Jump to content
Sign in to follow this  
StreetSoldier

Manchester United 2:0 Cardiff City

Играч на мача?  

76 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Рууни влезе и с първото докосване пусна 50-метров пас към Валенсия. Е нема такава КЛАСА. Още като се завъртя и знаех че ще последва успешен дълъг пас. Мата с добър дебют. Липсва му сионхрон с наще но за това време има. Ашли с добър мач. Както и Защитата. Евра се включи добре няколко пъти на пробиви. Но Гигс и Фил загубиха центъра. С Клев нещата не се подобриха много. Иначе играта същата като предните мачове. Просто нападателя си свърши работата от първото положение и след това имаше страхотен удар от Ашли. Не знам как някой може да нарече този мач страхотен. За смените не соете Мойс. Ясно беше че РВП ще му дадат 60 мин и че Мата няма да изкара цял мач. Гигс също. Смените бяха начертани преди мача и бяха за подържане на формата на върналите се играчи. Иначе това че Флеч не играе втори мач дано не е свързано с някакъв здравословен проблем. Може би просто Мойс не иска да го претоварва за да няма усложнения по състоянието му.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
играч на мача (Смолинг и Еванс),колебая се! Супер дебют на Матa!! :mood (35): Комуникация му е майката. няма да давам отрицателни мнения ..,,,да не развалям атмосферата на форума :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
РВП с гол ✓
Мата с дебют ✓
Рууни се върна след контузия ✓
Чиста мрежа ✓
Силен център х
Уелбек не игра ✓
Йънг игра х
Валенсия игра х Редактирано на от Thirteen

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
3 точки и суха мрежа. Перфектно, а и на ОТ, където до скоро си беше някаква прокоба там. Не съм запознат много, но според мен повечето атаки им минаха от ляво. Евра бе надбягван много лесно, а и не е в оптимална форма. Там май изгубвахме концентрацията и позволявахме да създават положения. Нищо, гледаме към следващия мач. Редактирано на от FL0PY

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Manchester United ‏@ManUtd 12m
Solskjaer: "Rafael came to me after the game & asked me to look after his big brother Fabio. Apparently Rafa was born a few minutes later!"

:unsure:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добро мачле, Мата с приличен дебют, РВП се върна, Руни и той, чиста мрежа, 3 точки. Повече не се иска. Гледаме към другия мач

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мач изигран в шампионски стил, въпреки че сме на светлинни години от титлата. Направи ми впечатление, че Евра бива подминаван почти всеки път като малка гара от крилата на противниковите отбори, но в нападение е изключително активен винаги. За съжаление няма пълно щастие. Иначе се притеснявам единствено от това, че Мойс няма да разчита на голямата четворка в нападение,а отново ще налага Валенсии, Йънговци и т.н.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

David Moyes on the return of Rooney & Van Persie: "It's massive...I'm looking forward to getting them & Mata on the pitch together.

Това massive от къде са го чули, ама нон-стоп го повтарят :mood (17): :mood (17): :mood (17): Редактирано на от Thirteen

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ейй този Валенсия днес като отправи удар и беше блокиран от противников играч, поне публиката, която беше на втория ред срещу него, беше късметлийска. Ако не беше блокиран ударът, бая щяха да имат нужда от корега. Само като замахне и чак тези зад него залягат. Страшен изстрел има.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рутинна победа, по шампионски. Само дето тая година сме далече от титлата :mood (17): Йънг и Перси бяха най-добрите от наште, Евра ми хареса, Гигси също беше на ниво. Мата не направи кой знае кво, но като за първи мач - нормално.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа! Не успях да гледам мача и чаках до последно в "пирата" да излезе записа, ама не издържах и влезнах във форумО с надеждата някой да е пуснал някакъв линк. Ще съм благодарен и на разширен репортаж, че няма да лягам докато не видя картина. Мерси на който се отзове!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Честита победа!
Не успях да гледам мача и чаках до последно в "пирата" да излезе записа, ама не издържах и влезнах във форумО с надеждата някой да е пуснал някакъв линк. Ще съм благодарен и на разширен репортаж, че няма да лягам докато не видя картина. Мерси на който се отзове!

Няма батка и аз търся пирате кикасс .. ма няма нищо за сега сигурно утре :) Иначе репортажи се намират

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега ще гледам в youtube каквото има, пък утре записа по нова спорт.

Чак сега го качиха http://thepiratebay.se/torrent/9537568/EPL...ff.City.720p.50
няма да се спи ;) Редактирано на от Manchester7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тоя мач сме го гледали не един и два пъти, след втория гол всички можем да предположим как ще се развие двубоя в оставащите минути.Едно не разбирам на Мойс - вкарваме гол и изпадаме в глуха защита.Още по-лошо, че го правиме на Олд Трафорд това.Даже след втория гол Кардиф пак ни нагънаха за известно време.Омръзна ми в такива сигурни мачове, където трябва да излезнеме и буквално да разбиеме илюзиите на Кардиф, че имат право на шанс, да се правиме на Опълченците на Шипка.Абе като излизаме, нагъваме ги яко, бутане, бърза игра, дълги пасове, изораваме терена и им тряскаме поне още 2 парчета до края на първото полувреме.

Ей тва общо взето за мене е единствения негатив от мача. Иначе спокойна победа на Олд Трафорд, такава, каквато сме свикнали да виждаме безброй пъти, по 1 или 2 на 0. Браво на РВП за дежурния гол, едва ли някой е очаквал чудеса от него, или пък от Рууни в първия им мач от месец и нещо насам. Да не говорим за Мата, за когото тва беше първи мач. Той остави добро впечатление според мен, загатна за много точни и хубави дълги пасове в стил Рууни/Скоулс.

Браво на Йънг за гола, щото се затвори мача, беше много по-активен и на по-високо ниво от обичайното му, но не бих казал, че съм кой знае колко впечатлен, и още по-добре може принципно. Валенсия отново беше трагичен, на няколко пъти направи скандални движения само и само да си нагласи топката на пустия десен крак.... особено онова положение, където ако я беше бил с левия влизаше - ама не, трябваше да си я нагласи на десния, за да я спаси вратяря и да се отбие в гредата.

Защитата между другото беше учудващо стабилна и спокойна тоя мач, явно Солскяер не ги беше инструктирал да натискат достатъчно отляво Публикувано изображение Обаче Евънс и Смолинг се справиха, учудващо добро впечатление от Смолинг.

Та така, да се надяваме, че "изнасилвачите", които се завърнаха ще влезнат във форма в най-скоро време и ще има хем по-добра игра, хем по-изразителни победи. Публикувано изображение В момента не сме в позиция да го изискваме тва, най-важни са точките, особено след като сините курви от мърсисайд направиха "полегнала е гергана" на червените курви от мърсисайд.

П.П. А да, и да не забравя, че тоя стрийм само със stadium sound беше гениален, изкефих се на макс, колкото и малко да пееха. Особено на песните за Солскяер, хаха, подобаващо завръщане му подготвиха :) Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мойс, ако успее да развие огромния потенциал на "Отмъстителите" (Рууни, Перси, Янузай, Мата), съм сигурен, че ще покажем атрактивен и печелифш футбол. Надявам се и Фелата да влезе във форма и да заформи комбо с Карик/Флетч. Лятото вече трябва да настъпят и големите промени.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

"Отмъстителите" (Рууни, Перси, Янузай, Мата),

Лично на мен по-добре ми звучи "Изнасилвачите". Ние няма на кого и за какво да отмъщаваме, другите отбори ни имат зъб, все пак ние сме Властелинът, а не някой друг :mood (35): .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе между другото, много тишина нещо... Нов играч имаме, дебютира, върнаха се РВП и Рууни.., биеме 2-0, тишина деба :glory (09):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мата се чуди къде е попаднал...тръгва на двойни, извеждащи пасове, а нашите стоят на едно място :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
3 точки. Успешно завръщане на Перси, Рууни също се включи добре. Приличен дебют на Мата, имаше своите класни моменти, трябва му игрови ритъм и не е толкова далеч от това да играе най-добрият си футбол. Доволен съм от Перси и Мата. Реално върху тях и крилата падна акцента в атака. Можехме да създадем повече възможности напред, но с тази средна линия и най-вече вътрешни полузащитници, явно беше, че това трудно ще стане.
Очаквам завръщането на Фелаини и най-вече на Нани, ако последният не напусне в следващите 3 дни.

Надявам се Оле да успее да спаси Кардиф, но ще му е много много трудно.

"Въпреки това искам да сме по-убедителни. Искам да побеждаваме по-добре и да играем много по-добре. Не си мислете, че само защото победихме имам усмивка на лицето и съм щастлив. Доволен съм от точките, но там където искаме да отидем и визията, която имам върху това как трябва да играе този отбор, имаме още много да вървим".

Радвам се, че Мойс не си криви душата и признава лошата игра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Че той Кагава е така от 2 години... :mood (17):

В този ред на мисли, Кагава и Мата, ако са заедно на терена + Рууни(Перси) и Янузай, може да сме свидетели на интересни комбинации. Може само да гадаем разбира се :) Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От толкова дупки за запушване сме на това дередже. Никой не си играе на позицията. Разбирам за мач-два, но нашето си е перманентно. Джоунс го гледам как се мъчи като халф. Взима топката пред защита (до тук добре), напредва 10-15 метра до центъра с бърза крачка (още по-добре), след това се спира, докато се огледа на кой да победа и накрая сигурен пас назад. Ашли не спря да се върти като пумпал и накрая и той връща назад. Мата на няколко пъти го пробва на двоен пас....Валенсия, ако беше силен и с левия крак, щеше наистина да е боК. Гигс винаги е бил можещ футболист (топ крило), но на 40 години няма как да снове непрекъснато в центъра. Евра вече изнемогва и той на темпото в Англия....Рафа така и не можа да намери форма. Паля свещи Рууни, Перси, Янузай, Мата да са здрави и да навлзенат по-бързо в оптимално състояние.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честно казано не разбирам за какво Йънг въобще може да е играч на мача. Хубаво вкара гол, той е доказвал, че тупалките му се получават отвреме на време. Центрирането за първия също беше добро... и това за 90 минути. Грубата му грешка в 35 минута някъде, замалко да ни коства гол. Когато Евънс и Евра си бяха разменили позициите и Евънс тръгна да покрива този от Кардиф с топката, който влезе по-навътре и се отвори фланга за техен човек, който ЙЪНГ дори не си направи труда да покрие. Това не беше грешка на Евра, защото Евра покриваше центъра на Евънс, така се случи ситуацията, това е нормално, ама Йънг безобразно си изтърва човека и замалко да ни вкарат гол. Видяхте ли Евънс на кого изкрещя тогава, много показателно беше това. Той и Валенсия са безобразни във фаза защита, а това е недопустимо ако ще се играе с чисти крила. За мен играчи на мача бяха Евра и Евънс. Евра създаде няколко отлични възможности за своите съотборници, а Евънс наистина ми хареса в защита. Само веднъж не се разбраха с Давид, ама там е ясно, че трябва доста сработка, но ми хареса как командваше защитата, вярно срещу Кардиф вкъщи, но пък се справи като лидер в отбрана. Мата с добър дебют, показа самочувствие, но докато гледах мача постоянно си мислех едно нещо, а то беше - Абе, Кагава прави абсолютното същото като е на терена. Движи се, тръгва да търси пространствата,дтръгва на двойно, на бърза комбинация и нищо. Мата вчера правеше същото, много движение, много търсене на празните пространства, ама когато съотборниците ти са по-статични от статуята на Света София при Сердика, няма как да стане работата. Валенсия да няма някакъв скрит фетиш към бялата боя на тъчлинията??? Разликата между Кагава и Мата е, че вторият очевидно играе с повече самочувствие и опитва малко по-далечни подавания, но като движение по терена, те са еднакви. Така че просто снощи се доказа твърдението, че един силен играч, когато е заобиколен от още 7-8 имбецили, без РВП, просто няма какво да направи, колкото и да се опитва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this