Jump to content
Sign in to follow this  
StreetSoldier

Manchester United 2:0 Cardiff City

Играч на мача?  

76 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Добре изигран мач! Хуан Мата добре игра освободено и много голям пас даде при първия гол. Остава и защитата да се стегне малко и сме 6 точки. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
евала така се играе -мата си е класа :champs (14): перси си е перси--а ашлито изигра доста добър мач :mood (17): да се надяваме че това е само началото :champs (14): да не забравя--РУУУУНИИИИИИИИИИИИ :mood (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да не бъдем кучки и да се радваме на трите точки. Ясно е, че има трески за дялане, но все пак си взехме точките. Добър дебют на Мата, но си личи, че му липсва по-сериозна практика :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Момчетата изиграха приличен мач, биха Кардиф рутинно и вече гледат към следващия мач. Радвам се, че Перси и Рууни вече са на линия, Перси дори се завърна по чудесен начин. Не лош дебют за Мата. Може да се иска повече от него, но това ще стане с времето. Трябва му повече игрови ритъм и съм убеден, че ще ни се отплати. За мен играч на мача е Йънг, заслужава си похвалите специално за този мач и това е. От другата страна пореден мач с бездарните изпълнения от страна на Валенсия. Мойс трябва да налага четворката Рууни, Перси, Мата и Янузай, за да могат да заформят едно атомно нападение отпред. Такива като Валенсия да не помирисват терен!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Страхотен мач на Еванс ! В защита беше стабилен , а в атака изнасяше повечето атаки.Евра също със силен мач.Мата се раздаде много и ми хареса как се опитва с дълги пасове да изведе крилата.Перси е голям дано е възтановен напълно заедно с Rooney . МОМ Ашли или Еванс за мен !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Aбе,добре беше ,макар че доста свалихме летвата този сезон. Имаше доста положителни неща . Кой къде ще играе бре? :D :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доволен съм от победата и дебюта на Мата, но до там...Общо взето Перси и Мата ни спечелиха мача, аз първото полувреме не го гледах много, но аз докато съм гледал мача, не съм чул ни веднъж името на Гигс. Владението на топката второто полувреме беше катастрофално, а все още не мога да си обясня как след най-добрия мач на наш халф, този халф ака Флеч, не играе 2 мача??? Имаме Янузай, МАта, Рууни и ван Перси и Мойс ги завъртя...ако смята да продължи така и да продължава да играе с планинсия хундураски бегач, и другия който по чудо вкара днес, ще се изсере на най-накрая направеното нещо смислено. Да кажем, все пак, че този мач беше първи за Рууни, Перси и Мата и им трябваше малко да усетят тревата, но следващия мач, няма извинение ако 4мата не са в игра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Първо искам да благодаря на ab22v за великия стриим и на маняка с дистанционното, който само на 2 пъти ни "тролна" с испанския и беше за много малко.
Да слушам атмосферата от стадиона, играчите и треньора как им вика беше много добре.Без да ме занимават с глупости, да ми мляскат и да ми оригват в ефир.

Играта беше доста по-добре, всички играха със желание без Гигс и Клевърли(който направи едно отиграване в центъра и съдията за малко да му развали единствения проблясък за времето в което игра).Няма да разтягам локуми, това все пак беше Кардиф.Подобрение има определено.
И понеже е изключително необичайно и немога да пропусна да го спомена, за мен играчи на мача са Ашли Йънг(който днес беше, като Ънри в по-слаб за него мач) и Смоулинг.
Истината е, че преди началото на мача най-голямото ми колебание относно състава бяха точно те!Исках Джоунс-Евънс, Флетчър-Гигс(щото няма кой) и Янузай вместо Йънг.
Поздравления и за Дейвид Мойс, който явно избра достатъчно добър състав за да победи Кардиф.Аз не бях прав! Вие дето хейтвахте не бяхте прави.

#ИЗВИНИСЕБЕ!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение
Мата все още му се иска да подава на всички но скоро ще разбере,че е по добре да стреля от центъра от колкото да подава на някои индивиди.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво на Джоунс и Йънг. От сега мирише ,че Мата ще е ключов играч. Сновеше навсякъде в средата и напред. Поздрави и за Мойс да реши да върти отбора с включването и на Рууни и Аднан. Отделно ,че и не се притесни да вкара Мата от самото начало.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво за 3-те точки. Според мен Рафаел се раздаде мнооого. Виждам, че има доста ентусиасти за играта на Йънг. Според мен първото полувреме беше абсолютна дупка и сбърка почти всяка топка, която преминаваше през него, освен това тоя няма никога да се научи да играе футбол срещу сериозен съперник. Да не говорим и за уникалния пропуск, който направи след паса на Мата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От всичко най-много ми хареса, че във втори пореден мач Смолинг е супер стабилен и енергичен като централен защитник, просто не трябва да го мъчим като бек, излишно е. Победата беше малко в стил Фърги - на мускули и 80 минути леко цъкане. За критикуване има много, но няма смисъл, знаем си нещата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Неволно или не, Мата като напускаше се хвана за главата... дали пък не си помисли ''мамка му, къде попаднах?'' :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добър мач на нашите, особено на фона на всичко видяно и преживяно дотук. Веднага си пролича класата на Мата, макар че е ясно, че все още няма добър синхрон между него и останалите. Обаче наистина прави разликата това момче. Къси, най-вече дълги пасове, поглед върху играта - перфектен. Имаше 2 шанса да вкара, за съжаление стреля слабо и в двата случая. В защита ми хареса, че спря няколко контри на Кардиф с тактически фаулове около централната точка. Ясно е, че няма да спре никого с физика, но помага, колкото може. Абе доволно: МоМ, и заради дебюта, и заради представянето. РВП с редовния гол, но е поизгубил форма. Рууни също. За тях двамата обаче няма съмнение, че ще влезат в час за нула време. Валенсия и Йънг не бяха трагични, толкова хвалби им стигат. :mood (17): В центъра обаче все така лесно губим инициативата и притежанието на топката. Вземем ли един от класата на Мата да му пази гърба и да разпределя играта от защита в атака, вече нищо няма да ни спре. Добър мач, но отборната игра все още е далеч от това, което може и трябва да бъде.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много силен мач.Страхотна игра на Мата.РВП направи това,което трябваше(ранен гол). Йънг за пръв път от доста време си повярва и нанесе един впечатляващ удър. Защитата леко трябва да се подобри и всичко ще е наред. Въпреки всичко искам да изгледам мача още веднъж. Къде Може?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Има какво да се подобрява в играта на отбора, но в момента Юнайтед се нуждае от точки и се радвам, че бихме без много зор! п.с. Кардиф налагаха убийствено бавно темпо. По едно време имах чувството, че са дошли примирени на Олд Трафорд и се стремят да не загубят мача с много голове. На ръба бях да заспя .. :/

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя мач сме го гледали не един и два пъти, след втория гол всички можем да предположим как ще се развие двубоя в оставащите минути.Едно не разбирам на Мойс - вкарваме гол и изпадаме в глуха защита.Още по-лошо, че го правиме на Олд Трафорд това.Даже след втория гол Кардиф пак ни нагънаха за известно време.Омръзна ми в такива сигурни мачове, където трябва да излезнеме и буквално да разбиеме илюзиите на Кардиф, че имат право на шанс, да се правиме на Опълченците на Шипка.Абе като излизаме, нагъваме ги яко, бутане, бърза игра, дълги пасове, изораваме терена и им тряскаме поне още 2 парчета до края на първото полувреме. Смените няма да ги коментирам, тотално ретарднато поведение.Изкарваме РВП (окей, беше контузен, свърши си работа) и пускаме Рууни! И по тоя начин играеме в странната схема 4-2-4 или нещо от сорта, без централен нападател.След тая смяна нямаше нито едно положение в наказателното поле, сещам се само за 2 удара на Рууни от 20-тина метра.За мен беше малоумно това, Чичарито май беше на пейката ако не се лъжа.Другата малоумщина - най-слабият ни играч на терена - Валенсия, изигра 90 минути ?!? Е сори, ама тука вече хич не го разбирам.Янузай сменя Мата, абе изобщо смените бяха трагични реално погледнато, късметлии сме, че Кардиф не се напънаха и са със слабо нападение. Мата направи добър дебют, личеше му притеснението, но даде няколко доста добри паса, тичаше постоянно, търсеше пространствата.Изобщо едно към едно с играта на Рууни, доста пъти го виждах и да се връща зад центъра, да поема топката и да започва атаката.С Рууни ще си паснат супер много.Иначе след гола на РВП забелязах некъв странен опит за промяна на схемата, Евра и Ашли бяха на фланга, Джоунс се измести назад.Не знам кво целеше с тва Мойс, ама не се получи :mood (17): Иначе човека във форма в момента е Йънг, не може да се отрече.При първия гол направи супер центриране, после и гол вкара... с Янузай заслужават място по крилата, стига с тоя Валенсия, ебаси, 72 мача на сезон ли ще играе? Джоунс много ми хареса, назад се връщаше бая, напред се включваше... трябва му постоянство на момчето. @Konteto се чудеше защо ни разминават в центъра толкова лесно... еми изключи Мата,РВП,Йънг и Валенсия, в центъра ни остават Гигс (40) и Филката... е няма как сам да ги спре всичките, но поне защитата си свърши работа доста добре, доволен съм от Еванс и Смолинг, сигурно най-добрия им мач като централна двойка. Доволно, че взехме трите точки, Арсенал се дънят, лека полека може и да наберем скорост.Важно е да пазиме тия пусти сухи мрежи и да си вкарваме положенията.Искам обаче да видя малко по-сериозен натиск и по-голяма скорост в контрите, много ги бавиме... като си пуснете некви хайлайтс от преди 3-4 сезона ше се чудите тва ние ли сме били. ------------------------------ Малко ви връщам сезон 09/10, мача с Милан където ги смачкахме 4-0 на ОТ.И вижте къв е състава. Fletcher - Scholes - Park Valencia - Rooney - Nani Ще ми се нещо подобно, ама с тия играчи в момента няма как.Мата,Рууни,РВП... са толкова ли сме зле, че 3-4 на Кардиф не можеме да пишеме бе, дейба... :/

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добър дебют за Мата. Чиста мрежа и 3 точки. Това е най-важното... Адски много ме дразни Ашлито в почти всеки мач, който играе, но не може да му се отрече че понякога вкарва много добри голове... Колкото до Fantastic four ми се струва че няма да ги гледаме често заедно. Видя се че Мойс твърдо иска да има поне типично крило, което да тича по тъча... А и Мата много добре им ги пускаше, само да можеше и да центрира тоя Тони...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мата (асист) , Рууни ис бак, Перси ис бак, победа, чиста мрежа , член за Диема, да идва следващия мач с тия тримата титуляри!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не ми харесва твърдото убеждение на Мойс, че Валенсия е задължителен титуляр във всеки мач. Днес не беше чак толкова зле, колкото в други случаи, но... по дяволите, не е задължително всеки мач да го играем с човек, който дотолкова е влюбен в тъча, че получава топката на 30-40 метра, почти фронтално от вратата, и пак се завърта и бяга към публиката отстрани. Поне в 49:59 направи почти точно центриране към Перси, а няколко пъти изведе Рафаел добре. Като схема продължаваме да тъпчем с това 4-4-1-1,което не носи никаква скорост, комбинативност, изненада и емоция... Редактирано на от ggbg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доста добре. Удоволствие е да гледам дълги пасове/опити за такива в перспектива от Мата и Гигс, било то и срещу Кардиф. Такъв футбол искам да гледам от нашите. Иска се още скорост и разбирателство между играчите, но това ще си дойде с времето. Дано нещата след трансфера, който очевидно влияе положително върху целия отбор, нещата да тръгнат само нагоре. Гледам, че хвалите Ашлито в доста коментари. Аз няма какво различно да кажа за него в сравнение с другото му представяне. Просто едно тичане, желание, нещо на магия и нищо повече. Явно толкова му сипват след всеки мач, че чак съвестта ги гризе и сега го хвалят, та чак и играч на мача го избират. И съм сигурен, че ако Валенсия беше вкарал гол, то той щеше да е играч на мача, а Ашлито окъпан в секрети и отпадъци като всеки друг път :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добър мач за нас. Мога да отлича играта на Йънг, а от отбора на Кардив добро впечатление ми направи дясното им крило Крейг Ноун.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this