Jump to content
Sign in to follow this  
CR7

Manchester United 1 - 0 Sunderland (1 - 2 Pen.)

Препоръчани публикации

Зависи, ако ми дадеш да си смръкна от твоето, може и аз да ги видя :mood (17):

БУХАХАХАХА ............. :mood (22): :mood (22): :mood (22): :mood (22): :mood (22): :mood (22): :mood (22): :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам само да знам, ние Евертън ли сме или кой? Кво е тва 2рото допълнение цялото в наща половина ? Еми нормално е и да ти вкарат гол До кога ще вкарваме по 1 гол и ще се пазим като някво отборче от средата на таблицата.И срещу Саутхемптън стана така.Повежда с 1 гол и вади Рууни и пуска Смолинг ? Кво е тва? И все пак вярвам, че му трябва още време. :glory (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Щото при Фърги нямахме скучни победи с 1:0 и почти никакъв футбол :mood (36): Дори нямаше и серии от по 4-5 мача с такъв резултат :mood (20):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
еми съвсем нормално е след 2 мача и продължения да затворим играта без никакви рискове, всеки добър и уважаващ себе си треньор би потходил така в такъв случай защо никой не коментира прехваления вратар, опропасти труда на всички с невероятния си рефлекс. За 120мин. нямаше нито едно голово положение пред него, само няколко хаотични центрирания

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Де Хеа е един от малкото, които не заслужават критики по свой адрес. На всеки се случва да сгреши и под всеки имам предвид абсолютно всеки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

защо никой не коментира прехваления вратар, опропасти труда на всички с невероятния си рефлекс. За 120мин. нямаше нито едно голово положение пред него, само няколко хаотични центрирания

Оффф, баш Де Хея ли бе

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

защо никой не коментира прехваления вратар, опропасти труда на всички с невероятния си рефлекс. За 120мин. нямаше нито едно голово положение пред него, само няколко хаотични центрирания

Ти нормален ли си?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ако всички нормални плюят по любимия отбор и стенкат като вдовици за *** значи не съм

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ако всички нормални плюят по любимия отбор и стенкат като вдовици за *** значи не съм

Логаут и си бегай във форума на отбора. Де Хеа колко мача ни спести резила. Нз дали той се гаври с труда на момчетата, но 4-мата пред него до сега са го скъсали :D :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Логаут и си бегай във форума на отбора. Де Хеа колко мача ни спести резила. Нз дали той се гаври с труда на момчетата, но 4-мата пред него до сега са го скъсали :D :D

леко да не разтегнеш :mood (17):
и не се гаври, а опропасти отбора в конкретния мач..ФАКТ
тия пред него колко са дали на отбора явно и ти и много хора са забравили, както и главната му заслуга за изгубената от Сити титла с безобразията си при центрирания през целия сезон 11-12

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И Де Хеа има право на грешки. Щом целия отбор греши нормално и вратаря да направи някоя грешка. Имахме предостатъчно време преди гола да си решим мача. Иначе не знам що не се поменава Смо какъв добър мач направи. Много топки изчисти и отнемаше почти всичко. Хубаво е да се отдава заслуженото особено на играчи които отнасят бая лайна тука. Чичо направи доста слаб мач и когато бе сам срещу вратаря бе длъжен да вкара. Флеч удари гредата и от добавката Дани уцели вратаря. Аднан и Дани на някокло пъти вземаха грешни решения да стрелят или подават от което потенциални голове се прецакваха. Та и играчите направиха доста пропуски.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само фактът, че 4/5 изпуснаха дузпите си говори дали Юнайтед има лидери в отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

еми съвсем нормално е след 2 мача и продължения да затворим играта без никакви рискове, всеки добър и уважаващ себе си треньор би потходил така в такъв случай

Публикувано изображение

И Де Хеа има право на грешки. Щом целия отбор греши нормално и вратаря да направи някоя грешка.

Имахме предостатъчно време преди гола да си решим мача.

Иначе не знам що не се поменава Смо какъв добър мач направи. Много топки изчисти и отнемаше почти всичко. Хубаво е да се отдава заслуженото особено на играчи които отнасят бая лайна тука.

Чичо направи доста слаб мач и когато бе сам срещу вратаря бе длъжен да вкара. Флеч удари гредата и от добавката Дани уцели вратаря. Аднан и Дани на някокло пъти вземаха грешни решения да стрелят или подават от което потенциални голове се прецакваха. Та и играчите направиха доста пропуски.

#скрийсебе, направил слаб мач той. Тва че пропусна едно положение не прави цялостния му принос слаб, той си остави дробовете в тоя мач, насра се да тича и да ги пресира, да търси позиции. Друг е въпроса, че никой не му откри поне още 1 шанс за гол освен Янузай, а когато ни трябваше най-много гола - Чичарката отново беше на правилното място в правилния момент и го заби. После от раздаване се контузи, и не можа да бие дузпа - ако тва за тебе е слаб мач, аз не знам кво разбираш под силен мач? Смолинг изчисти много топки да, ама колко пъти го направиха сам да си говори отново.... точно от него и от Бютнер най-много ме беше страх в оня мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам, на мен лично ми скъса нервите с неумението да спира топката и тия 5-6 докосвания, за да овладее топка. Не е за титуляр, само за златна резерва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

#скрийсебе, направил слаб мач той. Тва че пропусна едно положение не прави цялостния му принос слаб, той си остави дробовете в тоя мач, насра се да тича и да ги пресира, да търси позиции. Друг е въпроса, че никой не му откри поне още 1 шанс за гол освен Янузай, а когато ни трябваше най-много гола - Чичарката отново беше на правилното място в правилния момент и го заби. После от раздаване се контузи, и не можа да бие дузпа - ако тва за тебе е слаб мач, аз не знам кво разбираш под силен мач? Смолинг изчисти много топки да, ама колко пъти го направиха сам да си говори отново.... точно от него и от Бютнер най-много ме беше страх в оня мач.

А колко пъти му отнемаха топката понеже си я спира и тя отскача на 3-4 метра от него? Колко пъти му подаваха да върне за двойно и той грешеше? Колко атака така се пропиляха? Айде #СкрийСЕТИБЕ слепец. Никой не оспорва енергията и желанието които хвърли в мача. Качеството на играта му преди 120-тата мин обаче бе под всякаква критика. И се контузи от радостта при гола. Бах тва излишно раздаване.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this