Jump to content
StreetSoldier

Sunderland 2:1 Manchester United

Препоръчани публикации

С оглед на сезона до тук, аз си мисля че има реален шанс да постигнем нещо.Идеята ми е ,че Мойс и играчите трябва да спрат с тези безидейни обяснения преди всеки мач ,че сме още в борбата и т.н, и да преценят кое реално е постижимо.За мен това е Кепитъл къп.Имаме един мач със Съндърланд ,който може да вземем без проблеми дори и в сегашното ни положение,и евентуален финал със Сити.С божията помощ, а и Сититата едва ли ще си дадат зор за този турнир ,тази купа малко или много ,ще реабилитира сезона, а и ще е трофей все пак.При това реално постижим.Другата химера,но с малко късмет и огромен хъс ,и мотивация ,на които знаем че Юнайтед е способен ,в каквато и дупка да е ,е ШЛ.Късметът е до това ,дали ще се нагласят що годе прилични противници,а ако ключовите играчи са на линия ,смятам че ако се обединят около тази идея ще я постигнат.Челси я взеха с безидейна игра и огромна доза късмет ,а ние макар и сега можем да покажем къде къде по добър футбол,с играчите които имаме и сега.Та ако се завърти колелото на късмета и вземем ШЛ ,и си осигурим участието следващата година ,това ще спасението на сезона и клуба, а и доста от ключовите играчи, кото и аз смятам че ще напуснат при евентуален пълен провал.Другия сезон със силно трансферно лято,лесно бихме си върнали позицията за борбата ,за ПЛ.И казвам борба ,защото съм фен от 2010 ,и не съм бил пряк свидетел на хегемонията на Юнайтед в Англия,но както се вижда сега.всеки отбор ,дори и новаците се развиват адски бързо,и ще е глупаво да смятаме че ,ще ги погледнем и те ще се напикаят в гащетата.Но затова съм фен точно на този отбор.Нямат супер звезди ,нямат атлети,но имат сърцати играчи ,които само заради клуба са готови да си оставят дробовете на терена.Затова вярвам че ,ако се сплотят ,падне напрежението ,и си поставят тези цели ,ще ги постигнат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само Контето, може да е доволен от Мойс. Отиди му прочети скандалните глупости от вчера!Много добро второ полувреме ? Ти същия мач ли гледа ?

Второто полувреме беше повече от добро, отборът реагира, такова полувреме рядко имаме в последните години в мачове за Карлинг ( дори Фа Къп ), когато се залага основно на баластрата. Според мен щяхме да грабнем положителен резултат, ако не беше спорния момент с дузпата. Отборът игра добре през втората част, факт е. Не знам какво сте очаквали с този състав ? Може би 6-0, като Сити. Да, ама не.
Това натъртване за слабите Евра и Валенсия се изтърка. Не от този сезон двамата нищо не играят. При Фърги бяха същите комици. Редактирано на от Konteto

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Така, с риск да обидя любимеца на някого тук ще кажа само, че не е нужно Мойс (и преди Фърги) да ни мъчат със следните „надежди, ала ха-да-станат футболни вундеркинди, ама-не-баш“: - Джони Евънс - Крис Смоулинг И ‚Легендите‘ в тази категория: - Парк Джи Сунг - Дарън Гибсън „Гении“ от този калибър се подвизаваха в Съндърланд тази вечер – Джон О‘Шей да речем. Колко години ни трябваше да проумеем, че той просто не е за Юнайтед? Днес и отбора на Дагъм ен Ред щяха да ни бият...само не знам дали още съществуват..Колко още остава? И кога се връщат футболистите ни от класа: РВП и Рууни?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С оглед на сезона до тук, аз си мисля че има реален шанс да постигнем нещо.Идеята ми е ,че Мойс и играчите трябва да спрат с тези безидейни обяснения преди всеки мач ,че сме още в борбата и т.н, и да преценят кое реално е постижимо.За мен това е Кепитъл къп.Имаме един мач със Съндърланд ,който може да вземем без проблеми дори и в сегашното ни положение,и евентуален финал със Сити.С божията помощ, а и Сититата едва ли ще си дадат зор за този турнир ,тази купа малко или много ,ще реабилитира сезона, а и ще е трофей все пак.При това реално постижим.Другата химера,но с малко късмет и огромен хъс ,и мотивация ,на които знаем че Юнайтед е способен ,в каквато и дупка да е ,е ШЛ.Късметът е до това ,дали ще се нагласят що годе прилични противници,а ако ключовите играчи са на линия ,смятам че ако се обединят около тази идея ще я постигнат.Челси я взеха с безидейна игра и огромна доза късмет ,а ние макар и сега можем да покажем къде къде по добър футбол,с играчите които имаме и сега.Та ако се завърти колелото на късмета и вземем ШЛ ,и си осигурим участието следващата година ,това ще спасението на сезона и клуба, а и доста от ключовите играчи, кото и аз смятам че ще напуснат при евентуален пълен провал.Другия сезон със силно трансферно лято,лесно бихме си върнали позицията за борбата ,за ПЛ.И казвам борба ,защото съм фен от 2010 ,и не съм бил пряк свидетел на хегемонията на Юнайтед в Англия,но както се вижда сега.всеки отбор ,дори и новаците се развиват адски бързо,и ще е глупаво да смятаме че ,ще ги погледнем и те ще се напикаят в гащетата.Но затова съм фен точно на този отбор.Нямат супер звезди ,нямат атлети,но имат сърцати играчи ,които само заради клуба са готови да си оставят дробовете на терена.Затова вярвам че ,ако се сплотят ,падне напрежението ,и си поставят тези цели ,ще ги постигнат.

Дам, и аз го виждам как на финал сме с отбор като Барса, Реал, Байерн и още в началото на мача ги захапем за центъра, задържаме топката с точни пасове или евентуално на контраатаки по крилата... То ние нарочно се правим, падаме тука от последния в ПЛ и от всевъзможни паляци, че да може после на финала на ШЛ да ги изненадаме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Затова казвам късмет ,как ще се наредят отборите.Пък и Барса и Реал май май втора година,не са стигали финал,така че не ми ги хвали.Освен тва видя как играем с/у Реал и то без Руни.А за финала с/у Барса биха ни ама и там съдията режеше.И да ,падаме от последния,ама за мен по голямата част е психиката,и от смяната на мениджера и от слабия старт на сезона,контузии ,ротации,това няма как да не се отрази негативно.Но както казах вярвам че ако падне напрежението и заработят по ясни цели могат да заиграят доста по добре ,а и конкурентно на отборите които изброи

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе, Челси също едвам играеха в Англия, ама спечелиха ШЛ, като се изправиха точно срещу Байерн и Барса. Обаче за целта мениджъра им знаеше какво иска от всеки един мач, подреждаше ги супер добре и успяха. Юнайтед са надъхани в ШЛ - няма спор, но дали Мойс ще успее да постигне тази защита, с която да може да се постигне нещо ? Каквото и да говориме, Мойс има шанс да стигне по-далече, отколкото САФ последните години :D Аз съм се надъхал страшно за тоя турнир, ама като се сетя как ще рева пред телевизора, ако се паднеме с Байерн...или по-точно след евентуалния такъв мач...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ма като се сетя как ще рева пред телевизора, ако се паднеме с Байерн...или по-точно след евентуалния такъв мач...

Преди да рониш квито и да било крокодилски сълзи ще трябва да отстраним грЪците, а там въпросителната ще е сериозна с оглед моментното ни състояние и адекватността на треньора. Не слагайте тигани като със Слон Си какви лесни съперници ни чакаха в следващия кръг и кравата пак се оказА мъШка!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще ги биема, въпроса е дали още първия мач ще си осигуриме участие на 1/4 финалите. Има доста време - ще са възстановени всички, освен ако пак някой не се контузи, и ще минеме през тея доста лесно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ще минеме през тея доста лесно.

Е, тва е изказване, логично е после да има ред цифки, ред сополи :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Олимпяците им гледах класирането в Гърция. 17-1-0 на 10 точки от ПАОК г.р. 56-7 май беше :mood (17): Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
само да не бием камбани на умряло,гърците имат класата да ни отстранят и там ще е доста тежко

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гърците определено са по-силен отбор от Съндърланд или Суонзи, така че там и да паднем няма да се очудя. Но да не продължим - това ще е мега трагично, но не и неочаквано. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове