Jump to content
Sign in to follow this  
Viper

Manchester United 2-2 Fulham

Играч на мача  

70 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Бъди мъж поне веднъж откакто си стъпил на ОЛД ТРАФОРД и си подай оставката!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Все ми е тая и да бяхме паднали и да бяхме били , но играта е отврат , стилът отживелица , заставам зад Мойс само ако промени на 180 градуса играта и да чакаме резултати следващия сезон , но ако продължаваме да се мъчим така , няма смисъл.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За мача: Много мъка, много нерви, само с центрирания не става...не знам защо чакаме до последните 15 минути за да играем като хората. М/у другото късметът ама изобщо не е с нас. Фулъм бяха опълчение цял мач...грозна работа...кошмар...просто кошмар...нямаме си късмет и това е...цял мач ги скъсахме от игра и само точка... Играч на мача: Мата – с дългите си пасове ме изпълни, асистенция за първия гол, някои тук се изказваха, че е същия като Кагава – да,да ама не баш.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ОБИЧАМ МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД !!!!!

Независимо дали сме 15ти , дали имаме 15 загуби , дали правим по 115 центрирания . Независимо дали играчи са ни Рууни или Везалов .
Независимо дали ни е треньор Мойс , САФ , Вили Вуцов , Матеус .

! САМО МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД !

За мача , единственото което ми хареса са , че пак започнахме със система 4-2-3-1 и че се бориха .
А как го направиха това , че без крила да имаме 80+ центрирания :) МАГИЯ . Явно е , трудно им е със тази система , а някои играчи не са и за нея .

GGMU

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А каква радост от мойс след гола на Карик ... Не знам какво трябва да направи отбора, за да бие ? 100 центрирания дали биха свършили нещо?

А как го направиха това , че без крила да имаме 80+ центрирания :) МАГИЯ . ь

GGMU

бан!!! :mood (19): Редактирано на от DNNdrago

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
2 пъти минаха центъра тия с топка в краката и 2та пъти ни вкараха гол,заеби другото. А играта ни ме върна 15 години назад,когато този стил футбол беше модерен и печеливш. Сега не е. Мойс с остарелия му футбол нема да прокопса дълго тука,колкото и да им се иска да остане на Moyes-true-United-lover-ите :mood (20):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

...цял мач ги скъсахме от игра и само точка...

:mood (33): :mood (22): :mood (33): Скъсахме ги, Дейвид откога можеш да пишеш на български :mood (22): :mood (22): :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз не знам дали все още има ненормалници в този форум, или изобщо почитатели на МЮ, които да симпатизират на Мойс?!? 60 центрирания!!!!!!!!!!! Това означава по 1 центровка на всяка 1,5 минута....т.е. ако всяка една от тези атаки беше завършвала с удар или с разиграване.... Редактирано на от dokutd.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След този мач се обедих,че Мойс не притежава почти никакви тактически познания и качества,или поне такива които да са подходящи за топ клуб от нивото на Юнайтед. Играта ни за 90 минути може да се определи с 2 думи-упорито тъпоумие.Не може 40 минути да счупиш рекорда за центрирания,да виждаш че няма резултат и второто полувреме пак да излезеш със същата тактика. И да бяхме били,мнението ми нямаше да се промени.Този човек не е подходящ за Юнайтед.Дори и да ни класира в топ 4 по някаква случайност съм на мнение че лятото трябва да си ходи.Прекалено много издънки станаха и не искам да си хабя нервите повече.А тия 100 милиона за трансфери по-добре да се дадат в ръцете на треньор,който знае какво прави и от какво има нужда. Най-комичното нещо в този мач обаче беше първото полувреме при едно от много центрирания на Рафаел,което се озова в трибуните.Та Мойс в продължение на 30 секунди яростно крещеше името на бразилеца и когато първият го удостои с вниманието си,шотландеца му отвърна: "Good ball". Нямам какво повече да кажа,другото е дъвкано много пъти.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мата с 3-ти асист, добре почва.Той и Рууни направиха добър мач, РВП беше незабележим до гола.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предполагам дежурното извинение на Мойс ще е отново липсата на късмет въпреки ,супер,турбо,мега,хипер невероятната ни игра

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пичове погледнете малко и от добрата страна. Можехме и да загубим, а сега взехме точка берекет версин

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-тъпо ми е за Рууни, който си остави дробовете тоя мач, игра и в защита супер, пасове раздаваше, надъхваше и себе си, и останалите, и накрая разочарование..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Предполагам дежурното извинение на Мойс ще е отново липсата на късмет въпреки ,супер,турбо,мега,хипер невероятната ни игра

"Играли смо добро, али сме немали шансу"

Като един друг герой от недалечното БГ футболно минало.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

2 пъти минаха центъра тия с топка в краката и 2та пъти ни вкараха гол,заеби другото.

А играта ни ме върна 15 години назад,когато този стил футбол беше модерен и печеливш. Сега не е.
Мойс с остарелия му футбол нема да прокопса дълго тука,колкото и да им се иска да остане на Moyes-true-United-lover-ите :mood (20):

Имаха едно 100%-тово положение , което Ричърдсън изпусна , иначе ставаше 0-2 , да и ние се скъсахме да пропускаме и най-фрапантен бе този на Ван Перси от 4-5 метра , но трябва да сме обективни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Crosses-Total:81 Completed:9 Evra - Total 14 Completed 5 Mata Total 11 Completed 3 Rooney Total 11 Completed 1 YOUNG Total 15 Completed 0 Rafael Total 10 Completed 0 Completion Pass:92% Накрая 2:2 в Moyes TIME ....Оставка секунда по скоро! Иначе ще гледаме 8:2 ама 8 пъти ние ще бием центъра!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:mood (33): :mood (22): :mood (33): Скъсахме ги, Дейвид откога можеш да пишеш на български :mood (22): :mood (22): :mood (22):

77% - 23% , много положения, раздадоха се играчите...сега което си е така - така си е...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Играчите са виновни бе... те Мата,Рууни,РВП освен да центрират друго не могат... Мойс не е виновен. Определено Мойс е вдъхновяващ и гениален тактик, който може да накара отбора да играе по различен начин, все пак сме първия отбор с 100 центрирания в мач, абсолютен рекорд с който може да се гордеем! За съжаление късмета не беше на наша страна, ако не валеше дъжд Карик нямаше да се подхлъзне и да ни вкарат гол, a съдията не свири чиста дузпа за игра с нокът. Moyes: "I think we did everything we could. We crossed it, passed it & tried to get through but just didn’t quite have the finishing touch." Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
да сме гледали реално :shocked: , е няма как, ако ще и Барца да играят с/у 10 защитника, НЯМА КАК през центъра раздадоха се до край, състава беше точен, смените още повече...супер липса на късмет, квото искате говорете- плюйте на воля

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Когато повече от 5-6 мача със два пъти по-силен състав неможеш да победиш различни отбори, значи не струваш!
Нима преднния мач не беше достатъчен за да разберат, че това е идиотщина ? Тогава духаше и ураганен вятър.Сега решиха да пробват пак на хубавото време ;)
Наистина не ми се коментира.Дайте му сега и още 200млн. за да ни закопае тотално и това е.

MOYES - OUT !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this