Jump to content
Sign in to follow this  
Viper

Manchester United 1-2 Swansea City

Препоръчани публикации

Преди 6-7 години ако някой ми беше казал, че Флетчър след време ще е един от най-класните ни играчи щях да му се изсмея. Това в общи линии описва сегашното положение. Супер посредствени играчи и треньор, който присто няма свое виждане за играта. Искам да дойде треньор, който да накара отбора да играе красив футбол, а не да залага на ръганйе по крилата и безадресни центрирания, които да прехвърлят стадиона. Разликата между Мойс и САФ е, че просто САФ караше същите играчи да надскочат себе си.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Давай, Мойс! За няколко месеца отказа "#бербофеновете" , сега е ред и на тея "#искамвсякагодинашампионскаталига" . План 2016-2017 върви добре, още малко и ще разкараме чалмите и екскурзиантите. А тоя по-долу дето го било жал за хората със сезонен билет за ОТ ... му пожелавам да му се развали телевизора :mood (33):

Много ми е интересно ти за какъв се смяташ? Щото живееш в България, нали, обаче не си семкаджия, а яростен съпортър... Не си семкаджия, направо си манджаджия... Тука има много "бели негри". :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дали съвсем случайно САФ не искаше да докара Пеп в Манчестър, ама след като му е отказал, са стигнали до решението Мойс да застане начело на отбора ?!

И как виждаш Клевърли, Валенсия и Йънг да цъкат тики-така, то верно, че Клевърли трудно прави пас на над 5 метра разстояние, ама все пак :D
Не се засягай, добронамерена е шегата, наистина. Ако пък случайно съм те засегнал, съжалявам, не е нарочно :)
За мен проблемът се мести от треньора... в отбора. Имаме един амортизиран състав. Хората, които изнасяха основната тежест преди, сиреч Рио, Видич, Евра, Карик, Гигс, просто си остаряха и не могат да сес правят на високо ниво. Махни Рууни, РВП, Кагава, който днес игра безобразно, Янузай и Де Хея, смени играчите с тия на Суонзи, разликата няма да има. Който и треньор да беше дошъл, с тия играчи, максимум да бяхме по-близичко до топ 4 и да бяхме отстранили Суонзи. За другата купа сме на полуфинал, а и минахме тежка група в ШЛ...
Дори при Фърги през последните няколко години играехме подобен слаб футбол, но си взимахме срещите. Драгоев, койлкото и слаб коментатор да е за мен, каза нещо адски правилно - преди Юнайтед играеше често слабо, но взимаше резултати, сега просто не успява и това да прави...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отбора губи - глеизърите ще се охълцат за един месец са загубили 200 милиона срив на борсата отбора главоломно поевтинява и това е само началото

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Преди 6-7 години ако някой ми беше казал, че Флетчър след време ще е един от най-класните ни играчи щях да му се изсмея. Това в общи линии описва сегашното положение. Супер посредствени играчи и треньор, който присто няма свое виждане за играта. Искам да дойде треньор, който да накара отбора да играе красив футбол, а не да залага на ръганйе по крилата и безадресни центрирания, които да прехвърлят стадиона. Разликата между Мойс и САФ е, че просто САФ караше същите играчи да надскочат себе си.

Тоест при Сър Алекс за 25 години сме играли ръгане, скачане и кюскане на топката?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Човек аз не печеля нищо от това, че Юнайтед са станали шампиони или са спечелили 10 купи за един сезон. Единствено искам тоя отбор да играе добре, независими дали ще са 1-ви или 10-ти. Вмомента заслужаваме да сме сред изпадащите, защото формата на отбора е такава. Иначе Мойс не е лош мениджър, даже е идеален за отбор, които иска просто да е в горната половина на таблицата, да е стабилен на собствен терен(да, Евертън са супер стабилни на техен терен), да прави по някоя победа над големите отбори и да продължи колкото се може повече напред в борбата за купите. Реално това бяха целите му в Евертън и той е свикнал с тези цели. Когато видя на скамейката човек, който е готов да влезе и да ги пребие, защото не играят нищо, когато видя човек, който наистина се нервира от резултатите, тогава ще спра да мрънкам, независимо от резултатите. Дали според теб феновете на Борусия са доволни от сезона ? Не, ама знаят, че Клоп ще им скъса задниците и ще вдигне отбора. Знаят, че имат качествен мениджър, който е печелил и ще продължи да печели, а ние какво имаме ? Айде да не казвам, всички знаеме... винаги съм се опитвал да не говоря за Мойс като едва ли не най-некадърния, ама не показва с нищо, че има идея какво прави в отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

...а Мойс ги кара да изглеждат, като че за първи път се срещат и помежду си, и с топката...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Поне имаме поправителен срещу Суонзи в много по-важен мач на 11-ти. Не е болка за умиране самото отпадане от ФА. Да се стягат за мачовете от Висшата лига, нови попълнения - ко? не!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не, Мойс ги кара да покажат истинските си лица. Просто толкова си могат. При САФ с тези играчи не показвахме изключитено красив футбол, но просто си печелихме мачовете - някои с мъка, някои с класа, но именно заради това той е велик. Когато САФ разполагаше с повече играчи от световна класа тогава съответно и футболът ни беше много по атрактивен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не, Мойс ги кара да покажат истинските си лица. Просто толкова си могат. При САФ с тези играчи не показвахме изключитено красив футбол, но просто си печелихме мачовете - някои с мъка, някои с класа, но именно заради това той е велик. Когато САФ разполагаше с повече играчи от световна класа тогава съответно и футболът ни беше много по атрактивен.

Пикът на последния силен тим бе 2008 граден от 2004! След това се поддържаше едно ниво, което спадаше всеки сезон. Слабата конкуренция във Висшата лига ни даде възможност тима да бъде изцеден до максимум и още 3 титли и 2 втори места. тази година конкуренцията се подсили адски много, бройката тимове се увеличи и вече рухнахме тотално.
Може би със Сър Алекс и този сезон щяхме да сме в топ 3, но играта пак щеше да си е същата, каквато е и сега. Трябват си кардинални мерки, за да се подобрим значително.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Основно виновните за сегашното състояние са Глезър и Уди Кълвача.Политиката на Глезър само да лапат всеки сезон няма как да не доведе до спат.Не МОЙС не Моуриньо ами и Гандауф да дойде няма да е много по добре.В отбора има малко световна класа футболисти и когато не играят Руни , Перси става тежко.Веидич не е това което беше,Рио е стар.Мойс трябва да пипа по здраво да гони 5-6 да взима нови.Разира се това ще стане лятото сега просто няма как...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Здравейте на всички! Положението е трудно, тежко, но лично аз не съм очаквал нещо по - различно след пенсионирането на Фъргюсън. Вярно е, че остави отбор - шампион, но един по - задълбочен преглед на състава ще покаже, че е почти изхабен. Еванс показва колебливи игри, което вероятно се дължи на липсата на Видич или Фърдинанд до себе си, които прекарват много повече време в лазарета отколкото на терена. Евра не е онзи футболист, който беше до преди 2 години, но това е нормално с оглед на годините. Отдясно Рафаел е измъчван от контузии и какво следва - цялата ни защита е неефективна. Остават ни Смолинг и Джоунс, който го въртим на всяка позиция, за да запълва дупки. От тази линия идват големите ни проблеми, а като прибавим и нуждата от креативен халф нещата стават ужасни. Напред има светъл лъч с Янузай, Рууни и проблясъците на Уелбек, който като цяло за мен е неубедителен. За Ван Перси няма какво да говорим, знаехме че взимаме чуплив футболист и слава Богу, че успя да изкара един пълен сезон преди да започнат сериите от контузии. Лично за мен голямата грешка на Мойс бе, че не се захвана моментално със селекцията, а остана твърде пасивен и смяташе, че ще се справи с наличното. Получихме нов мениджър и беше нужна голяма промяна и в състава. Необходимо бе да изгради Юнайтед с нови футболисти, по негов стил и начин на игра. Това трябваше да е функцията на новия мениджър, а не да се задоволи с наследството. Най - важното за Мойс в момента е дали все още владее съблекалнята, защото ако я е изпуснал то неизменно е пътник. Очаквам мача със Съндърланд да е жизнено важен за отбора и най - вече за Мойс. GGMU

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мойс отдавна ги е изпуснал в съблекалнята...Той имам чувството, че само за мачовете се вижда с отбора и по време на мача не нови очила и не вижда какво става... А не знам какво си мислите вие, но ако НЕ влезем в топ 4, Рууни ще напусне ;) А аз не знам как можем да влезем в топ 5... И тогава какво ни остава от този "класен" отбор?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Очаквам мача със Съндърланд да е жизнено важен за отбора и най - вече за Мойс.

До толкова важен, че като си стигнал на 1/2 финал за тая картонена купа те и задължава да спечелиш турнира. На финала с кой?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трансфери трябват, тук всички сме единодушни. Постепенно отборът трябва да се освежи и подмлади, класата е недостатъчна. И все пак не съм съгласен, че това е нивото и таванът от възможности на сегашните футболисти - да падаме във всеки мач, особено като домакин. Никаква скорост, никакво движение без топка, никаква "креативност" и изненада, безцелно кюскане на топката и безадресни центрирания от крилата. Трудно връзват и 3-4 последователни паса, всеки гледа да се оттърве от топката. В защита - вечно изненадани, сюрпризирани, извън позиция, все някой не си е свършил работата. Съставът може да е проблемен, но никой не може да ме убеди, че САФ е събирал толкова жалки футболисти, та без Рууни и РВП да играят на нивото на Македонска слава... Безидейността на Избрания и тактическата му немощ смачкаха самочувствието на играчите и унищожиха градения с толкова усилия колектив.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аре кво стана ? Нямам търпение да чуя жалкото обяснение на Мойс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
момчета и момичета, Мойс пое отбор, граден от САФ. Оставям гениалността на сЪро и виждам един посредствен отбор, никаква СВЕТОВНА класа. САФ беше тактик, биткаджия, както на терена, така и в медийте, той от там започваше с 1:0 за нас. Съвсем спокойно мога да заява, че Суонзи като индивидуални качества на футболисти ни превъзхождат ... ТРАГЕДИЯ.... никаква креативност, никакви празни пространства, кой да ги види.. клевърли или кагава или флетчър, еле па Валенсия.. а смолинг беше върха на отчаянието, всеки мач започнат с него е загуба. А за Мойс, неговото дебилно поведение и изказавания, че не ни трябват трансфери, само това не мога да го разбера в него или е много дебилен и не вижда ситуацията в отбора или човека си е луд..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Може би със Сър Алекс и този сезон щяхме да сме в топ 3, но играта пак щеше да си е същата, каквато е и сега. Трябват си кардинални мерки, за да се подобрим значително.

Аз съм убеден ,че с САФ начело щяхме да сме 1ви с този си състав с оглед на колебливите игри на всички отбори този сезон.
Търпението ми към Мойс започна много рязко да се изчерпва ,не заради лошите резултати ,а заради липсата на стил на игра и въобще не виждам наченки за някаква визия на нов отбор..Доста слаба и безлична игра в последните няколко мача.
Жалко беше и изпразването на стадиона преди последния съдийски сигнал...Черен облак е надвиснал над Олд Трафорд

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

След това изявление на Мойс ме изби на смях и си представих как съм с лопата пред него и го пребивам докато се хиля мега мощно... :mood (36):

Публикувано изображение ???????
Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Оставки, масови при тва, на всички, като се почне от Смолинг, който беше на хероин, и се мине през "хондурасеца", япончето, коловати и ония двамата в центъра!

Мойс да си ходи час по-скоро, казах ли ви аз, най-много 3-4 мача да спечелим до края на сезона. Забравете за ШЛ, забравете за ФА Къп, още в следващия мач падаме с 5-0 от Съндерланд, забравяме и за Карлинг. Но все пак оставаме с надеждата, че ще се класираме в 10-ката и взехме Комюнити Шийлд! От догодина се стягайте за мачове с Йоувил, Бърнли и прочие в Чемпиъншип, щото със сигурност отпадаме. Ясно е, че Мойс ще е треньор още дълго време, поне е хубаво, че от сега ни показва, че не може да ги мотивира и не знае как се практикува тая професия, та да си знаем, че ще играем в Чемпиъншип.
#MoyesOut, #SackMoyes

А сега малко по-сериозно. Пълен провал на ОТ, пореден при тва, много жалко....единствения позитив от тоя мач беше, че Бютнер игра що-годе прилично, нищо, че 1 път центрира в тъчПубликувано изображение

АА и само да вметна - кур за скаузърите. Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гледах интервюто на Мойс.Човека незнае, къде се намира.Били сме играли добре, контролирали сме нещата, но не сме успявали да вкараме и пак съответно сме имали нещастието да допуснем гол.Ххахахаха.Каза, че "Със сигурност ще се подобрим" но го промърмори през устни и с един тънак глас едвам се чу.
ОЧЕВАДНО Е, ЧЕ ТОЙ САМИЯ НЕ СИ ВЯРВА! КАК ИСКАМЕ ИГРАЧИТЕ ДА МУ ПОВЯРВАТ ?
Повтори и, че най-вероятно няма да има нови ТОП КЛАС играчи през Януари.Честно казано се съмнявам, че и да има такива на пазара той ще ги разпознае.
После докато решат с каква оферта да обидят клуба му... той прозореца ще свърши.

http://www1.skysports.com/watch/video/spor...d-to-go-through

0:50min Редактирано на от Souljah

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Преди време бях написал нещо. Смяната на Глейзър ще отключи всички нужни промени. Докато не се случи, аз просто спирам да коментирам защото все ще съм криворазбран. А Юнайтед никога няма да бъде това с Бекъм, братята Невил, най-добрия капитан Киин, Гигс, Скоус и всички изградили името на този славен клуб. Разберете лежим на стари ларви от преди 5 години. Трябват инвестиции и правилни хора възможно по-бързо. Дори и Роналдо не е фактор както бяха славните момчета от преди 5-6 години. Просто трябва да се осъзнаем защото сме манипулирани от доста време с цел да минат метър собствениците. Не ми се гледа футбол като цяло заради тази футболна криза на Юнайтед. Тотален ужас! ИСКАМ да се махнат Глейзър и да се даде реален шанс на дадения треньор да си изгради САМ състав. Сега е разграден двор и съм сигурен, че самия Мойс не можа да разбере къде точно се дъни. Хаос в който са на ясна само едни - ГЛЕЙЗЪР! Защото те са на ясно колко печелят от бездействието на феновете. Това все пак е част от бизнеса, но всичко се връща един ден! Редактирано на от Baev

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Глейзърите е ясно, че са огромен проблем за отбора...Това са хора, който в момента се чудят как да спестят и спечелят някой лев от отбора, че да си покрият заемите...Точно заради това, би трябвало точно те да са наясно, че ако не се налеят пари и няма силна личност да води отбора, ще стане много лошо и за тях. Акциите на отбора са паднали рязко заради лошите резултати, а представете си ако останем извън топ 5 какво ще стане...Половината спонсори си заминават и тогава влизаме в калта и поемаме по пътя на Ливърпуул и Арсенал... Минимум 5-6 сезона ще сме далече от 1то място и от титли, а с това темпо на спад и ШЛ може да не гледаме дълго време... Та, че Глейзарите осират отбора е ясно, ама и като треньора сере отгоре...много става, мирише вече много...Щото на Мойс проблема не му е само, че не прави трансфери, а че той вообще не знае какво прави,а всъщност го е страх и да направи нещо...Продължава да използва едни и също дървета в схема гора и убива отбора...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Гледах интервюто на Мойс.Човека незнае, къде се намира.Били сме играли добре, контролирали сме нещата, но не сме успявали да вкараме и пак съответно сме имали нещастието да допуснем гол.Ххахахаха.Каза, че "Със сигурност ще се подобрим" но го промърмори през устни и с един тънак глас едвам се чу.
ОЧЕВАДНО Е, ЧЕ ТОЙ САМИЯ НЕ СИ ВЯРВА! КАК ИСКАМЕ ИГРАЧИТЕ ДА МУ ПОВЯРВАТ ?
Повтори и, че най-вероятно няма да има нови ТОП КЛАС играчи през Януари.Честно казано се съмнявам, че и да има такива на пазара той ще ги разпознае.
После докато решат с каква оферта да обидят клуба му... той прозореца ще свърши.

http://www1.skysports.com/watch/video/spor...d-to-go-through

0:50min

Tи кво искаш да каже бе?? Играчите ми са трагедия, от слаб по-слаб, не ми дават пари за селекция и т.н... Тва ли тряа да каже?!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честно казано ми е през к..а за тем подобни ФА, Капитали и тем подобни купи. НО!!! Не приемам да падаме у дома от знайни и незнайни средняци и по-зле даже. Да бяхме паднали навън, ОК!, но на Олда и то за пореден път.... Както и да е, за мен класиране в топ4 би ме задоволило този сезон, без каквито и да е други "успехи". Всичко над топ4 е БОНУС. Доста от вас трябва да го проумеят рано или късно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this