Jump to content
Viper

Chelsea 3-1 Manchester United

Препоръчани публикации

Обаче си пишете каквото ви хрумне. Нещо за този сезон да съм казал ? Нещо за сегашната игра ? Казвам, че АКО Юнайтед играе добре, но не спечели титлата ПРЕЗ НЯКОЙ СИ ТАМ СЕЗОН, ще ми е по-хубаво, защото съм наблюдавал хубав футбол, отколкото да играе супер противен футбол и само на мускули да стигне до 1-вото място. Смисъл, аз не печеля нищо от това, че отбора е първи, та предпочитам красивата игра, пред титлата :) Сега всеки си има виждания и всеки различно нещо ще предпочете :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Скандално, закривайте темата, хубав футбол пред титла...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Юнайтед игра красив футбол и вкара 7 гола на италиански тим на 1/4 финал в Шампионска лига :) Може би за този футбол говори колегата!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Той едва ли има съзнателен спомен от този мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе човек, що не си гледаш работата, а ? Пиша си тука за кеф и въобще не гледам кой какво пише, дали съм съгласен или не, но не коментирам мнението на никой. Обаче да ми се правиш на интересен вече няколко пъти, като кой знае какъв си - не е много хубаво, не мислиш ли ? На мача с Рома дори не съм познавал всичките футболисти на терена и какво - да го отричам някъде ? Не съм на 57, а на 17 и някак е съвсем реално да не гледам футбол от 1990г, като дори не съм бил роден тогава :) Мисълта ми беше, че примерно сега ако бях фен на Сити, бих предпочел да се запази хубавата игра, която не можете да отречете, че на всички ви харесва, отколкото да се печелят трофеи, но с играта на Моу. Не ме хранят от клуба - аз съм просто един фен, който иска да гледа хубав футбол, нищо повече.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма как да очакваш по-различно отношение от това, след като откровено си пишеш скандални и абсурдни неща, лишени от всякаква мисъл и логика. Цял форум те ебава и иронизира. Не е случайно това.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Обаче си пишете каквото ви хрумне. Нещо за този сезон да съм казал ? Нещо за сегашната игра ? Казвам, че АКО Юнайтед играе добре, но не спечели титлата ПРЕЗ НЯКОЙ СИ ТАМ СЕЗОН, ще ми е по-хубаво, защото съм наблюдавал хубав футбол, отколкото да играе супер противен футбол и само на мускули да стигне до 1-вото място. Смисъл, аз не печеля нищо от това, че отбора е първи, та предпочитам красивата игра, пред титлата :) Сега всеки си има виждания и всеки различно нещо ще предпочете :)

Ми подкрепяй Арсенал тогава. Те всяка година играят красив футбол, а остават с калъфките все накрая..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нещо rigger e сбъркан.
Аз виждам нещата така:
Титла + красива игра или Титал+грозна игра. Тук е ясно че се избира първото
Титла+грозна игра или Красива игра, но без титла. Тук за всеки е индивидуално, но красивата игра след 10 години не се помни. Титлата обаче се помни. Арсенал с цялата им "красива" игра за токова години мислите ли че си спомнят нещо рзлично от НЕПОБЕДИМИТЕ и го помнят щот станаха шампиони, не щот играха красиво.

И стигаме до третия вариант в който реално се намира отбора сега:
грозна игра или красива игра. Все без възможна титла. Нормално е да се търси второто тук. Като ще сме без титла то поне да правим добри мачове и да има повече положителни неща.

За това се говори постоянно че отбора няма стил и играе грозен футбол с центрирания и дълги топки. Резултатите са важни но когато дори и с грозна игра не ги постигаш нормално да се тръси подобрение. Едно полувреме имахме с прилична игра и следващия мач Мойс пак се върна 2 крачки назад.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гледам, че съм жегнал с коментара си някои индивиди. SS4, Нирваната съм я постигнал с майка ти, а Будата го почеши ти, ама под коремчето, карикатуро. H17MAN, Различната гледна точка е, че ти си фен на тоя отбор и твоита работа в тази си роля е да стоиш зад отбора независимо от всичко. Плюенето по треньор, ръководство, играчи, разискването на разни схеми, смени, трансфери е уплътняване на свободно време и философстване, нямащо нищо общо с това да си фен. Приемаш всичко което се случва за даденост, неподлежаща на промени(още повече от теб) и си викаш за отбора, радваш се с успехите му и страдаш с неуспехите му. Това е цялата философия, професоре.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове