Jump to content
Viper

Chelsea 3-1 Manchester United

Препоръчани публикации

След всяка загуба половината потребители във форума се превръщат в треньори, помощник-треньори, мениджъри, вече и директори... Не искам да се превръщам в яростен защитник на Мойс, но няма как да го виня за състава, който пусна. Йънг игра, за да покрива Евра в дефанзивен план. И на мен ми е най-неприятния футболист в отбора, но евентуалното поставяне на Янузай на фланга щеше да отвори огромна дупка в зоната на Евра. Тогава сигурно щеше да се коментира защо никой не помага на французина. Относно избора на Джоунс пред Флетчър, какво толкова има да се каже. Единият не беше играл около месец, другият има два мача за три години. Не мисля, че щеше да има някакво различно влияние присъствието на Флетч в днешния мач. А и може би още не е готов на 100% за подобна битка. А плюенето по Фил Джоунс е необяснимо. Всеки треньор в света би се възползвал от енергията на Филката в такъв мач. Това момче ще бъде част от гръбнака на следващия ,надявам се, голям Манчестър Юнайтед, заедно с Янузай, Уелбек, Рафаел и Де Хеа. И специално този мач имахме игрови план, имахме и добри положения. Валенсия, Джоунс, Карик и Йънг трябваше да лимитират действията на Азар, Оскар и Вилиан и първото полувреме успяха да се справят. Головете паднаха по друг начин. Опитвахме се да играем на скорост в атака и на моменти се получи. Липсваше ни класа и късмет. Вместо мачът да тръгне с наш гол, се случи точно обратното. Без да имат реална опасност, Челси вкараха в техен стил с удар от далеч и последвал рикошет, който го прави неспасяем. За мен това е малшанс. Как пък веднъж поне този сезон не ни огря и нас с някакъв ранен, случаен гол и после да дишаме по-спокойно? Мойс няма и 2% от късмета на съра, а отсъствието на най-класните ни футболисти правят тези мачове наистина много трудни за печелене на точки. Вторият гол за мен е изцяло на Видич и в този момент мачът на практика приключи. Пределно ясно е, че на този етап Челси е по-класният отбор, но приказки от сорта, че са ни сгазили просто не са истина. Челси цял мач изчакваха в своето поле, а първият гол им пасна перфектно на Моуриньовската тактика. Може би с Рууни и Перси щяхме да вкараме гол още първото полувреме и мачът нямаше да е същият. При 2-0 няма как да имаме отговор срещу Моуриньо, не и при сегашните обстоятелства.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

путка с путките мислех си че тука ще измъкнем някакъв резулта то па стана обратното тва изчадие на футбола Муриню успя някак си и камерунският некадърник да надъха да ни вкара 3 гола :shocked:

сезона е тежък, кат сядам да гледам мачовете ни вече съм на принципа че без едно мога, но само с едно не мога. ако искате ме наричайте голям оптимист но мисля че титлата не е заминала, Сити тепърва имат мачове на анфийлд, у нас, на емирствата с арсенал, и отделно други трудни мачове. същото важи и за челси. преди време алън ширар като газеше всичко наред блекбърн уплескаха титлата бяха с преднина 14 точки и я загубиха докато "цар кени" им беше треньор така че нищо не е изгубено още.

иначе тоя чизбургер любител дауд кви ги прави, ще дава картон на Видич а след това жълт на Гафаел, от много време ме дразни тоя шкембак ся видич ще отсъства три мача заради тоя дебел тути фрути

Както му казваш "тва изчадие на футбола Муриню " много хубаво го е казал след мача -"Юнайтед има математически шансове за попадане в четворката, но ще им бъде трудно да го направят. Един от отборите може да влоши формата си, но всичките три лидера... Малко е вероятно, че тимовете ще загубят толкова много точки. Но Юнайтед ще се бори. Надявам се да победи останалите претенденти за титлата.
Лошо но факт,колкото по рано го проумееш толкова по малко ще те боли накрая насезона. Редактирано на от svl

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

...

Bullshit, my son. Нищо общо с реалността. Победата миналия мач се дължеше на трима човека - Аднан, Кагава, Флетч и на техните позиции. Бате както и да го кълчиш, както и да го мажеш, просто не виждам какво смислено може да кажеш, че да защитиш чутовната глупост нито една от 3те най-силни точки миналия мач да я няма тоя.

1во що веднага приемаш, че Аднан не се връща в защита? Я гледай мачовете пак, за да видиш, че когато играе на крилото се връща в защита. Отделно миналия мач се видя, че Аднан и Евра взаимодействат супер добре. Даже и в тоя мач се видя, когато Аднан я бутна между краката на 1 от Челси и изведе Евра. Отделно стоварваш всичките отговорности за нещо смислено в предни позиции на 18 годишно дете в първия му сезон и то срещу Челси в Лондон. Ето ти първата необяснима грешка.

Джоунс за Флетч - ае пусни си мача и виж колко пъти Джоунс губи топката, защото я повежда твърде дълго. Джоунс е защитник, подяволите, изигра няколко добри мача като халф, но при отсъствието на Флетч. Сега той е готов, от както се върна ни е най-добрия централен полузащитник, миналия мач беше животно и някъв титан в центъра, тоя не играе... Мача беше преди 1 седмица, така че не виждам никакво оправдание да не играе Флетч, още повече, че Джоунс идва от контузия с никакъв игрови ритъм

Кагава - защо не игра? Защо дори не влезна да играе? След като беше двигателя в единственото ни смислено полувреме за новата година, Мойс предпочете Йънг, който заедно с Валенсия се надпреварваше да прави... НИЩО!

И ни сгазиха, щото реално мача си премина според техния план, без да се поизпотят даже. Реално не ги поставихме под напрежение през нито 1 момент от мача. Биха ни все едно сме Евертън на моста.

Иначе да се оплакваш от късмета е смешно, след като срещу Норич един опит за спиране от страна на Чича се превърна в извеждащ пас за Уелбек или срещу Хъл Сити, когато си вкараха автогол. И в двата мача играхме трагично и само късмета ни покри, за да победим. Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

не ги било страх от нас пък Моу при 3:0 на собствен терен срещу отбор в криза прави 2 дефанзивни смени и последните 5-10 мин бави играта по тъча.
Моу е бати мишката.

Moу има пред себе си 3 купи за печелене + много мачове за печелене и се радвай, че Моу е "ебати мишката", че сега щеха да пишат фенове на отбора по криминалните хроники. Азар вчера даже не се и изпоти след 20-тата минута / нали на всички ни е ясно, че ако мача беше натопорчен Смолинг щеше да си съблече тениската и да си хване първия автобус за Манчестър, за да се скрие в некоя тъмна дупка, след като белгиеца го е унижил в рамките на 3 минути 14 пъти/, Вилиан същата работа, просто ни пожалиха, а и добре, че не им вкарахме некой случаен гол в началото като Лузърите, че щехме да раздразним лъва и да ни разпопатърлят.

Мойс постъпи адски наивно и идотски да излезне срещу тея машини 4:4:2...... 4:4:2 е остаряла и нефункционираща постройка, дори и в А група го знаят вече. Няма нито един топ Европейски отбор, който да играе 4:4:2, нито 1, та ние ли ще сме революционерите?! Снощи Атлетико М. излезнаха 4:4:2, за да играят Вийя и Коща заедно на върха и цял мач само ритаха топката към наказателното и накрая - кур 1:1, а можеха да излезнат на чело! Кагава, до кога ще е резерва? Какво трябва да направи, за да му се даде шанс да върже два-три мача в редица......... Знам, Мойс ще каже, че нямало да успее да се пребори срещу дефанзивните на Челси, бла, бла тъпни! Аман от тея бездарници Йънг, Тонката и Вальо. Защо по дяволите пускаш Фил Джоунс след контузия, видимо, че не е в кондиция, тея гнусари да го правят мармалад и да му ебаваш психика и самочувствието, като изглежда жалък. Единственото нещо, което капитанът е запазил от себе си са единоборствата и втория етаж, всичко друго му е по дяволите вече. Падаш 2:0 на полувреме и не правиш никакви промени, при положение, че цигането от ляво е скандално, просто скандално.......... Поредния "силен" мач за Мойс!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Както му казваш "тва изчадие на футбола Муриню " много хубаво го е казал след мача -"Юнайтед има математически шансове за попадане в четворката, но ще им бъде трудно да го направят. Един от отборите може да влоши формата си, но всичките три лидера... Малко е вероятно, че тимовете ще загубят толкова много точки. Но Юнайтед ще се бори. Надявам се да победи останалите претенденти за титлата.
Лошо но факт,колкото по рано го проумееш толкова по малко ще те боли накрая насезона.

момко, мене не ме боли от такива работи. ако не станем шампиони няма да се заключа у мазето и да рева като някава 13 годишна тинейджърка която вижда че приятелят й забива с друга в друга в фейсбук

връщам се към живота си, ше си правя ракия ще си варя компоти и така аз колко съм виждал от този отбор през годините че ми стига за живот. това че сега минаваме през труден период нищо не значи, давид ще ни оправи в това няма спор трябва да си някъв много задръстен сопол за да мислиш инак. нищо не е изгубено още още имаме шанс за требъла Редактирано на от Din4o

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
М....дааааа.Не напразно си "шутът на форумО". Редактирано на от svl

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
момко ти все още не си бил сперматозоид на който е било писано да мине през спукан презерватив аз като съм започнал да гледам този отбор Редактирано на от Din4o

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами аз не мога да кажа , че Челси ни надигра тотално . Имахме положения не успяхме да ги реализираме , а липсата на Рууни и Перси е доста голяма . Трябват ни нови попълнения почти на всяка позиция освен на вратата , а за да дойдат новите попълнения трябва старите да се изчистят и за това Мойс според мен не иска да купува през зимният трансферен прозорец . Нека му даден кредит на доверие , нека да не сме толкова критични . А и да се купят играчи през зимата няма гаранция ,че ще се впишат от раз . До края на сезона има доста мачове , тепърва Перси и Рууни ще се завърнат , а пък този сезон целта ни ще бъде топ 4 което е постижимо .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

момко ти все още не си бил сперматозоид на който е било писано да мине през спукан презерватив аз като съм започнал да гледам този отбор

До колкото знам не се познавам с теб.Така,че нито знаеш колко съм голям,нито от кога гледам и симпатизирам на отбора,че да даваш определения.Ще те помоля само да се придържаш към добрия тон. Редактирано на от svl

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Bullshit, my son. Нищо общо с реалността. Победата миналия мач се дължеше на трима човека - Аднан, Кагава, Флетч и на техните позиции. Бате както и да го кълчиш, както и да го мажеш, просто не виждам какво смислено може да кажеш, че да защитиш чутовната глупост нито една от 3те най-силни точки миналия мач да я няма тоя.

1во що веднага приемаш, че Аднан не се връща в защита? Я гледай мачовете пак, за да видиш, че когато играе на крилото се връща в защита. Отделно миналия мач се видя, че Аднан и Евра взаимодействат супер добре. Даже и в тоя мач се видя, когато Аднан я бутна между краката на 1 от Челси и изведе Евра. Отделно стоварваш всичките отговорности за нещо смислено в предни позиции на 18 годишно дете в първия му сезон и то срещу Челси в Лондон. Ето ти първата необяснима грешка.

Джоунс за Флетч - ае пусни си мача и виж колко пъти Джоунс губи топката, защото я повежда твърде дълго. Джоунс е защитник, подяволите, изигра няколко добри мача като халф, но при отсъствието на Флетч. Сега той е готов, от както се върна ни е най-добрия централен полузащитник, миналия мач беше животно и някъв титан в центъра, тоя не играе... Мача беше преди 1 седмица, така че не виждам никакво оправдание да не играе Флетч, още повече, че Джоунс идва от контузия с никакъв игрови ритъм

Кагава - защо не игра? Защо дори не влезна да играе? След като беше двигателя в единственото ни смислено полувреме за новата година, Мойс предпочете Йънг, който заедно с Валенсия се надпреварваше да прави... НИЩО!

И ни сгазиха, щото реално мача си премина според техния план, без да се поизпотят даже. Реално не ги поставихме под напрежение през нито 1 момент от мача. Биха ни все едно сме Евертън на моста.

Иначе да се оплакваш от късмета е смешно, след като срещу Норич един опит за спиране от страна на Чича се превърна в извеждащ пас за Уелбек или срещу Хъл Сити, когато си вкараха автогол. И в двата мача играхме трагично и само късмета ни покри, за да победим.

По-кратко ще ти го кажа. Първото полувреме не заслужавахме да губим с 2-0 и никой не може да ме убеди в нещо различно. И да, първият гол на Челси падна от нищото и беше с голяма доза късмет заради рикошета, който го направи неспасяем. При 2-0 мачът на практика свърши и няма сила или треньор на света, който да ни върне в мача при толкова много проблемни обстоятелства.
Пак казвам, Челси като класа ни превъзхожда и отсъствието на Перси и Рууни допълнително накланя везните в тяхна полза. Чисто хипотетично, ако двете ни големи фигури бяха на терена вероятно щяхме да вкараме поне един гол преди почивката.
Аз не твърдя, че Джоунс игра добре. Напротив, това беше един от малкото му слаби мачове. Но пък не съм сигурен, че Флетчър щеше да изиграе кой знае колко по-добър мач от Джоунс. И тогава критиките щяха да бъдат свързани с това как може играч с три мача за три години да излиза титуляр на Моста, ама съм убеден в това.
Съра малко ли пускаше Йънг и Валенсия? И той ли беше посредствен и евертънски треньор? Колко игра Кагава и при съра? Че той не го пусна срещу Реал, а три дни по-рано беше вкарал хеттрик във Висшата лига. Посредствен избор, нали?
Явно за всичко трябва да е виновен Мойс. Проблемите ги знаем всички и никак не са приятни. Този сезон боледуваме, а ние като фенове, ако не можем да преболедуваме и преглътнем един сезон, какви всъщност фенове сме?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз не твърдя, че Джоунс игра добре. Напротив, това беше един от малкото му слаби мачове. Но пък не съм сигурен, че Флетчър щеше да изиграе кой знае колко по-добър мач от Джоунс. И тогава критиките щяха да бъдат свързани с това как може играч с три мача за три години да излиза титуляр на Моста, ама съм убеден в това.

Предположения и нищо друго. Тия грешки са на ниво а група и са грешки на Мойс и никой друг, приеми го :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отдавна не съм писал, но един въпрос ме човърка: Докога Валенсия бре? То Кристиано Роналдо не е бил такъв твърд титуляр. Всяко негово центриране е все едно опит да обрули някоя бананова палма!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Предположения и нищо друго. Тия грешки са на ниво а група и са грешки на Мойс и никой друг, приеми го :)

Твърденията, че сме щели да играем по-добре с Кагава и Флетчър също са само предположения. Каква е гаранцията, че Кагава нямаше да има от онези мачове, в които само се върти около топката и подава само назад и настрани, без да внесе никаква острота? Малко такива мачове ли е имал японецът? И все пак, наистина само може да гадаем какво би станало, ако това, ако онова... Не искам да се карам с други фенове на Юнайтед, но поне престанете само да го плюете този човек на пейката. В крайна сметка нито можем да го уволним, нито да го накараме сам да се махне. В такива моменти е най-трудно да се подкрепя. Аз съм зад отбора. Труден е периодът, но ще го преживем, все пак сме Манчестър Юнайтед. We'll never die!
А и това е последната ни загуба във Висшата лига този сезон ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А и това е последната ни загуба във Висшата лига този сезон ;)

Ако някой предложи това да ни е последната загуба за сезона, веднага приемам! Поне 10 победи в оставащите 16 мача и можем да мислим за 4-то място. Само, че такава поредица как ще я постигнем, си нямам на идея. Не и с тези футболяги. Рууни и Перси да са здрави и да се скъсват да бележат. Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Съра малко ли пускаше Йънг и Валенсия?

Разликате е, че Съра биеше с тях, а сега това не става, а като не става, значи не трябва да са в титулярната 11-ка.Съра и с бижутера(пример) можеше да бие, това означава ли, че и сега трябва да го мъчим?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не обвинявам само Мойс, но за половин година новото ръководство успя да ми съсипе нервите.Вече ми е тотално през к*ра.
Всеки на тая планета знае, че Ман Юнайтед има нужда от халфове от 3-4 години.Съра не ги купи, Мойс не ги купи.
Той до скоро твърдеше, че имаме голям и силен състав.Немога да го оправдая, съжалявам.Не мога да му оправдая и олигофренските грешки.
Притеснява ме, че в мачове в, които сме ОТЧАЙВАЩИ, той твърди, че сме играли добре.Не ми вдъхва доверие.Човека явно не разбира къде е попаднал.Немога да приема, че Тонката и Вальо е неизменен титуляр а на Заха не му се дават и 10 минути.Мойс е главен виновник за случващото се! Дали да го уволнят ? Не! Поне не сега, но вече незнам дали имам и желание да му видя..."великия" проект. Стискам палци да отпаднем следващия мач, защото не искам да гледам, как Шити ни унижават с двуцифрени резултати.

ФАКТ Е, ЧЕ БЕЗТИТЛЕНИКА И СРЕДНЯК ДОЙДЕ И ВСИЧКИ СТАНАХА СРЕДНЯЦИ С ПОРАЖЕНЧЕСКО МИСЛЕНЕ!
ФАКТ Е, ЧЕ ДОЙДЕ УДИ КЪЛВАЧА И ЦЕЛИЯ ФУТБОЛЕН СВЯТ НИ СЕ СМЕЕ.
ФАКТ Е, ЧЕ ТОЗИ ОТБОР БЕШЕ ШАМПИОН, А ТАЗИ ГОДИНА МАКСИМУМА МУ Е 7-МО, 8-МО МЯСТО.

Незнам колко титли трябва да донесе Мойс, за да му простя и да забравя това, което ни причинява от както е дошъл.
Всички му се подиграват... на него и на нас! Феновете на най-големите ни съперници пеят името му и се молят да остане възможно най-дълго.

Наречете ме, както искате но това е моето мнение.НИКОГА не съм искал Мойс, но ни го натресоха.Сега трябва да го търпим.
Не ми показвайте, статий срещу Фъргюсън в началото, не ми вадете статистики... виждал съм ги.
Не ме интересуват! Това надминава с МНОГО и най-лошите ми кошмари за отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
зозо
ДЕЙВИД МОЙС
20.01.2014 | 05:38
Здравейте Господин Борисов имам няколко въпроса за Дейвид Мойс.
1. Направи ли грешка Фъргюсън с избора на Мойс за свой заместник?
2. С слабите резултати в Юнайтед, Мойс наруши ли си репутацията, и според вас, страхува ли се от провал, който ще го извади от треньорското място на друг топ отбор?
3. Ако не се класира в топ 4, мислите ли, че ще привлече топ футболисти от класа на Коке, Де Роси, Видал?
4. Мойс топ мениджър ли е, или както повечето познавачи на играта го характеризират като добър, но не и топ мениджър, и това ако е така влияе ли на играта на отбора?

Боби Борисов
20.01.2014 | 09:59 1. По моето мнение - не.

2. Не забравяй, че липсват Ван перси и Рууни. С тях положението щеше да е дота различно. А и дори вчера при положение, че Ашли Йънг вкара първата ситуаия щеше да стане интересно. За Мойс е важно да вземе купата на Лигата и да влезе в топ 4. Това ще е успех. Мачът в сряда му е изключително важен.

3. Трансферите за лятото не са тема сега. Много неща може да се променят

4. За мен е изключителен мениджър. Предстои да се докаже в Манчестър Ю. Поне така си мисля.

Какво става по ангелите...? Всички ли са се побъркали като/по Мойс?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Скандална игра в защита...и тая снимка го показва. Видич хич не е в час...Джони покрива лявата зона на Евра, който пък е в центъра и дори не покрива зоната на Джонката...третия гол не го коментирам...А ако топката беше минала през Етоо, то Иванович щеше да я вкара, защото пък Рафаел спи в защита....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

Флетчката треньор :mood (36):

Когато отборът играе добре, смени не се правят. При положение, че предния кръг сме играли най-доброто си полувреме откакто е заминал Фърги, Мойс решава да се правим на голям тактик и да извади двамата си най-добри от предния мач. За пореден път Мойс и щаба му излизат с грешен състав, а също и тактика. Просто в тактическо отношение не показва никакъв напредък. Даже за мен от началото на сезона изобщо липсва каквато и да е тактика.. едно мачкане на топката, игра на мускули и тва е..

не ги било страх от нас пък Моу при 3:0 на собствен терен срещу отбор в криза прави 2 дефанзивни смени и последните 5-10 мин бави играта по тъча.
Моу е бати мишката.

Тва е скандално дето си го написал... значи ти ни вкарват 3 парцала, бият ни по начина по който иска именно Моу, тотално надиграва тактически "the chosen one", ама бил мишка.. srsly? По-добре така, защото ако искаше отбора му да търси още голове не се и съмнявай, че щяха да ги намерят, даже си атакуваха и след 2-0 си имаха удари, та и след 3-0. Ние колко пъти сме повеждали 2-0 и сме се връщали назад да пазим резултата? Че даже и не малко пъти сме си патили заради това. И само не разбрах той ли е бавил играта по тъч линията? :mood (17): .

Като става дума за тъчлинии, мачът го загубихме именно там.

Въпреки че ако трябва да бъда честен, и аз не очаквах да победим в този мач най-вече заради отсъствието на двамата ни най-добри играчи, очаквах загуба с 1-0, даже така си го мислих тоя мач, ма поне очаквах да вида няква игра от отбора.. да покажем, че поне малко може да затрудним отбора на Челси.. поне адекватен състав и навременни смени да бях видял, ама и това липсваше.. Се1 гледах Челси-Норич, а не Юнайтед. Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Играчите, т.е. текущите играчи, нямат респект към Мойс. Те си правят, каквото поискат. Той трябва да изгони едно 70% от играчите, да ги разпродаде и да напазарува ( знаете както имам предвид ) играчи, с които да гради отбор, който ще има уважението и страха към мениджъра си. Той просто е безгласна буква в момента. Като му гледам реакциите и ми се струва, че иска да се разплаче понякога... Стани, обърши един шамар, та може и да се свестят тия, дето броят звездите по време на мач. Трябва той да коли и той да беси, а това в момента не е така. Тежък мач, но през първото полувреме ми изглеждаше, че контролираме до някъде мача, бяхме равни с Челси. Просто тяхната класа изпъкна, а ние няма как, защото класата ни е в двама играчи, които ги няма... Не трябва да сме зависими от тях, но уви е така. Дано влезнем в топ 5. Макар, че за мен няма никакво значение и аз ще продължа да ги гледам, дори и да сме в долната половина на таблицата. GGMU :devil1:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Играчите, т.е. текущите играчи, нямат респект към Мойс. Те си правят, каквото поискат. Той трябва да изгони едно 70% от играчите, да ги разпродаде и да напазарува ( знаете както имам предвид ) играчи, с които да гради отбор, който ще има уважението и страха към мениджъра си. Той просто е безгласна буква в момента. Като му гледам реакциите и ми се струва, че иска да се разплаче понякога... Стани, обърши един шамар, та може и да се свестят тия, дето броят звездите по време на мач. Трябва той да коли и той да беси, а това в момента не е така. Тежък мач, но през първото полувреме ми изглеждаше, че контролираме до някъде мача, бяхме равни с Челси. Просто тяхната класа изпъкна, а ние няма как, защото класата ни е в двама играчи, които ги няма... Не трябва да сме зависими от тях, но уви е така. Дано влезнем в топ 5. Макар, че за мен няма никакво значение и аз ще продължа да ги гледам, дори и да сме в долната половина на таблицата. GGMU :devil1:

Това си е само негова вина.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Интересни сте ми как така обвинявате 70% от играчите, че не били на негова страна, а Перси съвсем наскоро застана зад Мойс и каза, че той е вдъхновението на отбора. Общо взето във всички интервюта наскоро играчите застават зад Мойс. От играчите се очаква да се учат взаимно и как да застават на терена ли? Че движението на отбора, подредбата на отбора при статични, начина на игра - това се определя от треньора. Изобщо каква е работата на Мойс и треньорския му щаб? Явно не им е работа да учат играчите как да играят, не им е работа и трансфери да правят, седмицата преди мача гледат мачове из Европа за удоволствие, изобщо с или без Мойс разликата ква е? :mood (17): :mood (17): :mood (17): Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само като го видиш Мойс на снимката горе, скръстил безпомощно ръце, отпуснат с вирнати крака и празен и безучастен поглед, всичко става ясно... Положението в съблекалнята явно е повече от критично, бих казал апокалиптично. ss4, играчите говорят това, което се очаква според професионалните им задължения и подписания трудов договор. Не се лъжете, че скоро ще се появи втори като Кийн, който да изказва публично мнение в разрез с политиката и поведението на клуба. В момента всички всячески се мъчат да ни убедят, че всичко е наред и върви по план. Играчите стоят зад мениджъра, самият той в най-скоро време ще нацели състава и тактиката, селекцията се пече, стотици милиони чакат да бъдат похарчени. То се вижда колко е така. Редактирано на от ggbg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Горе главата! Без Руни и Перси и с настоящият преходен период в клуба какво очаквахте? Надявах се на някой Х, но шанс... Много добре тръгнахме в началото, но не успяха да задържат натиска. Може би Мойсчо трябваше пак да се довери на Флеч в центъра, тъй като понатрупа игрово време и навлиза лека по-лека в играта. Ашлито, без коментар. Изцяло Мойс обвинявам, че въобще е решил да го пусне... Трябваше да пробва с Кагава в центъра и да се опита да раздвижи играта. Един Янузай не стига... Няма с кой техничар да си взаимодейства и това е (поне докато РУни и ПЕрси не се завърнат). Гледаме към следващите мачове. Срещу Кардиф, Стоук и Фулъм се надявам на 7т. (дай Боже повече).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове