Jump to content
Viper

Manchester United 1-2 Tottenham Hotspur

Препоръчани публикации

Да против трансфера му бях и продължавам да съм на мнение,че не ни беше нужен,нито пък цената му е реална,не се включи подобаващо естествено му трябва адаптация и контузията беше върха,не съм от хората,които си държат на ината и ще омаловажат бъдещите успехи,които ще постигне,но фактите засега говорят защо съм бил против идването му

Аз визирах не твоето мнение като глупост, а другото. Цитирах те тебе, защото ти го защитаваше.

Фактите за сега са базирани на 4 мача като титуляр и 3 като резерва в лигата и още 3 мача в ШЛ. За мене поне, това не е достатъчно да дам оценка.

Аз не съм най-големия фен на белгиеца, но момчето неведнъж с екипа на карамелите е изнясал по терена нашите прехвалени халфове. В малкото мачове на Евертън срещу други отбори, които съм гледал, също ми е правил впечатление на голям боец в центъра, който ако нещата в края се закучат, спокойно може да се превърне и в атакуваща опция. Отделно върши много работи при статични положения.

Както сам казваш - има нужда от време преди да го съдим. Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде критиците малко да се разберете. Значи постоянно казвате, че играчите ни са дървета и за нищо не стават, а в същия момент като нападнете Мойс казвате, че има шампионски отбор. Обръщате плочата както си искате само за да си защитите нападките към всеки в отбора. За Мартинез важи същото като за всеки меринджей, дайте му време и на него и отборът му ще си иде на мястото, както става със "светците", със "свраките" и много други. Къде сте тия поклонници на Клоп с трите му поредни домакински загуби и с едната му победа в 6 мача. Но не, да му изкупим отбора и самия него. Еми вместо това има по-лесен начин. Хората са казали - формата е временна, класата е вечна. И да припомня на разбирачите, че същия този футбол с тия играчи си го играем от няколко години. Който не е съгласен да влезе да чете стари теми след мачовете как все сме били на мускули и късмет. Същите коментари ги имало преди, има ги и сега - едно към едно. Колко народ плюеха по Карик, Еванс, Рафаел и други. Да не забравяме и Де Хеа какво начало имаше и как казвахте, че не става за нашия отбор, а сега го боготворите. Толкова много грешни нападки е имало тука и после никой нищо не помни. Еми айде допуснете, че е възможно и тоя път да грешите и бъдете малко по-умерени. Най-лесно за българина е да плюе. Редактирано на от Manchester7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хората са казали - формата е временна, класата е вечна.

Много точна поговорка. От създаването на ВЛ единствения британец постигнал големи успехи като мениджър е Съра. На няколко пъти британски мениджъри поемаха големи отбори, но всички до един се издънваха. Ходжсън в Ливърпул, Хюз с милионите в Сити и т.н. Идването на Мойс в Юнайтед беше преди всичко едно емоционално решение. На много от феновете, а и ръководителите на отбора щеше да е доста трудно след толкова години да приемат чужденец за треньор. Най-великите мениджъри в историята ни са шотландци и тази традиция трябва да продължава. Да, ама не от всяка шотландска пръчка става свирка.

Мойс е стабилен треньор в средняшки отбор като Евертън, който от 20 години е на светлинни години от това което представлява Юнайтед. Абсолютно неприемливо назначаване, което води и до своите последствия. Явно никой не се замисли защо и случайност ли е, че освен при Съра, всички големи успехи отиваха при чуждестранни мениджъри и защо така никой друг от британските не успя да направи нещо голямо и запомнящо се за толкова години. Лошото сега при нас е, че в следващите години ще последва доста честа смяна на мениджъри с идеята да се намери някой наистина подходящ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И да припомня на разбирачите, че същия този футбол с тия играчи си го играем от няколко години. Който не е съгласен да влезе да чете стари теми след мачовете как все сме били на мускули и късмет. Същите коментари ги имало преди, има ги и сега - едно към едно.
Колко народ плюеха по Карик, Еванс, Рафаел и други. Да не забравяме и Де Хеа какво начало имаше и как казвахте, че не става за нашия отбор, а сега го боготворите. Толкова много грешни нападки е имало тука и после никой нищо не помни. Еми айде допуснете, че е възможно и тоя път да грешите и бъдете малко по-умерени. Най-лесно за българина е да плюе.

Дано след 2-3 години един черничък наш играч бъде сравняван с Коул или Йорк :) Сега никой не вярва и се смее на глас като прочете такъв коментар, но знае ли човек!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не забравяйте, че това е състава на Фъргюсън! Той беше ненадминат в умението си с некадърни футболисти да става шампион! Именно това негово умение е причина за временното състояние на отбора, защото не е един играча, който трябва да бъде продаден. Не очаквайте от Мойс да бъде Бог! Оставете човека да си създаде свой Юнайтед и едва тогава съдете действията му!

Стига глупости! ... Credisi.. упс :D

Не, футболистите на Юнайтед не са чак такива некадърници каквито ги изкарват доста хора. Има разбира се изключения, но има и достатъчно добри играчи. Де Хеа, Рафаел, Джоунс, Карик, Кагава, Рууни, Перси ... като добавим и Видич, Смолинг(Да НАИСТИНА ТОЙ) , Дори и Ернандез, Нани и сигурно и други забравям. С тези всичките играчи може да се сглоби доста сериозен и боеспособен отбор. Това ме води и до моята мисъл/теза за голяма част от проблемите ни...

Всички коментират как Мойс е наследил шампионски отбор и трябва да мачка нямало никаква разлика с отбора от миналата година. Да ама НЕ! Всъщност с основна заслуга за титлата от миналата година бяха Де Хеа, Карик и РВП. Колко мачове изиграха последните двама този сезон, колко пъти бяха на терена едновременно Карик, Перси и Рууни. Факт е че пак тези контузии ни прецакаха много, адски много, за това трябваше лятото да се направят 2-3 много сериозни трансфера, но всички знаем какво се случи.

Относно Фелайни: Сигурно във форума аз бях най-против трансфера му, но айде поне да му дадем малко време :) Редактирано на от Shinji

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Боезспособен ни е отбора ама за миналия сезон. Всички конкуренти похарчиха доволно ние НЕ. Това е. Всички се подобриха къде с играчи къде с по-добра игра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре де, какъв е тоя зор за тая четворка не мога да разбера? Искате да играем ШЛ на есен или ви е страх от базици ако завършим на 5-6 то място? Май е второто. Оставете хората да си работят на спокойствие, че работа по отбора има и то доста. Няма как да сме шампиони и затова не ми пука ако ще и на 10-то място да затворим сезона, а пък Балета, Байряма, Парца не искам да ги срещаме в близките 2 години. Няма да е здравословно за никой от нас. Няма нищо градивно в това а се плюе по единици и да се величаят други такива. Аз също имам какво да кажа за най_новия ви любимец дето му дигате акциите, ама няма да го правя. Давам му време на момчето както дадох време на португалците. Единия тъкмо го поочовечихме малко и си би шута, другия нищо не стана от него. Давам ги за пример и ги сравнявам, защото нали се имат за големите техници. Нека Мойс да си върти схемите там и да се види кой ще го бъде и кой няма и на есен с песен. Успокойте нервите малко, слезте на земята пък нещата ще си дойдат по местата. И вярно че със същия състав бяхме шампиони миналия сезон, ама тогава конкуренцията беше доста по слаба пък и само като се сетя какви мъки бяха срещу Балета и ми се присира. Годините минават, играчите се изчерпват, ако не бяхме взели Робин титля намаше да има със сегашния отбор. Истината е че Дъртия остави един изчерпан и амортизиран отбор, който на него му беше до болка познат и знаеше как да изстиска максимума от него почти във всеки мач. В непрекъснатата борба за надскачане на лузърите, някак си не му стигна времето да остави един сработен млад отбор с качествена дълга скамейка. Това е моето мнение. Но за клуб, който гледа в дългосрочен план и не си сменя треньорите както носни кърпички, какво по хубаво от това новия треньор да започне да гради отбора от нулата по негов вкус. Време трябва и малко ресурс. Така че подкрепяйте си отбора и оставете мениджърските работи на тия дето си изкарват хляба с тях. Аз съм плътно зад Мойс каквото и да става и то не защото съм по- фен от някой друг, а защото виждам нещата по различен начин- за мен правилния.

П.С. Да си кажа мнението за Кагава, че някой повдигна темата в коментарите. Според мен Кагава е футболиста мечта. Възможно най- отборния играч, който можем да искаме. Няма капка лакомия в тоя човек до такава степен, че чак му липсва малко. Неговата сила е комбинативен футбол, бързи разигравания, двойни подавания. Той не мърля топката, не тръгва да лъже по 2-3 само и само за да си покаже техниката, има усет върху играта, винаги мисли как да изостри атаката без излишно задържане на топката. Проблема, е че просто няма с кой да играе, особено със статичния футбол, който играем от доста време насам. Това не ти е Борусия бате. Надявам се да остане. Има какво да видим от него Руни и Уелбек в комбина, колкото и да смешно да звучи на някой хора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само дето срещу тях куцаме от цифра време. Явно проблема е от преди година и горница. Защо трябва да правим драми от това особено в сегашното положение? Значи бием и след мача 2-3 страници с мрънканици. Падаме от евреите и след мача се чупи рекорда от постове след мача от не знам колко време назад с още повече мрънканици. Комуната на мрънкалниците се превърна форума. Едни и същи, едно и също. Защо? Нормални хора не останаха тука. Само дървени философи и фифа меринджеи. То направо не се търпи, пък и изглежда мега смешно отстрани. Edit: Що си изтри коментара? Редактирано на от aleksandaram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове