Jump to content
Sign in to follow this  
CR7

Manchester United 1 - 0 Sunderland (1 - 2 Pen.)

Препоръчани публикации

Аз видях само две положителни неща в целия мач - отново добрата игра и раздаване от Янузай, както и характера за 2:1. От там насетне, каквото и да критикуваш, колкото и да го критикуваш, все ще е заслужено, ма и няма особен смисъл....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тая купа никога не е била приоритет. Да не говорим, че квалификациите за ЛЕ ще ни нарушат турнето лятото в Щатите и ще загубим бая пари. От друга страна обаче, може ли тия мръвки да ни надиграват 120 минути на ОТ, бе? Мойс, пак ли ти хареса играта? Обаче за дузпите, не виждам какво можеше да направи. Чико се контузи. А и дали ще е защитник или 10-та резерва, тва е дузпа бе мама му стара. Получават 10-ки хиляди паунда на седмица, а не могат да бият една свястна дупка. Ми тука във форума сигурно ще намерим по-свестни изпълнители на дузпи, па ще се навием и на по-малки заплати :mood (17): Шегата настрана, ама къде е самочувствието на тия играчи, къде им е арогатността? Аз мишки в Юнайтед не искам. Някой от дъртите що не излезе да поеме отговорността, отказвам да повярвам, че Мойс е настоял точно тия 5-ма да бият дузпи. А бе, завръщането на Флеч и прогреса на Яну са нещата дето ме топлят тоя сезон. Обичам ги и двамата!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе тя, че не е приоритет за феновете е ясно. Но все пак стигнахме до подножието на финала и очевидно амбициите на Мойс и целия отбор бяха за финал, в който един вид да спасим сезона. Излязохме с най-доброто, което имахме и пак загубихме. Плашещо е, че не можем да спечелим такъв ключов полуфинал. Редактирано на от Vidic

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Би ли ми написал конкретно в този мач, къде беше вината му? Стояхме стабилно, като за турнирен мач.Ние неможем да вкараме дори от дузпа, то се вижда! Мойс ли би дузпите ? Мойс ли излезе сам срещу вратаря, изведен по невероятен начин от Аднан ? Имай впредвид, че аз също не съм от защитниците на Мойс.Отиди погледай "Катерици" аз така се успокоих...

Супер архаичен футбол, ние играем футбол от 80те, по подобие на Ливърпул на Кени Дълглиш. Футбола на Мойс е отчайващ, супер стар и супер слаб.

Конкретно за тоя мач - почваш с двама нападатели, които не могат да си спрат топката, да не говорим да създадат някакви шансове помежду си.
Типичния плеймейкър, в лицето на Кагава и при отсъствието на Рууни пак е на фланга. Въпреки всичко създаде 2-3-4 положения, докато тия двамцата от пред нищо.
Не мога да преброя колко пъти Чичарито се връщаше назад, за да разиграва топката. Тва са тактически указания, а Чичарито не може да си спира топката, камо ли да разиграва.
Подредбата на футболистите беше отчайваща, потресаваща, в разрез с всякаква логика. Мойс е един футболен динозавър, който няма място в съвременния футболен свят.

Но просто това не е всичко - второто полувреме се дръпнахме супер дълбоко в нашата половина да пазим резултат от 1 на 0 срещу трагичните Съндерланд на Олд Трафорд! Това е срам и позор за клуба.
Извади един от двамата играча, които правиха нещо в предни позиции. Кажи ми защо извади Кагава, след като двамата с Янузай бяха най-добри на терена? Защо пазим резултат от 1 на 0 дълбоко в нашата половина и даваме цялата инициатива на съперниците си на Олд Трафорд и тия съперници се казват Съндерланд?

С твърдението, че играчите нямали самочувствие не мога изобщо да се съглася - че нашите играчи имат най-голямото самочувствие в лигата и винаги играят най-добре под напрежение. В отбора вчера имаше само 1 играч, който не е част от 1вия отбор от поне 2 години. Батковците ги нямало, кои батковци бе, бате? От тоя състав вчера единствен Янузай е лапе, другите са вече от не знам си колко сезона в Юнайтед, Карик и Флетч са в средата, какви батковци са ги оставили? Да играехме още с Джеси, Заха и още 2-3 юноши разбирам, ама ние играхме с 1 и той беше най-добрия на терена.

6 мача няма никакво подобрение. Супер слаб футбол. Трагичен футбол. Пък тука ми изкарвате, че отбора е по-слаб и от Съндерланд ли? Да се смея ли, да плача ли.

Мойс за 7 месеца ни съсипа. Направи ни някво посмешище, някакъв псевдо отбор от средата на таблицата. Трябва да си ходи. Незабавно.

---

CR7 - правилника е ясен. Просто малко гъвкавост в такива моменти не е излишна. Но това си е мое мнение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя резил го пиша на Мойс и на бездушните мишки в отбора, не може един Янузай на 18 години да си остави дробовете на терена в тоя мач, както и Чичарито - фул респект към тях двамата. Другите просто бяха смешни. Как може от второто полувреме до края на второто продължение Съндерланд да атакува на Олд Трафорд и да иска победата, а ние да се защитаваме като мишки и да чистим в корнери? Тва е пълна пародия, добре, че отпаднахме, заслужихме си го напълно. Не може тия мишки да не могат да изпълнят една дузпа като хората.... само Флетчър след 45932 месеца пауза ше си вкара дузпата!? Ами ако им се наложи в ШЛ да играят дузпи пак ли ше е така бе? Защо не са тренирали дузпи? Рууни и Ван Перси ги няма и тоя отбор се срина буквално до дъното, вече го копаят. Много са за продан, бездушници, независимо дали е Лийг Къп или ШЛ трябва да играеш така, както приляга на Юнайтед бе... кви бяха тия мишки????

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да де, ама как от най-големите зверове на света, играчи, които играят винаги до последно и от които винаги очакваш обрат, които са непримирими, докато не победят, само за 6 месеца се превърнаха в бездушници? Ами Дейвид Мойс бате, той е причината. Играчите ни са изверги в това отношение. Просто Мойс ги дръпна години назад.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С твърдението, че играчите нямали самочувствие не мога изобщо да се съглася - че нашите играчи имат най-голямото самочувствие в лигата и винаги играят най-добре под напрежение.

Като цяло съм съгласен с целия ти коментар, освен с това изречение. Самочувствието и силният дух ни напуснаха заедно със САФ, това е тъжната истина. Мойс се огъна като сламка под напрежението и огромните очаквания, което за съжаление неминуемо се отрази и на играчите. Нервни, припряни, безидейни, накрая примирени и бездушни. Пак ще кажа, големият срам не е толкова отпадането, колкото фактът, че позволяваме дори и Съндърланд да ни мачка безпощадно, а отборът изглежда жалък и беззащитен.

Действитетелно има и сериозен проблем с физическата подготовка. Нашите едва движеха след 70 минута. Не знам каква му е великата подготовка на Мойс, ама надявам се осъзнава, че играчите трябва да са в топ фитнес форма за мача, а не преди или след него.

Колкото повече го гледам тоя Юнайтед, толкова повече се убеждавам, че Мойс е бушонът, който ще трябва да изгори, за да тръгне нещо нагоре. Не знам, може би има потенциал, може би ще остане неразбран и недооценен, но това нещастие не може да продължава повече. Майната им на трофеите, поне някаква игра, поне някакъв живец да имаше. А то все по-зле става от мач на мач...

Лятото още 3-4 играчи out, 4-5 in, и нов мениджър! Време е да къщата да се почисти основно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
[quote name='ss4' date='Jan 23 2014, 09:41 AM' post='543854']

1)Конкретно за тоя мач - почваш с двама нападатели, които не могат да си спрат топката, да не говорим да създадат някакви шансове помежду си.

2)Типичния плеймейкър, в лицето на Кагава и при отсъствието на Рууни пак е на фланга. Въпреки всичко създаде 2-3-4 положения, докато тия двамцата от пред нищо.

3)Но просто това не е всичко - второто полувреме се дръпнахме супер дълбоко в нашата половина да пазим резултат от 1 на 0 срещу трагичните Съндерланд на Олд Трафорд! Това е срам и позор за клуба.

4)С твърдението, че играчите нямали самочувствие не мога изобщо да се съглася - че нашите играчи имат най-голямото самочувствие в лигата и винаги играят най-добре под напрежение. В отбора вчера имаше само 1 играч, който не е част от 1вия отбор от поне 2 години. Батковците ги нямало, кои батковци бе, бате? От тоя състав вчера единствен Янузай е лапе, другите са вече от не знам си колко сезона в Юнайтед, Карик и Флетч са в средата, какви батковци са ги оставили? Да играехме още с Джеси, Заха и още 2-3 юноши разбирам, ама ние играхме с 1 и той беше най-добрия на терена.

---

1) С кои двама трябваше да почне ? С Фалкао и Левандовски ли ?

2) Кагава за пореден път беше УЖАСНО СЛАБ! Мястото му на пейката е АБСОЛЮТНО ЗАСЛУЖЕНО!

3) Ок, тука съм съгласен с това пазене на един гол става смешен.Не му е за първи път.

4) Видич,Фърдинанд,Гигс,Скоулс,Руни,Перси, Ето това са "батковците", които могат да поемат отговорност.Въпроса е, че трябват нови такива.

Лапетата са всички, които започнаха снощи.. без Флетчър и Карик.И дори да не лапета на години, са с лапешка психика.
Реално Де Хеа ни загуби мача ... но след това направи достатъчно за да се реваншира.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Too sad... Остава надеждата, че Мойс прави силен втори полузезон и ни дотътря до топ4. Не ми се мисли, ако не влезем в топ4 какво ще стане? Може би гражданска война?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако има нещо позитивно от снощната издънка то е че избегнахме ПУБЛИЧНО УНИЖЕНИЕ ОТ СИТИ НА ФИНАЛА!!! Защото с тази игра .... и с този мениджър просто не ми се мисли какво щеше да се случи на Уембли!!! Някъде прочетох коментар, че Сър Алекс бил виновен,защото оставил изхабен отбор!?!?!!? WTF ?!? До кога някоя хора ще измислят всевъзможни причини за да оправдаят безсилието на Мойс да води ТОП отбор. Какъвто ти е мениджъра ,...такъв ти е и отбора. Съра е изключително силен характер и победител и предаваше това и на играчите си. И те печелеха. Мойс е посредствен и слабохарактерен - съответно и играчите станаха такива.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

...

Бате виж, гледай мача още 1, ако трябва и повече пъти и тогава ще говорим. Написал си един куп глупости.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да 100% са глупости.Кагава пръска сигурно.Направи 2 паса.Кое по точно не е вярно ? Че това ни бяха единствените нападатели ? Че гръбнака на отбора е за пенсия или е контузен? Че неможем да изнасяме топката ? Че неможем да създадем, камо ли да завършим атака ? Не виждам по какво мненията ни се различават толкова много, освен че аз не съм склонен да обвиня Мойс за всичко. P.S. Представяш ли си да си пусна мача и да го изгледам още веднъж ? Снощи ми се съкрати живота достатъчно за да повторя ;) Редактирано на от Souljah

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Яд ме е, до някаква степен, че паднахме с "титулярите"... Нямаше да ми пука, ако бяхме излезнали с младите и ни бяха били и двата мача (в което силно се съмявам :mood (17): )... Кагава кога ще изиграе 90 минути? Вчера до 60-тата и оп айде смяна с пирата :mood (4): Уелбек, Янузай и Чича (особено последния) с фрапантни пропуски, можеше изобщо да не бием дузпи, за да не видим колко сме зле и там. А тва, че с тоя отбор миналата година сме станали шампиони... #извинетесебе! Ако не беше Перси, щяхме да сме на същото място в класирането, както и тази. Проблемите ни не са от този сезон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Яд ме е, до някаква степен, че паднахме с "титулярите"... Нямаше да ми пука, ако бяхме излезнали с младите и ни бяха били и двата мача (в което силно се съмявам :mood (17): )...

Кагава кога ще изиграе 90 минути? Вчера до 60-тата и оп айде смяна с пирата :mood (4):

Уелбек, Янузай и Чича (особено последния) с фрапантни пропуски, можеше изобщо да не бием дузпи, за да не видим колко сме зле и там.

А тва, че с тоя отбор миналата година сме станали шампиони... #извинетесебе! Ако не беше Перси, щяхме да сме на същото място в класирането, както и тази. Проблемите ни не са от този сезон.

#айСтигаГлупости , направо миналата година си изпадахме . Аз не помня миналата година ВСЕКИ ОТБОР да ни е натикал във нашата половина и да не можем да се вдигнем на щурм когато се налага . #стигастеговорилиглупостизабога #стигаизвинения!

хахаха 2 полувремена , а този във 2 полувремена не са ни натикали във нашата половина . Редактирано на от detkov

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Точно миналата година си спомням как срещу Тотнъм така ни бяха натикали и не само в нашата половина, ами и буквално в нашето наказателно

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
detkov, пусни си запис от миналата година мача със "светците" на Олд Трафорд. Гледай второто - центъра не минахме :mood (17): Резултат обаче - 2:1.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

:wacko: :huh: :blink: Редактирано на от Shinji

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
при съра правихме такива мачове 1 към 1, и тогава пак се плюеше по отбора и треньора, сега обаче имаме тотална липса на шанс Твърдо подкрепа за Мойс, само аз ли виждам огромни прилики с САФ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

при съра правихме такива мачове 1 към 1, и тогава пак се плюеше по отбора и треньора, сега обаче имаме тотална липса на шанс
Твърдо подкрепа за Мойс, само аз ли виждам огромни прилики с САФ

Зависи, ако ми дадеш да си смръкна от твоето, може и аз да ги видя :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Зависи, ако ми дадеш да си смръкна от твоето, може и аз да ги видя :mood (17):

ти е ясно че бараш и без да ти давам от моето :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this