Jump to content
Sign in to follow this  
Viper

Manchester United 2-2 Fulham

Играч на мача  

70 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Евала на Рене, че не се прави на голяма работа, а простичко обясни защо днес спечели точка. Кво се оказва, Мойс е прочетена книга за мениджърите от лигата вече.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
батака е голям и оправия няма - питам се какво ли още има да видим :mood (17): досега не бях виждал 11-сет играчи цял мач да играят като вратари -такива отбори като фулам когато и да отпаднат все ще им е късно :mood (36): сезона е отписан така или иначе - ще ни трябват поне две три години да се върнем в челото това е-ударихме дъното --не остана отбор който да не се е изгаврил с нас :mood (15):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И кво като си насложите подписи #moyesout ? :mood (17):
Тва ще промени ли нещо...
риторични въпроси са, някой да не тръгне да ми отговаря Редактирано на от Thirteen

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И кво като си насложите подписи #moyesout ? :mood (17):
Тва ще промени ли нещо...
риторични въпроси са, някой да не тръгне да ми отговаря

Избирам теб за треньор! Не се шегувам.Отивай ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Взимаме ШЛ :champs (14):

Ама тази, за най-центриращ отбор в Европа. :mood (17): Редактирано на от dokutd.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Смешно е че ако не ни бяха вкарали гол в последната минута 90 % от вас щяха да пишат в момента съвсем други неща :D Факт че само с центрирания не става, но ако трябва да кажа добри неща в мача това бе играта на Мата.Определено супер мач от негова страна,също и Евра беше единственият който се сети да центрира по земя...Флеч много слаб мача виновен за първият гол,бъркаше подавания ...

Аз пък съм убеден, че тоя път и да бяхме били пак щяха да са същите коментари. Просто с всеки изминал мач ставаме все по трагични!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Избирам теб за треньор! Не се шегувам.Отивай ;)

Мен ще ме изгонят на 2-рия час, щото ще разкарам 50% от сганта в тоя отбор

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

"I don't know if we could have done an awful lot more. We completely dominated the game and should have won it comfortably."

Moyes also spoke to MUTV after the match, saying: "We needed to take the opportunities that were given to us, like some of the half chances.

"I don’t think anyone can really say we did a lot wrong, we tried to play it, get it wide at the right times. What we needed to do was get the third goal when we were 2-1 up.

Забележка: на шотландски изразът get it wide at the right times да се разбира като get it wide all the time.

Тва е, пусти късмет, да му е*еш майката :mood (17): Тва лузърското(скаузърското) мислене явно е голяма зараза. Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Момчета , с няколко думи просто ударихме дъното с тва недоразумение Мойс.Шотландския боклук какво още чака , а не подаде оставка приключихме отвсякъде топ 4 мираж купите и 2-те аут .ШЛ да зимаме я 100 про с тоя идиот който закопа любимия ми отбор за 7 месеца .Тая година с тая игра ,6,7 в таблицата.Аз гледам бахти посредтствения отбор, а сме действащ шампион.Майната му на тва поне да виждам идея за промяна да падаме ама да играем атрактивен нападателн футбол с положения .Когато паднахме от Реал Мадрид тая загуба беше като победа за мене

Мери си приказките!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това да имаш Мата,Руни,Перси и Янузай и да се оплакваш, че няма кой да завърши е смешно! Правим шокиращи грешки в защита! Дори не тъпчем на едно място, а с всеки мач ставаме по-зле. Имаме късмет, че не се борим за оцеляване(Все още)... Играта ни със сигурност НЕ ОТГОВАРЯ на нивото на ВЛ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
няма такава история ,няма такъв футбол . сякаш играхме на спасяванка :waiting: :waiting:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Спокойно, купи ще има... Световното клубно първенство по Виенска няма кой да ни го оспори...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Момчета , с няколко думи просто ударихме дъното с тва недоразумение Мойс.Шотландския боклук какво още чака , а не подаде оставка приключихме отвсякъде топ 4 мираж купите и 2-те аут .ШЛ да зимаме я 100 про с тоя идиот който закопа любимия ми отбор за 7 месеца .Тая година с тая игра ,6,7 в таблицата.Аз гледам бахти посредтствения отбор, а сме действащ шампион.Майната му на тва поне да виждам идея за промяна да падаме ама да играем атрактивен нападателн футбол с положения .Когато паднахме от Реал Мадрид тая загуба беше като победа за мене

Мери си приказките!

Защо не ги заличавате от форума такива елементи?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Щото колкото и да е груб е прав.Няма смисъл да си затваряме очите за очевидни неща.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
некви 06-07 набор новорегистрирани даже не им чета пумията. Кофти е ,боли няма смисъл да бълвам,дано Контето е прав на есен -повече .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Що, бе???
Ти можеш ли да кажеш нещо по-различно...?!?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

некви 06-07 набор новорегистрирани даже не им чета пумията.
Кофти е ,боли няма смисъл да бълвам,дано Контето е прав на есен -повече .

Ако са 06-07 набори щяха просто да сменят клуба с Чукотка или Шити , това са хора , които не виждат никаква перспектива във футбола , който налага Мойс , а иначе на есен 2020 може , да.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Наказан е засега. Ако продължава в същият дух ще стигне и до заличаване.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да не можем да бием последния вкъщи. Не знам вече какво да мисля, какво да очаквам. Оставка няма да има, така че не се надявайте, уволнение също не по - рано от лятото, ако въобще има такова. Нагласете се, настройте се за такъв Юнайтед до края на сезона. Ще се търпи, нямаме избор. Дай Боже нещо да се промени коренно и да тръгнем отново нагоре - с или без Мойс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами...какво може вече да се каже...има ли смисъл...Отново тоя паляк си беше в своята вселена, накрая на мача му казаха, че крайния резултат се определя от головете, не от центриранията.

Специално проверих, но се оказа, че Мойс не е овен...с 5 дена се разминава...То просто той е по-голям инат и от мен...Не може да гледаш цял мач едно и също нещо което не се получава и да продължиш по същия начин...

2014

6 загуби, 1 равенство и 2 победи

TОВА ЛИ Е ЮНАЙТЕД????????????

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

некви 06-07 набор новорегистрирани даже не им чета пумията.
Кофти е ,боли няма смисъл да бълвам,дано Контето е прав на есен -повече .

Konteto е последния защитник на Мойс, няма значение, че аргументи няма.Да кажеш, че липсата на инвестиции в средата(нещо, което е факт) е вината за такива изцепки е странно.Виновен е този, който в последните 2 мача ги кара да блъскат безмислени центрирания.Незнам може и Фил да е.Тотална липса на идея, но не от футболистите!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Когато преди нова година още след първите издънки, изказах мнение че Мойс няма нито опита нито тактическите познания и идеи за да управлява ТОП ОТБОР като Юнайтед ми сложиха БАН за 2 месеца !!! и ако в началото отбора игра по инерция от предния сезон... след нова година вече нещата тотално лъснаха и хаоса е пълен вече!!! Некомпетентността на Мойс е чудовищна.... !!! Не може да купиш най-добрият футболист на Челси за миналата година и да го караш да центрира до безкрай .... при наличието на играчи като Руни,Перси,Мата,Янузай,Кагава... ти чакаш само на центрирания от бековете?????!!!! така че и за още 2 месеца да ми сложат бан.. Мойс ще си остане със същото остаряло разбиране за футбола ....!!!! Редактирано на от pako7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С тоя игрови стил с центрирания ала стоук няма как да я бъде… ужасно безидейно. 1вият гол беше тотална дезориентация. Тоя рижавия никой не го интересуваше какво прави… Единственото, което ми хареса бе видимо атакуващият състав - Перси, Чича,Аднан, Мата и Руни. ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ПОВЕЖДАМЕ И ОСТАВЯМЕ ПРОТИВНИКА ДА НИ ИЗРАВНИ В ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ… колко още пъти трябва да го допускат… Язък за всички усилия за изравняване и повеждане… буквално се "изсираш" на работата си… 9т. От топ4 изглежда все по-голям мираж…

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this