Jump to content
Konteto

Спекулации - зима 2014

Препоръчани публикации

Той Тери трябва да е в средата със средния крак :D Тоя номер ми се искаше Янузай да го носи. Редактирано на от FinaL

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако вземем Кроос и ляв бек, нещата отиват към сериозна селекция. Но има едно"НО", което не трябва да забравяме, че това са играчи от други отбори, а и може 1-2 да са и от други първенства. Нужен им е адаптационен период. Ако не тази година, следващата очаквам с подобни играчи много по-красива и стабилна игра. ------------ Де Хеа ---------- Рафаел - Видич - Евънс - Коентрао ------- Карик - Кроос ------ -- Мата - Рууни - Янузай -- ------------ Перси ----------- Страшно става. :devil3: П.П. Тоя път ги броих! ;д Редактирано на от FL0PY

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Прибирам се от мача и кво да видя...Хеликоптерът вярно се появил с Мата...хахаха! АРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :mood (35): :mood (35): :mood (35): :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Номер 7 подхожда много на играч от световна класа като Мата :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
то и Роналдо не го беше заслужил, искал е 28, ама Фърги насила го направи легенда :mood (17): така, че 7 за Мата, а Янузай е играч, на който 11-ка отива повече, може да я вземе след година. Не ми се иска, но ще дойде и тоя момент..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

то и Роналдо не го беше заслужил, искал е 28, ама Фърги насила го направи легенда :mood (17): така, че 7 за Мата, а Янузай е играч, на който 11-ка отива повече, може да я вземе след година. Не ми се иска, но ще дойде и тоя момент..

Едва ли.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вальо,като го сложи и последва #съблечисебе да се надяваме че няма да се повтори :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да, съгласен съм, че 11-ката трябва да е за Янузай. Хем приемственост да има, хем че младока напомня много на уелсеца с играта си. По MUTV дават в момента кадри от някакъв мач между Юнайтед и Сити през 1970 година, почти не виждам разлика със сегашния Юнайтед по отношение на постройка и тактика. Едно след друго центрирания от двата фланга. Само дето играчите са станали значително по-здрави физически. Мойсе, стягай се! :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз се надявам до 2-3 дни да има новини за Шоу, пък другото каквото стане. Флечт и Фелайни ще застанат пред защитата, докато Карик е контузен и нещата ще тръгнат, предвид идването на Мата отпред, а и връщането на Рууни и Перси. Вмомента с такива играчи в предни позиции, ще може 2-мата дефанзивни халфа да си стоят по-назад и да няма изненади, което ще намали допуснатите голове и то доста. Последните мачове само Янузай правеше нещо и се налагаше по 10 човека в атака да се включват, за да вържат 2 паса и при една контра... Пък лятото ще му мислиме за средата, ако нещата не потръгнат с този състав :) Реално Мата е само един, но ще промени играта страшно много - в атака стават 4 от 4 кадърни хора, които знаят какво правят, а обикновено винаги имаме по 2 дървета напред, които прецакват всички :) Редактирано на от riqqer

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега пък дадох по нова спорт, че Мойс е на мача на Болтън. Или има брат близнак, или клонинг.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
22ма на терена (Болтън - Кардиф), Мойс е на трибуните - избирайте си :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стивън Колкър ?? Мен лично ме кефи доста и ще заспи в защитата :) Редактирано на от riqqer

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Стивън Коулкър ?? Мен лично ме кефи доста и ще заспи в защитата :)

И аз за него се сетих

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сигурно ще наблюдава изявите на Солскяр,който ще влезе второто полувреме като резерва :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена