Oбзор на представянето на нашите играчи с националните им отбори

F8BE45B9CF604AD3A04DDE98A4B0EC95Маруан Фелайни се разписа за Белгия при равенството с Кот Д’Ивоар в Брюксел

Първата сериозна покупка на Дейвид Мойс отбеляза с глава след изпълнение на корнер от Драйс Мертенс, като не остави шансове не вратаря на гостите Манде Саюба в 17-та минута, преди да бъде заменен на почивката.

Антонио Валенсия и неговия Еквадор постигнаха впечатляваща победа с 3-4 над Австралия на „Дъ Ден“, в Лондон. Капитанът видя как неговия тим губи с 3-0, но в последствие асистира за изравнителното попадение на Енер Валенсия, след като кенгурата бяха останали с 10 човека на терена. Накрая, късно в добавеното време, Едисон Мендез отбеляза победния гол след центриране на крилото на Юнайтед.

Дарън Флетчър се завърна в състава на Шотландия, влизайки в игра през второто полувреме и контролираше халфовата линия на своя тим, заедно със Скот Браун, помагайки на момчетата на Гордън Страхан да постигнат успех с 1-0 в Полша. Победният гол беше отбелязан от Браун 13 минути преди края.

Патрис Евра и Робин ван Перси се изправиха един срещу друг в Париж, където домакините спечелиха с 2-0. Евра получи удар в лицето от Куинси Промес, но се счита, че не това e било причината за неговата смяна на почивката. Ван Перси пък от своя страна изигра пълни 90 минути, въпреки че беше болен в деня преди мача, но не успя да се присъедини към голмайсторите.

Англия победи Дания с 1-0 на Уембли с Крис Смолинг в състава си, който игра на предпочитаната от него позиция централен защитник и впечатли с изявите си. Уейн Рууни имаше своите добри моменти, включително няколко изпълнения от пряк-свободен удар, преди да бъде заменен от Дани Уелбек, който принуди вратаря Каспер Шмайхел да отрази негов удар. Все пак, Даниел Стъридж пречупи гостите след центриране на Адам Лалана.

По-рано през деня, Шинджи Кагава асистира за първия гол, а след това реализира и дузпа при победата на Япония с 4-2 над Нова Зеландия.

Хавиер Ернандес взе участие в равенството 0-0 на Мексико с Нигерия, но бе заменен на почивката с контузия в коляното.

При по-малките, под 21-годишна възраст, отпадането на Майкъл Кийн от състава на Англия, преди началото на мача с/у Уелс означаваше, че Юнайтед няма да има представител за Трите Лъва, тъй като Джеси Лингард и Уилфред Заха не попаднаха дори на резервната скамейка. Том Лоурънс, обаче бе част от тима на Уелс, който загуби мача с 1-0 и бе заплаха за домакините, най-вече при статични положения, като негов изстрел от пряк-свободен удар беше блокиран от стената.

Пади Макнеър изигра 13 минути при загубата на Северна Ирландия от Италия с 0-2, докато Марник Вермийл остана при загубата на Белгия с 0-3 от Сърбия.

Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Oбзор на представянето на нашите играчи с националните им отбори, 5.0 out of 5 based on 1 rating