Jump to content
Viper

Chelsea 3-1 Manchester United

Препоръчани публикации

Най-здравословно е всички да се успокоим. Тази година за мен вече е провалена, защото няма как да се купят играчи които да ни класират в четворката. Така, че каквото изстискаме до края добре дошло. Извода е прост, балона трябваше да се спука все някога и брилянтния сър Алекс го предрече и се махна. Сега да му мислят Глейзър, защото няма кой да ги пази. Помнете ми думата, тази година ще станат сериозни неща, дано се размине без пострадал..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Знам,че доста от вас са много чувствителни когато се говори лошо против играчите на отбора,ама на мен лично ми дойде до гуша от вечните издънки в тоя отбор.Вярно е,че повечето от тях обичат отбора и играят със сърце но просто се вижда,че не става.Няма е класата която може да върне стария Юнайтед когото всички искаме да гледаме.На всички ни е ясно,че Съра успяваше да печели голями мачове и титли с тези играчи,но Мойс никога няма да е като него,колкото и тъпи статистики да показват обратното.И ми е чудно колко още мъка и унижение трябва да изтърпи отбора за да има коренни промени,то беше ясно,че този сезон ще е преходен и отбора ще е под нивото си но ние направо ударихме дъното,резил след резил и нищо не се променя.До година няма и в ШЛ да играем.През лятото Дайли Мирър пак ще свърже с цяла купчина таланти и пак ще вземем някое дърво на пожар,колкото да не е без хич и неусетно от отбор който всяка година се бори за титлата до последно ще се превърнем в отбор с добри шансове за топ4. :manutd:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Те какви ли не отбори ни биха, та Челси ли няма? Имах различни очаквания за мача, но отново логичното се случи. Неадекватно поведение на терена, първите 5 минути бяха най-добрите на Юнайтед от 6 месеца насам, след това тотален гърч.Кагава как не намери място на терена не знам, даже и при липсата на Рууни пак е резерва.Никакви смени не предприе Мойс, просто чакахме да получим топката и да я изритаме напред.Единствено мога да отлича Янузай, справи се доста добра днес.Защитата има нужда от подсилване определено, изгледаха и трите гола.Не съм сигурен, че де Хея направи всичко възможно за 2-рия гол, топката беше в него буквално. Титлата няма да я бъде, бориме се за топ 4.Трансферите за задължителни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

не друсам просто съм фен на най добрия отбор, а не като теб скапан бояджия един слаб сезон и си вече от болтън

Привърженик съм на отбора от 92г. и точно поради този факт знам какво е добра игра,за разлика от теб. И да свикнал съм да бием,и винаги да се борим за титлата всеки сезон.И ми болно като гледам как някой хора разрушават това за отрицателно време.И нямам намерение да се самозалъгвам,или да се превръщам в скапан фанатик който повтаря само заучени фрази,и да се бия в гърдите колко голям фен съм.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Боли, когато мача е равностоен, отборите са равностойни и паднеш. Боли, когато си по-слаб и паднеш, нещо, което често се случва в тази игра. Но още като погледнем нашия отбор и този на Челси се вижда, че нямаме отбор. Нямаме център, а това е най-важното място на терена. Рамирез днеска имаше точно 2 грешни паса, уби ни в средата. Де Хеа в момента сигурно се чувства мега глупаво. Прави невероятни спасявания и мачове, а отбора му пада почти всеки мач. Имаме вратар, който има потенциала да се развие и да достигне нивото на ВДС и Шмайхел, сигурен съм ! Рафа няма психика, не е на 18 вече. Евра едва, едва се оправяше с Вилиан. Филката направи асистенция, но Ето'о му строши кръста с финта, от калибъра на Валенсия. Следващото изречение ще го напиша с голяма мъка, но Вида след контузиите приключи с големия футбол и е бледа сянка. Каквото искате казвайте, но нищо общо с играча, който беше 07 08 09... Ашли не може да спре 1 топка ( ако не е с ръка ). Време му е да стане BFF на Андо. Валенсия свали някое кило, но както се казваше в една реклама - не става само с ядене, трябва и акъл. Или я бутаме навънка с десния крак, или я бутаме покрай защитника и го обикаляме. Т'ва е последните 6 месеца репертоарът му. Аднан е невероятен, дано не го прогоним от отбора ни. Дани не блесна, но не беше и трагичен. Чичарито ме изненада приятно. Най-добри на терена - Ето'о и Рамирез. Най-слаби - Вида и Мойс. Ако ще гледаме такава мъка и явно тоя сезон ще го пишем бегал - ми да бенчва Валенсия, Йънг и т.н. и да почнем да налагаме Заха, Ник, Джеси и другите малки поне да видят малко голям футбол. Имаме хора, взимащи по 100+к на седмица, дето не могат да направят първото нещо, което учат децата в ДЮШ - спиране, пас, спиране, пас...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Имаме хора, взимащи по 100+к на седмица, дето не могат да направят първото нещо, което учат децата в ДЮШ - спиране, пас, спиране, пас...

+ центриране...

Иначе тва за пускането на Заха и другите, звучи твърде хубаво и романтично, за да стане...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Резултата не отговаря на показаното на терена. Джонс и Ашли бяха слаби днес другите може да се каже добре. Съдията трябваше да свири при едно на нула дуспа за нас... Аз съм твърдо зад Мойс и твърдо против Глейзър !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Съжалявам, че пак трябва да го кажа, ама най-важното, което ни липсва за сега е адекватен треньор. След такова пропадане ти трябват поне 2-3 сезона recovery. Кво мислите, че другия сезон ще сме в борбата за титлата? Ами нема как, бате, след такова жестоко пропадане. Треньора ни е посредствен и ни смъкна на неговото ниво. Точно там, където винаги е бил с Евертън. Нямаш право да си такъв отбор, с такива успехи, с такъв финансов гръб, с най-многобройната публика и да имаш 4 загуби от 5 мача и само едно полувреме добро.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вече даже не се ядосвам.Между другото, мача си беше едно към едно с финала срещу Барса 2011та - първите 10/15 минути яко офанзива, и после яко секс, ама пасивно за нас.Получих странно дежа ву още в 10тата минута и за съжаление се оказах прав.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И най-тъпото е,че взе да се свиква с загубите.В дерби да ни вкарат по 2 3 гола вече е нещо нормално,а най-много ме е яд,че вече абсолютно никой не ни взима на сериозно нито играчи,нито треньори никой.Дори и Олимпиакос са били на седмото небе,че се падат с нас при наличието на другите им варианти.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А хондурасеца какво трябва да се случи че да го извадят от състава ? Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А хондурасеца какво трябва да се случи че да го извадят от състава ?

Играе добре в защита :mood (20): То за това като го сложат бек и все оттам ни вкарват....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Браво, Мойс! Поредната доза "фенове" се отказаха :mood (35):

Екстра, и без тва нещо не ме кефиш. Има бол отбори, ще си намериш нов. Адиос.

ПП Някой има ли инфо с колко различни двойки централни защитници играхме този сезон. Колко пъти поред играхме с една и съща. И колко от тези ротации са породени от контузии, и колко са по усмотрение на Мойс. Защото в момента се правят детински грешки отзад. Верно, че и халфовете не помагат особено. Ама все пак, елементарни ситуации не можем да отиграем и ни вкарват баламски голове. Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Браво, Мойс! Поредната доза "фенове" се отказаха :mood (35):

Евала.Ти трябва да си един от ония най, ама най-истинските фенове, дето се съглъсяват със трагедията, която представляваме в момента и все още вярват в Дядо Коледа.Та, ще може ли един автограф ? Редактирано на от Hellviper

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Коментатора каза нещо от рода на 7 различни двойки. Тва е супер много. Това е просто смешно. И най важния въпрос е защо се правят тия ротации? Отговор нямам, освен, че Мойс се опитва да прилича на САФ и да ротира състава постоянно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
не ги било страх от нас пък Моу при 3:0 на собствен терен срещу отбор в криза прави 2 дефанзивни смени и последните 5-10 мин бави играта по тъча.
Моу е бати мишката.

Кво солите Рафаел. Доволен съм от това което направи в края. ТРябва малко хъс и себераздаване. Много по ме е яд на дебилните нарушения на Валенсия когато имаме шанс да отнемем топката в тяханта половина. ИДИОТ.

Не знам, не бяхме толкова слаби колкото изкарвахте. Имахме добри моменти. Гол от първи удар рикошет. 2 от корнер при които единия ДДХ трябваше да го извади, а другия Валенсия сам обърна Ето'о към топката да я вкара оня гнилоч черен. Играхме срещу очаквано и видно по-добър отбор. С РВП и Рууни мача щеше да е съвсем друг. Не мога да се сърдя на играчите(освен двете крила).

Флеч трябваше да почне вместо Ашли(мистър не мога да си спра топката) с Аднан на крилото. Като ще е дефанзвина формация да е подходящата. Не бях доволен от смяната на Чичо, но човека въпреки че бе изолиран се стара и показа пприлична игра вкара и гол в негов стил.

Най-добрите ти 2-ма от предния мач ги вадиш и връщаш двама след контузии срещу топ отбор. Еми тва си е на Мойс деба. Валенсия отново с пълен мач. Верно има контузии ама ... #СМЕНИГОБЕ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Резултата не отговаря на показаното на терена.
Джонс и Ашли бяха слаби днес другите може да се каже добре.
Съдията трябваше да свири при едно на нула дуспа за нас...
Аз съм твърдо зад Мойс и твърдо против Глейзър !

Много ми е интересна назряващата "анти-Глейзър" позиция.Не съм им фен, не искам да ги оправдавам, но нали и меринджейя и Уди Кълвача казаха,
че пари има БОЛ.За цял нов отбор.При това положение Глейзър, какво са виновни?Каквото се иска от тях правят го.И не ми обяснявай, как са ни купили какво било, какви дългове и тн.Това го знам.Говорим за вмомента.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На мен ми се видя оферта Челси да вкарат 2 гола - 2.80 е коефицента и само те ми остават.

Честито. Всичките за лекарства да ги дадеш. :mood (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кво солите Рафаел. Доволен съм от това което направи в края.

Я гледай пак мача да видиш Рафаел, който уж бил най-добрия в лигата, как го надиграваха и оставяха зад себе си и Азар и Вилиан. Освен това винаги може да очакваш червен от него, тоя мач си го заслужаваше също.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Най - важното нещо от мача! Нищо друго няма значение, нито футболисти, нито тактики, нито Мойс!
Публикувано изображение

We’ll never die, we’ll never die
Отново показахме уникална гостуваща публика!
За мача случи се очакваното, на базата на отсъстващите толкова. Жалко, че Вида така си изпусна нервите и направи положението още по - кофти.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много ми е интересна назряващата "анти-Глейзър" позиция.Не съм им фен, не искам да ги оправдавам, но нали и меринджейя и Уди Кълвача казаха,
че пари има БОЛ.За цял нов отбор.При това положение Глейзър, какво са виновни?Каквото се иска от тях правят го.И не ми обяснявай, как са ни купили какво било, какви дългове и тн.Това го знам.Говорим за вмомента.

Какви пари БОЛ има ? Мойс лятото призна ,че иска двама футболисти Фабрегас и Бейнс нали така.Къде са тия двамата юнаци?Не си мислете ,че Мойс лично се пазари с менаджерите на футболистите или със спортните директори на клубовете.Най много да говори с дадения футболист който иска да привлече.Уди Кълвача води преговорите а той прави каквото Глейзър кажат...
Проблема с Глейзърите не е от това лято...много лета сме пасивни само предното горе долу беше добре преди това мъка мъка мъка.... Редактирано на от Allemalle

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове