Jump to content
StreetSoldier

Sunderland 2:1 Manchester United

Препоръчани публикации

Скандално първо полувреме. Много добро второ полувреме. С този състав толкова. Липсват основни играчи и липсата им започва да тежи все повече и повече. Единственото положително нещо от отсъствието им е, че по този начин лъсват тези, които не стават. Дано Мойс зачерква имена за чистка през лятото. Лошото е, че реваншът е на ОТ. Мойс до живот. Валенсия до гроб.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Коментарите вече са излишни.Всичко вече е казано и изписано,причините за състоянито на отбора са ясни,виновниците също.От сега нататък можем само да наблюдава колко на дълбоко ще затънем до края на сезона

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Поне се очертава и тоя сезон да постигаме "постижения" които не са се случвали от 30 години и повече ... Редактирано на от Producenta

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много добър мач, паднахме си по учебник. Остава ни само още едно препятствие пред това да поставим феноменален рекорд от 5 поредни загуби - мача със Суонси. IMIT!!! --- 3 мача те бият по абсолютно един и същ начин...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Клевърли и Валенсия - ДОКОГА? Няма такива антикреативни футболисти, супер инзервящо е да се гледат. Евра - стига вече! Просто вече не е същият футболист, загубил е голяма част от скоростта си и е неефективен както в защита, така и в атака. Всеки мач доказва по категоричен начин кои играчи не стават или вече не са за този отбор. За съжаление нямаме почти никакви други опции и трудно ще купим класни футболисти януари месец. Нужна е голяма стегнация в редиците, отборът не прилича на себе си. Надеждата ми е в Рууни, Перси и Фил Джоунс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само Контето, може да е доволен от Мойс. Отиди му прочети скандалните глупости от вчера!Много добро второ полувреме ? Ти същия мач ли гледа ? Човека е доволен от играта и рефера е виновен.Това, че не виждаме отбора ни да играе футбол от доста време няма значение. Мойс хвана най-лошите ни кошмари, удари ги в земята и стигна до двойно по-големи низини.Човека вече няколко пъти неможе да надиграе по-слаб отбор, дори като домакин! И все съдията или времето му е виновно.Не ми се коментира.С Мойс неможем да победим отбори, като Съндърланд,Норич,Суонзи... да не говорим за такива от 1-10то място.Те ни разпарчатосват.Но да... Мойс до гроб задължително! Ако не стигна аз до гроба преди него от нерви!Не го чух до сега 1 път да е поел вината, когато се вижда, че "анти-тактиките" му са ЖАЛКИ! Футболистите не му вярват, феновете не му вярват, даже феновете на най-големите хейтъри вече не им е смешно. Редактирано на от Souljah

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Реално какви шансове ИЗОБЩО имаха Съндерланд освен тая скандална дузпа през 2-рото??? Имаше огромен натиск от наша страна и заслужавахме минимум равен. Скандално е, че паднахме по всички параграфи. Най-много ме е яд, че проспахме 1вото полувреме. Но както и да е, очаквам все пак да ги отстраним. Джони Евънс с контузия, честито. От многото загуби май забравяме, че имаме почти цял отбор ОСНОВНИ играчи в лазарета.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имаше и нещо забавно в мача - към края тренера на Съндърланд как се палеше. какви физиономии, какви перчения.Можеха спокойно да дават само него последните 5 минути, на терена беше много по-скучно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Реално какви шансове ИЗОБЩО имаха Съндерланд освен тая скандална дузпа през 2-рото??? Имаше огромен натиск от наша страна и заслужавахме минимум равен. Скандално е, че паднахме по всички параграфи. Най-много ме е яд, че проспахме 1вото полувреме. Но както и да е, очаквам все пак да ги отстраним.

Джони Евънс с контузия, честито. От многото загуби май забравяме, че имаме почти цял отбор ОСНОВНИ играчи в лазарета.

Братле, реално за последните 3-4 мача, никой не ни надигра... обаче всички ни биха! Ние незнаем как да създадем положение!!!
Реално Дейвид Мойс със по-силен състав неможе да победи по-слаб.Многократно.И продължава да казва, че сме супер и, че съдията е виновен.
Не чувствал никакво напрежение, смешно им било вече в съблекалнята...
Незнам за вас но аз не съм ОК, някакъв безименник да съспипва любимия ми отбор(моята религия)!
Знам, че съм малко краен,не искам да го уволнят сега, но не му вярвам и грам.Никога не съм вярвал, че този е нашия човек. Редактирано на от Souljah

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Съгласен съм, че трудно създаваме голови положения, също така ако си ми чел някои коментари знаеш, че и аз не съм привърженик на някои от футболистите, които бяха на терена снощи. Обаче напук на тва, вчера се създадоха опасности, и то доста, на фона на мача със Суонзи примерно. Тва казвам аз.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Станахме като Ливърпул, всеки малък отбор ни бие...пълен майтап. Официално се отказвам да гледам следващите няколко мача, защото единствента емоция, която ми доствят е нервиране.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, че трудно създаваме голови положения, също така ако си ми чел някои коментари знаеш, че и аз не съм привърженик на някои от футболистите, които бяха на терена снощи. Обаче напук на тва, вчера се създадоха опасности, и то доста, на фона на мача със Суонзи примерно. Тва казвам аз.

Чел съм,наясно съм. Немога да се съглася, че това са опасности.Не и според нашите стандарти! Ритаме напред и квото стане.Да не почваме да говорим за тактиките, които използва Мойс, че само нерви...

Черен списък: ;)

Valencia,Nani,Young,Cleverly,Welbeck,Chicharito,Anderson,Giggs,Smalling,Evra,Fer
dinand,Fabio - Тези да си ходят.Ясно ми е, че Уелбек няма да бъде продаден, както и Клевърли, защото са "местни момчета" и докато Уелбек заслужава да бъде поне резерва в отбора... то останалите са потресаващи.

Тука по средата мога да сложа Кагава и Заха защото просто нямам мнение за бъдещето им в отбора...Кагава по-скоро не става, Заха не ни се дава шанс да разберем става ли, не става ли.

Реално разполагаме с Де Хеа, Видич,Джоунс,Евънс(с много забележки), Карик,Янузай,Руни(засега),Перси(засега)
Това са играчите, които заслужават да носят фланелката.8 човека... не е толкова зле Редактирано на от Souljah

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лошо стечение на обстоятелствата...Вярно, че нямахме грам креативност, но играхеме по-добре от котките (то оставаше и да ни надиграят...). Показвахме на моменти добра преса, която вършеше добра работа. Истината е, че без world class играчи, няма да я бъде. Другите отбори имат по няколко, а някой и целият им отбор е такъв. Вижда се, че един Руни или Перси не стигат, щото като се контузят и сме мяу. Дай Боже Руни да остане, тъй като в него ми е надеждата да вдигне отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Лошо стечение на обстоятелствата...Вярно, че нямахме грам креативност, но играхеме по-добре от котките (то оставаше и да ни надиграят...). Показвахме на моменти добра преса, която вършеше добра работа. Истината е, че без world class играчи, няма да я бъде. Другите отбори имат по няколко, а някой и целият им отбор е такъв. Вижда се, че един Руни или Перси не стигат, щото като се контузят и сме мяу. Дай Боже Руни да остане, тъй като в него ми е надеждата да вдигне отбора.

Да де, ама с такива играчи хората печелят шампионска лига, на нас world class играчи ни трябват, за да бием опашкарите ли? :mood (17):
Смисал да, нямаме качество, ама извинявай, нашите резерви и отборни играчи трябва да са поне ниво над играчите на Съндърланд, примерно.
Дори техния състав е изпълнен с играчи, които вече абсолютно не ставаха за нашия отбор и за всеки друг топ отбор, за тва и ги дадохме на Съндерланд.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трета поредна... Много тежка ситуация. На нас феновете ни е адски зле, а не искам и да си представям на отбора какво му е. Не ми се мисли какво им се върти в главите. Е*ати ситуацията, много трудно се гледат такива мачове...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ако не друго поне изкарах някой лев :mood (17): дааа пак ще сложа срещу маню-суонзи ще на отнесат така или иначе :mood (17): така за мача -3 загуби не помня скоро да сме имали-някъде от 2001г-станахме за смях по целия свят-съдиите вече не на ебават :mood (36): играта ни е ужасна и даже съндърланд които са последни на хванаха на пасче в средата на терена-мойс или е сляп или е абсолютен дебил--отбора спешно има нужда от халфове-всички проблеми идват от там--това и стиви уондър щеше да го види :mood (20):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Валенсия и Клевърли трябва да се зачеркнат от стартовите 11 за неопределен период от време,такова тъпкане на едно място никъде го няма,но аз го отдавам на липсата на умствен багаж и футболен интелект,колкото до дузпата нарушение си имаше при всички положения,на цялото това бездействие и бездушие от страна на нашия красив блондин за капак на блестящото му представяне в атака реши да помогне и в защита,като го направи по възможно най-нескопосания начин,не си обеснявам търпението на Мойс да ги изтрае толкова време тези двамата и силно се надявам вече да им покаже разочарованието си и следователно да бъдат закотвени защото те наистина достигнаха дъното.Няма две мнения,че трябва да залагаме на младите ни кадърни момчета да се развиват и шлифоват покрай играчи,като Рууни,Карик,Гигс и пр. понеже съм убеден,че по-зле от сегашните ни няма накъде само могат да докажат,че са по-талантливи и достойни за този отбор и тогава загубите ще бъдат оправдани защото както знаем младостта не е пророк,но именно в тези загуби ще се изградят характери,които са ни нужни и които настоящем напълно отцъстват.В наша полза ще е да отпаднем и от този турнир,дано контузията на Джони не е сериозна,а за Рууни не знам дали осъзнавате какви щастливци сме,че успяхме да го запазим и на какво дередже щяхме да сме целия този сезон без него. Редактирано на от Glorious Dogg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Трета поредна... Много тежка ситуация. На нас феновете ни е адски зле, а не искам и да си представям на отбора какво му е. Не ми се мисли какво им се върти в главите. Е*ати ситуацията, много трудно се гледат такива мачове...

Публикувано изображение :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре де, защо Жозето и Анчелоти като отидат в нов клуб си купуват играчи, а не работят с наличния състав? Чудно ми е дали със сегашните футболисти на Милан примерно ще са на първо място само заради фактор мениджър? не ги сравнявам с Мойс, а с това, че Юнайтед не купува! Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе за малко да стане изненадата за тая купа.. добре, че Съндърланд си вземаха мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове