Jump to content
StreetSoldier

Manchester United 2:0 Swansea City

Играч на мача?  

63 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Видя се, че с играещи халфове (Карик и най-вече Флечър) положението е по-различно. Просто Клевърли няма място в отбора въобще. Той и Андерсон задължително трябва да са пътници лятото. Останалите дето се плюе по тях могат да останат като резерви. Иначе мача ни се получи добре. На гола на Уелбек се израдвах изключително много. Отдавна тая надежда това момче да започне да показва развитие и да навлезе във форма. Гледам, че не сте коментирали представянето на Евра. Мен лично ме изненада много приятно второто полувреме с действията си в атака, но при него ще стават все по-епизодични тези добри представяния.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Карик Флетчър - Кагава 8) Време беше! Благодаря ти, Мойс! С този вариант в центъра положението е съвсем различно, да се надяваме, че няма да е изключение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Значи можело ! Определено мястото на Кагава е зад нападателя,но на всички ни е ясно защо го мъчим да играе на крилото.Просто когато Рууни и ван Перси са здрави няма как някой от тях да е на пейката за сметка на Кагава.Въпроса е защо в многото мачове в които и двамата отсъстваха Кагава не игра на тази позиция ? В средата на терена бяхме стабилни.Просто опита на Флетчър и Карик си каза думата и изглеждахме солидни.Янузай също се представи на обичайното си силно ниво. Да се надяваме,че тази победа не е някаква случайност,а започваме да намираме себе си.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Молех се да пусне Лингард в края (последните 5-10 минути). Иначе 2рото полувреме все едно гледах на запис мач от миналия сезон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кагава на точната позиция и, когато Флетч и Карик са зад него си е друго нещо. Разгърна потенциала си в тази зона!!! Голям плюс за Мойс за тази корекция на почивката. Голът на Тони дойде в обичайното време, когато се играе на Олд Трафорд и не сме вкарали през първата част!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам как да си обясня този малшанс, който преследва отбора в много от мачовете този сезон, заслужавахме поне 4-0 да не говорим за игубените точки от вече спечелени Всички играха много добре и дано този гол на Тонката го вдигне малко, защото ми се струва изчерпан, а Мойс се е хванал за него като удавник за сламка МоМ- Дейвид Избрания Редактирано на от kochoBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Moyes denies RVP is out for 6 weeks: "I don't know where that comes from. That's wrong information as far as I'm concerned."

Първото полувреме добре познатата история, второто обаче показаха, че могат да играят и печеливш, бърз футбол, както и да пресират.

Кагава играч на мача отвсякъде. Ако и сега на Мойс не му е станало ясно да го пуска зад нападателя при липсата на Рууни и Перси, то не знам кога ще е...

Карик и Флетчър страхотни, Янузай също със силно представяне, останалите добре.

Изобщо много доволно от 2то полувреме. С играта от него имаме основания за Топ 4, стига тази игра да се вижда в по-голямата част от оставащите мачове...

Следва сериозния и истински тест на Моста.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Фърст халф-Ам но лайк.

Секънд халф-Прити дем гуд!

Това описва мача.

Доволен съм от показаното, но най-важни бяха трите точки.
Липсваха ни играчи, ала съумяхме да направим нужното, за да спечелим.

Въпреки гола още ме е яд на Уелбек.
В 30-35 мин. направихме супер атака и той как пропиля ситуацията...

Янузай...
С всеки мач се убеждавам, че има много футбол в това момче.
Дано остане в Юнайтед колкото се може по-дълго.

Иначе Кагава, Флеч и Карик в средата бяха наистина впечатляващи.
Като прибавим сухата мрежа всичко си беше на мястото.

Голяма битка ще е за топ 4.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Първата част- трагична, имахме късмет да се приберем със суха мрежа на полувремето.

През второто нашите заиграха, Кагава навърза играта ни, Янузай е просто феноменален, много, много потенциал.Радвам се, че и Уелбек продължава да бележи.Нека не се заблужаваме обаче, Суонзи бяха супер насрани след първия гол и никой друг топ-отбор не би ни позволил така да спим през първата част и втората така да изригнем.Срещу Челски на моста няма да ни оставят толкова пространства, няма и така да не наказват грешките ни, светлина в тунела има, но е много далеч още.

http://www.youtube.com/v/w1q0OhNrhtM

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Как може да ги оставяме да играят толкова :mood (4): :mood (4): Шинжито е под всякаква критика както и Тонката... Шок...

#извинисебе

да благодарим на Мойс,че ни припомни за истинския Юнайтед през второто,Флеч е истински,стопроцентов,шотландски боец и днес го доказа за пореден път,както и срещу шибаната болест,която искаше да ни го отнеме,безпорен мом Кагауа,Янузай безпрецедентен,отново оправда доверието на тренера,стабилни в защита и чиста мрежа,евала за което,Валенсия отново дразнещ,но пък с гол,което си е постижение,очаквам надигне и още по-добра игра срещу камчатка и единствено победа разбира се,която би ни задоволила,искам да видя мрънкащия как се тръшка и циври край тъча и после да ги питам :anti (6):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По-често ще ги тропам, само пак накрая да играят пак така :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Направо целия мач, с коментар на английски по Скай и добро качество, няма ли да те устройва повече? :)

цък

I was screaming at them to keep going forward,” he continued. “I thought if we could get that third goal it would have been great.

Да се надяваме и че на почивката го е правил. Да се надяваме и че ще си го изгради като навик :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Има върху какво да се поработи, но чиста мрежа и три точки - ПРЕЛЕСТ! Хареса ми Флетчър, много борба има в него. Жаден е за успехи. Дано само след някой слаб мач не забравим и силните му. Иска се да се набара някакъв ритъм, но как да искаме такова нещо след като Мойс е едва в началото на това, което се опитва да гради. Гледаме напред и нека имаме куража и късмета за Челси. GGMU :devil3:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля, че втората част беше една от най - силните под ръководството на Мойс въобще. Това беше Юнайтед какъвто искам да виждам, дано продължат така и занапред! :greets: GGMU!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Як сешоар е имало на почивката от страна на Мойс! Флетчър, след като толкова време не е играл и чак сега се връща, пак е в пъти повече футболист от Клевърли. Кагава е ясно, че е футболист та дрънка, ама трябва и до него да има такива, и това просто се доказа днес. Малко преса му е майката, малко, ма да я има. Важни три точки, добър футбол през втората част, дано тая победа подейства като катализатор за добро представяне до края на сезона и дано влезем някак си в топ 4! Все си чакам аз Пуля и Евертън, особено вторите, да направят някоя друга слаба серия от мачове. Тотнм честно казано не ме притесняват. Тия играят толкова средновековен футбол, че след 1-2 мача ще ги разкрият

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво на Мойс! Браво, защото отстъпи от ината си и премести Кагава зад нападателя. Миналия път, когато игра там се сещате как го отнесоха Кузен... Иска ми се да вярвам, че не САФ или някои друг ги е нахъсал така за второто, а именно Мойс. Дано. Дано се убеди, че Шинджи зад нападателя прави чудеса и да го пуска винаги него зад нападателя, когато е възможно. Хвана ме яд, че не му влезна положението, когато изби 1 защитник. И него го хвана яд, то се и видя, мисля, че ако беше бутнал 1 гол още повече щеше да си възвърне самочувствието. Просто тва му е проблема, възвърне ли си самочувствието ще гази, както и в Германия. Друг безпорен звяр беше Флетч, просто звяр, на светлинни години е от Клевърли и мисля е време Томи-то да му бъде дадена една доста солидна почивка за сметка на Флетч, просто играта ни е друга с Флетч в центъра. Но за мен МоМ си беше Янузай, за пореден път пръсна, както и очаквах. Момчето е гении, наистина гении. Надявам се, след тоя мач да му гласуват доверие да изпълнява статични положения и да стане щатния изпълнител на такива, дори и в присъствието на Перси и Рууни. --- Само да не забравяме, че тия са жалкари и предния мач също бяха такива жалкари и нищо не играха. Както казаха и хората преди мен - истинския тест предстои. Не само срещу Челси, трябва да бием къде що има за биене до края, за да може да гарантираме топ 4.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кагава игра два пъти зад нападателя тоя сезон - Леверкузен и снощи - резултата се видя, той просто е играч от световна класа, НО ако ще всеки мач да играе там, а отзад да е Клевърли ще прави по един силен мач от 5 най-вероятно. Срещу Леверкузен Гигс беше брилянтен и Кагава им еб@ м@йк@т@, снощи имаше британска стена зад себе си и пак показа за какво става въпрос. Янузай беше великолепен просто, играч та дрънка!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Определено завръщането на Флеч носи само позитиви до момента. Надявам се Мойс да ги пусне и срещу Челси. Вижда се , че като имаш сигурност в центъра и стабилни играчи напред играчите имат свободатата да правят каквото искат. В защита бяхме малко колебливи първото, но второто ги респектирахме и те спряха да играят. Хареса ми как ги хванахме за гърлото и ги довършихме пърите 15 мин на второто полувреме. Но най-много ми хареса, че през цялото второ полувреме не спряхме да атакуваме. Дори при 2:0 търсехме още голове! Така трябва да бъде на ОТ, така трябва да бъде в мачовете с отборите извън топ6. Предстоят трудни мачове, но с желание и надъхани футболисти нещата може и да се получат!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ss4, подкрепям те напълно за Янузаека - просто гении, на 18 има самочувствие и топки като 28 годишен играч с 3 златни топки зад гърба си, не му дреме от никой и прави това, което може - играе и се забавлява! Само Боби шкеНбето Борисов на няколко пъти ме издразни адски с глуповатите коментари по негов адрес - ма бавен бил, ама слабичък бил, ама малко прекалявал, ама на свинския ти гъз не ти ли е трудно да му намираш гащи по размер? Гнабри имал повече качества от Янузай............... ае тия нормални ли са?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз не го слушах, щото имах гости, ама все пак това е човека, който твърди, че мики майус къп > шампионска лига, така чe... :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това, което най-много ме впечатлява в Янузай е зрялостта му в редица ситуации. Коментаторите обичат да обясняват колко е лаком, но момчето има много добро виждане за пас, а и умее да центрира високи топки. Освен това, в редица ситуации, когато е затворен и няма играчи около него, често успява да извлече нещо от това - фал, корнер, тъч. Това са дребни неща, но реално запазва топката в наше владение в трудна ситуация или пък създава статично положение за нашия отбор. Иначе относно таланта му- вече сте казали всичко. Дано прогреса продължава и го гледаме още доста години с фланелката на Юнайтед. Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доволен мач, като излючим трагичното 1во полувреме. Не знам какво им е казал Мойс или как ги е мотивирал, но подейства! Това 2:0 спокойно можеше да е повече с оглед на някои фрапантни пропуски... Видя се разликата първото полувреме, когато Кагава беше на фланда и второто, когато отиде зад нападателя. За в бъдеще Мойс ако го пуска, да е единствено и само там. Няма за какво да го държи на фланга, само му обива потенциала така... Янузай му трябва малко повечко физика и ако може скорост и ще стане трепач! Рунйо да е готов за моста и да вземем комфортен Х там.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Снощи тъкмо с един приятел го обсъждахме Янузай. Сетих се как веднъж Мойс обясняваше за малкия, та ще перефразирам по нашенски да подсиля ефекта: " можеш да го риташ , да го риташ, колкото си искаш и с все сила .. той не ебава и си продължава .. или пада, става и отново те прави сам да си говориш.. същия е и на тренировки" :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове