Jump to content
Sign in to follow this  
Viper

Manchester United 2-2 Fulham

Играч на мача  

70 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Владението на топката и положенията, да.Играта - пълна липса на идея.Добре де, ЕДНА идея и дотам, упражнена 81 пъти.На ПЕС играя по-разнообразно, баси.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Иначе ще гледаме 8:2 ама 8 пъти ние ще бием центъра!

Е, значи ще са седем :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Смешно е че ако не ни бяха вкарали гол в последната минута 90 % от вас щяха да пишат в момента съвсем други неща :D Факт че само с центрирания не става, но ако трябва да кажа добри неща в мача това бе играта на Мата.Определено супер мач от негова страна,също и Евра беше единственият който се сети да центрира по земя...Флеч много слаб мача виновен за първият гол,бъркаше подавания ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Смешно е че ако не ни бяха вкарали гол в последната минута 90 % от вас щяха да пишат в момента съвсем други неща :D

Не нямаше. Пак щях да пиша колко бездарен е Мойс и че отбора е играл потресаващо зле, повярвай ми.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

да сме гледали реално :shocked: , е няма как, ако ще и Барца да играят с/у 10 защитника, НЯМА КАК през центъра
раздадоха се до край, състава беше точен, смените още повече...супер липса на късмет, квото искате говорете- плюйте на воля

Пич , т'ва са Фулъм , те всеки мач го играят с тази тактика , да сме доволни , ако сме играли срещу Шити или Барса ок , но ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не нямаше. Пак щях да пиша колко бездарен е Мойс и че отбора е играл потресаващо зле, повярвай ми.

Аз се кефих на гола на Бент бе.Исках да паднем, че барем тоя бездарник да си ходи, аман от него!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз се кефих на гола на Бент бе.Исках да паднем, че барем тоя бездарник да си ходи, аман от него!!!!

BIG FACEPALM

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

да сме гледали реално :shocked: , е няма как, ако ще и Барца да играят с/у 10 защитника, НЯМА КАК през центъра
раздадоха се до край, състава беше точен, смените още повече...супер липса на късмет, квото искате говорете- плюйте на воля

Колкото и да ми е неприятно да го призная, но Барца НЕ разчитат на Виенска... иф ю ноу уот ай мийн! Редактирано на от dokutd.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стига с това владеене на топката бе. Суонзи са лидер по тоя показател в лигата - кел файда. Липсва скорост. Кво като правим 10-15 пасчета в центъра и после се подава на крилото. Няма ли сме халфове - няколко пъти Карик разцепи защитата на Фулъм с прострелни пасове. Ефект, топката се подаваше към фланга, вместо да се тръгне фронтално към вратата и последваще центриране. Цяло чудо е, че вкарахме два гола и това се дължи на индивидуална класа, а не на някаква идея в играта.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Поредния страхотен мач на титана Мойс начело на Юнайтед, великан ! 80+ центрирания, френетичен футбол, уникална игра в защита, с 3 атаки получени 2 гола, просто феномен ! Нека веднага да преподпише за още 6 години, 6 са му малко, за да изгради новия Юнайтед, чиято цел е след 6-7 сезона да стигне до конференциите и да играе супер градско дерби с ФК Юнайтед ъф Манчестър.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много зле. Ще си плащаме за липсата на инвестиции в халфовата линия. Шоуто на комиците отзад край няма, само актьорите се сменят. След загубата от Тотнъм загубихме всякакъв шанс за борба за титлата, срещу Стоук загубихме шанс за топ 4. Не ме притеснява липсата на резултата, а липсата на футбол. Мата, момчето не знае къде е попаднало. След лятото - повече.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз не го подкрепям , но това означава че трябва да се радвам когато другите отбори вкарат срещу Юнайтед ??? Ти сериозено ли....какъв е смисъла да си фен на Юнайтед ? Ей отбори които бият почти постоянно има доста, стани фен на Баварците или Челси , Барса, Реал много са... Ама да ми казваш така глупост... BIG FACEPALM !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пълен смях и жалкарска история от избрания, да си събира избраните парцали ида си *********************

П.П. Ако някой пак си позволи да обясни, че Янузай нямал място и т.н. тъпни по-добре да се самоблокира от тоя форум завинаги!

По-кротко с езика!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много зле. Ще си плащаме за липсата на инвестиции в халфовата линия. Шоуто на комиците отзад край няма, само актьорите се сменят. След загубата от Тотнъм загубихме всякакъв шанс за борба за титлата, срещу Стоук загубихме шанс за топ 4. Не ме притеснява липсата на резултата, а липсата на футбол. Мата, момчето не знае къде е попаднало.

След лятото - повече.

Тая липса на игра е от играчите нали :mood (17): . Мата наистина не знае къде е попаднал, все пак до сега не са му казвали да играе до тъч линията и да центрира колкото се може повече докато не вкараме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

След лятото - повече.

И до тук унижението ми стига,неща повече.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Давайте сметката на официалният фенклуб да спонсорираме 2-3 за екскурзия до Манчестър та най-накрая да центрират главата на Мойс някъде надалече от клуба...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Rene Meulensteen: "United's approach was straightforward. Get it wide, get it in the box. It can be easy to defend against." Гениалният тактик Мойс - разкрит от всеки.Развенча се мита за Избрания. Редактирано на от jizzlie

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
не знам на какво да се "радвам' повече - дали на факта, че не паднагме от последния, или на факта, че взехме точка от последния. Толкова центрирания аз дори си мисля, че и в нашата А група не съм виждал. Типична хамалска история. Ми като виждаш ,че не се получава, ми смени тактиката бе мама му стара, не ми излизай със същата тактика на полувремето. Почвам да се чудя дали аз съм тъп и не разбирам тактиката на Мойс, или той е тъп, и не знае какви ги върши. По-клоня към второто.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Rene Meulensteen: "United's approach was straightforward. Get it wide, get it in the box. It can be easy to defend against."

Гениалният тактик Мойс - разкрит от всеки.Развенча се мита за Избрания.

Добре че на Рене му е мъчно и жално да гледа тая брутална гавра с наследството на САФ, та да си направи устата. Другите всички се изкараха Моуриньовци, Гуардиоли, Барселони и Баварци за наша сметка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не че нещо, ама Рене беше днес с класа - две над Мойс, а като цяло Рене с Фулъм не е нищо особено. Извади титулярния си капитам и пусна някакъв 2метров дългуч, щото просто знаеше, че ние ще центрираме топката през цялото време. И това сработи. В атака пусна само бързи футболисти, даже без нападател, защото знаеше, че в тоя мач ще има шанс 2-3 контри да направи, вкара 2 гола от 3-4 контри. Защитниците стояха добре подредени. Рене беше изгонен от Мойс, дойде с резервите на най-слабия в лигата и го изгаври насред Олд Трафорд.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Търпението се изчерпа тотално! Месеци наред го оправдаваме с всевъзможни тези и един куп глупости. Този човек ни кара да играем първобитен футбол. Тони Пюлис дори би завидял на нашия стил. Няма нищо по-естествено от това да се огледаме за нов човек и да поправим грешката час по-скоро. То само като гледам физиономиите на футболистите и ми става ясно в какво физическо и психологическо състояние са.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тая липса на игра е от играчите нали :mood (17): . Мата наистина не знае къде е попаднал, все пак до сега не са му казвали да играе до тъч линията и да центрира колкото се може повече докато не вкараме.

Мата беше единственият, който се опитваше да избягва центриранията. :mood (17): Лъха футбол от това момче..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Видя се, че единствените ни атаки, които предизвикаха хаос в защитата на Фулъм, бяха през центъра и центриранията по земя...но не, пак цял мач топката лети от единия фланг на другия, да не забравяме страхотния принос на Йънг за тези 80 центрирания...За защитата каквото и да се каже, ще е малко...Тъпото е, че ако бяхме спечелили, дори с тая игра, обратът щеше да им даде стимул, а сега не знам как ще се вдигнат за мача с Арсенал. Жалко, защото радостта на Мойс при гола на Карик, с цялото напрежение и върху него, и върху отбора, наистина беше готина...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен освен тактиката , мотивацията и нивото на класа на дадени футболисти поспадна , един Рафаел правеше хубави центрирания , днес просто не направи нито едно , което да беше близо до средно ниво.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this