Jump to content
Viper

Stoke City 2-1 Manchester United

Препоръчани публикации

Напълно подкрепям твърдението ти. И мен лично в пъти ме подразни това изявление, отколкото играта, че дори и резултатът. Това просто е развяване на бял флаг, подплътено с отявлена некадърност. Та това е обида към всички фенове. Всичките тия хора, които са пътували до Британия с кви пари са го направили. Скъсали са си задника от работа. Интересно, каква ли би била реакцията на техните шефове, ако те в понеделник кажат, че просто не знаят как да си вършат работата. Тия, които не знаят какво правят си подават оставката. Рядко се ядосвам за футбол, защото в крайна сметка това е само една игра, ама това и мен ме извади от релси. Просто си се представям ка каз л ично отивам при шефа и му казвам, че си не знам как да си вършща работата. Единствената дилема е дали на секундата ще ми теглят шута, или след около минута!!! Като не знаеш, подаваш си оставката! Нает си, за да знаеш, плащат ти се пари за това...

Момче ти въобще някаква мисъл влагаш ли над това което е казал след мача или пишеш първосигнално?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нека да бъде уволнен Мойс, да дойде на негово място някое 'голямо име', а когато това 'голямо име' започне да изпитва проблеми, то и неговата оставка да се иска и да се изричат грозни изрази като ''ВЪН'' и пр. и така постепенно ще се превърнем като всички останали, а идентичността и философията на този отбор ще изчезне. Тогава явно всички ще са доволни, но не и аз, защото това вече няма да е НАШИЯТ ЮНАЙТЕД! Формата е временна, играта така или иначе все някога ще се подобри, но загубим ли същността си, то губим всичко. Не ангажирам никого с това мнение.

+100

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сакън, дайте да го държим Мойс 26 години още, защото трябва да стане САФ 2 на всяка цена. Няма как да бъде иначе, на звездите е написано, че той е Избрания...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Точно така,трябва да подкрепяме мениджъра.Както се коментира и в предишните мнения,доста от сегашните играчи нямат работа в отбора.Затова нека се изчака,да видим през лятото какво ще се промени и как ще тръгне следващият сезон.Този явно ще го отпишем откъм трофеи,но дано да не попаднем извън четворката,че тогава вече нещата стават много,много злее.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чашата е до ръба.Старая се да не бъда краен и да търся логиката във всичко, въпреки, че отвътре ми кипи.
Останах дълбоко потресен от тези аматьорски изпълнения!
Не вярвам на очите и на ушите си.Оправданието му е едно и също.
При следващата загуба(която надявам се ще е срещу Арсенал а не Фулъм) ще кажа за първи път "Мойс вън" и няма да го променя много много дълго време.Това, което ми причинява на нервите тоя човек е брутално.Трябва да спечели поне 3 титли и един КЕШ за да му простя.Радвам се на 4-2-3-1-то, но това беше ясно, че трябва да е "промяната" още лятото.Човека не прогресира.Неможе за два трансферни прозореца да не можеш да намериш по-добри халфове от Клевърли/Карик/Флетчър, защото искаш Меси.

P.S. Искам да видите, колко му пука на Ашли Йънг какво се случва.На човека му е смешно и очевидно не го е*е!Той нали си опъва 100к++ седмично.

http://www1.skysports.com/watch/video/9146...s-the-positives Редактирано на от Souljah

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest AtanasM86
Всеки друг на негово място щял да се провали,много ми е интересно как го разбрахте това,те и феновете на Евертън така си си говорили 10 год когато това недорозомение им беше треньор но ето че сега са в борбата за топ 4,а изглежда ние не сме вече.Ливърпул,Евертън и Тотнъм имали по слаби играчи от нас,закакво ни е Бркли,Таунзънд средняшки футболисти...и в същото време имаме "избрания" ("перфектния") за треньор,но въпреки всичко се представяме по зле от тях,ЗАЩО...КАДЕ и проблема тогава КАДЕ???

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
11 стр. и капацитетите са казали всичко. На Стоук им е време да ходят в конференциите!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Точно така,трябва да подкрепяме мениджъра.Както се коментира и в предишните мнения,доста от сегашните играчи нямат работа в отбора.Затова нека се изчака,да видим през лятото какво ще се промени и как ще тръгне следващият сезон.Този явно ще го отпишем откъм трофеи,но дано да не попаднем извън четворката,че тогава вече нещата стават много,много злее.

Подкрепяй си го ТИ ! Аз съм фен на Юнайтед, не на треньора, не и на повечето играчи...Идентичността на отбора е, да всява страх във всички, а не всеки да ни се присмива...Тотална липса на футбол говорили ти нещо? Значи тебе ти харесва да продължаваш да гледаш дървета на терена, който изглеждат все едно си подават дървено трупче...Харесва ти в отбора да има играчи който НЕ ЗАСЛУЖАВАТ да носят екипа на Юнайтед...Така ли??? Ама нали, идентичността ни е Шотландец и дайте сега да държим шотландския боец, дето не знае къде се намира...Така ли??? С това ли си съгласен??? Ако си съгласен с това, значи си чисто и просто мазохист :)

И ти чак сега ли разбра, че сме аут от битката за титлата :mood (33): Отбора вече се отдалечава и от битката за 4тото място, ние паднахме от всички възможни слабаци, сега ще се изправим срещу отбори от горната половина на таблицата...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми няма как да не се сипе по адрес на Мойс.Извинявайте ама в Евертън от 40 мача с големите 4 няма 1 победа,1. Дойде в Юнайтед и от отбор спечелил титлата предната година го превърна в отбор,който без Рууни и Перси сигурно щеше да се намира във долната таблица на класирането. Честно казано не съм очаквал да се борим за титлата тая година,обаче това е безобразие.Дойде,направи някаква паник покупка,която до момента е пълна издънка,тима изведнъж се сгромоляса и купихме Мата,което е единственото положително нещо което Мойс направи.Не смятам обаче че и с испанеца ще цъфнем и вържем,защото най-важното нещо за един отбор да играе добре в по-голяма част е треньора и вижданията му,отколкото играчите.Според мен в случая Мойс нито има виждания,нито пък играчите ни са някакви блестящи таланти за да балансират с изключение на някои естествено. И пак да спомена помощник треньора.Аз по-апатичен човек от този в живота ми до момента не съм виждал. Това е общо взето.Кредита ми на доверие към Мойс се изчерпа и ако не направи нещо зашеметяващо до края на сезона,трябва да си ходи.Мисля че и САФ в момента би се отрекъл от думите си да подкрепяме новия мениджър. Редактирано на от w00t

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нали се сещаш , че лятото никой няма да иска да дойде , ако сме извън топ 4 , а това вече не изглежда толкова невероятно. И съответно можем да заприличаме на Пуля , всеки сезон първите 5 мача и се готвим за следващия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Истината е ,че Мойс едва сега започва..реално за оставка ще се говори най рано през втората му година.Сега лятото ще има възможност да промени състава и да подготви отбора както той прецени за добре.Ако и след всичко това играем трагично нормално ще бъде уволнен.Аз лично все още имам вярва в него и мисля ,че ще успее.Срещу Норич бяхме бездарни и влизането на Уелбек обърна мача..тука не се получи ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Истината е ,че Мойс едва сега започва..реално за оставка ще се говори най рано през втората му година.Сега лятото ще има възможност да промени състава и да подготви отбора както той прецени за добре.Ако и след всичко това играем трагично нормално ще бъде уволнен.Аз лично все още имам вярва в него и мисля ,че ще успее.Срещу Норич бяхме бездарни и влизането на Уелбек обърна мача..тука не се получи ..

Аз под тотална промяна разбирам едно 6-7 човека лятото да не бъдат в отбора и да са заменени от можещи такива + още някой перспективен младок :) Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Какъв отбор ще сглобим, ако не влезнем в топ4? Разберете, че Мойс няма кой да го чака.. Футбола в днешно време е съвсем друг.. И не си мислите, че щом сме Юнайтед, всеки ще иска да се натиска да идва, защото в днешно време футболистите гледат да играят за парите, а не за името на отбора.. Тва е истината.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Разбира се не може само да се купуват футболисти трябва ида се освобождават такива... Продажбата на Чича и Уелбек ще донесат доста пари достатъчни за Кавани примерно.Достатъчно игриви минути поличиха ... Ляв защитник , Централен и двама вътрешни халфа .. това са 5 нови футболиста и са много и не са .. Това ,че никой няма да иска да дойде при нас ако не играем Шампионска Лига са абсолютни глупости.Във футбола отдавна парите са водещ фактор тъй ,че не се сменявайте топ футболистите ще идват на Олд Трафорд

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Продажбата на Чича и Уелбек ще донесат доста пари достатъчни за Кавани примерно.

http://www.youtube.com/v/Gu7ftu__LZk

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Момчета вие кьоравили сте.Ако ще и Роналдо и Меси да вземе лятото,ние пак ще играем грозен и дърварски футбол.Просто неговото виждане за красив и добър футбол много се различава от общо приетото.Същото правеше и Еврътън по негово време. Не държа непременно всяка година титли,то се е разбрало,че вече отбора няма да е същия след САФ.Но поне отбора да практикува красив футбол,а докато този човек го ръководи това е мираж. За един истински фен няма по хубаво нещо от това да се радва на играта на своя отбор,въпреки резултата.Все пак всички сме станли фенове не заради спечелените титли,а заради начина по който играе този отбор и характера който показва на терена.Неща които в момента липсват,и точно Мойс е човека който обезличава отбора.Повечето грандове в Европа смениха треньорите си.На всички им е необходимо време за адаптациято това е ясно,но всички държат отборите си близо до върха докато влезат в час,так че и това не е оправдание. Редактирано на от svl

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Разбира се не може само да се купуват футболисти трябва ида се освобождават такива... Продажбата на Чича и Уелбек ще донесат доста пари достатъчни за Кавани примерно.Достатъчно игриви минути поличиха ... Ляв защитник , Централен и двама вътрешни халфа .. това са 5 нови футболиста и са много и не са ..
Това ,че никой няма да иска да дойде при нас ако не играем Шампионска Лига са абсолютни глупости.Във футбола отдавна парите са водещ фактор тъй ,че не се сменявайте топ футболистите ще идват на Олд Трафорд

Ти си луд , ако мислиш , че играчи като Кроос , Видал , Ройс , Кавани и т.н ще си зарежат отборите , които редовно играят в ШЛ и се борят за титлата всяка година ,ще дойдат при нас да играят срещу Лудогорец и подобни. А и Чича + Уелбек няма да ти дадат парите за Кавани.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ебаси цирка, последните 8 страници все едни и същи се убеждават в някви хипотези, по няколко пъти :mood (17): Паднахме, успокойте се вече, нищо не можете да направите, правете нещо по-ползотворно през уикенда вместо да се ядосвате :D Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ебаси цирка, последните 8 страници все едни и същи се убеждават в някви хипотези, по няколко пъти :mood (17):

Паднахме, успокойте се вече, нищо не можете да направите, правете нещо по-ползотворно през уикенда вместо да се ядосвате :D

Ако не ми пукаше за Юнайтед, нямаше да си занимавам с форуми и такива щуротии :mood (17):
Какво да се прави, карма :mood (20): Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз предлагам като дойде мача с градския ни съперник следната тактическа разстановка на отбора: да си останем в съблекалнята, с оглед британския футбол от 80-те на ХХ век, който играем, 3:0 служебно не е чак толкова лош резултата срещу Агуеро, Негредо, Я Я Туре и компания...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз предлагам като дойде мача с градския ни съперник следната тактическа разстановка на отбора: да си останем в съблекалнята, с оглед британския футбол от 80-те на ХХ век, който играем, 3:0 служебно не е чак толкова лош резултата срещу Агуеро, Негредо, Я Я Туре и компания...

Пълни глупости са това. Юнайтед е време да реагира! Ако Мойс не може да ги мотивира, Уаза да почне да ги шамари, същото важи и за Гигс, Видич, Рио. Предният път като ни биха 1:6, помните какво се случи на мача за ФА на техния стадион. Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аха да, само като видях вчерашната физиономия на Рууни като разбра, че трябва да застане до тоя безхаберник Клевърли и ми се доплака. Редактирано на от jizzlie

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

"It looks like Jonny Evans has a calf strain and Phil Jones has a concussion," Moyes told MUTV after the game.

"Phil is okay. He was unconscious for a period during the game, but he’s had a head scan and the hospital has checked him and there were no problems. The medical team did everything right and we got him off the pitch as quickly as possible."

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена