Jump to content
Sign in to follow this  
Viper

Manchester United 1-2 Swansea City

Препоръчани публикации

Има една рубрика по Евро Нюз - "Без Коментар" и пускат клипчета с терористи или хора след потоп. Време е да пуснат нашите 'хубавци' там...а и има една песен на Ирина Флорин - "Докога?"

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тъкмо се бях успокоил, че се докопахме до преиграването срещу супер-хипер-мега-гига титаничния отбор на Суонси, чиито най-добър резултат на Олд Трафорд бил един хикс от 1930 година, когато класата на меринджея и чучелата на терена отново каза тежката си дума...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Симпатичен отбор са Суонзи нека продължат момчетата,ние ще се концентрираме в/у купата на острова да хванем квотата за ЛЕ.

Това ми беше мнението преди мача и си се покри напълно.
Няма смисъл да си говорим глупости,станахме си чист посредствен отбор,за кой ли път не водим на Олда и не правим нищо по въпроса.То са нелепи грешки в защита стил А група,неточни пасове,центрирания,неадекватни удари,а мега талантите ни няма смисъл да се коментират.Днес чета как Мойс нямало да прави трансфери сега,а щял през лятото,чудно как не осъзнава,че с тази игра през лятото няма да го пуснат на стадиона дори като зрител.Или да покаже,че има топки и да разкара бурените или да си зима екипа който домъкна и кой от къде.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някой изненадан? Мойс продължава да срива, и без това крехкото доверие, което имам в него.От следващата загуба(Вторник), ще кажа думите(Moyes -Out!).Придаде средняшкия си манталитет на целия отбор.Представянето ни дори с наличните играчи е ПОЗОРНО!Недей купувай...няма нужда.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

.......................

Тези точки колко мъдро описват резултата.

Лошото, е че даже не ми се гледа интервюто след мача тъй като знам какво ще каже и пак ще има рефера е бил виновен. Защо никой не задава въпроса как не можем на някакви въпросителни отбора да им отбележим първи и винаги чакаме да ни го бутнат и чак тогава да почнем да играем. И не можем да ги бием на наш терен, но предполагам че това не е нищо ново. Трансфери или да пускаме Мойс да си ходи аз не виждам играчите да играят за него а пък той не иска да купува нови.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не съм вярвал, че само за 6 месеца някой може така да съсипе Юнайтед, както го прави Мойс. Тва от шампиона на Англия да направиш някъв средняк, дето да го бие куцо, кьораво и сакато на ОТ, не знам дали някой друг го може. Но нищо, нека му дадеме още ПОНЕ 1-2 сезона(МИНУМУМ нали, даже смятам, че поне 3-4 трябват), да изгради отбора по свое виждане. Както го гради дотука, за плейофите в Чемпиъншип през сезон 2015/16 ще сме сериозен фактор. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какво да гради той си има сериозен "squad" дълъг, шампионски, нови играчи не му трябват.Избрания ли къв е там или да взема някой да стяга полужението или с 200 пак в града на Бийтълс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Спокойно момчета, следващия мач ще bounce back-неме и ще се опитаме да победим. David Moyes - the sacked one.Кога ? Редактирано на от Hellviper

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ся дядо ми ми звънна и вика: "Тоя за 6 месеца ви съсипа". Съгласен съм напълно с него. Всеки един ден, всяка една секунда, в която тоя човек и екипа му стоят на Олд Трафорд е трагедия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нз, единственото логично обяснение за цялостната ситуация около отбора според мен е, че играят тото... Редактирано на от dokutd.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По бездарна игра от тоя отбор не съм виждал никога. НИКОГА. Цял мач мачкат топката и освен гола нямат нито едно положение пред вратата на лебедите, махнете загубата, тя беше очаквана до някъде, все пак играем на стадион който много трудно се печели. 3 пъти заспах по време на мача. Абсолютно безобразно изигран мач. Поредния.

Докога ще го чакаме тоя "Избраният" ? Гледа като неква мумия отстрани и се чуди кво става, абсолютно неадекватен. Тоя няма никва идея какво иска, разбирате ли? План за игра? КОГА ще се види нещо позитивно в тоя отбор? 6 месеца копаем дъното, всеки изминал мач ставаме все по-зле.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това е подигравка с отбора, с историята му, с традициите му, с привържениците му. Такава съсипия не знам как да опиша...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не съм фен на конспирациите,обаче забелязвам че винаги когато САФ е на ОТ,винаги губим. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не съм фен на конспирациите,обаче забелязвам че винаги когато САФ е на ОТ,винаги губим. :mood (17):

И аз забелязвам, че когато Мойс е на ОТ, губим... :mood (17):

ОСТАВКА ! Утре Стив Макларън да идва, да му дават 100 млн и да прави от Смолинг - защитник !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Време е Съра да изрита Средняка от скамейката, да се настани удобно до края на сезона, пък ако ще само за да гледа отблизо... Но този път по-отговорно да размисли кой става за негов наследник. Това вече е невъобразим резил, строши на пух и прах и най-мрачните прогнози.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
САФ се връща на ОТ ама там където му е мястото а именно край терена... иначе до края на годината тоя ще бие всички антирекорди на Ливърпул а на тях им трябваха 20 години да ги градят ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мойс да си хваща къдравия 27 милионен изтърсак, и да си ходи обратно е Престън или Евертън

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това е краят,чашата преля и тея на удариха насред олда....кво правим няма да има трансфери всички контузени а ни предстои трудно гостуване на Челси и домакинство на тея патки отбора ни потъва а никой от ръководството не го е--е това е краят

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма как да се замести човек като САФ. За това пък винаги може да се намери балък, който да обере резила веднага след напускането на най-големия и след това, който и да дойде, ще бъде сравняван не със САФ, а с издънилия се. Всичко е част от мастърплана на САФ, споко :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this