Jump to content
Viper

Chelsea 3-1 Manchester United

Препоръчани публикации

Мдам, забелязах на няколко места из нета новото оправдание на Мойс съпортърите- Глейзър са виновни. И тука е застъпено в 1-2 коментара. Те са му казали да пусне и днеска Йънг и контузения до вчера Джоунс вместо изигралите страхотен мач само преди седмица Кагава и Флетч, 100 %. И след мача по Скай пак избухва- гониме титлата :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мдам, забелязах на няколко места из нета новото оправдание на Мойс съпортърите- Глейзър са виновни. И тука е застъпено в 1-2 коментара. Те са му казали да пусне и днеска Йънг и контузения до вчера Джоунс вместо изигралите страхотен мач само преди седмица Кагава и Флетч, 100 %. И след мача по Скай пак избухва- гониме титлата :mood (17):

Имам питане към теб.Докато САФ беше треньор на отбора колко пъти позна стартовия състав?Аз лично нито веднъж...иначе когато се обърне каручката е лесно да се каже що тоя а не ония.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По тия сравнения що не пишат, че Фърги идва с репутацията на мениджър, разбил Селтик-Рейнджърс в Шотландия, шампион там и спечелил като шампион и за годините преди да започне да печели преустройва ЦЕЛИЯ клуб. Кво преустройва Мойс? Какво изобщо прави Мойс? Не че не сме я водили пак тая дискусия до втръсване. Новото оправдание на феновете на Мойс са Глейзърите. Да кажем ли, че Мойс призна, че е отправил грандиозна оферта за играч това лято, най-вероятно Бейл, която е била отхвърлена? Overpaying buy-out клаузата на играч е всичко друго, но не и липса на пари. Сори. А пък желанието на Мойс за Фабрегас е комично, утре Мойс ще каже, че иска Меси и Роналдо и кво, Глейзърите ще са виновни, че не са му ги докарали ли? :D :D :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да поясняваме ли разликата, да вземеш отбор борещ се да не изпадне и настоящия шампион?

Мача беше катастрофален. Обяснете ми логиката играчи който изиграват по 10 поредни слаби мача да продължават да играят, и двамата най-добри от миналия да останат на пейката? И то след като имахме още 1 смяна на разположение...Играхме слабо и както казах още като видях състава, слаб състав и очакван резултат. Флетчър игра перфектно, а на мястото му започна защитник, който се завръща от контузия????Видяхме миналия мач, че силата на Янузай е на крилото, тогава защо отново го пусна 10ка, а остави Кагава на пейката???? Истината е, че Мойс вообще не се опита да спечели мача, той си тръгна с мисълта да не паднем, ако не си излезе и за загуба, след като така и не направи някаква промяна за да обърнем мача...Аз лично ето за това нямам вече никакво доверие на Мойс, той прави един силен мач и после 3 мача показва колко тактически неграмотен е...Не може шампиона на Англия да не излиза за ПОБЕДА ВИНАГИ...Това е просто безобразие и ако Мойс не си промени мисленето, отбора ще потъне в много дълбока дупка. Хубаво, да му оставим време, но той това време НЕ ГО ИЗПОЛЗВА ЗА НИЩО. Мойс не прави абсолютно нищо за да промени отбора, нито взима футболисти от академията да играят, нито взима нови...Тогава аджеба, как да се оправи състава? Редактирано на от Forza

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ние вече сме в дълбоката дупка.Омагьосаният кръг на Пууля идва.Ще има да вземаме британски дървета до пръсване и да практикуваме тоя зомби стил от 80-те до припадък. Редактирано на от jizzlie

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абсолютно има пари. Колосална оферта за Бейл. Оферти за Ерера и Кедира в последния момент на стойност над 60 милиона. Тия неща не се вършат без покритие. Отборът е в стабилно финансово състояние. Ако Глейзър не могат да си изплащат дълговете, губят те, не ние. Клубът става собственост на банките, които ще го продадат, на който извади пара. А за отбор като Юнайтед винаги ще има купувачи. Аз в дългосрочен план нямам страхове. Страх ме, е че е възможно да хвърлим много пари по играчи, които да не ни свършат работа, защото мениджъра не знае какво да ги прави. Само към момента имаме двама такива на общо стойност около 30 милиона. И после да ни трябват още 3-4 сезона да оправим свършените бакии. Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Интересно сравнение, но дотам.
Обстоятелствата и времената са други, а и историята да се повтори ми се струва в сферата на извън нашата галактика.

Честно да си признаем щеше да е изненада, ако вземем нещо от Моста.
Мойс показа отново завидните си способности и извратените си решения.
Като бяхме без Рууни и Перси картинката става напълно ясна.

Иска ми се този сезон да завърши по-бързо...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И после да ни трябват още 3-4 сезона да оправим свършените бакии.

Точно и аз от това най-много се притеснявам. Не толкова, че ще завършим 7ми, ами това, че усера нема можем да го измием 3-4 сезона.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не виждам как ще се подобри сегашната ситуация, освен наливането на едно 100 млн. през лятото (колкото и да не им се иска това на някои от най, най-истинските фенове) и разбира се това в никакъв случай НЕ ТРЯБВА да бъдат английски дръвчета, които имаме в огромно изобилие в момента.А за чистката, която е жизнено необходима и важна, да не говорим... Редактирано на от Hellviper

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще ми е интересно и лятото кой нормален топ играч би дошъл в отбор, завършил извън 4-ката примерно.Да не говориме, че има световни първенства, които ще надуят цените на играчите и общо взето 4-5 отбора ще прилапат пак звездите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че пак трябва да го кажа, ама най-важното, което ни липсва за сега е адекватен треньор. След такова пропадане ти трябват поне 2-3 сезона recovery. Кво мислите, че другия сезон ще сме в борбата за титлата? Ами нема как, бате, след такова жестоко пропадане.

Треньора ни е посредствен и ни смъкна на неговото ниво. Точно там, където винаги е бил с Евертън.

Нямаш право да си такъв отбор, с такива успехи, с такъв финансов гръб, с най-многобройната публика и да имаш 4 загуби от 5 мача и само едно полувреме добро.

Ето така мисли реалиста .Напълно подкрепям това мнение.Посредствен треньор,посредствен отбор.Дълбоко се съмнявам ,че Руни и Перси ще останат следващият сезон ако не играем в ШЛ.Да забравим и за качествени трансфери щом не играем в ШЛ.Силно ще намалеят и парите от реклами и ТВ права,а няма ли пари няма и класа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Имам питане към теб.Докато САФ беше треньор на отбора колко пъти позна стартовия състав?Аз лично нито веднъж...иначе когато се обърне каручката е лесно да се каже що тоя а не ония.

Ми познавал съм го немалко пъти, да ти кажа. А и не е въпроса да познава някой състава, а той да е адекватен и печеливш. Тоя днеска беше всичко друго, но не и адекватен. И тва далеч не е първия такъв мач на Мойс. Обясни ми каква е логиката креативния Шинджи, топ 10ка, направил много силен мач срещу Суонзи само преди 7 дена, да ти остане пейка цял мач, а да пуснеш зад Уелбек Янузай, който въпреки, че може да играе 10ка, силата си му е на фланга, а пък на фланга да пуснеш посредствения вече от 2-3 години в Юнайтед Ашли Йънг, чийто силни мачове в тоя период да се броят на пръсти. И каква е логиката направилия страхотен мач пак само преди 7 дена Флетч да не помирише терен за сметка на играч, не играл 1 месец заради контузия, чиято титулярна позиция е централен защитник. Аз никва логика не виждам. И естествено си паднахме като пичове. Ся, ясно е, че без Рууни и Перси е тегаво, ма си нареди оставащите играчи като хората и сглоби нещо читаво, та да озориш противника. А не зорлем да му даваш мача с глупави и идиотски ходове още от 1вата минута.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Наивните 45 минути срещу Суонзи не могат да заблудят никого. Резултатът на този мач се знаеше отдавна, а в петък около 16:00 часа бълг. време умря и последната надежда за някакъв положителен завършек за нас. Разочарован съм от Карик, много бавен, много муден. В края на миналата година го чаках като месия, но след завръщането си за мен не може да намери играта си. Друг е въпроса какво прави още при нас, но ще приключа до тук. Ще прахосаме таланта на Джоунс, ако не концентрираме способностите му в една част на терена. Като халф е куче, перде, но когато отнеме топката, става прекалено трудно за него. Не веднъж е казвал, че любимата му позиция е на централен защитник, за мен това е истинската му позиция. Отличавам Янужай. Хубаво играе момчето, изпълва ме с гордост, но ми е адски жал, като гледам другите мишки около него, за кой ли път този сезон той поема отговорността на батковците. Поздравления за Чича, силно включване, заслужава титулярно място в сряда. Преди мача в коментаторското студио на Диема изкараха интересна статистика за това колко гола има всяка една халфова линия на отборите от Висшата Лига. Ние заемаме престижното 19-то място с чутовните 7 гола, три от които на Янужай. 20-то място е отредено на Палас. Арсенал и Челси нормално заемат първите места. Азар има 9 гола този сезон, повече от цялата ни халфова линия. И е скандално, и е трагично, и е смешно, въпрос на гледна точка. ПС: време е Валенсия да си наеме агент.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имахме добри моменти, нооо...Кешли пропуска чисто положение и малко след това БАМ - гол от втори удар с рикошет. Уелбек с чист шанс да изравни, той подава на Чех...след малко - БАМ 2 гол от корнер, при който Де Хеа извади гола, но Валенсия сам обърна Ето'о към топката да я вкара, щото му беше скучно.... Жозето очаквано сега като домакин си излезе да си вземе 3 точки и Мойс му помогна доста. Класата във важните моменти си пролича МНОГО. С РВП и Рууни мача можеше да е друг, но всичко е история. Мойс просто продължава да прекалява с глупостите, които прави...Ходи наляво надясно цяла седмица да гледа футбол за кеф и днеска се осра до уши за пореден път. Двама от тримата най-добри от последния мач ги слага резерви и пуска двама, които се връщат от контузии...Еми много ясно, че няма да се представят на ниво след толкова отсъствие. Отново никакви адекватни реакции, смени...Валенсия пак с цял мач...Еми ‪смени го най-после бе майка му деба! Джоунс се връща от няколко седмична контузия и го хвърля в такъв голям мач...Еми много ясно няма да е на ниво... Престъпление е, че не пусна Флетчър и Кагава вместо Йънг и Джоунс. А даже ги остави да си гледат мача... И за капак Евра и той контузен напусна, а тоя шибан дебелак не пропусна да се разпише и той с тоя измислен червен за Видич понеже малко играчи липсват, та сега и още двама... Пиша го и този мач на Мойс за пореден път...глупостите продължават ли, продължават...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Наивните 45 минути срещу Суонзи не могат да заблудят никого.
Резултатът на този мач се знаеше отдавна, а в петък около 16:00 часа бълг. време умря и последната надежда за някакъв положителен завършек за нас.
Разочарован съм от Карик, много бавен, много муден. В края на миналата година го чаках като месия, но след завръщането си за мен не може да намери играта си. Друг е въпроса какво прави още при нас, но ще приключа до тук.

Ще прахосаме таланта на Джоунс, ако не концентрираме способностите му в една част на терена. Като халф е куче, перде, но когато отнеме топката, става прекалено трудно за него. Не веднъж е казвал, че любимата му позиция е на централен защитник, за мен това е истинската му позиция.

Отличавам Янужай. Хубаво играе момчето, изпълва ме с гордост, но ми е адски жал, като гледам другите мишки около него, за кой ли път този сезон той поема отговорността на батковците. Поздравления за Чича, силно включване, заслужава титулярно място в сряда.

Преди мача в коментаторското студио на Диема изкараха интересна статистика за това колко гола има всяка една халфова линия на отборите от Висшата Лига. Ние заемаме престижното 19-то място с чутовните 7 гола, три от които на Янужай. 20-то място е отредено на Палас. Арсенал и Челси нормално заемат първите места. Азар има 9 гола този сезон, повече от цялата ни халфова линия. И е скандално, и е трагично, и е смешно, въпрос на гледна точка.

ПС: време е Валенсия да си наеме агент.

:champs (14):

#WeHaveGoodBigSquad :mood (2): :shocked:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всеки един в клуба, от първия до последния човек, носи някаква вина за случващото се с Юнайтед до момента. Съра беше уникален лидер, зад чиято личност се криеха всичките проблеми, които сега лъсват със страшна сила. Глейзърите, откакто са начело на клуба, показват пълна незаинтересованост и некомпетентност спрямо спортно-техническите, чисто футболни нужди на Юнайтед. Това е футболен отбор, а не финансово-кредитна институция, фондация или маркетингова агенция. Трудно ми е да посоча конкретния проблем с конкретните му измерения, защото нямам поглед върху мениджмънта на клуба. Но инстинктивно, като страничен наблюдател, според мен цялата структура на управление е сбъркана от горе до долу. Изместен е фокусът от самата същност на Юнайтед. Това е футболна марка, колос, фактор,......, а не дъщерно дружество, движено от и за чуждо финансиране. ОК, затова се назначават подчинени на съответните позиции, за да се занимават с футболните въпроси, които засягат клуба пряко. Само че всеки божи ден се вижда как дуото Мойс-Уди няма нищо общо с дуото САФ-Гил като управленски капацитет и възможности. Да не говорим, че тия фантомни неограничени бюджети за трансфери май са само медиен прийом за регулиране на общественото мнение, а оттам и пазарната стойност на акциите. Мойс, новият човек. Глупаво и нередно е да му се приписват всички земни и неземни грехове. Него можем да го съдим конкретно според представянето на футболистите на терена. А те като колектив, като отбор са много, ама много слаби и далеч зад това, което показваха преди. На фона на това всички конкуренти, без изключение, се подсилиха, само за него не могат да се намерят подходящи играчи. Само повтаря едни и същи заучени фрази, на които вече и първолаците не вярват. Дотук - тактиката му на блъскане на безкрайни центрирания в наказателното е адски демодирана, слаба и тотално пробита; трансферната му политика - нея просто я няма; като мотиватор на отбора - поведението на играчите в трудните моменти казва всичко. А това сравнение на първите 31 мача е толкова манипулативно, неадекватно и извадено от контекста, че няма накъде повече. Самият състав. Какво да го предъвкваме? Наскоро четох лекция на САФ, изнесена пред студенти на Харвард, за опорните точки на неговите управленски техники. Едно на ръка, винаги трябва да се изхожда от максимата, че никой играч не е по-голям и важен от Юнайтед. А какво показват играчите? Днес за 10-ина минути бяха равностойни, защото играеха колективно и с цел, и дотам. В последните 30 - повечето вече се бяха предали и доиграваха мача, 2-3 се мъчеха индивидуално да променят нещо, други позволиха негативните емоции да вземат връх. Колкото и да ни е проблемен отборът откъм индивидуалности, то самият отбор, сплотеността, колективният дух - това е нещото, което истински ни липсва в момента. Което сочи, че нещо в комуникацията мениджър-играчи и отношенията между самите съотборници е много сбъркано. Доскоро не бях си представял, че ще кажа нещо подобно за Юнайтед. Второ, в представите си САФ винаги е градил отбор с мисъл за близкото бъдеще, за следващите 4-5 сезона. Този състав в момента къде го виждате след толкова години? И т.н, и т.н. Тоя коментар може и 10 пъти по-дълъг да го изпиша, но има ли смисъл? Изводът за мен е, че в Юнайтед има нещо сбъркано на всички равнища, и резултатите не закъсняха. Дотук деградирахме страшно за отрицателен период от време, но се опасявам, че това не е краят на пропадането. Тъкмо защото проблемите не са един или два, не се коренят в един или двама; и най-лошото - всички си дават вид, че проблеми изобщо не съществуват.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:champs (14):

#WeHaveGoodBigSquad :mood (2): :shocked:

С кое точно не си съгласен ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С кое точно не си съгласен ?

Извинявай , не съм се изразил правилно . Съгласен съм със теб и затова е човечето със купата :)

Още немога да разбера , как някой си мисли , че сме направили „ добър“ мач . През целия мач си бяхме обречени и Челси само чакаха сами да си вкараме 2-3 гола .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Извинявай , не съм се изразил правилно . Съгласен съм със теб и затова е човечето със купата :)

Още немога да разбера , как някой си мисли , че сме направили „ добър“ мач . През целия мач си бяхме обречени и Челси само чакаха сами да си вкараме 2-3 гола .

Добро начало в рамките на 10 минути, и още няколко отрязъка, в които стохме стабилно, но нито веднъж достатъчно стабилно в дефанзивен план. Кошмар !
Но не бих казал, че и Челси са голямо страшилище, напротив. Слаби са при Моу, което още по-зле говори за нас.

Надявам се с връщането по скоро на основните и класни (двама) играчи в състава, да вдигнем нивото на игра и положителни резултати.

Gary Neville:

"It's always been difficult here but you were watching a team that are in the position they are in the league for a reason and Chelsea actually had more than them even though they were not at their best and that would be the worry. I would never get too despondent because that's not the way I look at it, but you would never say as a Manchester United person at the club that we need to sign players. It's the last thing you say because you have respect for your team-mates, you have respect for the players who are in your club, you always rely on the quality of the development teams to come through, but there are a group of players out there who need help. They're a good bunch of lads out there who have won the Champions League and many trophies for United, but they need inspiration and they need lifting. You saw the effect of Ozil at Arsenal, those players, that manager they need fresh blood and they know that. They're not scouring all over Europe and travelling all over Europe and being spotted at Juventus and Madrid because they don't want to sign players, they need to sign players."

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе не знам ама се чудя само 1 нещо след тоя мач - толкова ли не можаха да играят мача на оборотите от първите 10 минути? Тогава беше 72:28% владението в наша полза, доста ги натиснахме. Аре чак за такъв натиск не говоря ама поне близо до тва ниво да бяха играли, 1 гол ги пречупи тотално и се видя после, че след тоя 1 гол реално започнаха да мислят пораженчески и да доиграват мача, което е скандално. Извинявайте ама на същия тоя стадион с почти същите играчи (айде без Рууни и Перси в момента де, но все пак) сме се връщали от 3-0 до 3-3?! Закво говорим? Тоя сезон имахме за 21 кръга само 2 обрата - срещу Стоук и Съндърланд мисля - крайно недостатъчно. Айде никой не е очаквал точно обрат и то точно срещу Челси на Стамфорд, ама се предадохме при 1-0 според мене. Няма смисъл да коментирам отделни единици, само ей тва недоумявам защо се предадохме? Защо се предадохме срещу Челси, Нюкасъл, Евертън, УБА, лузърите, Кардиф??! Тва е кардинален проблем и въобще не е присъщо за нас, не знам дали да приписвам вината на Мойс, обаче се съмнявам да ги инструктира например "недейте да гоните победата или да изравнявате ако ви вкарат". Нещо им куца яко в мотивацията на тия играчи, всичко върви надолу с главата тоя сезон, трябва основен ремонт на отбора, а и на клуба.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
путка с путките мислех си че тука ще измъкнем някакъв резулта то па стана обратното тва изчадие на футбола Муриню успя някак си и камерунският некадърник да надъха да ни вкара 3 гола :shocked: сезона е тежък, кат сядам да гледам мачовете ни вече съм на принципа че без едно мога, но само с едно не мога. ако искате ме наричайте голям оптимист но мисля че титлата не е заминала, Сити тепърва имат мачове на анфийлд, у нас, на емирствата с арсенал, и отделно други трудни мачове. същото важи и за челси. преди време алън ширар като газеше всичко наред блекбърн уплескаха титлата бяха с преднина 14 точки и я загубиха докато "цар кени" им беше треньор така че нищо не е изгубено още. иначе тоя чизбургер любител дауд кви ги прави, ще дава картон на Видич а след това жълт на Гафаел, от много време ме дразни тоя шкембак ся видич ще отсъства три мача заради тоя дебел тути фрути

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове