Jump to content
Sign in to follow this  
Viper

Manchester United 1-2 Swansea City

Препоръчани публикации

Tи кво искаш да каже бе?? Играчите ми са трагедия, от слаб по-слаб, не ми дават пари за селекция и т.н... Тва ли тряа да каже?!

Искам да поеме отговорноста той! Не да ми се обяснява, като п*тка всеки път.И да слушам едни и същи думи.И той не си вярва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам дали има някаква символика, ама след края на мача хванах Титаник по БТВ :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нека бъде откровен какво лъже и маже?Да каже, че с тези играчи неможе и иска нови, както и други треньори го правят.Да бъде откровен да видим откъде идва проблема- Глейзър ли не дават пари, а лъжат постоянно като вадят статистики колко добре сме финансово и може да се конкурираме с всички и няма ограничения в бюджета или наш Избранник е тотален хахо, защото с такива изказвания още повече насъсква хората срещу себе си..Ако бъде честен и проблема излезе в Глейзър още на следващия мач ще почнат се появяват шалчетата масово пак и скандирания, с това си шикалкаване вреди само на себе си..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нека бъде откровен какво лъже и маже?Да каже, че с тези играчи неможе и иска нови, както и други треньори го правят.Да бъде откровен да видим откъде идва проблема- Глейзър ли не дават пари, а лъжат постоянно като вадят статистики колко добре сме финансово и може да се конкурираме с всички и няма ограничения в бюджета или наш Избранник е тотален хахо, защото с такива изказвания още повече насъсква хората срещу себе си..Ако бъде честен и проблема излезе в Глейзър още на следващия мач ще почнат се появяват шалчетата масово пак и скандирания, с това си шикалкаване вреди само на себе си..

Не е мястото пред медиите да бъде откровен, честно казано. Откровенностите да си ги споделят в съблекалнята и със собствениците.
ПРОДЪЛЖАВАМ ДА ТВЪРДЯ, ЧЕ ДОРИ ТЕЗИ ИГРАЧИ МОГАТ ДОСТА ПОВЕЧЕ!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Защо?Гуардиола излиза и казва искам Гьотце хоп на другия ден се активира клаузата.След 2 седмици искам Тиаго на другия ден отива и се взема Тиаго.Моуриньо излиза и казва трябва ми нападател на другия ден нападател се взема.Анчелоти излиза и казвам харесвам Бейл искам го в отбора, айде на следващия ден той е там.Няма нищо срамно в това да си поиска нови играчи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Момчета и момичета, може да го разберете като загуба на време, но може да си дръпнете някой мач с Бекъм, Гигс, Невил ,Скоус , просто да видите какво правеше истинския Юнайтед. Това което направи марката най-голямата в света и да оцените сегашната сбирщина от която не 11, а стават само двама!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Могат, ако имаме треньор мъж... Мойс е лигльо... Мрънкало, бас ловя, че е същия и пред играчите в съблекалнята...Той не може като муж да излезе и да каже нещо на пресата, при положение, че трябва да си много тъп да не разбереш, че отбора е много зле, а той приказва като детенце в детската градина... Ама то отбора игра добре, ми малко къметче нямахме, еми браво на играчите, Фабио добре се справи... Що не излезе като мъж и да поеме вината, да каже че сме играли зле....Колко загуби записахме и все късмета му виновен...Бах го аз каръка...Трябва да си държиш на думите, като кажеш, че отбора има пари, да ги използваш, като отбора губи, да търсиш играчи и да подобряваш отбора...А той само за късмет ми говори и че отбора бил добре...знаеше че отбора ще е така още от предсезонната подготовка, а той не направи нищо, сега пък не било времето...а лятото сигурно ще каже, че отбора вече се е обиграл и другия сезон ще се върнем в топ 5.....И съм сигурен, че и пред играчите в съблекалнята е с наакани гащи...Той не е мъж и не може да ръководи такъв отбор, той не просто изпусна отбора, той просто вообще не е успявал да го хване....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Честно казано ми е през к..а за тем подобни ФА, Капитали и тем подобни купи. НО!!! Не приемам да падаме у дома от знайни и незнайни средняци и по-зле даже. Да бяхме паднали навън, ОК!, но на Олда и то за пореден път.... Както и да е, за мен класиране в топ4 би ме задоволило този сезон, без каквито и да е други "успехи". Всичко над топ4 е БОНУС. Доста от вас трябва да го проумеят рано или късно.

Аз също ще смятам сезонът за успешен, ако се класираме в топ 4, но в момента с оглед на играта нямаме никакъв шанс. Точно тези "тем подобни" купи са реалната възможност да играем следващия сезон в европейските турнири било то и Лига Европа. Едната възможност вече я пропиляхме, да видим какво ще стане с другата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Все си мисля, че Моайс си върши стриктно работата. Но го провалят собствениците и не желая на никой от нас подобна съдба в работата защото е "без вина виновен" Този човек се мъчи да направи невъзможното с тази сбирщина, която Фъргюсън впрегна с големи сили, но не съм сигурен че тази година щеше да го повтори. Защото всичките ни конкуренти купиха играчи и им се вдигна нивото „. С една дума нищо което се случва сега не е гаранция, че нямаше д асе случи и при СЪР-а. Просто глейзър нямат обещаните пари!!!!!!!!!!!!!!!!! А приказват само за да ни баламосват и да мине трансферния прозорец! Редактирано на от Baev

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За какво ни е Лига Европа точно? Да го разцъкваме и ние с Одеса, Загреб, Варшава и кой ли още не? Финансовите постъпления от този турнир за Юнайтед са меко казано незадоволителни. Да не говорим и, че графикът е доста неудобен. Четвъртък-неделя. Поне в ШЛ има ротация и може да се паднеш вторник да играеш. Само ще се пускат юноши и последни резерви в тоя турнир. Или ШЛ, или без Европа. ще сме еднакво притегателна сила без значение дали сме в ЛЕ или не... Забравяте, че Байерн е сериозен хегемон на домашния пазар. За тях сериозно не е голям проблем да вземат играчи от Дортмунд, Шалке, Леверкузен. Те са притегателна сила за местните играчи. Ние освен РВП, и то щото реално му свършваше договорът, кога сме взели някого от наш конкурент. Трудно, до невъзможно. Няма как да излезе пред медиите и да каже: Играчите ми са ливади. Просто няма как. Дори и да купи 1-2, той ще е загубил всички останали. Може зад завесите да ги храни, но не може пред медиите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

:mood (17): :mood (17): :mood (17):

тематично, днеска май го даваха Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Все си мисля, че Моайс си върши стриктно работата. Но го провалят собствениците и не желая на никой от нас подобна съдба в работата защото е "без вина виновен"

Стига бе, това не си го мисли :mood (17): Ти още малко ще кажеш, че и като опикае тоалетната те са виновни дето не са му го държали... Всички тея играчи си взимат големите заплати и вече от треньора зависи дали ще ги накара да играят...То ако беше толкова, Глейзърите щяха да се отърват от Йънг поне, щото с тая заплата трябва да играе като Меси, а играе като.... Така че и на мен ми се иска да се окаже проблема не в Мойс, защото ако проблема е в него, много трудно ще се оправим, щото нито можем да намерим свестен заместник сега нито нищо....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм доволен че загубихме. Едно преиграване в Уелс само щеше да утежни програмата, а и едва ли щяхме да го вземем. А и тая купа така или иначе е трудна за вземане. Фабио повече няма да го видим в игра. НИКОГА. Жалко харесвах го. Момчето не го пускат и бе пренавит. Да ен забравяме че това момче игра финал в ШЛ. Бютнер колкото хубави неща направи толкова и ужасяващи грешки видяхме. Чичо цели въздуха Валенсия ще си счупи кръста само и само да не си използва левия краг за удар. Тва си бяха 2 чисти гола още първото. От там мача се решаваше. Заха отново не игра. Андо също. Иначе при тая игра вмомента РВП си бие краката с по една талпа за да не бере срам. :mood (35): П.С. Най-важния мач през сезон за Мойс е този със Съндърланд. Ако бием отиваме на финал. Това означа че сме в Лига Европа догодина(понеже Сити ще са в ШЛ и квотата ще остана за нас)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

П.С. Най-важния мач през сезон за Мойс е този със Съндърланд. Ако бием отиваме на финал. Това означа че сме в Лига Европа догодина(понеже Сити ще са в ШЛ и квотата ще остана за нас)

Няма квота тук, който падне не може да играе в Европа чрез тази купа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

:mood (17): :mood (17): :mood (17):

Т'ва поне потъва по-бавно. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Верно сме за смех пред другите, ама не толкова с играчите, колкото с феновете, по трибуните и форумите. :facepalm: Разбира се, нищо против иронията и шегите.. Ще има още горчиви хапове. Не спирам да го казвам след всяка загуба, трябва да свиквате, ако не сте, поне до лятото. Ако през лятото не видя метлата в действие, подплатена с парите на Глейзър, първи ще изляза и ще кажа: "Мойс, ти не се справи." Към настоящия момент това не мога да го кажа, защото е лъжа. Разбира се, че Мойс може да бъде критикуван в много направления, но основната вина за тези сътресения не е негова, колкото и да се опитвате да му прехвърлите "шампионското" наследство. Слагате етикет "шампиони" на същата стока, но тя не се котира вече, защото търговецът и клиентите не са същите. Попитаите неутралните фенове защо Манчестър Юнайтед стана шампион миналият сезон ? 1-ва причина: защото бе най-малко слабият претендент, 2-ра причина: защото имаха Ван Перси. Е, сега сме най-слаби в търсенето на моментния успех. Ще го преживеем. Юнайтед е бил и ще бъде...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

момчета и момичета, Мойс пое отбор, граден от САФ. Оставям гениалността на сЪро и виждам един посредствен отбор, никаква СВЕТОВНА класа. САФ беше тактик, биткаджия, както на терена, така и в медийте, той от там започваше с 1:0 за нас. Съвсем спокойно мога да заява, че Суонзи като индивидуални качества на футболисти ни превъзхождат ...

Дам, и УБА ни превъзхождат като качества на играчите, и Нюкасъл, и Хъл и Норич, даже Кристъп Палас. :mood (22): Тва защитниците на Избрания да ни закопае ме разбивате с тия безумни защити на един тотално неорентиран и неспособен да води суперголям отбор човек. Англичаните си имат един перфектен израз - out of his depth. Точно тва е Мойс- човек, попаднал на място, за което е тотално непригоден. Но, нищо, защитавайте си го, щом ви кефи отбора да играе безумен футбол, да ни бият наред и да се излагаме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вече след като малко се поуспокоих, реших да напиша малко по-свестен (надявам се ) коментар относно моето виждане за нещата. Причината днес отбора да се намира на тази позиция, е свързана с толкова много неща, че смятам малко да поразсъждавам върху тях. 1. САФ го няма - и това определено остави следа. няма го духа, няма го желанието, няма я борбеността, даже и страстта я няма. И ако Мойс не успее някак си да върне тези черти в отбора, опредлено ще ни чакат още провали. 2. Отбора е изчерпан/играчи, които не са за клуба- тая тема сме я дъвакали толкова много пъти ,че не знам дали има смисъл пак да я почвам. Всеки знае, че имаме играчи, които или толкова си могат, или просто нямат никакво желание да бъдат част от най-великия клуб в света. И колкото по-рано ср азделим с тях, толкова по-добре. Естествено другото важно нещо е да се види кои от старите боици биха ни свършили работа. Доколкото разбрах Гигс ще изиграе още един сезон, а Видич и Рио вероятно няма да получат нови договори. Колкото до Евра, той най-вероятно ще се завърне във Франция. Това ще значи, че ще ни трябват защитници, тъй като в момента освен Джоунс на другите не мога да разчитам. Ще ни трябва и поне един бек за да не се усети липсата на Евра. Днес Бютнер се справи добре, но има още какво да подобрява (естествено , няма да пиша за всички играчи и позициите, на които са ни нужни такива, защото предполагам че ги знае всеки). 3. не на последно място си мисля, че дори и да махнем Мойс сега, нещата едва ли биха се подобрили. Загубихме една купа, извън топ4 сме, зона ШЛ също е далеч, така че дори и САф да се върне,не би ни помогнал кой знае колко. Дори и да вземем друг мениджър било то временно, положението може и да се влоши. Засега твърдо зад Мойс (колкото и да е симпатичен на доста хора), нека да го оставим ,предполагам, че и на него не му се е искало първият му сезон начело на отбора да е толкова кошмарен.Силно се надявам лятото с качествени трансфери нещата да изглеждат по друг начин. 4. И последно - вяра в отбора и играчите. Това според мен е най-важното. Лесно е да се подкрепя най-силния, но не е толкова лесно да се подкрепя слабия. нека да покажем ,че ние можем. нека да покажем, че желанието на най-великия ще бъде изпълнено, т.е да стоим плътно зад новия мениджър. И да добавя само още едно изречение. извадих една статистика за брендън Роджърс. В началото на Ливърпул той е бил с не по-добри показатели от нас, като чак в края на летния полусезон отбора започва да играе както сега. Почти съм сигурен ,че ще се случи абсолютно същото. За момента явно ще се наложи да се примирим с това, че от другия сезон явно няма да гледаме нашия любим отбор в ШЛ ,а вероятно и в ЛЕ, но запомнете едно - нещата ще се подобрят, и другия сезон ние ще се смеем на тези, които този сезон имат щастието да ни се подиграват. Отново ще докажем, че Юнайтед е жив, и класата не се е променила. Ще излеем гнева си, който определено ще сме насъбрали от от тива, че сме загубили титлата, и отново ще покажем ,че Юнайтед никога не трябва да бъде отписван. Защото ние сме Юнайтед- не обичаме да не сме на върха!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Едно нещо не успява да направи Мойс и това е да накара тази хайка от посредствени играчи да заиграе с желание. В това бе убийствено добър Сър-а, явно Мойс не чак толкова. Да не говорим, че Фъргюсън никак не му помогна с това, че му остави отбор с един куп проблеми. Вместо да се нервирате, пийнете едно, чукнете жената или любовницата, вървете някъде да разпуснете или просто си бутайте дедовия. Трябва да е ясно, че ще има още такива моменти и за там също ще трябват нерви. Пожелавам успех на Мойс, защото всичко е срещу него, дори и късмета! Защото ако някой ми каже днес с какво Суонзи заслужаваха да спечелят, то ще го призная. Лека вечер и наздраве!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И да добавя само още едно изречение. извадих една статистика за брендън Роджърс. В началото на Ливърпул той е бил с не по-добри показатели от нас, като чак в края на летния полусезон отбора започва да играе както сега. Почти съм сигурен ,че ще се случи абсолютно същото.

Извинявай ама Роджърс Шампион ли пое или отбор в долната част на топ8?

Иначе точно като Пуул от близките години са ни резултатите. Въртете го сучете го. ТАКА Е. ФАКТ. Всеки можеше да ги бие на Анфилд и не рядко ги биеха. Тук таме някоя гръмка победа и после посредственост.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
100 % съм сигурен, че ако в момента Сър-а поеме отбора до лятото, ще сме в топ 4 ;) И разликата ще я видим още в първия му мач. Нека не отваряме темата кой колко е фен и кога. Все един от нас и всеки фен вообще, иска да вижда отбора си да печели, но няма как всички отбори да печелят, винаги ще има губещи. Аз винаги ще подкрепям отбора, каквото и да става, но това не значи, че ще подкрепям треньора или всички играчи когато някой от тях не ми харесва. Повечето фенове на отбора в момента не харесват Мойс, защото е слаба личност. Точно от това бяха всички страхове преди да бъде нает. Юнайтед има нужда да се променя като всеки отбор, да се променя за да бъде в топ позиция, всеки отбор има слаби моменти, но тези моменти са когато отбора преминава от една ера в друга, а в момента Юнайтед не иска да еволюира, а да тръгне по същия изпитан път, с личност която не е тази която е водила отбора преди. Вместо да се вземе една нова личност, с "европейско" мислене, се взе британско дърво. Човек който въпреки загубите, все още не е тропнал на масата...Нов Сър няма да имаме, трябва ни треньор и лидер с модерно разбиране, а не отново Шотландец дето уж е стабилен дългосрочен треньор, който обаче абсолютно не може да води отбора. Точно това коментираха всички преди сезона, как може би Мойс няма да успее да вземе страха на играчите, защото повечето от тях, са направили повече от него и са спечелили повече от него и ето, че точно това стана. Аз съм сигурен, че Мойс не им повишава даже тон в съблекалнята...Той може да е страшен треньор за отбор като Евертън, но Юнайтед е прекалено голям за него и той е просто...малък в отбора...Той не може да поеме вината за нищо, нито за обърканото трансферно лято, нито за мачовете...само се оправдава...Това ли е треньора който ще води 20-кратния шампион на Англия и един от ТОП отборите в света... Остави, че собствениците са гъзове, но ако Мойс беше силна личност щеше да си изкрънка пари за трансфери, а тука той сам се закопа като се изхвърли за неограничения бюджет...За мен в момента, ако Мойс не направи трансфери сега и продължи в същия дух, Сър-а да се връща и да върне отбора в топ 4 и лятото да се мисли за свестен треньор. Ей да видим какво ще направи Оле и да го крадем, сигурен съм, че той ще се справи по-добре, защото ще може да им всява респект в съблекалнята, което Мойс не може.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Едно нещо не успява да направи Мойс и това е да накара тази хайка от посредствени играчи да заиграе с желание. В това бе убийствено добър Сър-а, явно Мойс не чак толкова. Да не говорим, че Фъргюсън никак не му помогна с това, че му остави отбор с един куп проблеми.

Вместо да се нервирате, пийнете едно, чукнете жената или любовницата, вървете някъде да разпуснете или просто си бутайте дедовия. Трябва да е ясно, че ще има още такива моменти и за там също ще трябват нерви. Пожелавам успех на Мойс, защото всичко е срещу него, дори и късмета! Защото ако някой ми каже днес с какво Суонзи заслужаваха да спечелят, то ще го призная. Лека вечер и наздраве!

Реално погледнато, няма къде да ходи Мойс.Трябва да си свърши работата.А ние да търпим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Реално погледнато, няма къде да ходи Мойс.Трябва да си свърши работата.А ние да търпим.

Еми да, ето как нещата са навързани...Търпим го, щото на господата Глейзър им отърва тоя...Решиха да минат тънко и сега ще поемат големия...Щото сега с падането на акциите заради слабите резултати ще им запари и ще им се наложи да мятат пачки...ама каквото са смотани пак ще свият гъзеца....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Отбора губи - глеизърите ще се охълцат за един месец са загубили 200 милиона срив на борсата отбора главоломно поевтинява и това е само началото

Пожелавам им го от все сърце на тези американски пентии!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this