Jump to content
StreetSoldier

Manchester United 0:1 Everton

Препоръчани публикации

Трябваше да се очаква, че Мойс ще легне на Евъртън. :mood (17): Само гледайте как ще спечелим ШЛ, а в Англия ще изпаднем в Чемпиъншип...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много неща могат да се напишат, жалка картинка, пълна трагедия и т.н. Даже вече не можем да се вдигнем за финален щурм пред собствена публика. Къде ти, ние от собственото наказателно не можем да излезем. ОСТАВКА!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Думите са излишни в случая. Тоя сезон ще е мъка да се доберем до четвъртото място, а като гледам още се коментират 'шансовете' на отбора за титла. И явно няма да съм жив да видя този отбор с нормална защита и халфова линия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Почти сигурен съм че след тоя мач в redcafe ще въведат понятието "Moyes time".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще е тежък този сезон...нищо толкова фатално не може да стане за отбора. Мойс трябва да е треньор поне две години.Да може да си направи селекцията и да си подреди отбора както смята ,че е добре.Няма как да няма сътресения след като Фърги напусна всичко това е нормално ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Знаех, че ще е трудно ама то става бая зор вече. Тия пропуски ни изядоха главата...и като не можеш да вкараш кур... Както обещах, подавам си оставката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това лайненце с извинение коментаторчето имам чувството, че свърши като вкараха Евертън. Как пък все такива нещастници ни коментират мачовете. Мръсен боклук. Играта отказвам да я коментирам, който иска да гледа модерен футбол, който иска да вярва на тия глупости с даването на време. Когато близо ПОЛОВИН ГОДИНА един отбор не може да върже 4 паса на кръст, очевидно работата не е до време!!!! Който е играл футбол, е тренирал футбол поне полупрофесионално знае за какво говоря. Мартинез откога е в Евертън и какво прави, Мойс отколко време е в Юнайтед и какво прави??? Редактирано на от King Arthur

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С тоя мениджър и това даже ни е много.С тоя мач вече ни закопаха тотално.Мойс ще бие и рекорда на Рафата как се проваля един отбор взимаме 1 мач от коледния цикъл и няма кой да го задмине по провали...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ЖАЛКА история, просто ЖАЛКА... Нито състава беше читав, пък да не говорим за смените...Нямам думи...Имаме 2 добри мача откак Мойс е треньор и тогава не знам как се случи така... А за този...Какво правеше спънатия дебил Уелбек на терена...Какво правеше и Валенсия....Микрофона не знаеше за кой отбор играе и той...За какво дадохме 30 милиона...Да ни печели всяка висока топка в средата на терена...Супер трансфер...Рафаел игра супер и "избрания" ми го изкарва и пуска Валенсия в защита...Защо Чичарито не влезе 10 минути по-рано, защо Уелбек вообще е в състава...просто пълен т*шак...Ако искате си стойте с розовите очила, но докато Мойс е треньор, толкова....Трябва треньор и НОВИ ИГРАЧИ....Не може да имаме 3ма футболисти който движат отбора, от който единия 18 годишен, другия 40................. Разликата между Мойс и САФ ще е винаги тази...че в този мач, САФ взимаше победа с 1:0, а Мойс...е ако вземе равен добре, но като гледам и това не може... Мойс...нека кариерата му в Юнайтед приключи СЕГА !!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чудя се Мойс какво му търси място на Валенсия? Неговото място е в Чемпиншип, очевидно! Несъмнено най-големия длъжник на отбора. Искам да гледам Нани, Кагава, Янузай и Заха!!! Защо Заха НЕ играе?!?!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пореден слаб мач. :( Първото полу-време имахме шанс за гол и как пък един не влезе ! Явно липсата на Карик и Ван Перси много ни влияе.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямам думи просто, целия отбор в момента е супер жалък, начело с посредственика Мойс. Стоук Сити в най-лошия си период играеха по-качествен футбол от нашия, до преди влизането на Нани и Янузай. Топ 4 ? Няма и в Европа да играем догодина, пълна трагедия.. Редактирано на от Hellviper

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мойс, поне имай доблестта да си тръгнеш сам, като мъж!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
смачкаха на- то тънково има по добра халфова линия--моис-жалка картинка--нямам думи-уелбек-за пореден път е пълна дупка-греди пропуски и накрая на надупиха----тоя треньор няма манталитет на победител-този е жалък ---две дуспи не ни свириха -две греди ударихме но това не е достатъчно-янузай е от друго измерение--мнооого съм разочарован--дано останем в десятката :mood (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Преминахме груповата фаза на ШЛ, в подножието на топ 4 сме, с този "шампионски състав" - толкова. Това не е отборът на Мойс. Докато не му се даде шанс да го направи, дума няма да кажа за смяната му. Друг е въпросът, че съвсем спокоино може да бъде критикуван за избор на състав, смени и т.н. В много моменти, включително и днес, задминава ментора си. Всички обичаме Гигс, всички му се прекланяме, но... вадиш Кагава, а Гигс играе 90 минути, в повечето случай няма как да стане... Ако ви изредя хората, които според мен нямат място в тима, ще се хванете за главата. 'Обичайните заподозрени' всички си ги знаем. Този сезон ще е така. Примерете се и ще ви е по-леко. Не може винаги да гледаме другите отгоре. Мойс до живот !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вън на Уелбек! Видяхме го пак колко е "талантлив"! Пълна трагедия е този, няма да ми омръзне да го казвам и той да го доказва на терена.Другия път тоя ГЛУПАК като е титуляр слагам пари че отбора ще падне!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове