Jump to content
Konteto

Спекулации - зима 2014

Препоръчани публикации

Ще има, но не си питал кога Публикувано изображение

дееба, не съм уточнил за този трансферен прозорец ... ама то се подразбира :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

According to Wiki Kroos is a Uniited Player!

По-сигурен иСточник няма, така че :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дали Кроос няма да кацне в Манчестър, преди края на прозореца ? До преди 3 дни се пишеше за интерес, но коефицента му беше около 5, после спадна на 3.5, сега вече е 1.44. За Мата беше абсолютно същото - като почна да се пише, че Мойс е отправил оферта, коефицента беше над 10 даже и след това реЗко спаднА под 2. Никой друг не искам - тоя човек ако дойде, просто отбора ще е в пъти по-различен. Вмомента нито защитниците могат да си вършат работата, нито нападателите - просто в центъра няма кой да подава, а пък на една контра ги минават с точно един пас. Отделно самия той каза, че не е сигурен за бъдещето си. Пеп върти работите - може да остане, може и да не остане. Сега е тук, утре не е. Ако е сигурен - ще излезне и ще каже, че това му е ключов играч и със сигурност остава. Пък и защо се бави, а не подпише нов договор, ако не иска да напуска ? Редактирано на от riqqer

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Байерн сигурно не им е кеф някой да ги рънчи за повече пари. Има още 17 клуба, които им пращат играчи...я от Дортмунд, я от Леверкузен. Остана много малко време и съм песимист за подобна сделка да се случи в рамките на 36 часа. In Ed we trust!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

КО? НЕ!

Много алчни станахме, а Мата в момента е колкото 4-5 наши 'играчи' заедно. Ти искаш Ройс + Гюндоган + Кроос + не знам си кой още с звезден статут и струващ над 30 млн. Нека си доиграем проваления и без тва сезон и малко да се изчистат феновете, дето година без требъл не признават. Има си млади играчи за мястото на Валенсия и тем подобни :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Bayern Munich boss Pep Guardiola has admitted that Manchester United target Toni Kroos could leave the club before window deadline.

Това май е фейк :mood (17):

Sky Sports sources understand that Fulham have lodged a joint-bid for Manchester United duo Ryan Tunnicliffe and Larnell Cole

Manchester United and Wayne Rooney have agreed a new long-term contract to keep the striker at the club until 2019, it is understood. [Evening Telegraph]

Nani has informed friends that he has decided to join Inter Milan on loan until the end of the season.

Arturo Vidal has insisted that he is not thinking about leaving Juventus. [Sky Sports]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Байерн сигурно не им е кеф някой да ги рънчи за повече пари. Има още 17 клуба, които им пращат играчи...я от Дортмунд, я от Леверкузен.
Остана много малко време и съм песимист за подобна сделка да се случи в рамките на 36 часа.

In Ed we trust!

Друго нещо, което съм забелязал е, че в Германия когато някой дори намекне, че не е доволен или нещо подобно, то той вече няма място в този отбор - независимо кой е. Кроос точно това направи и не знам дали ще окаже някакво влияние, колкото и глупаво да звучи, но абсолютно всеки проблем, колкото и малък да е, може да повлияе. Разбира се, аз това го казвам като фен на Юнайтед и търся абсолютно навсякъде причина Кроос да дойде в Юнайтед.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Друго нещо, което съм забелязал е, че в Германия когато някой дори намекне, че не е доволен или нещо подобно, то той вече няма място в този отбор - независимо кой е. Кроос точно това направи и не знам дали ще окаже някакво влияние, колкото и глупаво да звучи, но абсолютно всеки проблем, колкото и малък да е, може да повлияе. Разбира се, аз това го казвам като фен на Юнайтед и търся абсолютно навсякъде причина Кроос да дойде в Юнайтед.

Ако Мойс наистина го иска в Юнайтед, защо да не сключат една предварителна сделка и от лятото да е наш. Иначе, ако до тогава си остане в Германия и не е подписал нов договор, то след Световното няма само ние да го търсим! Друг момент е, че както се репчи на Пеп нищо чудно да го закотви на пейката, което няма да се хареса на Тони преди Мондиала. Причината, поради която Мата дойде при нас. Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Явно ще има смяна във форума - излиза ФЛАШТАГА влиза ТОПКАТА :mood (33): :mood (33): :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Явно ще има смяна във форума - излиза ФЛАШТАГА влиза ТОПКАТА :mood (33): :mood (33): :mood (33):

#ХаштагСеПишеБЕ :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От къде е взета тази статия ? Искам да видя точно какви са думите му, а не на български как е преведено :) Редактирано на от riqqer

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Десо туко що увеличи спама в тая тема до небесата. Как сам си отваря работа. Тц тц. :mood (35):

Кроос е наш до края на прозореца ! Имам сигурно инфо.

Топката не се брои :mood (33): Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Че не е жив октопода и той да се произнесе да го ева.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кроос е наш до края на прозореца ! Имам сигурно инфо.

Еди, престани с тоя мултиакаунтинг. Оспами форума :mood (17): Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Че не е жив октопода и той да се произнесе да го ева.

ти ще кажеш :mood (17):

Публикувано изображение :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ed Woodward and David Moyes talking at Carrington on Thursday morning.
https://twitter.com/RedMancunian/status/428...9700480/photo/1
Man United Source ‏@1ManUnitedNews

#1MUN Source: "Kroos is close to join #MUFC." Will #MUFC sign him before the transfer window end? That's the question. Редактирано на от Stylez_1992

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Десо туко що увеличи спама в тая тема до небесата. Как сам си отваря работа. Тц тц. :mood (35):

Напоследък те улавям, че не си в час...да не би да си почнал да пиеш от обяд? :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Офф то Георги пусна топката. Разноглед станах на работа. Тъй де все е модератор. :mood (35): ЕДИТ: Ти пък си станал Админ. Не ми е ден днес деба. Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена