Мнението на ван Гаал: Саутхямптън

luisvgdis

Луис ван Гаал говори пред MUTV за загубата на Манчестър Юнайтед с 1-0 от Саутхямптън на Олд Трафорд.

За двубоя
„Смятам, че мачът беше слаб – два отбора, които не създават положения и този с повече късмет спечели. Страхувах се, че с всяка моя смяна ставаме по-слаби в защитен план, защото Фелайни е висок, а Дармиан също е защитник, но и той трябваше да бъде заменен. Страхувах се, но не трябваше да правим този фаул. Мисля, че замених Бортуик-Джаксън за по-атакуващ играч, защото исках да спечелим този равностоен мач. Аднан (Янузай) можеше да отбележи изравнителен гол в последната минута. Ние загубихме и не мога да променя този факт.

Липсата на увереност
Мога да кажа какво видях. Смятам, че след три победи и едно равенство през 2016 трябва да бъдеш изключително уверен. Не видях това днес (вчера). Очакванията са много високи, напрежението също. Разбира се, на почивката пуснах Хуан Мата и видях, че в първите 15 минути играхме по-добре и феновете бяха зад отбора. Дармиан се контузи и всичко се промени. Жалко е, че не продължихме в същия дух.

Реакцията на феновете
Разбира се, аз също гледах мача, беше труден двубой. Двата тима бяха добре организирани, но не бяха креативни в създаването на положения. Отборът с повече късмет спечели, но феновете искат да виждат Манчестър Юнайтед да печели, а ние не успяхме да го сторим.

Rating: 4.5/5 (2 votes cast)
Мнението на ван Гаал: Саутхямптън, 4.5 out of 5 based on 2 ratings