Легенди: Байерн 3 Юнайтед 3

scholesvsbayernЛегендите на Манчестър Юнайтед завършиха наравно 3-3 с тези на Байерн Мюнхен пред препълнената Алианц Арена.

Анди Коул отбеляза два гола, като вторият бе към края на двубоя, преди реферът да прекрати двубоя в 85-та минута, заради уморените крака на легендите.

Юнайтед контролираше случващото се в началните минути на срещата и напълно заслужено откри резултата след чудесна атака, в която дейно участие взеха Дуайт Йорк и Лий Мартин, който намери Анди Коул, чийто удар завърши в мрежата на Ханс Йор Бут.

Радостта на легендите на Червените Дяволи беше кратка, след като Пауло Серджо изравни за Байерн след асистенция на Джоване Елбер.

Най-възрастният играч – 62-годишният Пол Брайтнер – бе заменен в 25-та минута след като се представи доста добре. Маурисио Гаудино, който влезе на негово място, веднага бе хванат неподготвен от Дуайт Йорк, който подаден към Пол Скоулс и Рижавият принц без проблем вкара втори гол за Юнайтед.

Въпреки че Томаш Кушчак успя да спаси първоначалния удар на Пауло Серджо, Зикер бе на точното място и изведе Байерн отново напред.

Баварците се възползваха от факта, че имаха по-широк състав, направиха доста промени и това им позволи да доминират през втората част.

Пауло Серджо и Харалд Черни трябваше да решат двубоя, но вместо това Йеспер Бломквист центрира отляво и като същински хищник Анди Коул изравни в края на срещата.

Байерн: Бут; Бабел, Флюглер, Кройцер, Р. Ковач, Брайтнер, Тон, ван Бомел, Пауло Серджо; Елбер, Зиклер

Юнайтед: Кушчак; Мартин (Робсън 72), Йонсе, Дъблин, Ъруин (Торнли 72); Ф. Невил; Бломквист,  Форчън, Скоулс; Коул, Йорк

Rating: 5.0/5 (3 votes cast)
Легенди: Байерн 3 Юнайтед 3, 5.0 out of 5 based on 3 ratings