Jump to content
Konteto

Спекулации - зима 2014

Препоръчани публикации

На Ед да не му хареса да купува и сега да е решил да изхарчи всички пари на клуба :mood (17): Кроос, Ройс, Шоу, малко много са, ще ударим 150 милиона тая зима ще вземем да спечелим всички мачове до края на сезона и накрая шампиони :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Man United reject PSG bid for Januzaj Manchester United are understood to have turned down a January bid from Paris Saint-Germain for teenage playmaker Adnan Januzaj.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Man United reject PSG bid for Januzaj

Manchester United are understood to have turned down a January bid from Paris Saint-Germain for teenage playmaker Adnan Januzaj.

BARMANA is back :mood (2):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аре бе, тоя прозорец няма ли някой да се самоцитира и да се обърне към себе си с "колега" .. и да пробва да се обори :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На мен да. Ако се беше завърнал в началото на януари щеше да е + 100стр. темата :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Toni Kroos and Marco Reus ‘next on Manchester United’s transfer radar’ [Metro]

Coleen Rooney (Rooney's wife) is at the heart of husband Wayne’s talks over a new £300,000-a-week deal to stay with Manchester United. [Sunday Mirror]

She is said to be urging the footballer to sign up to the five-year contract so they can keep sons Kai, four, and eight-month-old Klay close to their extended family network.

Manchester United have opened preliminary talks with Southampton over a £20 million swoop for Luke Shaw. [Goal.com]

Man United are targeting as many as 5 more signings of Juan Mata’s calibre as David Moyes begins the most radical overhaul of United’s first team in almost 20 years. [The Sunday Times

Manchester United will look to sign Marco Reus or Toni Kroos in the summer [Telegraph]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На толкова смешни коментари се начетох ,че не е истина направо... Кабай бил средняк и бил на години не ставал за Юнайтед... Да ви питам тогава Скоулс като беше на 35 машина ли беше ? Или като беше на 32 примерно ? Карик предишните два сезона как беше един от основните ни играчи ? Защото е бил на 22 сигурно нали ?
Кабай може да не играе в голям клуб и да не е "супер звезда" , но е един завършен футболист. Играе с голямо сърце,борбен е има страхотен поглед върху играта и хубав удар.При такива атакуващи футболисти ни трябва точно черно - работник в центара на терена.Дори на моменти ми напомня малко на Кийно , но определено не е нито близко до него.Като цяло може само Кабай можем да вземем през оставащите 4 дена.Другите спекулации за почти невъзможни по много причини .. Лятото може би , но сега Кабай би помогнал поне 2-3 сезона доста на отбора.С тези постоянни контузий предпочитам да гледам него от колкото Том в мачовете от ШЛ ( мисля че има право да играе там )... А Баркли след време може да е текущ като Кийно , такъв играч искам да гледам пак в Юнайтед !

Как не те беше срам да сравниш Кабай със Скоулс ? Повече няма какво да коментирам.Кабай не става за Ман Юнайтед и няма да бъде никога играч на Ман Юнайтед.
Да по-добър е от Клевърли, но то всеки е по-добър от него.Ако искаме да вдигаме нивото, което е целта на клуба, то Кабай не е типа играч, който ни е необходим.
Ако ще е Кабай ... да връща Ник Пауъл... Редактирано на от Souljah

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
20-25-30.....Eд се чуди коя оферта да прати. 20 максимум за 18-годишен от Саутхямптън! Всичко друго си е обир.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Навремето не дадохме подобни пари за един 18 годишен от Саутхемптън и сега същия тоя играе в Реал Мадрид и струва 100 милиона. Иначе и на мен ми се струват доста тия пари,но сега като ни знаят,че сме на зор и,че уж имаме много пари за селекция е нормално да ни изнудват :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Навремето не дадохме подобни пари за един 18 годишен от Саутхемптън и сега същия тоя играе в Реал Мадрид и струва 100 милиона.
Иначе и на мен ми се струват доста тия пари,но сега като ни знаят,че сме на зор и,че уж имаме много пари за селекция е нормално да ни изнудват :)

Именно, а си бяха 10 милиона, пълна мизерия. Сега сме длъжни да инвестираме, по-лошо от 7-мото място не може да стане така или иначе. Да не забравяме, че Уолкът и Чембърлейн също са прилични футболисти и също са от Саутхемптън, така че....

#купувайбе!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Оставете господин Ед Удyърд да си свърши работата.То и за Мата се говореше, че за 45млн ще го вземем.Аз също смятам, че повече от 20-25 е грабеж.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Leicester goalkeeper Kasper Schmeichel is a shock summer transfer target for Manchester United (Sun)

:mood (17): :mood (17): :mood (17):

Manchester United are closing in on Porto's Fernando. [A Bola]

Кой е тоя бе ?! :mood (33):

Явно ще се напъваме за Шоу и Кабаи. Дадохме Андерсон, Карик е котнузен ( 1 месец ), Мойс със сигурност ще опита да вземе някой достъпен в последния момент.
Шоу е англичанин, школата на Саутхямптън, прекалено млад - ще има дране.
Кабаи, Гаджев или Ник, няма значение. Тази топка трябва да стигне от Де Хеа, до Мата, Рууни, Перси. Сега не стига. Лятото, я камилата, я камиларя. Крос, Мрос нека си дойдат лятото, който заслужава, ще остане, но на доста хора ще бъде показана вратата.
Сега е времето, в което (ще) плащаме цената за липсата на инвестиции толкова години.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://lockerdome.com/oldtraffordupdates/6...305671570278674

Бахахахахахахахахахахахахахахахаха. Умряяях! :mood (33):

П.П. Люк Шоу би било много добро и перспективно попълнение, но не и на ВСЯКА цена.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

How Juan Mata will fit into Manchester United - By a Chelsea fan.

На мен ми беше интересно четиво.

Доста адекватно и добре аргументирано мнение. Предстои да видим как Мойс ще използва Рууни и Мата едновременно, особено когато и Перси е здрав. Може пък да минем към схема 4-1-4-1, но дефанзивният халф трябва да е абсолютна стена и същеврменно гений на дългите пасове. Много, много е интересно да се види как мениджърът ще сглоби състава, съобразявайки се с качествата и егото на ключовите си играчи... Мисля си, че е хубаво е да го сложиш тоя линк в темата за Мата, тук просто ще се изгуби "sooner rather than later".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

аре бе, тоя прозорец няма ли някой да се самоцитира и да се обърне към себе си с "колега" .. и да пробва да се обори :mood (17):

Само това остана. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

There's no doubt that his absolutely best position is no. 10 - the team's main playmaker playing just behind the striker in a 4-2-3-1, preferably with license to roam and being free of defensive duties. That's how he played the last 2 years for us (there was a brief moment under AVB where he played a right inverted winger in a 4-3-3), and that won him 2 times the Player of the Year award. Whenever he gets taken off this position, his effectiveness drops, big time. And that's where the question comes in: what happens to Rooney?

Коментарът е наистина интересен и според мен едно такова въртене между Мата и Рууни в позиция зад нападателя и дясно крило отваря нови въпроси. Какво ще се случи с Валенсия например? Ами Кагава? Друг вариант, за който се сещам е разпределител в средата до Карик/ Флечър/ Фелайни с Рууни и Перси в нападение и обичайните заподозрени по крилата. Това обаче е нова позиция за Мата и може да отвори много пробойни през средата. Те бтв затова и Челси са го използвали изтеглен по-напред ,защото се виждаше как овисват на контри. При всеки случай според мен Кагава ще остане във формацията и мерника се вдига на крилата ни ,което е добра новина предвид слабата им игра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Има вариант да играе така: Флетч-Руни Валенсия-Мата-Янузай Ван Перси

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Коментарът е наистина интересен и според мен едно такова въртене между Мата и Рууни в позиция зад нападателя и дясно крило отваря нови въпроси. Какво ще се случи с Валенсия например? Ами Кагава? Друг вариант, за който се сещам е разпределител в средата до Карик/ Флечър/ Фелайни с Рууни и Перси в нападение и обичайните заподозрени по крилата. Това обаче е нова позиция за Мата и може да отвори много пробойни през средата. Те бтв затова и Челси са го използвали изтеглен по-напред ,защото се виждаше как овисват на контри. При всеки случай според мен Кагава ще остане във формацията и мерника се вдига на крилата ни ,което е добра новина предвид слабата им игра.

Според мен най-вероятно ще заиграем във формация 4-2-3-1, която е съсредоточена в атакуването предимно през центъра. Така че Валенсия да получи заслужен отдих на скамейката, а Янузай ще бъде единственото ни 'чисто' крило, вероятно отляво. Отдясно Рафаел ще търчи по тъча, и без това обича, а Рууни и Мата ще са по-прибрани към центъра, като вероятно ще си разменят активно позициите. Някой от дефанзивните ще покрива зоната на десния бек при нужда. Естествено става дума за случаите, в които и Перси е на терена. Самият той може да атакува епизодично отляво (най-вече на контра), а в същото време Янузай да е отдясно, Рууни и Мата през центъра. Всичко това обаче ще трябва да се отработи до съвършенство, за да не се оплете цялата работа.

Другият вариант е да заиграем в прословутия диамант, Рууни и Перси на върха близо един до друг, Мата непосредствено зад тях, две крила и дефанзивен халф по-назад, но последните трима ще са значително по-натоварени със защитни функции. Може пък да се получи с Мата, с Кагава не стана.

Избийте си от главата вариант, в който Рууни е позициониран около центъра на игрището. Не виждам как егото ще му позволи да играе там перманентно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Има вариант да играе така:

Флетч-Руни
Валенсия-Мата-Янузай
Ван Перси

Няма лошо ама Руньо да не вземе пак да яхне метлата,че не бил пускан напред...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мен лично все повече почва да ме дразни това издигане на пиедестал на Рууни. Какви са тея глупости 300 000 заплата, капитанска лента, достъп до секретна информация за трансферите, а може би и други неща. Да основен играч за нас е, но в момента го правят по-важен от клуба (никой не е по-голям от клуба). Писна ми от неговите претенции. Интересно ми е какво ли мислят другите играчи в отбора за това. В даден момент и на тях сигурно няма да им се хареса. ПС: За Люк Шоу ... всичко над 20млн(и това е много), за някакъв си талант е абсолютен грабеж. Нищо чудно да се окаже един от многото надценени английски таланти. Редактирано на от Shinji

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена