Jump to content
Viper

Manchester United 1-2 Tottenham Hotspur

Препоръчани публикации

Едно крило и половината от тези центрирания бяха да са голови положения :) Заслужаваха момчетата поне равен, но дано това ги мотивира за следващите мачове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кръводарители сме си и това е.От шампиона на Англия се превърнахме в жалък средняк, който бива унижаван пред собствена публика от отборчета като УБА, Нюкасъл, Евертън,Тотнъм :wacko: ...Това не е Юнайтед и за жалост посредствеността ни зове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма смисъл от плюене. Проблемите си ги знаем. Просто не може да превъзнасяме редица играчи след победи над Норич, Стоук и Хъл и при първата издънка да ги зачеркваме. Трябва да разберем, че нямаме класа на много места по терена.. Трансфери и Перси. Амин.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано спре да слага Валенсия като десен бек.. всеки път става някъв фалш като играе там... което е нормално тва дето е ненормално е да продължава да го премества там като си личи, че тва не помага..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Срам. Старата песен на нов глас. Първия по-сериозен отбор който е в топ 10 и сме върнати в действителността. Най-осакатения отбор на Тотнъм евър идва на Олд-а и си взима 3 точки без проблеми(Като изключим последните 5 минути като Треньора им си направи дефанзивните смени и Амебата се контузи). Мойс надигран тотално от някъв нечуван дето е мениджър от 1 седмица. Един свестен натиск не може да осъществим на собствения си стадион. Записахме 4 победи срещу отбори от дъното и си помислихме, че отбора най-сетне е намерил себе си, ама уви само с победи с/у УХ и Астън Вила нема как да стане. Другите 2 мача въпреки победите бяхме трагични. Късмета и пропуските на противниците ни спаси. Сега се видя с/у отбор който знае как да си реализира положенията. Защитата ни е бездарна. Днеска се видя за пореден път. Евра е комичен, всяка атака от неговата зона минава. Валенсия ще си спестя да го коментирам, че думите които трябва да използвам няма да са особено културни. Тоя не заслужава и да го храна. Тва е. КУР за 2014. Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какви бяха тия смени...Мойс пусна всичко на пожар без каквато и да е връзка... Рууни халф отпреде Уелбек и Чича...Кагава играе кадето му падне няма си позиция абе направо ужасТ.Единствено ме утеши натиска който направихме в края .Янузай направи много добро 2-ро полувреме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хващаха ни доста на скорост и затова ни вкараха тези голове. Карик беше големец, но може би не е готов за цял мач и затова Мойс го извади рано. Клевърли беше пълна нула целия мач. Даже късно го извади. Колегата по-горе е прав за крилата. Просто нямаме добро крило в момента. Янузай направи много добър мач, но определено не е типично крило. Рууни с хъса и играта си в момента направо вдигна нашите. Гола на Уелбек беше изненада за мен, та той вкара гол без да му поднесено всичко наготово :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма смисъл от плюене. Проблемите си ги знаем. Просто не може да превъзнасяме редица играчи след победи над Норич, Стоук и Хъл и при първата издънка да ги зачеркваме. Трябва да разберем, че нямаме класа на много места по терена..

Трансфери и Перси. Амин.

Горе долу това! Без трансфери Топ4 ... трудно.Няма смисъл от драми.Момчетата се раздадоха...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Aз пък не съм тъжен от загубата.Да,вярно отдалечихме се с 3 точки от топ 4,но пък видях,че след 2-рия гол на Тотнъм играхме много добре,с желание,борбеност,непримиримост и само късмета ни лиши от гол,защото имахме много добри положения за гол.По-добре да загубим,но да се борим и да търсим победата,отколкото да завършим наравно и да играем мишкарски за да пазим резултата,както беше на Уайт Харт Лейн!!! ПП:Честита Нова година на всички !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Валенсия пореден мач в който се мъчи като гладен на сране да центрира. Смолинг отново пълна трагедия от дясно.За мен Кагава отново не отравда дадения му шанс и напълно заслужено си е резерва.И не разбрах защо по дяволите трябваше Рууни да застава в центъра за сметка на Чичарито който така и не се начучи да спира топката. Жалко,но не заслужаваме да сме в топ-4.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре де, точно след тея смени се раздвижи играта и направиха няколко атаки, които не завършваха с центрирания, а с удъри, които бяха изчистени буквално от голлинията.... не е Мойс виновен, че няма играчи за атака през центъра, както и крила, които не могат нито да направят пробив, нито да центрират добре :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тия дано не изтеглят "победа на Юнайтед" от баницата.

И ако може Андерсон на НГ да го държат по-далече от отбора. :mood (17):

Явно съм имал основания да мисля така.

Уникален калитаризъм от страна на Тотнъм.

А безидейността в нашата игра няма да я коментирам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Долняшка история. Няма кво да говоря. Само ще кажа, че Вальо не искам да го виждам нито като десен бек, нито на терена изобщо в близко бъдеще. Също така да отбележа, че 4 домакински загуби за 1 сезон не съм виждал никога през живота си. Отборче в криза, което го бият всички, лузърите ги пукат с 0-5 на собственото им стадионче идва и печели без дори да се потруди на ОТ, заради титаничния Вальо и Смолинг... нямам думи. Трансфери трябват, задължително.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Апатията, която играчите показаха до 2-рия гол на Тотнъм, е недопустима!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имаше желание заслужаваха Хикс. За мен Мойс направи що годе добри смени. Имаше все пак натиск накрая. Смолинг и Валенсия с по един гол. Както обикновенно. Но отново бездарници. Чичарито тоя сезон е по-зле от Уелбек което говори много. При все че центрираме толквоа много как пък няма един дето да миже да центрира. Първите 20-на мин и последните 10-на. Тва ни беше играта. С половин полувреме на мач освен средняжки резултати други няма да видим. Победа над Топ 9 КОГА! КОГА? Мойс да се хващат в Кълвача и доакто не купят някой да не се появяват на стадиона.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рууни тоя мач не игра само вратар. Валенсия и Смолинг и те нямат два мача поред да играят на един и също пост. Клевърли продължава да играе, въпреки, че е на ниво чемпиъншип. Евра е стар вече за този убийствен цикъл по празниците. Проблема не е в играчите, проблема е в тоя, който ги води. Айде, тоя сезон ще ги считаме грешки на растежа, но дано от следващия Мойс е по-адекватен. Това е, и Роналдо и Меси да играеха, като пускаме такива елементарни голове, че не заслужавахме нищо от тоя мач. Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Той Клевърли ако беше за чемпиъншип пак щеше да е допустимо,ама той и за там не е.През второто изобщо не разбрах дали играе докато някакъв маймун не го преби и му дадоха жълт картон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Валенсия игра на две позиция. Единствените на които се предполага че може. Смолинг същата работа 2 позиции. Ми не е много. Хич даже. Просто са бездарници. Да беше рафаел или Фабио и Адеба да го надскочи ОК ама тва е 2-метровия СМолинг бе бати. Тоя даже не скочи щот хал хабер си нямаше къде му е човека. Валенсия си изпусна човека по най елементарния начин за втория гол. Ти ми дай Роналдо или Меси пък нека пускаме такива голове. Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз не знам защо след като Мойс толкова много държи на постоянното центриране, защо не пуска Заха, който има може би най-доброто центриране в целия отбор ?! Реално когато се върне Перси, няма да ни трябва крило, което да бележи по 20 гола на сезон, а крило като Ди Мария, което да може да прави асистенции. Колкото и да сме нервирани след такива резултати, проблемите не са толкова големи, колкото началото на сезона, което пак си е някакъв плюс. Иначе точно този сезон, без подсилване на състава, дори и САФ беше да се чуди какво да направи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Играча на мача е Янузай, ебаси играча! Другия сезон да му дават седмицата. Липсва ни класа на много постове, много хора са за резерви или за гонене. Ван Перси дано играе другия кръг, дано вземем играчи скоро. За мача - чисто тактически имаше логика всички атаки на отбора да минават от дясно, но Валенсия е прост брутално слаб. Когато Янузай влезна от дясно и бяхме съвсем друг отбор. Просто има такава огромна разлика в класите между Валенсия и Янузай, че направо е смешно. Валенсия тряа да го шиткаме възможно най-бързо от отбора или твърда резерва. От Валенсия бек не става. То нищо не става като цяло от него.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Апатията, която играчите показаха до 2-рия гол на Тотнъм, е недопустима!

Тва положение се1 го гледах на забавен кадър... смешни голове допускаме за поред път.. а напред не знам кво толкова виждате да сме създали.. абсолютна липса на креативност в преден план. Мойс пусна всички атакуващи играчи и те май повече си пречиха..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Срам и позор! Вариантите са 2 - или започват мачовете с 2 гола пасив, или да се уговорят с ФА всичките им мачове до края на сезона да са на чужд терен. Нямам думи, с които да опиша представянето на отбора на ,,Олд Трафорд''. Да го определя като 'бездарно' ми се струва прекалено леко! До момента ситуацията е следната - 10 мача, 4 победи, 2 равенства, 4 загуби, 12г+, 10г-, просто няма какво да се каже повече. Не виждам как ще се внедрим в четворката, просто няма начин с това представяне. Като вариант виждам може би хвърлянето на не малка сума пари през зимния трансферен прозорец, но това е слабо вероятно. Проблема е, че подобно отпадане от четворката ще е катастрофално за клуба и като нищо няколко години ще се лутаме в посредсвеността. Колкото за мача - ще избегна да коментирам някои от играчите, защото нямам нерви за това. Ще коментирам общи неща, а именно, че за пореден път нямаха никакъв хъс, никаква амбиция да смажат опонента. И то като домакин, без думи просто! За пореден път нелепи грешки в отбрана. Не мисля, че проблема се крие единствено в самите изпълнители, явно нещо и в тренировките куца и това вече колко години подред. Мойс се опита да промени нещата, рискува с пускането на всичко налично, което бе достъпно в офанзивен план, но и това не бе достатъчно. Истината е, че качество за четвърто място има, но хъс и амбиция няма!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове