Jump to content
Sign in to follow this  
Viper

Manchester United 1-2 Swansea City

Препоръчани публикации

А защо всички пропускате факта, че самият Мойс сподели, че САФ е начертал трансферите и той е казал от какво има нужда отбора! Само не ми казвайте как половината тука сте баси мъжкарите и ако сте вие ще кажете на деди "ти си минало, не ме интересува твоето виждане, аз ще си правя каквото искам и смятам за правилно!", щото ще ви се смея много! Отборът е пълен с играчи трето качество, пълнежи, с които никой освен САФ не може да направи нищо, НИКОЙ! НИКОГА! Евертън беше много компактен и духовит отбор, Мойс създаде най-добрата защита в Англия в момента. Мойс привличаше никакви играчи и ги препродаваше за кинти, Мойс стабилизира отбор, който се бореше да не изпадне, Мойс редовно си ни трескаше, както и много други отбори, но с неговият си отбор, с неговите си "войници". Мойс има качества, сега има и ресурсите да надгради свой отбор, отбор, който да не бъде изкушаван от много пари и имена, защото той се намира в такъв! Стига сте хейтили постоянно и непрекъснато и да обяснявате на хартия как ги чаткате нещата, човек ще си каже, че поне 13 САФ и 29 Моуриньорци има тука. Да, САФ остави едни 85% посредствени, слаби, некадърни играчи, играчи, които в другите ТОП отбори в Англия и Европа не биха помирисали влизане в групата, ка моли да играят редовно. САФ го няма и с тея играчи и този мениджър толкова. Ебаси свекървите, ебаси мрънкането, ебати философите братко!
Знам, че 90% от списващите тук са в кухнята на клуба и знаят точно как се развиват нещата в съблекалнята, знам, че 99% от списващите тук знаем перфектно финансовата политика и обстановка в клуба до последния марджин. Някой сподели по-горе за комунизъм - ето това е комунизма - която и тема да отвориш всички разбират от всичко, която и телевизия да пуснеш - всеки разбира от всичко, където и да прочетеш, много хартиени герои, а реално нема никой!

Фърги тряаше тука да се поразрови преди да звънне на Мойс

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аре успокойте топката малко, след всяка загуба едно и също 93428934 страници. Все тая е колко пъти ще го повторите, ама все тая и на ръководството на Юнайтед и на повечето потребители, които четат. Коментирайте мача, възмутете се от него - ОК, всяка тема едно и също. Става ли Мойс или не става и т.н., все едни и същи неща, не ви ли писна и на вас да убеждавате един друг в правотата си? Ся и статистики взеха да се вадят... заеби

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Знаех си че тая тема ще мине 10-15 стр. :D По принцип подрекпям Мойс, харесвам го като мениджър и ако имаше на разположение РВП, Рууни, Рафаел и Джоунс, нямаше да има толкова издънки, НО дори и без тях загубите са прекалено много. Не знам какво му става, но е тотално неадекватен и по-добре да му забранят да говори в медиите. Най-пресен пример: "След като останахме с 10 души се борихме да доиграем мача, да го доведем до преиграване." Нещо такова беше. Алоо ние не сме Астън Вила и с 8-9 да сме целта трябва да е победа и само победа особено на Олд-а. Истината е че се дъни постоянно просто много му станаха издънките, аз съм убеден че може повече, но като не го показва, каква полза? Отбора не е пълен с некадърници, има такива, но са 2-3ма. И играчите и Мойс са си виновни, всъщност както каза някой по горе, "капитана на кораба" е виновен... най-вече той. И ако не предприеме нищо и този трансферен прозорец, значи наистина е много заблуден и не знае къде се намира. Не може да му убеди, че няма играчи които да подобрят отбора, тези скаути за какво са Гюндоган или Ройс например преди да отидат в BVB трагични ли са били, може да не са били толкова известни ама Клоп ги е видял преценил е че са достатъчно добри и ги е взел. Не само известните играчи са добри. Да се стягат и да взимат поне 1 халф тоя транферен прозорец и да разкара някои от идиотите!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Знаех си че тая тема ще мине 10-15 стр. :D

По принцип подрекпям Мойс, харесвам го като мениджър и ако имаше на разположение РВП, Рууни, Рафаел и Джоунс, нямаше да има толкова издънки, НО дори и без тях загубите са прекалено много. Не знам какво му става, но е тотално неадекватен и по-добре да му забранят да говори в медиите. Най-пресен пример: "След като останахме с 10 души се борихме да доиграем мача, да го доведем до преиграване." Нещо такова беше. Алоо ние не сме Астън Вила и с 8-9 да сме целта трябва да е победа и само победа особено на Олд-а. Истината е че се дъни постоянно просто много му станаха издънките, аз съм убеден че може повече, но като не го показва, каква полза? Отбора не е пълен с некадърници, има такива, но са 2-3ма. И играчите и Мойс са си виновни, всъщност както каза някой по горе, "капитана на кораба" е виновен... най-вече той. И ако не предприеме нищо и този трансферен прозорец, значи наистина е много заблуден и не знае къде се намира. Не може да му убеди, че няма играчи които да подобрят отбора, тези скаути за какво са Гюндоган или Ройс например преди да отидат в BVB трагични ли са били, може да не са били толкова известни ама Клоп ги е видял преценил е че са достатъчно добри и ги е взел. Не само известните играчи са добри. Да се стягат и да взимат поне 1 халф тоя транферен прозорец и да разкара някои от идиотите!

Значи в другата тема играчите около Кагава са слаби за тва не може да разкрие потенциала си, тука - отбора е добре не е пълен некадърници..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре бе, как очаквате точно в тоя мач с 10 човека да тръгнат напред, за да търсят победата ? Айде бъдете малко реалисти. Това е проблема - всички очакват прекалено много от Мойс. Той иска да подсили състава с качествени футболисти, с футболисти от световна класа, а не да купи поредния халф или защитник, за което е прав. А това не е много лесно всъщност, защото тези играчи си имат отбори, които в повечето случаи са на 1/8 финал в ШЛ, в борбата за титлата в страната си са, развиват се и някак няма логика да дойде някой от тях в Юнайтед. Ако вземе някой средна класа, след няколко мача ще почнете да хулите и него и ще казвате защо е купен :Х Нека пробва и да се надяваме, че ще се вземе правилния халф и ще се опазят от контузии играчите, че ми писна вече постоянно да има контузени. Видя се на какво ниво е наистина Юнайтед, след като последните 2 години в ШЛ представянето е уникално слабо и дори САФ не успя да се справи. С тази конкуренция САФ нямаше да е първи този сезон :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Значи в другата тема играчите около Кагава са слаби за тва не може да разкрие потенциала си, тука - отбора е добре не е пълен некадърници..

Значи вземи чети по внимателно или вкарвай малко мисъл в написаното, има играчи но не и за този стил който аз, а и доста други искаме да виждаме. ФАКТ е че отбора играе грозно вече от доста време. Когато взехме Кагава мислих, че най-накрая стила ще се смени, освен него искаше и играч като Азар и Моура, за съжаление не можа да го вземе, а после се и пенсионира. Явно за пореден път е видял от какво се нуждае отбора, какви са тенденциите и е бил готов да направи следващата крачка в развитието на отбора. Точно това и според САФ е в основата на успехите му, непрестанното развитие, гъвкавост, адаптиране към изискванията на съвременния футбол.

Играчи за дърварския стил и 1600 изсипвания на топката в наказателното има. За красив, комбинативен, бърз футбол - НЕ! Май и мениджър за такъв стил нямаме за съжаление.

ПС: Според теб Юнайтед в последните няколко сезона, атрактивен футбол ли практикува?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Още един път го пуснете, моля.Съдията се е ядосал на проваления авантаж, не виждам какво толкова дискусионно има..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ем ако е било качено вече сори. Редактирано на от dokutd.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this