Jump to content
Viper

Chelsea 3-1 Manchester United

Препоръчани публикации

Guest AtanasM86
Офффф от каде да започна,първо и баба ми разбра,че трябваше да започне с Кагава в средата и Янузай по крилото.Второ не знам защо тръгна да прави смени когато мача вече беше свършил (3:0),а не още на почивката.Ако искате ме обиждайте но за мен Мойс вече прекрачи всякакви граници,бих му дал и аз някакъв шанс ако имаше малка светленичка в тунела,а то бездънна яма.До кога да му се дава шанс като той не прави нищо за да промени нещата,цяло лято си бараше ушите,зимата пак си ги бара,а играем с Йънг (човек по малко)еми не става така.И според вас колко е минимума на тоя отбор който имаме сега,ако дойде някой друг ще изпаднем ли какво,толкова ли слаби играчи имаме?Мартинез колко време му трябваше за да напипа отбора,купи 1-2 играчи,взе няколко под наем и се представят повече от добре(не само като резултати а и като игра).Ако тръгна да си казвам всичко няма да мога да спа тази вечер,няма смисал.Мойс е като вирус,колкото по бързо го разкараме,толкова по бързо ще стабилизаме отбораа и да го спасим от по голяма катастрофа

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Едно нещо-онзи с номер 18 не се беше мяркал сиг от месец и бам-точно за този мач титулар Кагава направи добър мач срещу Суонзи и бам-резерва. еми как да стане?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Първо- без Рууни и Перси сме очевидно доста лимитирани, но това е нормално. Все пак говорим за 2ма страхотни футболисти от световна класа. Всеки голям отбор без двамата си най-добри би понижил чувствително нивото си. Второ- изключително неадекватен Мойс, вече в пореден мач тоя сезон. Да оставиш на пейката двамата си най-добри от предния ти мач ( Флетчър и Кагава) беше пълна глупост. Янузай мястото му е на крилото, там хем е най-полезен, хем пък за зад нападателя имаме прекрасен футболист(Шинджи), а за крилото нямаме. Така че това беше първата му чутовна глупост. Втората беше пускането на Фил Джоунс в такъв мач след няколкоседмична пауза заради контузия. Флетч беше задължителен до Карик. Трето- само двама души бяха на ниво от нашите- Яну и Чичаро. Първия отново загатна, че вероятно ще се превърне в мегазвезда, а втория се включи с типичния си хъс и огромно желание, вкара гол, даде 1-2 чудесни паса, тоя към Смолинг беше просто наслада, жалко че Крис вместо да бие веднага направи някъв глупав опит за пас. Четвърто- дори класирането в топ 4 вече става изключително трудно. Оттука нататък просто нямаме право на никакви грешки, ако искаме да играем ШЛ и догодина.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
не мога да разбера тоя Мойс дали не е откачен. Пуска 3-ма, дето дефакто не са играли (без Евънс) от не знам си колко време титуляри, вместо преспокойно да си пусне хората от предния мач. Защо Йънг бе титуляр? Освен дето отправи оня удар в началото, не му чух името повече. Защо Кагава пак бе резерва? След страхотния му мач онзи ден..... Аз ако бях на неговото място, ощя сега си хващаш куфарите, и му теглех една шотландска майна, и да се оправя. не знам вече кво да мисля, спирам до тук

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не ми се пишат тоя път някви фермани, само ще кажа, че ако някои нахрани Аднан Янузай по-добре да си се самоубие...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма кво да се коментира по принцип. Зле сме, липсват ни ОСНОВНИ играчи и толкова. Челси бяха по-добри, по-качествен състав са, на Моста играхме, защитата ни беше неадекватна при последните два гола и толкоз. Да се надяваме, че поне ще взимаме мачовете срещу по-слабите отбори и тва е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

аз мисля че играхме добре
с такава игра топ 4 ни е гарантирано

Сигурно си употребил от същите наркотици,които и Мойс използва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Йънг-Карик-Джоунс-Валенсия - с такава халфова линия мачове не се печелят! Жал ми е за Кагава. Със Суонси напрактика обърна мача, следващия мач пейка, даже не видях дали и там беше :mood (17): Не е изненада, че момчето е с тотално разклатено самочувствие.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сигурно си употребил от същите наркотици,които и Мойс използва.

не друсам просто съм фен на най добрия отбор, а не като теб скапан бояджия един слаб сезон и си вече от болтън

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не ми се пишат тоя път някви фермани, само ще кажа, че ако някои нахрани Аднан Янузай по-добре да си се самоубие...

Тва ще е все едно някой фен на барца да нахрани меци, след като не е вкарал на Атлетико М. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest AtanasM86

не друсам просто съм фен на най добрия отбор, а не като теб скапан бояджия един слаб сезон и си вече от болтън

Това че пича е реалист не значи,че вече не е фен на отбора,ти продалжавай да си говориш как сме най добрите,но и ти знаеш че нито е истина нито те прави по голям фен на отбора,като говориш така.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямам сили и аз да коментирам каквото и да било, един безкраен фейспалм за Избрания (рекордьор) и това е. Редактирано на от Hellviper

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма какво толкова да се коментира. Ония си излезнаха да си ни набият едно хубаво и си ни набиха. Така става, когато и играчи, и мениджър на отбор А са класи над тези на отбор Б. Дето се вика, без Рууни и Перси, толкова. Били сме играли добре? Да, за около 10 минути в началото на мача бяхме конкурентноспособни, и дотам. После ония ни попиляха и не ни дадоха да дишаме, докато не унищожиха и последната капка интрига в мача. Почетният гол ако заблуждава някого с "добра игра", жалко за тоя някой, че си губи времето с футбол. Просто в последните 30 минути не им бяхме интересни и не им се занимаваше повече с нас. Но да, както някой вече отбеляза, основният проблем, майката на всичките ни несполуки, не са нито играчите, нито мениджъра, нито липсата на читава стратегия срещу конкретния противник. Рибата се е вмирисала откъм главата, и то много сериозно. ЕДИТ: Разни фенчета-хулиганчета от чужди форумчета и отборчета нямат място тука. Редактирано на от ggbg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:)

Ахахах, колко е тъпо да си фен на Челси, даже явно и форум си нямат и си прунуден да пишеш в тоя на отбора, който 20 години диктува модата в Англия. Кофти чувство, не ми е познато.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пропуснахте да споменете новите проблеми :) -Видич -3 мача -Евра - контузен незнам за колко мача. Дейвид Мойс е неадекватен.Друго няма, какво да кажа.Чакам "истинските" фенове да ме оплюят. Топ 4 ? Помислете си пак.Мениджъра явно не осъзнава ситуацията в, която се намира.Не я осъзнава от началото на лятото. Дано да ги дочака великите трансфери, които ги планува, защото ако не се класира в топ4, което е почти сигурно, не се знае дали ще му дадат изобщо пари.Аз лично не бих.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фен съм на Рафаел, но вече май и аз изгубих надежда, че ще порасне и улегне. Простотията в края си беше за червен картон, за разлика от това на Видич. Не може да си позволява такива откровени тъпотии. За съжаление мача ни връща в реалността, че не винаги става само с огромно желание - трябва и класа. Чистата истина е, че макар и наемници, футболистите на челси са с 2 класи над нашите. За мен Фил Джоунс е поредния прехвален англичанин, не знам какво видя Фърги, че даде толкова пари за него и даже беше заявил, че е най-талантливия младеж, с който е работил. Заха също излезна твърде скъпо, нещо е станало там, че Мойс да му е сложил такъв голям хикс. Валенсия е абсолютен нескопосаник и ако наистина станат големите трансфери не може и да помирише терен. Янузай има огромно бъдеще за мен. Ако някой следи внимателно мачовете ни не само от този сезон ще види, че за много голове и съответно точки е виновен Джони Евънс. Лошото е, че явно стана любимец и на Мойс. Има и друго, вече 2-ри месец играем без Рууни и Перси, наистина нямаме и никакъв късмет. Махнете Кутиньо и Суарез от ливе, агуеро и навас от сити и йозил и жиру от арсенал и съм сигурен, че нямаше да сме с толкова назад, както е сега. Редактирано на от FarSeer

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За мен Фил Джоунс е поредния прехвален англичанин, не знам какво видя Фърги, че даде толкова пари за него и даже беше заявил, че е най-талантливия младеж, с който е работил.

Фил Джоунс му е първи мач след дълга контузия.Не си честен спрямо него.Също така игра на позиция, която не е неговата... ОТНОВО!
Ако си забравил момчето е централен защитник, не халф.Другото няма да го коментирам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Фил Джоунс му е първи мач след дълга контузия.Не си честен спрямо него.Също така игра на позиция, която не е неговата... ОТНОВО!
Ако си забравил момчето е централен защитник, не халф.Другото няма да го коментирам.

Говоря принципно... мисля че срещу арсенал като дефанзивен направи невероятен мач.
Наистина не разбирам идеите на Мойс, когато йънг беше във форма, влизаше като резерва и вкарваше и раздвиждаше играта - не го пускаше. Сега, когато не е направил и 5 мин. след контузия - титуляр срещи челси..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Джоунс има качества за дефанзивен халф - разбивач. Днес игра слабо, но заради липсата на игрова практика. Защо не започна Флетчър мача, или поне като резерва да беше влезнал, не разбирам. Кагава също не получи шанс за изява, което за мен е недопустимо. 11-те на терена нямаха идея как да си взаимодействат.

За мен този мач беше загубен още на скамейката и още преди да е започнал.

Публикувано изображение
:mood (33): Редактирано на от ggbg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
#WeHaveGoodBigSquad. Положението е ясно , имаме добър и голям състав , неограничен бюджет , нямаме късмет , съдиите виновни , трудно се пазарува през зимния и летния трасферен прозорец .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове