Jump to content
Viper

Stoke City 2-1 Manchester United

Препоръчани публикации

Абсолютно съм съгласен , Мойс не може да се справи с такъв голям отбор и с такива големи очаквания , а както виждаме и Евертън се представя по-добре след като си тръгна. Оставете тактическите грешки , грешните смени , но я няма и тази мотивация , както при Фърги , няма я на 10 %.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А бе тез не ги ли бихме с 2:0 за КУК на същия скапан стадион, даже валеше и градушка :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Контузиха ни са 2мата централни защитници - нормално е след 2рият да влезе атакуващ играч, при положение че губиш в резултата и да реформираш централната линия. Ако беше пуснал Флетчър и ни трябваха голове - щяхте да мрънкате за обратното.

Преди смяната атакуващите бяха РВП, Мата, Рууни, Ашли. След смяната станаха РВП, Мата, Уелбек, Ашли. В кой свят това е по-доброто нападение? Моля те кажи ми.

За кое е виновен Мойс? - смените ок, първият състав - ок, тактиката - нарушена от други обстоятелства. Лично аз не мога да го съдя за нищо.

Ко? НЕ!
Смените само първата, втората е дебилна. Третата е била начертана предварително и въпреки това имаше по-добър вариант за последните 2.
Първия състав също не бе оптимален.
Тактиката кво да се е нарушила. Тя си остана същата. Дълги топки до спукване + някой епизодичен пробив на бековете щот крилата бяха отсъстващи или гола вода.

Това са същите тея играчи, на които миналият сезон им се получаваше, сега просто не връзва и това е. ... Така ще е докрая на сезона - свиквайте и нали знаете - НАШАТА ЗАДАЧА СЕГА Е ДА ПОДКРЕПЯМЕ НОВИЯТ МЕНИДЖЪР И ОТБОРА!

Значи Мойс прави всичко както трябва ама пуст му късмет вече 7 месеца се не връзва. А играчите същите даже с добри попълнения. Бах аз тоз сляп оптимизъм и отказване на приемане на реалността.
Иначе май доста хора почват да подкрепят новия ни мениджър. Ама подкрепата в сегашния взе да увяхва с бързи темпове. Иф ю ноу уат Ай мийн :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:mood (17): u mad bro? Чакам още Уелбек да влезне на фланга :mood (17):

Не бе, сериозно, как да отговоря нормално на твърдение, че не се знаело, Уелбек можело да вкара? :mood (17):
Или, че Янузай или Рафаел като им влезели 1-2 пъти и щяло да ги е страх и немало да барат топката? :mood (17):

s
Сериозно, като няма какво да отговориш просто не пиши нищо..елементарно е
Уелбек, за хубо или лошо ни е голмайстор :mood (2):
И аз искам да газим всеки мач, но простоняма как да стане.Аре стегнете се и покажете уважение и подкрепа, лесно е да се плюе ида се подиграваме

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А бе тез не ги ли бихме с 2:0 за КУК на същия скапан стадион, даже валеше и градушка :mood (17):

да но тогава чарли Адам не игра цял мач

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз искам да газим всеки мач, но простоняма как да стане.Аре стегнете се и покажете уважение и подкрепа, лесно е да се плюе ида се подиграваме

Ми то както виждаме е и лесно да губиш мачове от знайни и не знайни отборчета. Та едното върви за ръка с другото.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нека да бъде уволнен Мойс, да дойде на негово място някое 'голямо име', а когато това 'голямо име' започне да изпитва проблеми, то и неговата оставка да се иска и да се изричат грозни изрази като ''ВЪН'' и пр. и така постепенно ще се превърнем като всички останали, а идентичността и философията на този отбор ще изчезне. Тогава явно всички ще са доволни, но не и аз, защото това вече няма да е НАШИЯТ ЮНАЙТЕД! Формата е временна, играта така или иначе все някога ще се подобри, но загубим ли същността си, то губим всичко. Не ангажирам никого с това мнение.

Хахаахха значи да разбирам, че ако уволним един треньор който се представя трагично примерно (щото аз все още съм 50на50 :D ) , значи ни се губи идентичността, искаш да кажеш, че в това ни е идентичността само това, толкова обикновен отбор ли е Юнайтед, само с това ли може да се гордее, че е бил с един мениджър дълго? Ти заради това ли стана фен на Юнайтед, това ли хареса в отбора, че не си сменя мениджъра често? :D

Според мен грешиш, няма да има почти никаква разлика. Точно това в момента което гледаме не е нашия Юнайтед. И не говоря за победи само, купи и подобни, говоря за игра, стил, раздаване, идея, хъс и т.н. Самия факт който изкара някой потребител преди малко, че нямаме гол в последните 10мин от мачовете тоя сезон е красноречив!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

s
Сериозно, като няма какво да отговориш просто не пиши нищо..елементарно е
Уелбек, за хубо или лошо ни е голмайстор :mood (2):

Абе бате, когато си 90 килограмов мъж и те набие 45 килограмова жена кой да те уважава? :mood (17):

Нещо подобно се случи днес, предвид кои са Стоук сити и с какви финанси и играчи разполагат и кои сме ние и с какви играчи и финанси разполагаме.

Пък и аз съм елементарен човек, кво да ти кажа. Е, не съм чак толкова елементарен, колкото футбола на Мойс, хаха, като ония виц с циганите от БСП :mood (17):

---

Интересна статия Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не, не, презумпцията е че щом Мойс се дъни който и да дойде след него ще се издъни и ще се уволни и ще тръгне едно Челси тип уволняване. Явно не могат да приемат че някой може да дойде и да свърши по-добра работа от Мойс. За какво губене на традиция и идентичност ми говорите като точно 7-те месеца на Мойс ни отдалечават от истинския Юнайтед в който всички сме се прехласнали едно време и станали върли фенове. Противоречите си мега яко тук. Никой не може да ме убеди че с такива футболисти каквито разполага Мойс сме за 7-мото място. Няма свят (освен в тоя дето Мойс ни е треньор) в който това да се случи. А така да искам да успее тоя човек. Толкова отдавна мислех и исках той да наследи Юнайтед. Но не мога да си затварям очите. Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Или, че Янузай или Рафаел като им влезели 1-2 пъти и щяло да ги е страх и немало да барат топката? :mood (17):

Аргументът със страха може и да е неточен, но играчи като Аднан (и Кагава в това число, между другото, въпреки че той и без това липсваше) не са подходящи за двубой като този. Защото те може и да не се стреснат влизанията им на ония, но ще си останат неефективни и непотребни. Това важи в пълна степен за Клев и Мата, въпреки че последния все пак показа класата си с асистенцията.

Тоя мач се играе с хора като Флетч, Валенсия, Уелбек (евентуално, но на фланга) и Фела (ако беше здрав). Срещу тия, на техния стадион, в такива условия, излизаш и ги биеш по техния начин, с тяхното оръжие - агресия, твърда игра, борба, с физика .. С футбол тия не можеш да ги биеш. Не и там. И скаузърите не ги биха с футбол. Биха ги с техните отрепки Лейва, Хендерсън, Стиви... и също, благодарение на тетралните изпъленения на тяхното хлапе. А, и също някакви изритани напред, безадресни топки, Бегович/Шоукрос им ги подариха за 1 или 2 от головете.

Не мога също да пропусна да отбележа, че Мойс не си помага нито на себе си, нито на мен и останалите си защитници. Ама хич не си помага.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Прав си , супер неадекватни мнения дава след мач и мен ме драсни .
И мен ме ядоса това , че нямахме повече покупки за толкова време , като се има на предвид , че дупки във състава има от поне 2 години и само слепец може да не ги е видял .
И аз се ядосах на тази смяна със Уелбек , случва се , жалко че имаше само една смяна да направи по свое усмотрение и той я сгреши . Но и тези контузии направо му разказаха играта.

НО ЗА БОГА играхме със нова система 4-2-3-1 . От как следя отбора повече от 17 години изпозлваме само 4-4-2 и 4-5-1 със игра основно по крилата . Супер малко са даже наченките за други системи . Време беше за промяна . Сега ако потренират повече и разкара слабите играчи , мисля че могат да се получат нещата .

А да и отбора се бореше . Може да не знаеше как , но се бореше :)
Срещу толкова много защитници , както беше второто или трябва да имаш късмет или да си силен отбор със изградена идея как да се вкара гол . АЗ мисля , че идеята може да се изгради .
И все пак не съм станал фен на този отбор заради победите !

Мойс,Мойс.....какво ли виждат очите бебета на Фърги...,,камо лу пик ко вижда SAF

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
CR7 Напълно си прав. Един мач в който Валенсия да има смисъл да играе и той няма да го пусне. Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
CR7 Да де, ама ние играхме като дърварите от Стоук с изсипани топки и те играха като приличен отбор в тия условия - по земя... кой победи? :D :D :D Демек ние играхме тяхната игра те играха правилната игра :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
да беше олио да ме попари ...да не гледам тоя мач! няма БРАТ ,,,,, няя.Нз ко мислят,тези дето докарах до тук MAN. аз като фен полудявам ,представям си Гигс и другите от старата школа ко си говорят ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
и излязохме с атомната 3-ка и ко стана? Един голям.... просто вече не знам кво да напише, вие всичко сте го казали... МОщен к*р за тоя мач

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

CR7 Да де, ама ние играхме като дърварите от Стоук с изсипани топки и те играха като приличен отбор в тия условия - по земя... кой победи? :D :D :D
Демек ние играхме тяхната игра те играха правилната игра :D

с тая профилна снимка ме караш ,да се смея :D
въпреки болната тема

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

CR7 Да де, ама ние играхме като дърварите от Стоук с изсипани топки и те играха като приличен отбор в тия условия - по земя... кой победи? :D :D :D
Демек ние играхме тяхната игра те играха правилната игра :D

Колко да са играли футбол, айде без такива митове ... :mood (17): Това, че нашите не могат да изчистят шибаната топка като хората и им подариха повечето положения (както между другото правят с/у всеки противник) е друг въпрос. Така или иначе, те тяхната цел си я постигнаха. Накъсването на играта достигна нови висини. Игра ли се футбол изобщо ..? Иначе, оправданието в случая е че нашите играчи, които бяха днеска на терена не са за такъв тип футбол, какъвто практикувахме през по-голямата част от мача. Изключение бяха само няколко индивидуални проблясъци и пробиви на някои хора, но като по чудо последния, решителния пас все беше грешен. И тук, естествено, вината е в треньора. Няма в кой друг да е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еб*** вече дори не мога да се изсмея на Милан, няма как като ние сме същите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Имаш здрави само 3-ма централни защитника и ги пускаш титуляри и тримата в кофти условия.
Имаш Стоук и ти трябват биткаджии по терена и оставяш Флеч резерва, дори Валенсия би бил полезен в такъв мач(колкото и странно да звучи).
Контузва ти се втори защитник и вместо да вкараш Флеч или дори Валенсия ти вкарваш Уелбек и го слагаш на позицията на която играят Мата/Рууни а тях ги ги слагаш на други не прилични позиции. Така с една смяна променяш позицията на 5-6 човека по-терена. Същевременно знаеш, че РВП няма как да издържи цял мач и вкарваш един консуматор който с нищо не добринася за създаването на атаки(което бе основния проблем) вместо да вкараш Флеч и Рууни да отиде в атака и да прави това което може най-добре ДА ВКАРВА. И се оказваш с Уелбек и Чича на върха с Мата и Рууни в кофти позиции.
Упорито поддържаш футбола с дълги подавания срещу висок и физически отбор при супер силен вятър. Но същевременно пускаш слаби физически играчи като Мата, Ашли, Чичо, Клев.

И на всичкото отгоре в интервюто след мача казваш: "Не знам какво трябваше да направим за да победим". Аз ако утре отида на работа и кажа това на шефа ще съм без работа до края на деня.
Разбирам Моу да го каже оня ден дето имаха 38-1 удари към вратата и дето са ги смазали. Ама срещу Стоук които играха по-добър и смислен футбол от нас имаха повече точни удари към врата, да го кажеш е тотална липса на връзка с реалността.

Мата е едно към едно с Кагава. За къв чеп бе взет. Прави абсолютно същото на терена. Айде бие корнери тип Нани. И тва за 3 пъти повече пари от Кагава. Мойс не заслужава такива футболисти.

НЕ Е ОТ ИГРАЧИТЕ.

Сериозно се замислям че тука двама трима от форума които пишат добри мнения ще се справим по-добре от трупата на Мойс и помощниците му. Само да им редим състава и правим смените. Само от това ще дръпнем 5-6 точки отгоре. То бива некъдърност ама това вече е ...

Още един мит. Ротациите на Мойс. Супер измамното нещо. Най-грешния подход относно ротациите. Постоянни ротации всеки мач с по 4-5 промени същевременно се използват само 14-5 човека от отбора. Останалите 5-10 от първия отбор имат по 1-2 не пълни мача.

Мога да продължа още много. Няма смисъл просто. За слепия оптимист който ще ми успори мнението - :46170a95483b1b7f:

rigger ей ти доводи. Да не ревеш пак.

Gone are the days when United salvaged points late in the day, having not managed to retrieve any points at all this season in the final ten minutes of a match.

Нямаме нито един гол последните 10 мин с който да си донесем точки. Равен или победа. Иначе загубихме доволно много с допуснати голове.
Този човек направи Юнайтед пълен контраст по всички параграфи с отбора който обичаме.

Нашите проблеми са ясни, обаче искам да кажа няколко думи за Стоук. Да ги еба в жалкото, смешно, бедняшко, провинциално отборче, пълно с дървеняци, бивши ливърпулски дебелаци и курвичка за мениджър. Пожелавам им изпадане, а ако може и разпадане. Селският им футбол, гарниран с бавене на време при всеки тъч, фаул и аут, подпомагани дори от селяните по трибуните, е на ниво българска А група. Отдавна не съм бил толкова бесен на съдии и на противников отбор, просто ме изкараха извън контрол.

Няма какво да допълня. Достатъчно ясни коментари.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не мога да повярвам,че това се случва.В този мач Мойс не направи правилните смени и озобщо титулярният състав не ми хареса особено.Уелбек просто не е за Юнайтед или поне не за такива напрегнати мачове.И не само той,има доста излишни,които трябва да се махат.И все пак аз продължавам да подкрепям тренера,надявам се поне в ШЛ да направим нещо значимо.GGMU

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На леко поизситнала глава и смъкнато кръвно, все пак трябва да отчетем и безумният карък, който ни беше налегнал в тоя мач. Една контузия, втора контузия - останахме де факто без защита. Първият гол - най-тъпият рикушет в историята (това даже май не го пиша за първи път през тоя сезон), вторият - щото няма кой елементарно да пресрещне оня толуп Адам. Смешни ставаме с това, че правим такива посредствени футболисти и отбори едва ли не герои и им помпаме самочувствието за наша сметка. Сериозният проблем обаче е, че ни мениджър, ни играчи намират противодействие и начин за справяне в трудни ситуации - тоя прокълнат следобед - отново за ен-ти път. В атака скорост и комбинативност му е майката, това, което изглежда няма да видим през тоя злощастен сезон. Халфовете не се справят, което не е новина, но тази година се представят по-зле и от преди. Вече не знам какво е правилното решение за излизане от тая помия, наистина. Изпълнителите варират, малко или много - резИлтатите, не...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Между другото си нямам грам понятие, как успяхме:
1. Да сме равни точки със Сити преди 2 години;
2. Да станем шампиони преди 1 година и то с такава разлика.

С тоя състав, трябваше да сме на тая позиция много отдавна.
Лично аз, не знам какво е видял Сър-а във футболисти като Уелбек, Валенсия, Йънг, Клевърли, Чичарито. Тия хора как изобщо са попаднали в Юнайтед? Кой по дяволите е дал такава заплата на Йънг, че да не може никой друг отбор в момента да си позволи да я покрие, за да може той да бъде отпратен надалеч.

Късметът и репутацията, която имаше Фъргюсън държаха отбора винаги начело.

Бързо забравяте как Барселона си правеха пишки с нас на финалите в ШЛ (играхме толкова безлично и изобщо не се знаеше как сме стигнали до финал изобщо) и отпадането в група с Базел, Оцелул и Бенфика.
Следва отпадането от Атлетик Билбао.

Проблемите ни са много отдавнашни и много дълбоки. При закупуването на централен халф и ляв защитник за заместник на Евра, се провали тотално и предишния треньор.

Точно в този сезон, ако някой е очаквал нещо, много е сбъркал. Всяка победа е бонус... В ШЛ не знам какво ще следва, някакво чудо, ако се случи там, ще е нещо от сферата на фантастиката (поне минахме групите).

Кагава = Мата, всички го виждат и това е хубаво. Плюса за Мата е, че е по-отдавна в ПЛ и се е доказал. НО, защо Сър-а купи Кагава, след като почти не го използваше? На всички ни се иска младите да играят нон-стоп, но явно не е такъв подхода и това е супер рядкост и ако стане изобщо се дължи на контузии и липса просто на играчи, които да играят на тази позиция.

В такива времена е най-лесно да се съди и да се сочи с пръст. Очаквам наистина, ама наистина сериозно измитане на боклука през лятото и привличането на класни играчи. След това, с оглед на постигнатите резултати ще се говори друго, съответно за оставки или всички, които сега плюят, ще обърнат монетата (за справка вижте подписа на DAVIDKO )

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе бате, когато си 90 килограмов мъж и те набие 45 килограмова жена кой да те уважава? :mood (17):

Нещо подобно се случи днес, предвид кои са Стоук сити и с какви финанси и играчи разполагат и кои сме ние и с какви играчи и финанси разполагаме.

Пък и аз съм елементарен човек, кво да ти кажа. Е, не съм чак толкова елементарен, колкото футбола на Мойс, хаха, като ония виц с циганите от БСП :mood (17):

---

Интересна статия

Всеки може да загуби от всеки, това е футбола бате
А примера с килата и жената :mood (33): ...еми просто е неуместен, ти си длъжен да ги уважаваш

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена