Jump to content
StreetSoldier

Sunderland 2:1 Manchester United

Препоръчани публикации

Имам молба да ми кажете мач на Заха, който да изгледам и да изградя мнение за него.Виждам да се споменава постоянно като някакъв магически лек за отбора, като някаква супер звезда, супер талант дето е ощетен от Мойс поради "семейни причини".
Гледах някакво клипче в ютуб и момчето дори трудно би било да бъде резерва дори във Фулъм в момента пък какво остава за нас.Явно пропускам нещо.Кога и къде сте го гледали и е впечатлило толкова, че всяко мнение е Заха......нещо си.

Колко по-добър е Заха от Валенсия, не е ясно. Заха е млад и има още път да изминава, но няма да е по-зле от Валенсия. Когато нещо не върви, трябва да се търси промяна, а не да се чака изведнъж Валенсия да заиграе както никога досега....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Имам молба да ми кажете мач на Заха, който да изгледам и да изградя мнение за него.Виждам да се споменава постоянно като някакъв магически лек за отбора, като някаква супер звезда, супер талант дето е ощетен от Мойс поради "семейни причини".
Гледах някакво клипче в ютуб и момчето дори трудно би било да бъде резерва дори във Фулъм в момента пък какво остава за нас.Явно пропускам нещо.Кога и къде сте го гледали и е впечатлило толкова, че всяко мнение е Заха......нещо си.

Ми за да си изградиш пълна представа, трябва да гледаш последния сезон на Кристъл Палас, където той беше от основните фигури и им помогна изключително много да спечелят промоция.Незнам, кое клипче си гледал, при положение, че всичките в Ютуб изглеждат машини ? Мога да ти покажа едно, където играха срещу нас и ни развъртя... падаха около него.Ясно е, че неможе да се разчита на него, както неможе да се разчита и на Янузай, но и вчера все едно той беше звездата на отбора и всички му подаваха и той да се мъчи там да твори.Още не е готов, но е факт, че му се случва.Така се учи човек и ако Заха има бъдеще, то това е начина да бъде наложен.Та той може би ще е по-скъп, към днешна дата от Валенсия.Ние го взехме за 15мил.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След хубавата серия от победи отново сме затъващ кораб. Добре, че две от последните ни три загуби не са за първенство, че разликата с първия щеше да е още по-плачевна. Мойс няма топки за отбор като Юнайтед. Започна със страх и резултатите са на лице. Къде е светлината в тунела ? Редактирано на от TILIOS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Заха е същия тип играч като Валенсия едно към едно.Има скорост и някаква техника може да мине 1 на 1 футболист.За съжаление има много брак в играта доста слаби центрирания и тн.Ако си изчисти играта от грешки ще е опасно крило.ОБАЧЕ по вероятно е да му свикнат на двата финта и да стане лесен за разгадаване.В предсезоната подготовка гледах всички мачове.Заха , Джеси и Янужай бяха тримата ни най добри футболисти !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Две различни неща са: Дали Заха е по-добър Валенсия и дали Заха е добър футболист :mood (17): Пред Валенсия вече и Нджонго Присо ми прилича на черния Лео Меси, така че това отговаря на първия въпрос Заха съм му гледал малко мачове. Има качества, но я мачка много топката и я бави, трябва да се отърве от тоя си навик. Много е млад още, ама ако търка пейката няма да се развие. Не разбирам за кво го задържа, единственото, което ми иде наум е, че явно дъщерята на Мойс си пада садо-мазо, че тоят ака да му отмъщава :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нелепо е да се сравнява Заха с Валенсия, и че има два финта. Заха с един финт(говорим за финт), а не за надбягване(както е при Валенсия), може да премине през противник.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гигси е отбелязал първия автогол в кариерата си вчера, очаквам и първия му червен картон скоро.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Заха центрирал по-слабо от Валенсия.... Заха има супер добро центриране, поне от това, което аз съм гледал. Малко хора могат да центрират толкова точно, за да бъде трудна топката за защитата и в същото време далеч от вратаря.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нали тряя се разпише във всеки сезон досега

И тоя Рекорд ще падне тоя сезон, усещам го. :mood (17):

Мойс #antirecords are counting :mood (17): Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ти смятай вчера щом Гигс реши да пробва далечен удар,което не го е правил с години до каква степен се е отчаял от съотборниците си :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ти смятай вчера щом Гигс реши да пробва далечен удар,което не го е правил с години до каква степен се е отчаял от съотборниците си :mood (17):

После що Янузай не подавал... Е то на кой да я дадеш бе, батко :mood (17):

Публикувано изображение Редактирано на от Thirteen

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В мачовете, в които играем трагично - бием, в мачовете, в които що-годе показваме някаква игра - падаме. В този ред на мисли се надявам Суонзи да ни надиграят през уикенда. Не смятам да коментирам съдийството, определено не бе на ниво и то е основния фактор, който повлия на тази загуба, иначе момчетата се справиха сравнително добре. Надявам се, че състоянието на Еванс е добро. Също така Клевърли мисля, че се контузи. Дано всичко с двамата е наред, че ако не друго, то поне свежест да има в състава. Единственото положително нещо, което видях от този двубой е, че Флетч с всеки изминал двубой се подобрява, което на фона отчайващото положение в халфовата линия си е безспорен плюс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ся се сетих между другото,че наще вчера хвърлиха факла и искрено се надявам да ни лишат от домакинства :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отчайващо зле сме.Не ми се мисли какво ще е следващия сезон след като Руни и евентуално Перси ни напуснат.. Редактирано на от Hellviper

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Гигси е отбелязал първия автогол в кариерата си вчера, очаквам и първия му червен картон скоро.

Аз доколкото видях голът беше на Бардсли, та не съм много сигурен дали е автогол на Гигс... :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нито Руни нито РВП ще напуснат

Да бе, ние ако не Фанем 4-ката - па стой, та гледай.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен този мач не беше толкова зле, колкото предния, в епизодични моменти Юнайтед ми хареса. Валенсия с финта на място в 30'13", това му е сигурно единственият такъв за последните 2 сезона. :laugh: Видич показа, че все още има централно място в Юнайтед и е абсолютно императивно той, Рууни и РВП да бъдат задържани в отбора. Силно се надявам, че ако въобще се взимат нови играчи, да не се купи някоя нафукана звезда, която да запрати Янузай на скамейката. Това момче трябва да бъде титуляр, защото дори и в толкова ранна възраст има страхотен потенциал и показва шампионски характер. Гигс изигра страхотен мач, но толкова карък го беше подгонил, че не е за вярване. За съжаление най-безумно тъпият гол, който допуснахме дотук (или поне сигурен претендент), в края на първата част; както и скандалната дузпа-велизарка ни лишиха от заслужено предимство преди реванша. Лошото е, че той е на Олд Трафорд... Все пак трябва да се отчете, че повечето ни атаки не завършваха успешно и съумяхме да им вкараме само 1 гол от корнер. Като цяло играчите бяха доста нервни и припрени, което е разбираемо, но никога не води до нищо добро. Мойс персонално повече няма да го коментирам, надявам се от все сърце час по-скоро да върне силния дух в Юнайтед и възстанови отбора-машина за печелене на мачове. Ако стане това, ще съм първият, който ще се извини за коментарите си срещу него, не че има някакво значение. Дотогава дано не ме е подлудил. Редактирано на от ggbg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове