Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Norwich City 0 - 1 Manchester United

Препоръчани публикации

Мач който искам да забравя колкото се може по бързо.Бавенето накрая ми дойде в повече...Както и да е дано Мойс и Уди Кълвача реализират успешни трансфери и да се отърват от посредствените футболисти

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много тегав мач. Важни три точки, но накрая доста глупости направихме и сами щяхме да вкараме вълка в кошарата. Дани Уелбек ни дърпа....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа ! Слабо първо полувреме за нашия отбор.Бяхме адски бавни и предвидими.В офанзивен план не създадохме нищо интересно,а в защита ни спасиха Де Хеа и късмета.Второто полувреме след излизането на Гигс и влизането на Уелбек се стабилизирахме малко.Поне всеки си намери мястото по терена,защото през първата част на моменти се обърквах кой на какъв пост играе :D Не показахме някаква невероятна игра,напротив дори през първото полувреме Норич бяха по-добрия отбор.Предвид това обаче,че по Коледа играем през 2 дни и,че основни играчи не бяха на разположение аз съм доволен от 3-те точки :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма угодия за тоя народ. Излязохме с 9 точки в тия важни мачове и това беше важното! Хареса ми желанието в началото на 2рото и смяните на Мойс. Без кой знае какви положения за Норич 2рото и чиста мрежа, all that matters! Пределно мобилизирани за мача с щорите и там вече с Рууни и читав десен бек! Имам предложение. От Данчо финта да минем на Данчо гола...за да може като направи 1-2 слаби мача да добавите "вода" накрая и пак да е актуално.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За сега 6-ти.. :D Според мен Ню Касъла ще направят Х с Арсеналите , както и Челси - лузърите Х. Така разликата до върха ще е само 7 точки. Като цяло трябва да бием Сититата, докато са уморени и Арсенал, за да запазим малък шанс за титлата , както и да си печелим тези слаби мачове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа! Труден мач, но все пак да не забравяме, че само преди 2 дни също имахме тежък мач. Много важни 6 точки от двата мача! Завършихме годината с успех, честито пак! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Както се казва - половин гол, от 10 метра засада, след двойно нарушение и симулация, грозна игра и бавене, ама гол и победа .. :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Точно такива победи правят разликата с останалите. Загубените по глупав начин точки с Кардиф и Сотон тежат бая. Честита победа!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не успях да гледам, както казах и преди мача - оставки при всякакъв развой, но все пак съм доволен от 3-те точки. Абсолютно само това е от значение, говорехме си го в темата преди мача - победа дори с половин гол. Groin strain for Rooney Wayne Rooney should be available for Manchester United's first match of 2014, despite missing Saturday's trip to Norwich City. Reds manager David Moyes confirmed the in-form striker did not travel to Carrow Road due to a recurrence of a groin problem, but stated his belief that Rooney would back in his squad for Tottenham Hotspur's visit to Old Trafford on New Year's Day (Wednesday). Rooney's sumptuous half-volley in the Boxing Day victory over Hull City was his 14th strike of the season so far in all competitions and notably his 150th goal in the Barclays Premier League for United. Дано все пак успее да се върне срещу тотмън.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много може да се изпише за тоя мач, повечето - все негативно. Но, в духа на празниците, единственото, което ще кажа е: честита победа, честита суха мрежа и весело посрещане на Нова година! Дано 2014 ни зарадва с нови и качествени попълнения, че иначе не виждам как ще се крета така и занапред...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма угодия за тоя народ. Излязохме с 9 точки в тия важни мачове и това беше важното! Хареса ми желанието в началото на 2рото и смяните на Мойс. Без кой знае какви положения за Норич 2рото и чиста мрежа, all that matters! Пределно мобилизирани за мача с щорите и там вече с Рууни и читав десен бек!

Имам предложение. От Данчо финта да минем на Данчо гола...за да може като направи 1-2 слаби мача да добавите "вода" накрая и пак да е актуално.

Че кво му беше на Смолинг днес? 2 класи над Евра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Важното е, че взехме 4та поредна победа в лигата и се доближихме максимално до зона ШЛ. Играта изобщо не ме интересува, бяхме без Рууни, Перси и още 2-3ма основни играча. Норич са корави дървари, никога не се играе лесно там, независимо от форма и т.н. Още повече пък с толкова контузии. Не виждам кво се мрънка толкова. И точно тва бавене накрая тотално умъртви мача и с лекота си го взехме в последните минутки без ексцесии тип Кардиф и Хъл.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Личи му на Смо, че не се чуства удобно на бека. Поне аз така го виждам. Малко по-бавен е, рядко тръгва да центрира. Не се съм сигурен, че се чуства сигурен като играе там. Затова смятам, че трябва да си играе централен, където определено е по-силен. Фабио заслужава шанс и смятам, че ще бъде по-добра алтернатива на брат си, отколкото Смолинг.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Че кво му беше на Смолинг днес? 2 класи над Евра.

И какво общо има едното с другото? :mood (17): Или трябва да се представя толкова под нивото си, колкото беше днес Евра, за да установим, че това не е най-доброто, с което разполагаме за заместник на Рафаел? Не е въпросът дали може да играе на този пост, въпросът е дали е най-добрият избор в случая.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И какво общо има едното с другото? :mood (17): Или трябва да се представя толкова под нивото си, колкото беше днес Евра, за да установим, че това не е най-доброто, с което разполагаме за заместник на Рафаел? Не е въпросът дали може да играе на този пост, въпросът е дали е най-добрият избор в случая.

Нищо, просто смятам, че Смолинг днес си игра ок и е едно от най-последните неща, които може да засегнеш в коментар с негативен отенък след мача. Преди него трагедии имаше цял отбор и треньорски решения също. За това се очудих за Смолинг. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някой си беше пожелал точно такъв мач...ето...Важното е, че взехме 3те точки, но бяхме много зле. Бавенето на играта в добавеното време беше просто....Бой с пръчка заслужават играчите за това....Все пак, 3 точки и спестихме сили за мача с Тотнъм. На 1ви отваря трансферния прозорец и Мойс да отлита да взима играчи...И да вземе 2ма - 3ма със себе си да подари на някой бедно отборче, че...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уелбек е БОГ!!! :mood (17): Не, че видях кой знае какво от мача, така че няма да коментирам играта, ама при тоя цикъл от мачове на 3 дена, някакси мога да разбера пестеливите победи. 3 точки! Това и липсата на контузии са важните неща по Коледа. Има време за изразителни победи и екшън. За сега искам скучни 1-0 :mood (17): Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Все още не знам как победихме,Йънг напомни за себе си и нямам обяснение защо изигра цял мач,а Заха отново не помириса терен,много позитиви от Дани последните мачове,безценни 3 пойнта

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще кажа само, че с тия мачове се печелят титли. де Хея и Дани - БОГОВЕ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Все едно САФ ръководи отбора, а не Мойс. Абсолютно същия футбол както миналия сезон, а и си личи, че Мойс вече опозна отбора, което ме радва лично мен. Не знам защо се оплаквате, като точно такива мачове са решаващи, защото най-важното е с такъв футбол отбора да печели мачове, както беше и при САФ :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бихме без голово положение, което си е напредък, щото в началото на сезона падахме в подобни срещи - примерно с Уест Бром. Трите точки са важни, Йънг доказа, че си е същият посредствен футболист, all is well :) Важна победа в борбата за топ 4! Задължително е да се вземат трите точки срещу колебливия Тотнъм

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука доста хора написали, че в духа на празниците играта ни не била от кой знае кво значение, и че най-важните неща били точките. Съгласен съм, дори донякъде съм склонен да опровергая отбора с това,че играхме без някои от титулярите.НО това до 30-тата минута ти да нямаш чисто голово положение си е бая стряскащо.Иначе честита победа, по-добре с грозна игра, отколкото с хубава и да паднем (както ще се случи с Арсенал по-късно) и дано добрата форма на Бат' Данчо продължи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Втори пореден мач,не ние бием,а съперниците ни сами се побеждават.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this