ЛА Галакси 2-5 Юнайтед

Маркъс Рашфорд вкара два гола срещу ЛА Галакси (Photo by Harry How/Getty Images)

Манчестър Юнайтед стартира предсезонното си турне в САЩ с впечатляваща победа с 5-2 над Лос Анджелис Галакси в СтъбнХъб Сентър.

Маркъс Рашфорд вкара два гола, а с по един се отчетоха Маруан Фелайни, Хенрик Микитарян и Атони Марсиал. В последните минути на двубоя Джовани дос Сантос вкара два гола за Галакси.

Новите попълнения Виктор Линдельоф и Ромелу Лукаку записаха първите си с червената фланелката, появявайки се в игра през втората част.

Жозе Моуриньо пусна два изцяло различни състава в двете полувремена, а Маркъс Рашфорд беше над всички с двете си попадения до средата на първата част. Маруан Фелайни направи аванса на своите класически малко след това.

Лукаку можеше да вкара малко появата си на игрището, но пропусна, а до края се разписаха Хенрих Микитарян и Антони Марсиал.

В последните минути Червените Дяволи се отпуснаха и мексиканският национал Джовани Дос Сантос отбеляза два гола в мрежата на Джоел Перейра.

2-5 Джовани дос Сантос 88′

Юнайтед първо полувреме: Де Хеа, Джоунс, Смолинг, Блинд, Валенсия, Карик, Ерера, Фелайни, Лингард, Мата, Рашфорд

Юнайтед второ полувреме: Джоел Перейра, Линдельоф, Байи, Фосу-Менса (Митчел), Дармиан, Туанзабе, Погба, Андреас Перейра, Микитарян, Марсиал, Лукаку

Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
ЛА Галакси 2-5 Юнайтед, 5.0 out of 5 based on 2 ratings