Jump to content
Viper

Arsenal - Manchester United

Препоръчани публикации

какво имат тия, нападател им е инспектор дюдю а турската балерина срещу добрите отбори си хваща туту-то и се изнася венгер ще се върти на тъч линията като обран евреин, дано ритне някоя бутилка и да изпраска уилщир в лицето че не мога да го понасям тука само победа

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен след толкова слаби мачове е време да избухнем и залагам,че ще бием. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Каква бедна душа трябва да си,че да пожелаваш на собственият си отбор загуба ULTIMATE FACEPALM.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Първоначалните прогнози бяха за нови 2 седмици аут от терена. Дано се възстанови, но да започне титуляр ме съмнява.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фелайни в тоя мач и да е здрав не ни трябва.Прекалено бавен е за халфовете на Арсенал.Ако обаче играем с 3031931 центрирания има смисъл да играе.Даже си мисля,че Мойс го взе лятото с тази цел.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Колкото и грубо да Ви звучи искам Арсенал да ни бият с 5 гола разлика за да уволнят Мойс или сам да напусне! Този не е никакъв треньор/мениджър! 90% от форумците тук можеха да спечелят този мач на мястото на Мойс! МОЙС ВЪН!

Колкото и грубо да ти звучи, май си малоумен или психично болен да искаш отбора ти да загуби с 5 гола от арсенал.Публикувано изображение

Момчета, спокойно. Арсенал са ни абонати и имат голям комплекс от нас. Очаквам шоу от Мата и Руни.

Тея са ни абонати, ще ги бием :)

Абонати,НО при съра !

Абонати, но при Сър Алекс. Толкова. Бихме ги на Олд Трафорд само щото играха безумно трагично както срещу лузърите в последния кръг, само че ние сме скромни тоя сезон и ги бихме само с 1-0. Въобще не очаквам победа, Х ще е чудо в тоя мач с оглед на играта и на скандалната ни защита, най-скандалната защита в Европа в момента. Арсеналци задължително ще искат да се реваншират пред феновете си заради грандиозния провал срещу лузърите и ще се надъхат срещу нас предполагам. Освен това доколкото си спомням от 2006-2007-ма насам нямам спомен да са ни били за който и да е турнир. Време е Мойзи да счупи и този рекорд Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Май 2011, с гол на Рамзи, на Емирейтс, както и през сезон 2008-2009 пак на Емирейтс. 2 победи от 10/11 мача в последните години имат над нас. И аз се осланям на това, че ни са абонати в последните години и доста се панират, ама да видим.. Сега им е момента да ни бият, скоро едва ли ще хванат по-слабичък Юнайтед, ако сега не могат, не ги вижидам никога. Редактирано на от TeathreOfDreams

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Арсенал предвид ужасната си загуба миналия кръг , лошата им програма и факторът Мойс очаквам да ни ударят , макс Х да вземем , просто гледам реално.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
До колкото помня когато ни биха с тоя гол на Рамзи мача нямаще значение за нас май, мисля че беше в края на сезона.Този сезона мача ни с Арсенал може би беше най-силният ни мач до момента.Арсенал не можеха да направят едно голово положение,можехме да ги бием с повече.Ако играем така няма как да ни бият ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Касорла като ни наниже 2-3 и сме дотам.Интересно ще става след мача :mood (36): (hope so)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Има доста негативни коментари, значи бием. 0-1 с гол на кой? На Перси, естествено! :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Има доста негативни коментари, значи бием.

0-1 с гол на кой? На Перси, естествено! :mood (17):

Точно !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

До колкото помня когато ни биха с тоя гол на Рамзи мача нямаще значение за нас май, мисля че беше в края на сезона.Този сезона мача ни с Арсенал може би беше най-силният ни мач до момента.Арсенал не можеха да направят едно голово положение,можехме да ги бием с повече.Ако играем така няма как да ни бият ...

Напротив, точно този мач даде шанс на Челси за титлата и трябваше да си спечелим мача на Олд-а срещу тях следващата седмица. Тогава отбора беше почти същия, но както играеше бездушно срещу Аналци на Емирейтс и загубихме заслужено, то следващата седмица срещу Челси разораха терена и дори поведохме още в 36-тата секунда. За жалост това сега липсва...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Равен, според мен няма да паднем, но за победа няма да имаме сили. Лошото е че не играем за нищо....а е само 25 кръг...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Как ми се иска на връх рождения ми ден утре да ги треснем, но просто не виждам как ще стане... Не ми се вярва в този мач да излезем тотално преобразени и да изненадаме всички включително и Венгер... Колкото и неприятно да е както казаха няколко колеги преди мен - едва 25-ти кръг е а вече няма за какво да играем и този мач сам по себе си не променя особено положението ни дори и да бием... Явно в съблекалнята се усеща, че Мойс в графата отличия срещу името си има празно поле ( като изключим трофея в началото на сеозна, който погледнато към днешна дата си е заслуга на Фърги и победата явно е била плод на случайност )

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз още в началото на сезона ми направи впечатление, че част от играчите, като че ли нямат кой знае колко респект към Мойс и не са така мотивирани, както при Съра (няма да давам примери). Едно е да имаш мениджър с няколко отличия, друго е такъв с 0! Напълно ми е ясно, че Мойс скоро няма да си ходи, затова стискайте палци да му връзва, че не знам иначе... П.С. не знам защо, но имам странното чувство, че един от топ играчите ни ще си замине лятото (жалко).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За поред път виждам какви "верни" фенове имаме , труден период и почват да се подиграват със собествения си отбор . А за мача , очаквам победа .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За да приключи тоя черен период е ясно какво трябва да стане.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За да приключи тоя черен период е ясно какво трябва да стане.

Бой над топчиите!!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена