Jump to content
Sign in to follow this  
CR7

Manchester United 1 - 0 Sunderland (1 - 2 Pen.)

Препоръчани публикации

Бях по-сигурен от всякога, че тези 4мата ще си изпуснат дузпите, и че Флетчър ще си я вкара.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен Флетчър трябваше да бие първата дузпа. Преживял толкова много последните години какво е за него една дузпа както и го показа! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За цял мач едно ГОЛЯМО нищо сътворихме. Тва може ли за цял мач да нямаме 2 свестни атаки....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Внимавайте с квалификациите към играчите и треньора! Брояча на изгорелите за тази вечер започва да набира скорост.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мойс е главния виновник за загубата. Мойс вън, незабавно.

Мога да напиша подробно за пореден път защо този човек е толкова слаб треньор, но има ли изобщо смисъл?

---

Много ми е интересно като банвате така кво ви се върти в главите, че браните честта на Юнайтед ли? :mood (17):
Точно в момента Мойс си заслужава абсолютно всякакви ругатни по негов адрес.

---

Много ми е интересно как хората, които обвиняват Янузай живеят със себе си, не знам :mood (17): Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ебати пропуска на Чичата в редовното, Янузай с лакомия на няколко пъти в атаки с числено предимство, неадекватно окупиране пред нашето наказателно, нова порция контузии, неадекватни дузпи....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
10 дузпи - 3 вкарани , а от наще - 1 :D :D :D И при САФ много бяхме зле с тия дузпи, а сега още повече.. Не ги ли тренират теа хора бе, за какво взимат тия стотици хиляди паундове , не могат 1 врата да уцелят ?? Те дузпи не могат да вкарат, а какво остава в игралното време да отбележат гол ?? :D Пълен цирк беше тоя мач, та чак ми стана смешно вече... С Мойс толкова. Без 2-те ни големи звезди - толкова. Без трансфери и по - зле ще е ;]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest AtanasM86
Имам един елементарен въпрос към феновете на Мойс,след като той е най "добрия" избор за мениджър,ако бяхме взели някой друг вместо най "добрия" ,колко по зле от това можеше да се представяме?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вече и да се ядосвам нямам сили. Нереално е тва, нереално. Ква беше тая селекция на изпълнителите, Мойс ли ги избра, скриха ли се половината и мишкуваха, не знам. От 5 дузпи да изпуснеш 4, и то от некадърно по-некадърно бити- нямам думи...Да не говорим, че и в целия мач бяхме безобразни. Тва просто е пародия на шампионския Юнайтед, на тоя отбор, дето привлече милиони фенове с магията си, с играта си, с волята си да се бори докрай. Тоя ни съсипа. Не искам повече да го гледам и 1 секунда на дъг-аута, честно. В уникално жалко посмешище ни превърна за няколко месеца само....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дузпите са си дузпи, там к'вото стане. Но просто беше скандален начинът, по който ги оставихме последните минути да ни вземат мача. За пореден път доиграваме мача в нашето наказателно поле. Просто нямам думи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямам смисъл от провокации на тема тоя е по-по-най. И да бяхме спечелили, залагам си главата, че Сити ни го мушкаха поне с 3+ гола. Тъпо стана накрая, че паднахме по такъв начин, след като направихме и невъзможното да се класираме, но уви. Оттук насетне трябва да държим здраво във Вл, като топ4-ката трябва да стане главен приоритет на Мойс. Издънка там доголяма степен ще се отрази негативно и върху моето мнение за Мойс

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И кой трябваше да бие? Останалите бяха Де Хеа, Еванс, Смолинг, Евра и Валенсия. Просто нямаше достатъчно увереност в изпълненията, това е. От 5 изпълнени дузпи, 4 бяха изпуснати, като единствената вкарана бе на косъм от това да бъде пропусната. :mood (17): Можеше да ги продължим още в редовното време, но смените трябваше да са различни. Йънг на мястото на Ернандес, Кагава минава зад Уелбек и за нула време щяха да си вземат мача до края. Всичко това майната му! По - големия проблем е, че Карик се контузи. Просто всичко е срещу нас през този сезон. Грам късмет нямаме и това е. Как да искаме от отбора да се класира в ТОП4, след като постоянно някои от основните ни футболисти са в лазарета. :facepalm:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уелбек не само извън наказателното ги биел по този техничен начин :mood (17): Глейзър днеска пак счупиха парите

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Майната му, важното че показахме характер и върнахме гол в продължението. Ще станат нещата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest AtanasM86
Оше сме януари месец,а имаме загуби вече от Ливърпул,Манчестър Сити,У.Б.А.,Евертън,Нюкясъл,Челси,Тотнъм,Суонзи,Сундърланд,имаме гостуване и на Арсена и Саухямптън кадето и там може да гризнем дръвцето,общо взето половината отбори от ВЛ ни биха :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какви дузпи, какви 5 лева? Мачът трябваше да бъде решен още в редовното време, а не да треперим до края. Пореден слаб мач. Редактирано на от Enter Sandman

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уелбек за малко да убие един стюард,ама карай жив и здрав да е. Чичарито като го погледна и ми става лошо , то бива некадърност ама чак пък толкова. При гола от 1.5-2метра щеше да я прати над вратата. Истински хищник!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Закривайте я тая тема, няма смисъл. Нямали сме били късмет - да, може би, след като ни вкараха с единствения си удар в очертанията за 120 минути игра, може да се каже. Само че след като близо 60 минути гледахме съвременна трактовка на Опълченците на Шипка, в изпълнение на наш'те хубостници, срещу Съндърланд на ОТ, еми - честно казано си получихме заслуженото. Дузпите са без коментар. Тия футболисти, на това ниво, да вкарват 1 дузпа от 5... Абе :mood (4): Тоя отбор развя :mood (27):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аа, пичове, кво става тука, що изпускате така нещата от контрол.. 8 минути преди края си викам: абе, я да влизам да се къпя, те вариантите са два: или бием и продължаваме, или ни бият с драма, което по-хубаво да не гледам. Ама второто си го казах по-скоро на майтап. И си влизам аз в банята и вече си мисля за финала със Сити, като съм леко обнадежден, че тогава ще са се върнали Рууни, РВП, Нани, Мата също може да играе, и състава ни няма да изглежда хич зле и може би все пак имаме някакъв шанс, ако излезем мотивирани. Излизам аз от банята и си представете разочарованието ми.. Развалиха ми хубавото настроение от новината за Мата :/ Редактирано на от Илиян96

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ама какъв мач само а ? :mood (17): Скъси ми живота поне с 1 година. И какви дузпи само а ? :mood (33): Със сигурност директно влиза в списъка ми с мачове, които НИКОГА няма да забравя. Не обвинявайте Мойс за мача.Поне не и този път.Не смятам, че има вина.Поздравявам и защитата между другото. Другото е ясно.Не се впрягайте толкова за една картонена купа. Този сезон имаме САМО ЕДНА ЗАДАЧА.И тя се казва Топ4.Ако няма да е ШЛ, предпочитам да няма и Лига Европа.Турнир, който само би ни пречил.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this