Jump to content
Sign in to follow this  
CR7

Manchester United 1 - 0 Sunderland (1 - 2 Pen.)

Препоръчани публикации

Който не е дошъл на ОТ тая година,той не ни е бил. Мойс мисля че е крайно време да спре да се обяснява като момиченце по медиите и да почне да се пита къде допуска грешка.Щото е ясно че в по-голямата си част причината за случващото се зависи от него. Редактирано на от w00t

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аха, а чия е вината Съндърланд, чиито способности се изчерпват с един точен *и то във вратаря* удар за 120 минути игра, да ни нагъват като гладно циганче мазна баница насред Олд Трафорд? Явно сме играли с Барселона или Байерн, пък аз не съм разбрал нещо...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
[quote name='ss4' date='Jan 23 2014, 12:42 AM' post='543771']
Мойс е главния виновник за загубата. Мойс вън, незабавно.

Мога да напиша подробно за пореден път защо този човек е толкова слаб треньор, но има ли изобщо смисъл?

Би ли ми написал конкретно в този мач, къде беше вината му? Стояхме стабилно, като за турнирен мач.Ние неможем да вкараме дори от дузпа, то се вижда! Мойс ли би дузпите ? Мойс ли излезе сам срещу вратаря, изведен по невероятен начин от Аднан ? Имай впредвид, че аз също не съм от защитниците на Мойс.Отиди погледай "Катерици" аз така се успокоих...

---
ggbg

Ти явно си гледал друг мач.Това, което аз видях от тях беше падане около наказателното ни поле с надеждата за гол от статично и печелене на ъглови удари.Проблема е, че ние не вкарваме.Даже не сме и опасни... Без РУни и Перси явно толкова. Редактирано на от Souljah

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами хора пишете ако искате, че не съм фен на Юнайтед след тва дет ще напиша, не ми дреме.. ама не виждам нищо лошо от това, че отпаднахме от тази абсолютно безсмислена купа, освен това, че самото представяне на играчите не беше на ниво.. но колкото до самата купа, хич не ми дреме, даже по-добре така, защото ще имаме един мач по малко и ще можем да се концентрираме повече върху топ 4.. а и не искам да звуча като песимист, но даже и да е исках тази купа, мач срещу сити нямаше да е лесна задача. Спестихме си време и сили. Айде ако беше шампионската лига добре.. ама карлинг къп.. фък ит.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много хора си затварят очите, но единствения виновен за всичко е Мойс ! И запомнете едно играч като Мата няма как да доиде в такъв отбор (главно заради тренера) и не само Мата .... спрягат се Видал,Ройст и много други.... никакъв шанс - запомнете го от мен !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много хора си затварят очите, но единствения виновен за всичко е Мойс ! И запомнете едно играч като Мата няма как да доиде в такъв отбор (главно заради тренера) и не само Мата .... спрягат се Видал,Ройст и много други.... никакъв шанс - запомнете го от мен !

Аре отивай във форума на твоя отбор а ? Няма, какво да запомням от тебе.Щом свеждаш всичките проблеми до един човек.Аре нмз.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно като банвате така кво ви се върти в главите, че браните честта на Юнайтед ли? :mood (17):
Точно в момента Мойс си заслужава абсолютно всякакви ругатни по негов адрес.

Във форума си има правила и етика, които трябва да се спазват. Ако ние не следим за реда, то кой? Никой не сме спрели от това да критикува треньора и играчи на отбора, да негодува .. да си реве за оставки и изгонвания, ако щеш.. Но обиди и псувни няма как да ги оставим.

Този отговор устройва ли те?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Souljah, няма как да съм доволен от играта, след като значителна част от мача се проведе не само в нашата половина, но и пред нашето наказателно. Щом като и тия ни натискат така зверски, без значение с какви похвати, няма как да съм доволен. Изпуснахме инициативата тогава, когато просто трябваше да търкаляме безцелно топката около централния кръг и да ги изнервяме (след като явно друго не можем). Пропуските няма какво да ги коментирам, без РВП и Рууни - толкова. Но колко на брой изобщо бяха тия положения? Между 45-тата и 120-тата минути отново не показахме нищо, ама разбирай НИЩО, с дребни изключения. 3 паса наред ако връзвахме - цяло събитие беше. Както и да е, дано дойде Мата, дано дойдат и други след него и дано се види някакъв, дори и минимален, подем до края на сезона. Макар че като класиране вече не разчитам и не се надявам на абсолютно нищо. Тоя мач бил без значение, оня нямало да го играем, само че лицето на отбора се формира с всеки официален, че и неофициален мач. В момента сме един уродлив футболен Франкенщайн. Редактирано на от ggbg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Как можете да вините Мойс... Фърги донесе тези играчи тук, ама когато имахме РВП и Руни никой не говореше за провали... Сега като ги няма, какво става? Показваме как никой не знае как се играе тази игра, не казвам че Мойс няма някаква вина, но не и цялата. Няма как винаги да сме на върха важното е да сме зад отбора! Всеки отбор има върхове и падения. Фърги беше върха сега е ред да слезнем от планината!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Souljah, няма как да съм доволен от играта, след като значителна част от мача се проведе не само в нашата половина, но и пред нашето наказателно. Щом като и тия ни натискат така зверски, без значение с какви похвати, няма как да съм доволен. Изпуснахме инициативата тогава, когато просто трябваше да търкаляме безцелно топката около централния кръг и да ги изнервяме (след като явно друго не можем). Пропуските няма какво да ги коментирам, без РВП и Рууни - толкова. Но колко на брой изобщо бяха тия положения? Между 45-тата и 120-тата минути отново не показахме нищо, ама разбирай НИЩО, с дребни изключения. 3 паса наред ако връзвахме - цяло събитие беше.

Както и да е, дано дойде Мата, дано дойдат и други след него и дано се види някакъв, дори и минимален, подем до края на сезона. Макар че като класиране вече не разчитам и не се надявам на абсолютно нищо. Тоя мач бил без значение, оня нямало да го играем, само че лицето на отбора се формира с всеки официален, че и неофициален мач. В момента сме един уродлив футболен Франкенщайн.

Едва ли някой е доволен.За мен по-скоро на моменти приемахме играта, но не ни се получаваха контра-атаките.Много бавно изнасяме топката, няма и кой да ги завършва.И то срещу най-слабите отбори, това е много неприятен факт наистина.Те не направиха нищо в мача, не се заблуждавай.
5 дузпи, 4 изтървани.Какво да говорим повече ?Наистина и сезона се превръща в кошмарен от гледна точка на контузии.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Neville said:

“They didn’t do enough. When you don’t dominate games, when you don’t take games away from teams, you’re in the lap of the Gods.

“They haven't got enough, it’s as simple as that. There’s not enough creativity in the final third, the tempo’s not quick enough. Rooney and Van Persie - ruthless forwards and big influences - are massive misses on nights like tonight.”

Neville suggested the only player exempt from criticism was the teenager Januzaj, who produced another lively attacking display before his missed penalty.

“He’s the only quality at the moment, Januzaj,” said Neville. “He’s the only one who looks like he has the composure to actually find a pass and do the right thing in the final third. Everyone else is a bit tense. That to me is a big compliment to him, but also big pressure.

“There are some good quality players on the pitch but you have to take big moments.

“They were always under pressure, and the pressure was never relieved. They’ve allowed the game to drift and not done enough. Credit to them for getting into it but also credit to Sunderland for being resolute and staying in the game.”

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Souljah не ми обяснявай в на кой форума трябва да ходя, ако обичаш. Мисля, че гледам този отбор от доста дълго време ( няма значение и не искам да споря кой колко голям фен е тук ), но не става всеки път да ти итдват отбори от долната половина на таблицата на собствения ти стадион и да правят на луд и да те натискат в собственото ти наказателно. Айде поне веднъж за половин сезон да направим един силен мач на собствения си стадион (имам предвид цял мач) и чак тогава бих похвалил "избрания". А на този пич Avramov даже не мисля, че трябва да му отвръщам :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Souljah не ми обяснявай в на кой форума трябва да ходя, ако обичаш. Мисля, че гледам този отбор от доста дълго време ( няма значение и не искам да споря кой колко голям фен е тук ), но не става всеки път да ти итдват отбори от долната половина на таблицата на собствения ти стадион и да правят на луд и да те натискат в собственото ти наказателно. Айде поне веднъж за половин сезон да направим един силен мач на собствения си стадион (имам предвид цял мач) и чак тогава бих похвалил "избрания". А на този пич Avramov даже не мисля, че трябва да му отвръщам :)

Нямам намерение да се заяждам.Всеки има мнение, просто си афектиран ;) Нормално.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Във форума си има правила и етика, които трябва да се спазват. Ако ние не следим за реда, то кой? Никой не сме спрели от това да критикува треньора и играчи на отбора, да негодува .. да си реве за оставки и изгонвания, ако щеш.. Но обиди и псувни няма как да ги оставим.

Този отговор устройва ли те?

нали знаеш какво ми е мнението за модераторите и в частност новоизлюпилите се такива :mood (35):

същото като за уелбек :Д Редактирано на от Enzo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Те не направиха нищо в мача, не се заблуждавай.

Такива като тях правят толкова, колкото им позволи противника. Играят преса до дупка, пък докъдето я докарат. Липсата им на същински футболни достойнства е безспорна, както казах и по-горе, един удар във вратаря за 2 часа игра говори достатъчно. Наш си е проблема, че нямаме едно читаво заучено положение за изнасяне на топката, с 2-3, 5 или 10 паса. Случайно се получи веднъж през втората част, когато Янузай стреля встрани. Това беше една читава атака. През останалото време стой и гледай кюскане с някаква сляпа надежда топката да отиде по-напред. Нямаме и дрибльор, който да се нагърби сам с тази задача.

Колкото до дузпите, каквито и "дървари" да са нашите, все пак са школувани до съвършенство играчи. Тук става дума за ритане на топката в мрежата - чисто и просто, а не за демонстрация на кой знае какви футболни умения. Да не би Съндърланд, след като вкараха два пъти повече дузпи от нас, да са два пъти по-класни футболисти? Нелепо е да си го и помислим. В отбора тегне огромно психологическо напрежение, което тегне като бреме и мачка самочувствието на играчите. А добър футболист без самочувствие просто не знам да съществува.

Не знам, след всеки мач си мисля - ударихме дъното, ама вече не съм сигурен колко всъщност е дълбоко това дъно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Разбира се, че съм афектиран (както може би повечето)и аз не целя заяждане изобщо даже, просто пиша каквото ми е на сърце. Рядко съм писал до сега тук, но не се удържах тая вечер... Дано след 1-2 сезона се посъвземем. :glory (13): Редактирано на от Rosen

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Самочувствие, психика, както искаш го наречи.Голяма част от тези, които играха днес, да не кажа почти всичките се вижда, че се пречупват под напрежение.Няма ги батковците да носят отговорноста.При положение, че Фъргюсън остави отбор със амортизиран гръбнак,застаряващи основни футболисти + млади такива, които още не са готови, други никога няма да бъдат.Убеден съм, че това е най-кошмарния сезон в професионалния живот на Дейвид Мойс! Всичко, ама абсолютно всичко е срещу него.Медии,играчи,част от феновете,футболисти,трансфери,наследство,късмет,съдии,контузии,програма...всичко
. Това е истински МЕГА тест за всеки.Треньор,футболисти и всички нас феновете.Има много,много,много трески за дялане, но наиситна трябва да застанем зад него.Поне за сега...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Souljah, няма как да съм доволен от играта, след като значителна част от мача се проведе не само в нашата половина, но и пред нашето наказателно. Щом като и тия ни натискат така зверски, без значение с какви похвати, няма как да съм доволен. Изпуснахме инициативата тогава, когато просто трябваше да търкаляме безцелно топката около централния кръг и да ги изнервяме (след като явно друго не можем). Пропуските няма какво да ги коментирам, без РВП и Рууни - толкова. Но колко на брой изобщо бяха тия положения? Между 45-тата и 120-тата минути отново не показахме нищо, ама разбирай НИЩО, с дребни изключения. 3 паса наред ако връзвахме - цяло събитие беше.

Както и да е, дано дойде Мата, дано дойдат и други след него и дано се види някакъв, дори и минимален, подем до края на сезона. Макар че като класиране вече не разчитам и не се надявам на абсолютно нищо. Тоя мач бил без значение, оня нямало да го играем, само че лицето на отбора се формира с всеки официален, че и неофициален мач. В момента сме един уродлив футболен Франкенщайн.

Напълно споделям мнението ти, но си мисля, че проблемите започват да стават психологически. Някой трябва да вдигне тези футболисти на крака, защото в момента са под дъното. И този някой е единствено и само Дейвид Мойс. Да, сега показват трагична игра, но до преди 6-7 месеца не бяха толкова зле, нали? Макар всеки от тях да има своите кусури. Силно се надявам, че ще успее да се покаже като добър педагог, психолог и анализатор, за да накара тези футболисти да си скъсват задника заради себе си, заради него, заради клуба и привържениците. Не очаквам да побеждаваме винаги, но очаквам раздаване във всеки мач! Да се вижда, че на тези на терена, които всяка седмица прибират немалки суми им пука за този отбор. В момента такова нещо не се вижда, дори напротив. Започва едно отчаяние и апатия, които е нужно да бъдат прекъснати, за да не бъде твърде късно. Лошото е, че след всеки такъв мач става все по - късно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

нали знаеш какво ми е мнението за модераторите и в частност новоизлюпилите се такива :mood (35):

същото като за уелбек :Д

Знам, знам ... ПаднАх ти в очите. Помня. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Самочувствие, психика, както искаш го наречи.Голяма част от тези, които играха днес, да не кажа почти всичките се вижда, че се пречупват под напрежение.Няма ги батковците да носят отговорноста.При положение, че Фъргюсън остави отбор със амортизиран гръбнак,застаряващи основни футболисти + млади такива, които още не са готови, други никога няма да бъдат.Убеден съм, че това е най-кошмарния сезон в професионалния живот на Дейвид Мойс! Всичко, ама абсолютно всичко е срещу него.Медии,играчи,част от феновете,футболисти,трансфери,наследство,късмет,съдии,контузии,програма...всичко
. Това е истински МЕГА тест за всеки.Треньор,футболисти и всички нас феновете.Има много,много,много трески за дялане, но наиситна трябва да застанем зад него.Поне за сега...

Да не съм бил във кома няколко години ? Не съм такъв противник на Мойс , но ....
Какво стана със - „ Той не става “ . „ Той греши “ , „ Той не се справя със задачата “ . Да не са ги махнали от речници , от книгите тези изрази ?
Слушам само опрадвания - трудно се пазарува , съдиите , футболистите , феновете , напрежение , наследство , късмет , ПРОГРАМА хахахах , страшните медии и куп глупости . Само контузиите са реален проблем .

Истината е , че има само опрадвания , а отбора има 2 супер полувремена и още 6-7 трудни мача спечелени от Руни ,РВП и Янузай . И десетки мачове със огромна мъка и другия отбор ако не ни бие то ни натиска във нашата половина .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Изпотроших си моливите докато чертаех...Ама вообще нямам намерения да обвинявам никой...То вече на човек му писва...Отново Мойс правеше неандерталски тактики, глупави смени, няма да говоря за някой играчи, който отново бяха само на хартия на терена. Валенсия вообще не разбрах кога влезе, честно...чак към 90тата минута чух, че е на терена и се изненадах...Дано Мойс да направи няколко трансфера, начело с Мата, да го пуска на дясното крило, на лявото Янузай да правят пробиви. Стига с тея малоумни центрирания...колко мача трябват за да се разбере, че резултата е нулев... Колко стана за тая година, 1 победа и 5 загуби?...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
неговата мама пак усрахме нещата, тук си виках победа и то голяма а то ние второто полувреме се върнахме да пазим резултата срещу Съндърланд. е деба, накрая неможах да стоя на стола както трябва разчекнах се от ставане сядане, тия дузпи яко ме изнервиха. не мога даже да спя и се въртя у нас тука и си мисля, съжалявам го Давид. Бих изпил няколко с него, нещо не може да намери правилната комбинация но пък се чудя кво е виновен той че играчите ни една дузпа не могат да бият? застанал си пред цяла врата, и 7 метрра врато не видиш та ще я пратиш топката отгоре. Уълбек и Джонс трябва да намерят нов очен лекар и тоя Гъз Пойет ме дразни, как можахме да отпаднем точно от отбор който води той, може само да ми лигави мръвките тоя Редактирано на от Din4o

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Поредният отбор, който идва на Олд Трафорд и ни надиграва не 90, а 120 минути. Мачове срещу такива съперници трябва да се контролират със самочувствие, да направиш едни силни 20-ина минути, да набуташ 2-3 гола и да приключват. Ние домакински натиск вече не можем да осъществим. Съндърланд дойде, пресира, движи по терена, подава си точно, игра със самочувствие. Поредният отбор с нов мениджър, който вече има наченки на някакъв стил. А ние какво имаме? Цял мач пак само Янузайчето се опитваше, но и той прекали с индивидуалните действия в някой моменти. През цялото време бях сигурен. че ще допуснем гол. Защитата ни пак бе неадекватна. Смолинг и в махалата да играе, пак ще играе без самочувствие. Джони Еванс сам ги извеждаше. Бютнер е просто играч, който не трябва да играе повече от 5 мача на сезон, за да почине Евра. Пак огромни разстояния между нашите защитници и техните атакуващи футболисти. Видяхме и великата физическа подготовка на Мойс дето уж я прави, нашите не можехе да ходят още в края на второто полувреме, а през продълженията само дето не повръщаха на терена. За финал да добавя, че Чичарито си е върнал формата от преди две години, когато спирането му беше в най-добрия случай къс пас. Супер слаб. Иначе к'во стана? Взехме ли Мата вече? Редактирано на от Vidic

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ебати патериците, да няма кой да вкара дузпа.. Чичарито бие дузпите на Мексико ма за кво да бие като имаме Фил Джоунс и Рафаел..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this