Jump to content
Sign in to follow this  
Viper

Manchester United 2-2 Fulham

Играч на мача  

70 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

С тоя игрови стил с центрирания ала стоук няма как да я бъде… ужасно безидейно. 1вият гол беше тотална дезориентация. Тоя рижавия никой не го интересуваше какво прави… Единственото, което ми хареса бе видимо атакуващият състав - Перси, Чича,Аднан, Мата и Руни.

ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ПОВЕЖДАМЕ И ОСТАВЯМЕ ПРОТИВНИКА ДА НИ ИЗРАВНИ В ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ… колко още пъти трябва да го допускат… Язък за всички усилия за изравняване и повеждане… буквално се "изсираш" на работата си…

9т. От топ4 изглежда все по-голям мираж…

И Стоук ни изпращяха... т.е. дори и в безидейността си отстъпваме. :mood (17): Редактирано на от dokutd.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Играем най-грозният футбол в цяла Англия. Каква е тая малоумщина с тези центрирания ? Трагичен стартов състав. Ашли не мога да си обясня как е попаднал в тоя отбор, мистерия ми е голяма. Няма качества. Малкия за 30 мин направи повече, отколкото Йънг за цял сезон. Играхме с тъпи центрирания, защото Йънг не може да преодолее никой 1 на 1, а се оплита във финтовете си. Евра също. Валенсия ако има ден. Трябват ни интелигентни играчи по крилото, който могат да минат човек с топка в крака, да влезнат в полето и да подадат/стрелят. Защитата също ни е трагична. Ако се отбраняваме така ще е много зор на Емиратс. Там чакам Аднан титуляр, нямам нерви за Ашли и Данчо. Давид можеше да се справи по-добре при втория гол, но за него лоша дума не мога да кажа, колко ни е изкарвал, пък и не беше някаква фрапантна грешка. Рафа търчеше, но нз дали имаше 3 точни центрирания. Евра повече успяваше да подава. Вида не е същия. Ако не друго поне им смачка 3-ма играчи :D Мата явно ще го мъчим по крилото, което не ми харесва хич.. Руунката си изтърва човека и ни вкараха гол. РВП не е във форма, но дори и така пак отбеляза. Антонио ще го запомня с това, че не се прибра при гола на Бент. Аднан е бог. Титуляр!!! Чича... си е Чича :D Ако не др само с присъствие ангажира 1-2 в полето, което е добре.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е, поне след тоя мач разбрах защо толкова Мойс толкова харесва Тони КРОС :mood (17): Редактирано на от King Arthur

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мойс ще излезе комунист. Няма да пусне кокала докато не му го вземат. С всеки изминал мач се превръщаме в средностатистически дърварски отбор. Нямаме визия,мисъл и желание на терена, нямаме игра, няма адекватни треньорски решения, имаме играчи - няма отбор! С Фърги си отиде духа на Юнайтед...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е, поне след тоя мач разбрах защо толкова Мойс толкова харесва Тони КРОС :mood (17):

:mood (22): :mood (22): :mood (22): :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вече сериозен коментар от мен... Примерно - реализирали сме 60 центрирания...това са 60 атаки, т.е. атака на всеки 1,5 минути от мача. Ако тези атаки не завършваха с центровка, а с изстрел или някакво разиграване (вярно, че така става по-бавно отколкото с центровка), то броя на атаките щеше да падне с около 30%, но остават около 40 атаки...е при тези 40 атаки все би трябвало поне малко да замирише на футбол с марка Манчестър Юнайтед, но уви - визията за футболна продукция на Избраният съвпада с тази през 80-те на XX век. Редактирано на от dokutd.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За мен има две причини за тези трагични разултати. 1ви вариант - Мойс или по-скоро Глейзър са решили да натрупат пари за трансфери като правят супер неочаквани резултати. 2ри вариант - играчите просто не искат да играят под ръководство на Мойс. Нещо подобно се случи с АБВ в Челси доколкото си спомням. За мен просто е ненормално да не може да биеш най-слабия отбор може би в първите две девизии в Англия на собстевн терен. Да не споменавам, че съставът беше доста солиден като единствено Янузай липсваше. Разберете, че не мога да го приема това вече. Дори аз да съм треньор и кажа на футболистите да играят всеки както си иска пак ще бием Фулъм. Другият сериозен фактор е късметът, който този сезон с лупа да го търсиш не можеш да го намериш.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Konteto е последния защитник на Мойс, няма значение, че аргументи няма.Да кажеш, че липсата на инвестиции в средата(нещо, което е факт) е вината за такива изцепки е странно.Виновен е този, който в последните 2 мача ги кара да блъскат безмислени центрирания.Незнам може и Фил да е.Тотална липса на идея, но не от футболистите!

То пък нали винаги сме играли тика-така и никога играта ни не е била сведена по крилата и последвали центрирания. :facepalm: Колко такива мачове сме имали, в които сме изсипвали топката безславно, очаквайки някой да я добута зад голлинията? Отговор: Адски много. И сме успявали в много от тях. И днес успяхме, но "обичаините заподозрени" отново показаха, че до лятото няма други.

С такива вътрешни халфове, не знам защо се учудвате за тази импотентност и прибягването до центрирания. Скоулс го няма вече.

Центриранията придобиха нужния смисъл и ефективност, когато Янужай влезе (отново късно ). Йънг е трагичен. Валенсия влезе и спряхме да играем отдясно.

Никога не съм защитавал Мойс, нито САФ ( макар че тука те обяваха за криминално проявен, ако не си съгласен с него ) от критика за цялостното им провеждане на 90-те минути, състав, смени, тактика и т.н. Критиката е полезно нещо, ние феновете трябва да изразяваме чувствата си към ставащото в клуба и на терена, било то и да нямаме нужните правомощия и звания. Но всичко минаващо границите, няма да се случи на този етап и така трябва да бъде. Редактирано на от Konteto

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам ти какво виждаш и гледаш, аз обаче с ръка на сърцето мога да кажа, че никога не съм гледал по-монотонен, плосък, безидеен, скучен, бавен, ялов, тактически слаб и наивен футбол от Юнайтед. И то налаган с такава упоритост и методичност, че от мач на мач отборът да изглежда все по-жалък и уязвим. Никога. Съра можеше и да бърка състава и смените отвреме-навреме, особено в последните години. Обаче под негово ръководство падахме общо взето само когато наистина сме били надиграни и сме си го заслужили, особено в Англия. Такова безобразие като сега не е било нито под негово ръководство, нито в много други периоди от историята на клуба. "Рекордите" говорят достатъчно. А тоя Избрания да излезе да се хили пред камерата на ВВС след мача и да обяснява пак за липсата на шанс, какъв гьонсуратлък се иска, не знам. При положение, че цял свят му гледа сеира, при положение, че самият Мюленстийн го заплю в лицето след мача, като определи Юнайтед за абсолютно предвидим съперник. Бог ми е свидетел, че никога не съм имал нещо против личността му и винаги съм му симпатизирал и на него, и на Евертън. Тая година обаче се видя докъде се простира капацитетът му. Просто му е време да си се връща на мястото. В Юнайтед затъва все повече с всеки изминал мач, и влече отбора към дъното заедно със себе си.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

То пък нали винаги сме играли тика-така и никога играта ни не е била сведена по крилата и последвали центрирания. :facepalm: Колко такива мачове сме имали, в които сме изсипвали топката безславно, очаквайки някой да я добута зад голлинията? Отговор: Адски много. И сме успявали в много от тях. И днес успяхме, но "обичаините заподозрени" отново показаха, че до лятото няма други.

С такива вътрешни халфове, не знам защо се учудвате за тази импотентност и прибягването до центрирания. Скоулс го няма вече.

Центриранията придобиха нужния смисъл и ефективност, когато Янужай влезе (отново късно ). Йънг е трагичен. Валенсия влезе и спряхме да играем отдясно.

Никога не съм защитавал Мойс, нито САФ ( макар че тука те обяваха за криминално проявен, ако не си съгласен с него ) от критика за цялостното им провеждане на 90-те минути, състав, смени, тактика и т.н. Критиката е полезно нещо, ние феновете трябва да изразяваме чувствата си към ставащото в клуба и на терена, било то и да нямаме нужните правомощия и звания. Но всичко минаващо границите, няма да се случи на този етап и така трябва да бъде.

Както и да е пич, при Мойзи това няма да става.Да ги сравняваме е излишно!При САФ бяха готови да умрат на терена за него, на тоя никой не му вярва.Ясно ми е, че и ти си шокиран от случващото се, колкото и да се кълнеш във вярност.Да идва Клоп! На него мога да му дам и 2-3 години, поне знам, че има идея, какво трябва да направи.Дори олигофрен би се усетил в един момент, че явно тая тактика не става.Миналия мач при 100км/ч вятър и днеска рекорден брой центрирания.Овците, като тръгнат да пресичат, като сгазят 1 отиват още 1-2, но другите спират!!!.А те не са от най-интелигентните животни.Като виждаш, че едно нещо не работи... ми не се инати! Той откровенно няма идея, как иска да играе.В това вече съм сигурен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
пичка му материну не съм вярвал че Фулъм ще се измъкнат с нещо, трагични са от всякъде и да ги обърнем 2-1 и пак да ни вкарат в последната атака вчера гледах Ливъпул как разгромиха Арсенал и то лесно, играят най-красивият футбол в първенството в момента но аз мисля че шанс все още имаме за 4-тото място. титлата замина вече, но имаме достатъчно мачове които можем да си вземем и да се изкачим на 3-то 4-т0. вижте че арсенал се дънят, и ако успеем да ги бием в сряда нещата по добре ще изглеждат. един днес ми вика динчо сопре рангелите ако идеш по добре ще се справиш, ся не казвам че ще имам по голям успех от Давид но не мисля че ще сме на по ниска позиция. мисля че Сър АЛекс трябва да седне на една маса с давид и да измлатят няколко скоча и да мъ скръцне с зъби малко и да му кажи абе шш ей кво става тука давид, напраи така и така хвърли един сешоар в посоката на видич и всичко ще е идеал петров. Добре че бобо мартинез днес падна че ако завършим зад тях лошо става Редактирано на от Din4o

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някой забеляза ли че Резултата когато Сина на Вятъра отиде на десния бек винаги се пропуква ...За 3-ти мач го виждам това чудо и продължава да се повтаря(Евертън,Тотнъм,Фулъм).Май ще имаме шанса пак да гледаме ЛЕ ...Доста време мина от А.Б

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вие забелязвате ли коренно различното изражение по лицата на футболистите? Те просто изглеждат безразлични, мудни, отчаяни и изморени. И това е цял сезон! Все си мислех, че втората половина от кампанията нещата ще се преобърнат, защото стилът на Мойс в Евертън винага е бил такъв, че бяха много добре подготвени и играеха доста силно след Нова година. Аз нищо подобно не виждам в Юнайтед - същата скованост и липса на физически сили дори. Месеци наред чакаме някаква що-годе прилична тактика и напипване стил, нещо за което да се хванем и да кажем - ей тука нещо става, работи се с перспектива и ясна идея. Не искам да го виня нито за избора на единадесеторка, нито за смените по време на мачовете. Съра излизаше с далеч по-скандални стартови състави, но отборът знаеше какво прави по терена и беше наясно, че всяка брутална издънка ще включи сешоара в съблекалнята и последствията ще бъдат страшно болезнени за някой хора в тима. Ние тука седем месеца слушаме, че трябва да bounce back-нем, че трябва да влезем в серия от добри резултати, че ще настигнем Ливърпул, че това, че онова, а играта с всеки следващ мач се превръща във все по-голямо лайно. Оправданията наистина свършиха и за сегашното трагично състояние на клуба вината е на 95% в Дейвид Мойс. Срещу Арсенал е наистина последният му шанс да покаже, че може да се справи със ситуацията и да го видим в ролята на мениджър на Манчестър Юнайтед, а не на Стоук Сити. Ако и в сряда не се получи, съвсем спокойно Уудърд може да започне да се оглежда за нов подходящ човек за поста. Лоялни хора с тактически идеи и работна етика има и извън Острова, колкото и да не им се вярва на консервативните англичани. Редактирано на от Vidic

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не съм от хората подкрепящи Мойс, но сякаш не мога и да го обвиня с чисто сърце.. Играем слабо, също като при САФ (и тогава не блестяхме с нищо), играчите ни са същите, правим също толкова грешки в защита и създаваме достатъчно положения за гол, за да си спечелим мачовете като при САФ... Но....имаме ужасен малшанс. Реално вчера Фулъм вкараха 2/3 атаки, а в една от нашите атаки имахме 4 или 5 удара към вратата, а топката не влиза и не влиза... За мен момчетата и Мойс направиха всичко по силите си, за да спечелят мача и щяха да го направят, ако не беше липсата на късмет в края на мача ( Съгласете се че да получиш гол в 95мин. си е липса на шанс) Дали САФ носеше късмета със себе си или Мойс е абсолютен карък нямам идея, но сякаш щастливата звезда която грееше над Олд Трафорд залезе след напускането на Сър Алекс...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не съм ви фен, но доверие се дава на човек, който показва, че е на прав път и просто му трябва време да изгради отбора по неговите виждания и трябва време играчите да свикнат, да привикнат към стила на игра и така нататък. Като виждаш, че отбора върви нагоре и показва израстване, вижда се, че мениджъра има визия и качествата за този отбор, тогава се дава време. Откакто ви е поел, аз израстване не виждам, не виждам дори наченки на добра игра и резултати, така че в тоя случай доверието ще е грешка, загуба на средства и време. Да попитам хората, които говорят за новия сезон, какво очаквате да се промени през него ? Защо Мойс не си взе играчите сега ? Дори и да го направи, да не мислите, че веднага ще сте в борбата за титлата ? Най-малкото трябваше да сте в топ 4, за да може да привлечете по-лесно топ играчи, сега ще е по-трудно, защото всеки гледа пари и шампионска лига. Треньора вече не ви е Фъргюсън, да не мислите, че някой е зажаднял да играе за Мойс и под негово реководство, както беше при Фъргюсън ? Не ви ли вкара в топ 4 ви трябва нов доказан мениджър, друг е въпроса кой ще е той и дали има свободен такъв. Сега доста и от решенията на съдиите не отиват във ваша полза и ги няма победите в последните минути както беше при Фъргюсън, така че ще е доста трудно, като добавите и Моуриньовия Челси и парите на Сити и нещата не са никак розови.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
"Man United is a family, I am proud to be part of this family, at the moment the family is hurt but families never die" - Mata П.С-Juanito,пич,недей да вкарваш още негативизъм,хората тук и без това са доста нервни,трай си ;x Редактирано на от 1Giggs1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Когато ни вкарат с рикошет - нямаме късмет. Когато ние вкараме с рикушет - нямаме късмет. How come? Някои хора трябва да разберат - късмета не може да е определящия фактор за победа, когато играят Манчестър Юнайтед и Фулъм / Стоук Сити... Не може да излизаш и да се надяваш на късмет срещу отбори като Фулъм и Стоук. Тва ли е границата, тва ли е разликата между Фулъм, Стоук, Суонси, Съндерланд и Юнайтед? Късмета? Лятото още 150 милиона му трябват на Мойс, за да си печели мачовете с Фулъм и Стоук ли? Тоя човек е най-безсрамния некъдърник, някога обличал червения екип и тука хората ми разправят за късмет и шанс и време и прочее...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
^Абсолютно подкрепям! Какви футболисти му трябват на Избрания да бие отборчета, които по принцип можем да ги бием с вързани очи и крака?! Под ръководството на тоя човек Юнайтед ни донесе 2-3 капки радост и надежда и море от помия и л*йна. Вече не е удоволствие да седна да ги гледам, а ежеседмично наказание и унижение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/v/tKC9KdBCgW4

Не е като да не създадохме положение ! Добре е.. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз не го подкрепям , но това означава че трябва да се радвам когато другите отбори вкарат срещу Юнайтед ??? Ти сериозено ли....какъв е смисъла да си фен на Юнайтед ? Ей отбори които бият почти постоянно има доста, стани фен на Баварците или Челси , Барса, Реал много са... Ама да ми казваш така глупост... BIG FACEPALM !

Искаш да кажеш че ако последните 20 години не се е качвал Юнайтед до 10 място в лигата, щеше да има толкова фенове? Kak щеше да стане? Защо няма фен клуб в БГ на някои клуб от 3 дивизия?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам дали след снощния мач има още хора, които да вярват, че Мойс има качества да води отбор от калибъра на Ман Ю... Започвам вече да се чудя дали играчите не правят някакъв бойкот, иначе не мога да си обясня тази БЕЗОБРАЗНА и СТАТИЧНА игра... За всички трябва да е ясно, че центрирането е най-лесния начин да се оттървеш от топката и в този ред на мисли тя трябва да бъде свалена на земята и да се дава на крак. Явно Мойс като един типичен шотландец си проявява глупавия инат и държи топката да се изсипва както по времето, когато беше в Евертън, но ако за тях 7-мо място беше успех, за нас то ще е равносилно на абсолютен провал... От както е поел отбора той успя да го срине и да подобри всякакви анти рекорди, а сезона е далеч от своя край и се чудя дали, ако Ливърпул, Ман С, и Арсенал си оправят головата разлика с нас няма да му бъде посочена вратата на "Избрания"... Не мисля, че състава ни е слаб и според мен с наличния потенциал като единици един добър специалист пре спокойно ще е поне в топ 4... Оправаднията за липса на късмет, тесли от съдиите, лошото време и тем подобни са оправдания типични за посредствените теньори, които виждат проблема навсякъде другаде, но не и в себе си. Да, понякога и тези фактори определят изхода, но щом след всеки мач се оправдаваш само с тях това не говори добре за качествата ти и за способноста ти да намираш изход в трудни ситуации... Редактирано на от IHristov

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквахте ли друго? Транзитен сезон, абсолютно нормално да подобрим всички анти-рекорди. Истинската работа на Мойси започва от другия сезон след като разкара мършите (или те сами си тръгнат) и дойдат нови, жадни за титли момчета. :) Аз вярвам, че това ще стане, щото не искам да се превръщаме в Тотнъм и Челси и да имаме по 3158135831835 треньора на сезон. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this