Jump to content
StreetSoldier

Sunderland 2:1 Manchester United

Препоръчани публикации

Добре де, защо Жозето и Анчелоти като отидат в нов клуб си купуват играчи, а не работят с наличния състав? Чудно ми е дали със сегашните футболисти на Милан примерно ще са на първо място само заради фактор мениджър?
не ги сравнявам с Мойс, а с това, че Юнайтед не купува!

Щот така работи футбола.
Кажи ми един треньор който като е отишъл в отбор и да не е искал трансфери. Моу и Анчелоти да не би да са сменили целия състав като отидат ан ново място.
Вземат играчи щот си искат и постигат резултати.

Има две причини да се назначи нов треньор. Или предния е в серия от лоши резултати и се търси нещо ново и излизане от дупката или предния е отишъл в друг отбор. Айде или пенсионирания, но те са редки.
Тва е. Много ясно че като отиваш в отбор се иска от теб да се представиш по-добре човека който наследяваш. А това със същите футболисти е почти невъзможно - причини много.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Чел съм,наясно съм. Немога да се съглася, че това са опасности.Не и според нашите стандарти! Ритаме напред и квото стане.Да не почваме да говорим за тактиките, които използва Мойс, че само нерви...

Черен списък: ;)

Valencia,Nani,Young,Cleverly,Welbeck,Chicharito,Anderson,Giggs,Smalling,Evra,Fer
dinand,Fabio - Тези да си ходят.Ясно ми е, че Уелбек няма да бъде продаден, както и Клевърли, защото са "местни момчета" и докато Уелбек заслужава да бъде поне резерва в отбора... то останалите са потресаващи.

Тука по средата мога да сложа Кагава и Заха защото просто нямам мнение за бъдещето им в отбора...Кагава по-скоро не става, Заха не ни се дава шанс да разберем става ли, не става ли.

Реално разполагаме с Де Хеа, Видич,Джоунс,Евънс(с много забележки), Карик,Янузай,Руни(засега),Перси(засега)
Това са играчите, които заслужават да носят фланелката.8 човека... не е толкова зле

Ако имам впредвид вчерашния мач и си говорим за Дани Уелбек-той дори не заслужава да е в отбора до 21 години...Мисълта му тече по-бавно от колкото е необходимо за играч на тази позиция,много по-бавно.Адекватните му решения са рядкост или ако ги има,най-вероятно се появяват само на тренировка.Джони Евънс - скандал,пълна статичност.Един път не тръгна към топката.Просто цари някакъв хаус в отбора,постройката и като цяло всички се блъскат на терена и бягат към топката.Липсват дългите извеждащи пасове много ни липсват.Липсва ни шампионския манталитет тази година. Но и това ще отмине,и пак ще сме шампиони,и пак всички ще завиждат и тогава ще се замислят за мнението си за Мойс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Щот така работи футбола.
Кажи ми един треньор който като е отишъл в отбор и да не е искал трансфери. Моу и Анчелоти да не би да са сменили целия състав като отидат ан ново място.
Вземат играчи щот си искат и постигат резултати.

Има две причини да се назначи нов треньор. Или предния е в серия от лоши резултати и се търси нещо ново и излизане от дупката или предния е отишъл в друг отбор. Айде или пенсионирания, но те са редки.
Тва е. Много ясно че като отиваш в отбор се иска от теб да се представиш по-добре човека който наследяваш. А това със същите футболисти е почти невъзможно - причини много.

Не казвам, че Мойс или друг веднага да бе купил едно 7-8 човека. Като беше Сър Алекс пак се псуваше наред, че този и онзи не става. Достатъчно бе лятото да се вземат 3 до 4 максимум играчи, които да вършат работа, да се направи освежаване в състава. Има крещяща нужда. Тия проблеми в средата на терена не са от от година-две! Сега всички дето псуваха "дъртия", че не ставал да се замислят много.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Джони Евънс - скандал,пълна статичност.Един път не тръгна към топката.Просто цари някакъв хаус в отбора,постройката и като цяло всички се блъскат на терена и бягат към топката.Липсват дългите извеждащи пасове много ни липсват.

#извинисебе, #скрийсебе.

Не е като Еванс да не ни изнасяше половината атаки и да имахме супер много атаки при които той стига до средата на чуждата половина. А това дори не му е работа.
Дълги пасове му липсвали. Ти кой мач гледа. Само дълги топки почти целия мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да де, ама с такива играчи хората печелят шампионска лига, на нас world class играчи ни трябват, за да бием опашкарите ли? :mood (17):
Смисал да, нямаме качество, ама извинявай, нашите резерви и отборни играчи трябва да са поне ниво над играчите на Съндърланд, примерно.
Дори техния състав е изпълнен с играчи, които вече абсолютно не ставаха за нашия отбор и за всеки друг топ отбор, за тва и ги дадохме на Съндерланд.

Казах като цяло, не спрециално за този мач. С този си състав трябваше безпроблемно да бием последните в лигата, ама, уви, късмет...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Забави се темата, сега ще мога мога да напиша всичко добре обмислено от снощи и даже може и да се огранича да коментирам само мача.. Катастрофа...Който каже, че този мач сме играли добре, може да се самозастреля...Половината отбор не знаеше къде се намира...Евра бягаше и не знаеше какво става, всички го минаваха като спрял. Клевърли се въртеше в кръг и падаше само...ако е направил 3 точни паса трябва да му се поклоним...Преди ми беше една от надеждите в отбора, но за 2 сезона той с нищо не е показал, че има качества...Карик и той не беше наясно точно какво става...но айде, от контузия се връща...Гигс на 40 години, той тръгнал да ми го налага като атакуващ халф...Валенсия преди много ми харесваше, но от миналия сезон тотално се загуби...а в момента е просто...Лудогорец казаха, че ще вземат млад футболист от голямо първенство, моля да си изберат от Клевърли, Андо, Уелбек...Даже бонус Валенсия и Йънг да отиват...Ама в Лудогорец ще са резерви... Схемата как да е коментирам...След като ни вкараха гола от дузпа ми беше ясно, че няма да победим.То ми беше ясно още като разбрах състава де, ама...Схема 4-3-2-1...3ма централни халфа и ние пак губим центъра...Целия мач ние играхме през Аднан и там се подава и стреля извън вратата...За какви положения ми говорите, ние 1 път уцелихме вратата при гола и това беше...Разбрах защо нямаше публика зад нашата врата...то наще ги изпотрепаха... И накрая как ще печелим мача...Пускаме Флеч да направи нещо креативно и да спечелим мача :mood (4): Щом от него търсим креативност...И в последните минути Чичарито беше също толкова безсмислена смяна...Като имаш 2ма нападатели, нали някой трябва да им подаде бе...кой да му подаде да вкара? Ние с 2ма дефанзивни халфа и един 40 годишен халф и кой ще му подаде???...Да беше пуснал Андерсон, поне играе по-напред...щеше да е по успешна тази смяна... И накрая, защо пак тези играчи???Ние вече с титулярния ни отбор не можем да бием...Този турнир е детски направо...Първия мач се пускат младите играчи, да се види какво могат...Той ми пуска през 48 часа Валенсия и Клевърли...Това е просто безобразие...ТРЯБВАШЕ да пусне Лингард, момчето много направи сега като беше под наем, да го беше пуснал зад нападателя, а не Гигс. Да беше включил Коул, това момче е в първия отбор от сумати и време още не е стигнал до пейката даже...Да беше пуснал Заха, да беше пуснал пак Бютнер... Да беше викнал Уилсън и Перейра в отбора и да ги пусне...те в младежката ШЛ играха супер, Уилсън колко гола наниза...Ако в младежката лига защитниците ни знаеха къде се намират, щяхме да продължим...Ако ги беше пуснал, сега и да бяхме паднали (ама не вярвам да бяхме...те момчетата щяха да са толкова надъхани, че 100% щяха да бият) нямаше да ни е яд. Нямаше да бъде винен Мойс, а щеше да е направил най-накрая нещо смислено...Времето в което отборите пускат младите, да се види какво могат, ние го пропиляхме в загуби с "титулярните" некадърници........

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако имам впредвид вчерашния мач и си говорим за Дани Уелбек-той дори не заслужава да е в отбора до 21 години...Мисълта му тече по-бавно от колкото е необходимо за играч на тази позиция,много по-бавно.Адекватните му решения са рядкост или ако ги има,най-вероятно се появяват само на тренировка.Джони Евънс - скандал,пълна статичност.Един път не тръгна към топката.Просто цари някакъв хаус в отбора,постройката и като цяло всички се блъскат на терена и бягат към топката.Липсват дългите извеждащи пасове много ни липсват.Липсва ни шампионския манталитет тази година. Но и това ще отмине,и пак ще сме шампиони,и пак всички ще завиждат и тогава ще се замислят за мнението си за Мойс.

Пффф, че то по-голяма Виенска от нашата игра има ли, че и още искаш?!? :mood (17): :mood (17): :mood (17):

И накрая, защо пак тези играчи???Ние вече с титулярния ни отбор не можем да бием...Този турнир е детски направо...Първия мач се пускат младите играчи, да се види какво могат...Той ми пуска през 48 часа Валенсия и Клевърли...Това е просто безобразие...ТРЯБВАШЕ да пусне Лингард, момчето много направи сега като беше под наем, да го беше пуснал зад нападателя, а не Гигс. Да беше включил Коул, това момче е в първия отбор от сумати и време още не е стигнал до пейката даже...Да беше пуснал Заха, да беше пуснал пак Бютнер... Да беше викнал Уилсън и Перейра в отбора и да ги пусне...те в младежката ШЛ играха супер, Уилсън колко гола наниза...Ако в младежката лига защитниците ни знаеха къде се намират, щяхме да продължим...Ако ги беше пуснал, сега и да бяхме паднали (ама не вярвам да бяхме...те момчетата щяха да са толкова надъхани, че 100% щяха да бият) нямаше да ни е яд. Нямаше да бъде винен Мойс, а щеше да е направил най-накрая нещо смислено...Времето в което отборите пускат младите, да се види какво могат, ние го пропиляхме в загуби с "титулярните" некадърници........

+10000 Редактирано на от evil*angel

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И забравих за може би най-добре описващото мача и ситуацията с отбора :

http://www.youtube.com/v/pV0TLdlTgok

Това казва достатъчно...Описва цялата ситуация на отбора от лятото до сега без нито дума...Дано Мойс да го е гледал този момент, хубаво да му се забие в главата, за да разбере колко куцат нещата....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако ще се отписва сезона (на там е тръгнало), наистина по-добре да видим тия младоци дали стават или не. Кога, ако не сега. Да се направи нещо в тая насока. Щом Аднан на 18 е неизменен титуляр, защо и някой друг да не пробие. То така и няма кой знае каква конкуренция, за да им е трудно :mood (20):

Реакцията на Сър Боби все едно казва две неща: положението е много зле или "Фърги, май сбъркахме!" Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако ще се отписва сезона (на там е тръгнало), наистина по-добре да видим тия младоци дали стават или не. Кога, ако не сега. Да се направи нещо в тая насока. Щом Аднан на 18 е неизменен титуляр, защо и някой друг да не пробие. То така и няма кой знае каква конкуренция, за да им е трудно :mood (20):

Наистина няма по-подходящ момент от този сезон, да се пробват млади момчета.Да, те немогат да "носят" отбора, често ще правят грешки в защитен, а и в атакуващ план, но и Янузай прави.Тези турнири трябваше да са за това.Във висшата лига спокойно може да играе тотален риск и да пусне в някой мач, поне до 60тата минута Янузай и Заха по крилата.Всички виждаме "Вальо и Тонката", какво прави по десния фланг.Колко по-зле ще е Заха? Поне, докато го няма Нани.Защото, когато се върне, е логично и него ще го мъчи и ще бъде преди Заха. Редактирано на от Souljah

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Станахме като Ливърпул, всеки малък отбор ни бие...пълен майтап. Официално се отказвам да гледам следващите няколко мача, защото единствента емоция, която ми доствят е нервиране.

Официално бих ти пожелал да смениш отбора!
Абе вие сте били големи глезльовци, бе, мамаму стара! К'во искате сега?
От миналият сезон ги знаем нещата - нямаме крила, нямаме халфове, т.е. имаме но не стават с редни изключения в някои мачове. Нека го изкараме тоя сезон, буквално да се види от всички кои играчи просто НЯМАТ място в тоя отбор, дори и за купите..да се направи една хубава чистка, да се вземат лятото нови попълнения, да оставим Мойс да направи един негов отбор и тогава да говорим кво, как и защо...
Представям си Ви ако бяхте гледали Юнайтед в първите години на сър Алекс.... дори ме е страх само да си помисля какво би било тука... Отделно и една голяма част дебили, които вече ги няма тука... които през 2004-2005-та просто направиха "старчето" на най-лошият мениджър и искаха да се маха.... Дано, ама дано наистина по-голямата част псевдо фенове, да спрат да гледат отбора и да се откажат от него заради лошите резултати!

Видяхте снощи кво се казва подкрепа по трибуните и след мача. Тея там им е напълно ясно кво е било миналото, кво е било преди няколко години и какво ни очаква... но любовта към отбора е много повече от купа, титла, медал и т.н. ... запомнете го това!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Оставки, масови при тва, на всички, като се почне от Смолинг, който беше на хероин, и се мине през "хондурасеца", япончето, коловати и ония двамата в центъра!

Мойс да си ходи час по-скоро, казах ли ви аз, най-много 3-4 мача да спечелим до края на сезона. Забравете за ШЛ, забравете за ФА Къп, още в следващия мач падаме с 5-0 от Съндерланд, забравяме и за Карлинг. Но все пак оставаме с надеждата, че ще се класираме в 10-ката и взехме Комюнити Шийлд! От догодина се стягайте за мачове с Йоувил, Бърнли и прочие в Чемпиъншип, щото със сигурност отпадаме. Ясно е, че Мойс ще е треньор още дълго време, поне е хубаво, че от сега ни показва, че не може да ги мотивира и не знае как се практикува тая професия, та да си знаем, че ще играем в Чемпиъншип.
#MoyesOut, #SackMoyes

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

От миналият сезон ги знаем нещата - нямаме крила, нямаме халфове, т.е. имаме но не стават с редни изключения в някои мачове. Нека го изкараме тоя сезон, буквално да се види от всички кои играчи просто НЯМАТ място в тоя отбор, дори и за купите..да се направи една хубава чистка, да се вземат лятото нови попълнения, да оставим Мойс да направи един негов отбор и тогава да говорим кво, как и защо...
Представям си Ви ако бяхте гледали Юнайтед в първите години на сър Алекс.... дори ме е страх само да си помисля какво би било тука... Отделно и една голяма част дебили, които вече ги няма тука... които през 2004-2005-та просто направиха "старчето" на най-лошият мениджър и искаха да се маха.... Дано, ама дано наистина по-голямата част псевдо фенове, да спрат да гледат отбора и да се откажат от него заради лошите резултати!

Видяхте снощи кво се казва подкрепа по трибуните и след мача. Тея там им е напълно ясно кво е било миналото, кво е било преди няколко години и какво ни очаква... но любовта към отбора е много повече от купа, титла, медал и т.н. ... запомнете го това!

Господин МЪЖ .
Ти го каза ПОНЕ от миналия сезон знаем какви са ни халфовете , бекове (без смяна са) , крилата и централните . МОЙС НА КОЯ ПЛАНЕТА Е БИЛ ? Какво направи МОЙС досега ? САМО глупости говори след всеки мач и то през седмица казва съвсем различни глупости . АЗ ЛИ ДА КУПЯ НОВИТЕ ? Айде лятото мина , ама защо цяла есен не се работеше по въпроса ? Аз ако бях на 2 януари , щях да съм подписал със 2ма .ю

Как сравняваш първите години на САФ и Мойс ? Мойс получи шампиони със „ неограничен бюджет “ . САФ получи „ сегашния Евертън “ - клуб със история , във средата на таблицата със малко пари . И ПАК със онзи МЮ САФ СПЕЧЕЛИ НЕЩО , а Мойс със Евертън НИЩО !

Разбира се , че не трябва да се сменя треньора , НО ДА НАПРАВИ НЕЩО ! Трансфери , мотивация ,тактика , нови момчета , мъмрене на старите и още куп други неща могат да се направят . А МОЙС , мога да твърдя , че само се оправдава и нищо добро не е направил .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Айде пак...Къде ми сравняваш отбора в началото на Алекс, с този сега...Тогава говорим за отбор, борещ се да не изпадне, а сега за отбор шампион...Че нямаме шампионски играчи нямаме, ама с това трябваше да започне Мойс...Всички го знаеха това от 3 сезона и Мойс трябваше да направи нещо с идването..той нищо не направи и продължава да не прави нищо смислено. До кога ще го чакаме да разбере, че половината играчи нямат място в отбора, камоли на терена...Цял сезон ще го чакаме да установи, че Клевърли един пас напред не може да направи, а Валенсия си бяга там напред, мисли си че е Юсейн Болт... Осъзнайте се бе хора, Юнайтед не е тренировъчна база...Ако загубим един сезон, последиците ще са огромни...Остави че акциите на отбора падат, че ще започнат и спонсори да ни напускат, ама както е тръгнало и ключови играчи ще ни напуснат...Според вас Рууни и РВП ще останат ли в отбора, ако останем извън топ 4? Ние Рууни едвам го задържахме като сме шампиони, камоли сега..

И стига сте бъркали подкрепата на отбора с подкрепата към треньора и играчите.....Аз, за себе си лично говоря, но съм сигурен, че при повечето е така, отбора ще го подкрепям. Това е моя отбор и ще го подкрепям винаги, в загуби и победи. Но тук не говорим за просто загуби, аз знаех, че така ще бъде отбора, но очаквах да бъдат направени трансфери и промени. До сега НИЩО. Никаква промяна на състава, на стила на игра...Да падаме когато има градене на отбор, ок, ако сега падахме, след като са били включени млади играчи да играят, ако взети нови футболисти с качества и им е нужно да свикнат, пак щеше да ми е гадно, но ще знам че нещо се прави. Какво е това чакане 3 сезона Клевърли и Валенсия да свикнат да играят...Нищо не се променя в отбора, това го чакам Мойс, той нищо не прави и да му даваме още време нищо да не прави... Аз вече съм си изказал мнението, за мен решението е уволняването на Мойс и връщането на САФ до края на сезона и взимането на доказан специалист. Крайно е, но за мен това е. Явно не става за треньор, вижте как без него Евертън заигра супер...случайно ли е или?

И да не говорим, как имаме крещяща нужда от креативен футболист, без отбор си стой един Роналдиньо и той още не се е свързал с него, ами отбор като Бешекташ ще го вземе...Роналдиньо сега точно ще дойде като инжекция за отбора, да вкара малко движение, не само бягане напред и кухи пасове...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Aз пак да попитам - някой замисли ли се над факта, че Мойс на два пъти обяви, че трансферите са били начертани от САФ, а дядо не отрече подобно нещо никъде, а той не е човек, който да спестява квото и да било? Тоя факт, дали някой го отчита и важен ли е той?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък виждам позитивите в тая загуба. Поне Съндърланд не създаде положение от гол, а съдията им ги вкара и двата. Играхме добре, просто липсата на класа и самочувствие си казаха думата. Всеки търси безопасното отиграване, отървава се от топката, само Янузай поемаше риск. Играхме стабилно в защита, просто във фаза атака класата ни е прекалено малка, а и за капак играчите очевидно са смутени от слабите резултати. Резултатът не е толкова лош и би трябвало на ОТ да ги бием без проблем с 2 гола разлика

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Айде пак...Къде ми сравняваш отбора в началото на Алекс, с този сега...Тогава говорим за отбор, борещ се да не изпадне, а сега за отбор шампион...Че нямаме шампионски играчи нямаме, ама с това трябваше да започне Мойс...

Тва е тактика на Мойс. Другия сезон да го започне като САФ когато е поел Юнайтед. На равни начала един вид. :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имам молба да ми кажете мач на Заха, който да изгледам и да изградя мнение за него.Виждам да се споменава постоянно като някакъв магически лек за отбора, като някаква супер звезда, супер талант дето е ощетен от Мойс поради "семейни причини". Гледах някакво клипче в ютуб и момчето дори трудно би било да бъде резерва дори във Фулъм в момента пък какво остава за нас.Явно пропускам нещо.Кога и къде сте го гледали и е впечатлило толкова, че всяко мнение е Заха......нещо си.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Aз пак да попитам - някой замисли ли се над факта, че Мойс на два пъти обяви, че трансферите са били начертани от САФ, а дядо не отрече подобно нещо никъде, а той не е човек, който да спестява квото и да било? Тоя факт, дали някой го отчита и важен ли е той?

Избрания отказа договорени трансфери от ментора си тоя факт отчиташ ли го :mood (20):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз пък виждам позитивите в тая загуба. Поне Съндърланд не създаде положение от гол, а съдията им ги вкара и двата. Играхме добре, просто липсата на класа и самочувствие си казаха думата. Всеки търси безопасното отиграване, отървава се от топката, само Янузай поемаше риск. Играхме стабилно в защита, просто във фаза атака класата ни е прекалено малка, а и за капак играчите очевидно са смутени от слабите резултати. Резултатът не е толкова лош и би трябвало на ОТ да ги бием без проблем с 2 гола разлика

Един от минусите на Мойс - не успява достатъчно да мотивира милионерите в клуба! Едно е да нахъсваш играчите на Евертън преди мач с Юнайтед, но да го загубиш. Кой ще му търси сметки. Да, не веднъж ни е създавал проблеми бившият му тим. В Юнайтед трябва всеки мач да си излезнал концентриран. Все пак са хора, въпреки че с това си изкарват хляба. Преди всичко това е спорт!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Имам молба да ми кажете мач на Заха, който да изгледам и да изградя мнение за него.Виждам да се споменава постоянно като някакъв магически лек за отбора, като някаква супер звезда, супер талант дето е ощетен от Мойс поради "семейни причини".
Гледах някакво клипче в ютуб и момчето дори трудно би било да бъде резерва дори във Фулъм в момента пък какво остава за нас.Явно пропускам нещо.Кога и къде сте го гледали и е впечатлило толкова, че всяко мнение е Заха......нещо си.

Не е супер звезда, даже аз не съм му от феновете. Ама при "играта" на Валенсия и Ашли да се чуди човек толкова ли пък да е слаб че да не го пусне поне в мач за купата 48 часа след друг мач.
И ние искаме да го видим. Ама не за 15 мин. Може и да се издъни, но има шанс и да покаже добра игра. Такъв шанс при Валенсия няма. Няма от 2 години насам. Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове