗА ХИКС. ЗАЩО? Топ 4 е мираж от всякъде вече. Дано завършим след седмо място, за да избегнем Спартакиадата догодина.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мата няма един силен мач досега, днес беше най-зле откакто го взехме

dorostol, за 3 мача до този имаше 3 асистенци.... г/д за всичките ни голове откакто е при нас , той е Човекът с паса
без значение дали били детска игра или не
Днес трябваше да му е 4 асистенция, ама ....
Аре кажете и, че Мата е провал .... :mood (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мата няма един силен мач досега, днес беше най-зле откакто го взехме

Мата ни е виновен, да...
И 3 асистенции от 4 мача, ако е зле, не знам кое е добре.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е аз нали това пея тея дни. Мойс ни вкара в златната среда. Какъвто и да е резултата ние сме си 7-ми. Явно му носи късмет тая 7-ца. Лятото даваме седмицата на Осмън и всичко е ток и жица. :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Последните 30-40 секудни видехте ли ги бе, връщат топката на Де Хеа вместо да организират последна атака. Това говори достатъчно за подхода на Мойс към мача. Излиза ми за 0-0 като се има предвид колко отчайващо се нуждаем от точки за да влезем в топ4. 1 атака за 90 минути и тва беше единствената ни смислена атака с/у жалките Арсеналци, които за пореден път бяха със свалени гащи, ама за съжаление и "избраният" беше нацапал памперса предварително. Рекорда му за гостуванията се запазва. Имах си хас другояче. Аз нямам забележки от играчите на терена, изиграха перфектно това което им е било заръчано.. Друг е въпроса колко добре беше изигран тоя мач от Мойс и дали му беха правилни наставленията и изобщо целия подход към мача. За мен НЕ. Всяко дерби излизаме първо да се защитаваме и чак след това да мислим за атаката... баш по Евертънски изигран мач. Тва в края беше върха обаче... Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Поредна порция първобитен футбол. Вместо да правим остри контраатаки с топката в крака, ние за пореден път изсипваме дълги пасове от централните защитници към ван Перси и ОЧЕВИДНО ИГРАЕМ ЗА ХИКС. ЗАЩО? Топ 4 е мираж от всякъде вече. Дано завършим след седмо място, за да избегнем Спартакиадата догодина.

Много пари се губят така , а пари ще трябват лятото.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Слаб мач. Никаква идея как да се вкара гол, просто никаква. Колко още ще трябва да се мъчи централен нападател като халф??? Браво на Видич, почна слабо, но се стабилизира. Имахме шанс на контра, но РВП изтърва 1-2 ситуации, Рууни в края сбърка при последната контра. Общо взето слаба ракия сме. Арсенал бяха толкова наакани, ама ние бяхме още по-зле

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мата ни е виновен, да...
И 3 асистенции от 4 мача, ако е зле, не знам кое е добре.

Не казвам ,че ни е виновен, просто не показва нищо особено до момента, уникален играч е, но за жалост се слива с посредствеността на отбора

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тая атака, която я направиха Рууни и Перси си беше лично тяхно дело, плод на собствените им футболни качества и грешка на Арсенал. В схемата на Мойс Ван Перси стои като закован напред, а ни е най-добрия играч с топка в крака.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мойс излезна за Х, сигурно е доволен след мача, чакам някакво интервю. Последните 30 секунди бяха сигурно най-гнусното нещо, което съм виждам Юнайтед да прави... тва да имаш възможност за победен гол и да върнеш топката в защита и да бавиш времето от нашия отбор не съм го очаквал, не и в такова дерби.Ебаси гнусната работа, заклевам се.Отбора пак нищо не игра, Арсенал можеха да ни треснат общо взето.Рууни направи слаб мач, доста пасове обърка... смените няма да ги коментирам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм доволен на Хса. Едтествено, че Мойсчо ще тръгне да не падне,отколкото да пробва за победа. Най-много се издразних на последните секунди, когато вместо да пробват последна атака, наще завръщаха назад………

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове